Formularze zgłoszeniowe

Aby zapisać się na kurs lub szkolenie, należy:

 1. Zgłosić się:
  • Najłatwiej (jest to metoda "standardowa" i najczęściej wybierana) - wypełnić formularz on-line, dostępny na stronie wybranego kursu;
  • Można również: pobrać, wypełnić ręcznie i przesłać nam "tradycyjny" formularz zgłoszeniowy. Tak wypełniony formularz można przesłać nam faksem, jako skan e-mailem na adres: formularze@alx.pl, lub przynieść osobiście.
  • Jeżeli Twoja firma tego wymaga, zamiast standardowego formularza może być konieczna pełna umowa szkolenia >> pobierz wzór umowy szkolenia
 2. Dla potwierdzenia zgłoszenia, w zależności od ustaleń i typu zajęć, odpowiednio:
  • w wypadku kursów zawodowych - przelać opłatę wstępną lub pełną kwotę opłaty na nasze konto,
  • w wypadku szkoleń - przekazać nam stosowny formalny dokument (podpisane i podstemplowane zgłoszenie, lub umowa szkoleniowa), zgodnie z dokonanymi ustaleniami.

W każdym wypadku należy pamiętać, że samo wypełnienie formularza (zarówno internetowego, jak i tradycyjnego) dokonuje rezerwacji wstępnej. Ostateczne potwierdzenie zgłoszenia następuje albo po przelaniu na nasze konto opłaty wstępnej lub pełnej opłaty za kurs, albo po przekazaniu podpisanego formalnego dokumentu.

Zwracamy uwagę, że co do zasady: w wypadku rezygnacji z kursu/szkolenia przez Klienta, opłata wstępna dla kursu nie podlega zwrotowi (do chwili potwierdzenia startu zajęć; zaś po potwierdzeniu, należna jest już całość kwoty za szkolenie/kurs). Jeśli ALX odwoła zajęcia (grupa się nie zbierze, kurs/szkolenie się nie odbędzie) - oczywiście wszelkie wpłacone kwoty zostają zwracane natychmiast (za potwierdzeniem e-mailem). Szczegółowe zasady zapisów na kursy i szkolenia znajdują się w naszym regulaminie.

Skany wypełnionych formularzy zgłoszeniowych przesyłane e-mailem prosimy wysyłać na adres: formularze@alx.pl

W razie pytań - prosimy dzwonić pod nasz warszawski numer: (22) 63 64 164.

Zgłoszenie on-line

Formularze on-line, będące zalecaną metodą zgłaszania się - są dostępne bezpośrednio z poziomu stron poszczególnych szkoleń i kursów.

Zamówienie szkolenia zamkniętego

Klientów zainteresowanych zamówieniem szkolenia zamkniętego zachęcamy do kontaktu z nami. Po wspólnym ustaleniu terminu, lokalizacji, ceny i programu, podpisujemy umowę szkoleniową - a jeżeli nie jest ona przez Klienta wymagana, wystarcza podpisanie formularza zamówienia szkolenia zamkniętego, którego wzór znajduje się poniżej.

Tradycyjne formularze zgłoszeniowe

Konto do przelewu opłat

ALX Academy Sp. z o.o. 
ul. Jasna 14/16A, 00-041 Warszawa
Rachunek bankowy: BNP Paribas Bank Polska S.A., 93 23400009 17802420 00000034

W tytule przelewu prosimy podawać: imię i nazwisko uczestnika (lub nazwę firmy w przypadku grupy), datę rozpoczęcia kursu, kod kursu (informacje te są dostępne na formularzu zgłoszeniowym). Np. "Jan Kowalski, 2018-05-05, K-CPP". Wykonanie płatności z innym tytułem może spowodować opóźnienie zaksięgowania wpłaty.

 
Masz pytanie?

Tu możesz zadać niezobowiązujące i szybkie pytanie na temat szkolenia

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez ALX Academy sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie w celu realizacji zgłoszenia.