Szkolenia z zarządzania projektami

Zarządzanie projektami wymaga nie tylko predyspozycji, ale także odpowiedniego warsztatu. Planowanie, współpracę, ocenę ryzyka i podejmowanie decyzji można oprzeć o sprawdzone wzorce. Metodyki, standardy, schematy, specjalistyczne narzędzia - tego potrzebuje współczesny menedżer i analityk, praktycznie w każdej branży.

Oferujemy szkolenia na różnych poziomach zaawansowania, w zakresie: zasad zarządzania, metodyk prowadzenia projektów, standardów (m.in. PRINCE2, czy języków modelowania UML i BPMN) oraz narzędzi (m.in. Enterprise Architect, katalog szkoleń MS Project). Zajęcia prowadzą certyfikowani trenerzy z doświadczeniem z wielu branż. Dla grup, dostosujemy również program do specyfiki Klientów.

Z naszej oferty korzystają przedsiębiorstwa z wielu sektorów, m.in: branża budowlano-inżynieryjna, instytucje finansowe, IT, przemysł (w tym energetyka, górnictwo, huty) i transport, usługi oraz administracja.

ALX Diamenty Forbes
4,7/5
Stars

Trenerzy

Lech

Lech Certyfikowany trener Microsoft

Szymon

Szymon Analityk systemów informatycznych

wyszkoliliśmy już 992 osób

Szkolenia: Zarządzanie projektami, modelowanie, UML, BPMN

Organizujemy szkolenia otwarte i zamknięte, pojedyncze oraz większe cykle szkoleniowe. Regularnie prowadzimy szkolenia w wielu lokalizacjach w Polsce, we własnych salach - Warszawa, Kraków, Wrocław, Łódź, Poznań, Katowice - oraz wyjazdowe w siedzibach Klientów.

Tabela z listą szkoleń przedstawia ceny detaliczne dla zgłoszeń pojedynczych osób.
Organizujemy szkolenia zamknięte dla grup już od 2 osób.
Dla większych grup i cykli szkoleniowych koszty 2-dniowego szkolenia już od 225zł/os.

Więcej informacji

Zobacz też

Obsługa programu Microsoft Project

Podstawowe szkolenie z obsługi programu Microsoft Project – daje wiedzę i umiejętności potrzebne do codziennego wykorzystywania programu do planowania i monitorowania projektów.
Jesteśmy autoryzowanym centrum certyfikacyjnym MS Office. Dysponujemy certyfikowanymi trenerami - m.in. Microsoft Certified Trainer (MCT).

Czytaj więcej

Modelowanie w języku UML

Szkolenie z podstawowych i zaawansowanych zasad modelowania w języku UML: zawiera przekrojowe omówienie wszystkich rodzajów diagramów języka UML, uzupełnione o praktyczne ćwiczenia.

Czytaj więcej

Masz pytanie?

Tu możesz zadać niezobowiązujące i szybkie pytanie na temat szkolenia

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez ALX Academy sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie w celu realizacji zgłoszenia.