Office

Jesteśmy centrum szkoleniowym Microsoft i autoryzowanym centrum egzaminacyjnym MS Office.

Oferujemy szkolenia zgodne z wymogami oryginalnych egzaminów Microsoft Office Specialist (MOS), z materiałami szkoleniowymi w języku polskim. Nasze szkolenia prowadzone są przez doświadczonych trenerów z certyfikatami Microsoft Certified Trainer (MCT). Szkolenia oparte są o praktyczne przykłady i realne zastosowania programów pakietu Office.

Organizujemy szkolenia otwarte i zamknięte, pojedyncze oraz większe cykle szkoleniowe. Regularnie prowadzimy szkolenia w wielu lokalizacjach w Polsce, we własnych salach - Warszawa, Kraków, Wrocław, Łódź, Poznań, Katowice, Gdańsk - oraz w siedzibach Klientów.

Współpracujemy m.in. z dużymi firmami i instytucjami, w tym z administracją publiczną. Przeprowadzaliśmy cykle szkoleniowe np. dla Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej, Ministerstwa Finansów, urzędów i JST, czy firm takich jak PKO BP, British American Tobacco.

Dla grup dodatkowo proponujemy przeprowadzanie testów poziomujących i/lub sprawdzających nabytą wiedzę. Szczegółowa oferta zależy od formy testów oraz ilości osób.

Oferujemy szkolenia dotyczące poniższych produktów:

Masz pytanie?

Tu możesz zadać niezobowiązujące i szybkie pytanie na temat szkolenia

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez ALX Academy sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie w celu realizacji zgłoszenia.