Tester oprogramowaniaK-TESTER

 • Testowanie
 • Quality Assurance
 • Scenariusze
 • Przypadki
 • Metodyki

Obecnie brak terminów otwartych. Dostępne na zamówienie dla grup.

Edycja dzienna (jeden 4-dniowy blok i dwa 3-dniowe, co 2 tyg.) Edycja weekendowa (zaoczna) (sob-niedz., średnio co 2 tygodnie)

Warszawa

18 grudnia - 23 lutego 2024 16 grudnia - 10 marca 2024

Warszawa

14 marca 2024 - 14 maja 2024 16 marca 2024 - 26 maja 2024

Zdalnie

18 grudnia - 23 lutego 2024 16 grudnia - 10 marca 2024

Zdalnie

14 marca 2024 - 14 maja 2024 16 marca 2024 - 26 maja 2024

Tryb zdalny: online na żywo z trenerem i grupą. Zobacz więcej o kursach zdalnych i zakł. "Terminy".
Można: zrezygnować do 15 dni przed startem; w każdej chwili przejść z trybu "na sali" na zdalny.
Kursy dostępne również na zamówienie, w terminie i lokalizacji do uzgodnienia, dla grup od 7 osób.

4,6/5 (136)
Stars
dla firm - netto
dla osób prywatnych - brutto (pokrywamy VAT)
dla podmiotów publicznych - zwolnione z VAT

Cena kursu: 4390 PLN

lub 878 PLN miesięcznie (5 rat)

poczęstunek w cenie

stanowisko komputerowe w cenie

first minute (30+ dni do startu) - 3%

Nabór na kurs trwa!

Bootcamp TESTER MANUALNY
- Twoja droga do branży IT.


Dużo praktyki i warsztatów z trenerem - poczuj się jak QA engineer i zobacz jak pracuje się w profesjonalnym zespole testowym. Przyjdź na kurs i naucz się nowego zawodu w 10 dni.
 • Tematyka:
  znaczenie testów i zespołu testowego w firmie, współpraca z developerami i użytkownikami biznesowymi, cykle wytwarzania oprogramowania, metodyki prowadzenia projektów IT, scenariusze i przypadki testowe, rodzaje testów, poziomy testowania, narzędzia wspomagające pracę zespołu testowego, wstęp do automatyzacji testów.
  Program kursu jest zgodny z najpopularniejszym branżowym certyfikatem. Dla chętnych możliwość podejścia do egzaminu zewnętrznego.
 • Czas trwania:
  80 godzin zegarowych zajęć na żywo
  + 40 godzin pracy w domu z naszymi
  materiałami = w sumie 120 godzin
 • Tryby zajęć:
  • weekendowo (sob-niedz., średnio co 2 tygodnie)
  • dziennie (blok 4-dniowy i dwa 3-dniowe, co ok. 2 tyg.)
 • Grupa:
  Zajęcia stacjonarne - na sali max 12 osób.
  Dla kursów zdalnych - do 17 osób łącznie.
 • Rekrutacja:
  kurs w 100% od podstaw
 • Miejsce:
  Warszawa, Jasna 14/16A (metro Świętokrzyska) lub
  Zdalnie (online na żywo z trenerem i grupą)
 • Elastyczność:
  a) do 15 dni przed startem można zrezygnować
  b) podczas zajęć można:
  - przejść z trybu stacjonarnego na zdalny
  - ze zdalnego na stacjonarny
  - w sytuacjach losowych otrzymać nagranie
  - zawiesić uczestnictwo i dokończyć później
  (w miarę dostępności miejsc)
 • Cena:
  4 390 PLN*
  dla firm - netto
  dla osób prywatnych brutto (pokrywamy VAT)
  dla podmiotów publicznych - zwolnione z VAT
Możesz zapłacić w 5 ratach po 878 zł - bez żadnych kosztów (sprawdź)
poczęstunek w cenie
stanowisko komputerowe w cenie

Inne opcje nauki

Kurs (poziom 2):

Tester automatyzujący

Inne bootcampy:

Tworzenie stron WWW Programista Python
 • Przygotowujemy do pracy na stanowisku testera manualnego. Zaczynamy od totalnych podstaw - nie wymagamy doświadczenia w testach czy kodowaniu.
 • Poznasz specyfikę pracy w zespole testowym, nauczysz się analizować wymagania biznesowe, przygotowywać oraz wykonywać scenariusze i przypadki testowe a następnie sprawnie raportować przebieg testów.

Potocznie mówi się, że tester to osoba, która zajmuje się sprawdzaniem czy oprogramowanie działa tak, jak powinno. A tak naprawdę rola testerów jest o wiele szersza a ich znaczenie w procesie wytwarzania oprogramowania jest porównywalne z rolą programistów. Testerzy biorą udział w ustalaniu wymagań, pełnią rolę ekspertów w różnych obszarach funkcjonalności systemów IT, mają wpływ na powstawanie nowych wersji oprogramowania, a naprawienie usterek, które znajdują - jest często na wagę złota, potrafi oszczędzić mnóstwo czasu, pieniędzy i reputację firmy a tam gdzie ludzkie życie zależy od maszyn i ich poprawnego działania - wykrycie i usunięcie błędów potrafi także zapobiegać poważnym katastrofom.

Tester - strażnik poprawności działania kodu, bez niego może wydarzyć się katastrofa

Testowanie oprogramowania ma olbrzymią rolę. W dzisiejszych czasach nie trzeba nikogo do tego przekonywać. Większość z nas spotkała się z oprogramowaniem, które nie działało tak jak powinno. Błędy w systemie czy aplikacji wpływają negatywnie na markę produktu, działają destrukcyjnie na opinię o producencie i powodują olbrzymie koszty napraw usterek. Niebieski ekran zwany także “ekranem śmierci” to często skutek błędów w oprogramowaniu. Jednak czasem bywa że taki ekran to najbardziej optymistyczne zakończenie. Konsekwencje błędów w oprogramowaniu mogą być znacznie poważniejsze - wyrażone miliardami dolarów strat a nawet ludzkim życiem! Jest wiele przypadków, w których błędy oprogramowania i brak dobrych testów doprowadziły do katastrof.

Ekran błędu systemowego
Maszyna Therac-25

Therac-25. Między 1985 a 1987 rokiem kilka osób zmarło w następstwie nieprawidłowego działania maszyny do radioterapii, która zaserwowała ludziom 100 razy większą dawkę promieniowania niż ta dozwolona. Maszyna oprócz podawania zbyt dużej dawki promieniowania, wyświetlała również komunikat o błędzie (operator myślał że maszyna nie działa) a mimo to wielokrotnie naświetlała ludzi w niekontrolowany sposób. Co było przyczyną błędu? Przeoczenie programisty. W oprogramowaniu, które sterowało maszyną brakowało jednego, niezmiernie istotnego wiersza kodu - kilkudziesięciu znaków.

Mariner 1 (R-1) - rakieta programu NASA

Mariner 1 (R-1) - rakieta programu NASA z sondą na pokładzie 22 lipca 1962 miała badać Wenus. Przez błąd w oprogramowaniu została zniszczona 293 sekundy po starcie. Dlaczego? Program kierujący rakietą zawierał błąd - ktoś przegapił kreskę we wzorze matematycznym odpowiedzialną za funkcję wygładzenia toru lotu rakiety. W konsekwencji program odbierał każdą nawet najmniejszą zmianę prędkości jako ekstremalnie dużą i wykonał przy tym serię gwałtownych manewrów doprowadzających rakietę do zejścia z kursu.

Nie tylko “klikacz”, tester to odpowiedzialna rola

Niektórym wydaje się, że praca testera polega tylko na „klikaniu”. Niewiele to ma wspólnego z prawdą.

Po pierwsze praca testera to niezwykle odpowiedzialne zadanie. Programiści nie są w stanie efektywnie znajdować usterek w swoim własnym kodzie. Zespół developerski często działa pod presją czasu, pracuje ze złożonym kodem, w skomplikowanej infrastrukturze, z technologiami, które wciąż się zmieniają oraz z olbrzymią liczbą interakcji pomiędzy systemami. Tak więc odpowiedzialność za finalną jakość oprogramowania spoczywa na barkach zespołu testowego.

Nie tylko “klikacz”, tester to odpowiedzialna rola

Tester musi więc myśleć szeroko - jego praca wymaga sporo kreatywności i pomysłowości. Do zadań testera, który nazwany jest także inżynierem jakości oprogramowania (QA – Quality Assurance) należy szereg wielu czynności związanych z zapewnieniem jakości i poprawności wytwarzanego oprogramowania. Z jednej strony musi zapoznać się i odpowiednio przeanalizować specyfikację techniczną dostarczoną przez architektów oraz założenia biznesowe danego projektu. Z drugiej strony musi myśleć jak użytkownik (odbiorca końcowy) danego systemu.

Tester powinien myslec szeroko

Tester musi konfigurować wiele rozmaitych środowisk, testować na różnych platformach z wykorzystaniem różnych narzędzi. Jego naturalnymi narzędziami pracy są komputery, smartfony i tablety, z różnymi systemami i przeglądarkami. Coraz częściej zdarzają się także testy na Smart TV, Smart Watch’ach czy Google VR.

Specyfika pracy testera to także zmienność. Często po zakończeniu danego projektu tester dostaje nowy temat do “wgryzienia się”. Dla wielu osób taka praca to ciągłe wyzwania - z pewnością brak tu czasu na nudę.

Tester manualny i tester automatyczny

Ten bootcamp przygotuje Cię do pracy na stanowisku testera manualnego. Jeżeli na poważnie myślisz o wejściu do branży IT, to dobrze wiedzieć, że oprócz testerów manualnych są także osoby zajmujące się testami automatycznymi. Twoja kariera może potoczyć się w różny sposób i ważne jest mieć świadomość czym różnią się te stanowiska.

Tester manualny

Tester manualny - jego rola polega na wymyślaniu i późniejszym wykonywaniu przypadków testowych, czyli procedur/zestawu kroków, które mają sprawdzić prawidłowe funkcjonowanie oprogramowania. Tester manualny wykonuje te kroki „ręcznie”. Przykładowo: otwiera testowaną stronę w przeglądarce i sprawdza czy po kliknięciu w jakąś pozycję menu wyświetlona zostanie prawidłowa strona. Jeżeli okaże się, że aplikacja nie działa tak, jak powinna rolą testera jest najczęściej także utworzenie opisu znalezionego defektu i poinformowanie o nim programistów, managera zespołu testowego, etc. oraz ponowne sprawdzenie danej funkcji, gdy zostanie naprawiona. Nie wymaga to umiejętności programowania czy znajomości technologii, ale wymaga dokładnej znajomości systemów i procesów zachodzących w firmie. Są branże gdzie zespoły testowe składają się głównie z testerów manualnych np. w firmach, które tworzą gry - automatyzacja procesu testowego gry jest dość trudna. Od testera wymaga się sporych umiejętności interpersonalnych - musi przekazywać fakty dotyczące usterek w sposób konstruktywny. Wszystkie informacje, które przekazuje tester są pomocne autorom systemu, wskazywanie błędów w działaniu systemu jest niezbędnym krokiem w stronę jego ulepszenia.

Tester automatyczny

Tester automatyczny - nie wykonuje testów „ręcznie” tylko zajmuje się pisaniem programów, które wykonają owo sprawdzenie, a więc „zautomatyzują” proces testowania. Rolą testera automatycznego jest zapewnienie nieprzerwanej jakości systemu oraz przyspieszenie wybranych obszarów testowania. Przygotowuje on np. zestawy testów regresji automatycznej, generatory danych testowych, wykonuje skrypty do testów wydajności i integruje całość z systemem ciągłej integracji (continous integration) tak, by już w trakcie wytwarzania oprogramowania były wychwytywane ewentualne problemy. Pełnienie tej roli wymaga zaawansowanych kompetencji, w tym umiejętności programowania oraz korzystania ze spektrum narzędzi wspomagających automatyzację testowania.

“Manualni” mówią, że żadna maszyna nie zastąpi naszego intelektu, dociekliwości i logicznego myślenia. “Automatycy” twardo wracają do aspektu powtarzalności i częstotliwości testowania oraz zyskania większego pokrycia testów dzięki automatyzacji. Tak naprawdę i jedni i drudzy mają rację i dlatego ich sprawna współpraca z developerami jest kluczowa dla dostarczania najwyższej jakości oprogramowania.

Rola testera automatycznego może też być jedną ze ścieżek rozwoju dla osób, które rozpoczęły pracę jako tester manualny i mają już jakieś doświadczenie programistyczne bądź chcą się rozwijać i uczyć w tym kierunku. Takie podejście jest idealne dla osób, które interesuje zarówno praca testera jak i programisty, jest to w tym wypadku “złoty środek”.

TESTER i DEVELOPER - jak bardzo się różnią?

Takie pytanie słyszymy bardzo często. Zawsze odpowiadamy - tester i developer to dwie zupełnie inne drogi ale obie tak samo ważne!

Zapobieganie błędom jest tańsze niż usuwanie ich z oprogramowania, które trafiło już do klientów - to złota zasada w IT! Od momentu, w którym firmy to zrozumiały - znaczenie testera i rola zespołu testowego w firmach wzrosły! Zespoły testowe - kiedyś traktowane po macoszemu - dziś dla firm mają taką samą wartość co zespoły deweloperskie. Dla pokazania rangi zespołu testów można posłużyć się przykładem, w którym kierownik zespołu testowego może z powodzeniem zablokować dane wdrożenie lub przesunąć jego datę ze względu na błędy lub niezgodność ze specyfikacją i założeniami.

tester vs coder

“Jak mogę to zbudować?” vs “Czy na pewno to działa tak jak powinno?” - Pracę programisty i pracę testera idealnie oddają te zwroty. Te dwa stanowiska wymagają całkowicie innego zakresu wiedzy i innego zestawu cech charakteru!

Programista - ukierunkowany jest na konkretną technologię: JavaScript, Python, Java, czy PHP. Jego głównym celem jest znajomość „swojej działki” swojej technologii - wymyślenie jak zbudować aplikację, jakich algorytmów użyć. Sposób myślenia testera często różni się od sposobu myślenia developera podczas tworzenia oprogramowania. To dlatego odpowiedzialność za testowanie przekazuje się testerom - niezależnym, wyszkolonym, zawodowym testerom, którzy dzięki swojej ciekawości i krytycznemu spojrzeniu - są wstanie wychwycić błędy w sofcie.

Tester - nie musi aż tak dobrze orientować się w technologiach ale musi dobrze wiedzieć, jak dane oprogramowanie czy system są wykorzystywane i jak wyglądają procesy biznesowe w firmie.

TESTER - wróg czy przyjaciel programisty? Na bootcampie nauczysz się jak powinna wyglądać wasza współpraca!

“U mnie działa” - popularny zwrot, który doczekał się tysięcy memów i żartów - idealnie oddaje nastrój pomiędzy testerem a programistą. To co dla testera jest błędem - często dla programisty żadnym błędem nie jest. Programista patrzy na kod który napisał - jest to “wąski” wycinek całego systemu, który u niego działa poprawnie. Natomiast tester patrzy na system/aplikację jako na całość biorąc również pod uwagę użytkowników końcowych i wszystkie założenia biznesowe danej aplikacji. Podejście testera i podejście programisty - to dwa różne światy, w których czasami dochodzi do konfliktów.

Dziwne - u mnie działa
Tester automatyczny

Pracodawcy zwracają dużą uwagę na to, aby testerzy potrafili dobrze porozumiewać się z programistami. Kluczem do udanej współpracy jest dobra komunikacja i zrozumienie. Doświadczone zespoły testowe mają kilka sposobów na poprawienie komunikacji i relacji pomiędzy testerami i resztą zespołu. Programiści muszą rozumieć wagę testów i nie postrzegać testerów jako swoich przeciwników, którzy “przyczepiają” się o wszystko. Natomiast testerzy muszą rozumieć specyfikę pracy programisty i jego punkt widzenia od strony kodu i technologii.

Na bootcampie TESTER nasz trener przepracuje z kursantami różne przypadki, omówi szeroką współpracę zespołu developerskiego i testowego, wskaże najczęściej popełniane błędy w komunikacji testerów z programistami. Posłuży się swoim wieloletnim doświadczeniem żebyś mógł uniknąć podstawowych błędów w komunikacji z programistami i stał się atrakcyjnym kandydatem na rynku pracy.

Od zera do testera

Wielu testerów na rynku nie ma wykształcenia informatycznego. Na rynku są humaniści czy poloniści, którzy świetnie sobie radzą i robią kariery w zespołach testowych. Najważniejsze jest odpowiednie podejście - dokładność, cierpliwość, ciekawość oraz otwartość na pracę z innymi! Żeby zostać dobrym testerem potrzeba także dużo praktyki, najlepiej pod okiem kogoś doświadczonego.

Kto najczęściej wybiera nasz bootcamp TESTER

 • Osoby, które nigdy nie miały nic wspólnego z branżą IT, ale widzą swoją karierę właśnie w IT i chcą pracować na stanowisku testera -
  85% wszystkich kursantów
 • Osoby (po stronie biznesu), które do tej pory współpracowały z testerami (pracownicy obsługi klienta, opiekunowie produktów, kierownicy zespołów) i chcą zostać testerami lub poświęcić część swojego czasu na aktywny udział w pracy zespołu testowego -
  10 % wszystkich kursantów
 • Programiści, którzy chcą być bardziej wszechstronni w swojej pracy, pragną się rozwinąć, doszkolić w kierunku automatyzacji testów. -
  5% wszystkich kursantów

Kto może zostać testerem? Kto się do tego nadaje?

“Zostać testerem jest bardzo łatwo.”

“Nic nie trzeba umieć - to błyskawiczna kariera w IT.”

“Dziś pracujesz na stacji benzynowej a w następnym tygodniu jesteś testerem - łatwizna”

Podobnych zdań można przeczytać w sieci bardzo dużo. Zostanie testerem to dla wielu osób to szybka droga do przekwalifikowania się. Tester nie musi mieć ukończonych studiów technicznych, nie musi także posiadać bogatego doświadczenia w IT.

Tak - to prawda, że po odpowiednim przeszkoleniu przez doświadczonego testera oprogramowania i przy odpowiednim nastawieniu i charakterze - możesz dosyć szybko znaleźć pierwszą pracę jako tester. Bez wcześniejszego doświadczenia w IT. Bez wykształcenia technicznego.

Nie - nieprawda, że to jest bardzo łatwe i nieprawda, że może to zrobić każdy.

 • Żeby zostać testerem trzeba sprawnie posługiwać się komputerem - podstawowa umiejętność sprawnej pracy z systemem operacyjnym, przeglądarką internetową, klawiaturą i myszką
 • Osoba, która marzy o karierze testera musi mieć odpowiedni charakter. Dokładność, cierpliwość i dociekliwość - to bardzo pożądane w tym zawodzie cechy.
 • Tester to praca z ludźmi - czyli kluczowe są umiejętności miękkie - przede wszystkim komunikatywność. Codzienność testera to współpraca z innymi działami, innymi pracownikami w firmie m.in. programistami, kierownikami, analitykami lub z klientami. Musisz umieć wypowiadać się w sposób klarowny i jasny a także umieć czytać ze zrozumieniem (praca z wymaganiami i specyfikacjami). I na koniec - pracować pod presją czasu.

Czego nauczysz się na bootcampie TESTER?

Czego nauczysz się na bootcampie tester?
 • tworzyć scenariusze testów, harmonogramy i strategie testowe
 • wykonywać testy, raportować ich wyniki komunikując się z zespołem IT i biznesem
 • czytać wymagania dotyczące procesu i przedmiotu testowania, projektować przypadki testowe zgodnie z dobrymi praktykami oraz wykonać analizę podstaw testowych celem określenia zakresu i przedmiotu testów.

Bootcamp prowadzony jest przez zawodowego testera, kierownika zespołu testów. Wspólnie z trenerem, pracując w grupie opracujesz plan testów aplikacji, wykonasz testy, przeanalizujesz i zaraportujesz - wszystko w formie warsztatów, tak jak to działa w zespole testowym w prawdziwej firmie. Nie będziesz się nudzić - gwarantujemy!

Certyfikat

Ukończenie kursu w szkole programowania ALX

Po ukończeniu kursu, otrzymasz certyfikat sygnowany przez ALX, ze szczegółową listą zdobytych umiejętności. Każdy certyfikat posiada unikalny identyfikator i wersję elektroniczną (niezależnie od tego, czy zamówiona zostanie również wersja papierowa). Jeśli chcesz, możesz udostępnić swój certyfikat przeklejając jego adres URL - na przykład do swojego profilu na portalu społecznościowym lub zawodowym, albo do swojego CV.

Dodatkowo, program naszego autorskiego kursu jest zgodny z wymaganiami opcjonalnego, najpopularniejszego zewnętrznego egzaminu testerskiego, co umożliwia także (dla chętnych osób) podejście po kursie do tego egzaminu. Zainteresowanych szczegółowymi informacjami dotyczącymi certyfikacji zewnętrznej prosimy o kontakt.

Gdzie pracuje tester?

Testerzy są potrzebni wszędzie tam, gdzie tworzone jest oprogramowanie. Naturalnym miejscem zatrudnienia testera będą więc duże przedsiębiorstwa, firmy consultingowe, banki, software house'y, agencje reklamowe, studia gier czy startupy. Zespoły testowe są integralną częścią firm, gdzie buduje się systemy IT, strony internetowe, aplikacje mobilne itp. Klimat miejsca, ilość osób z którymi przyjdzie Ci współpracować oraz styl pracy zależy od firmy, w której będziesz pracować.

A teraz wyobraźmy sobie….
Z powodzeniem kończysz nasz bootcamp.
Udaje Ci się znaleźć pracę jako tester manualny.
I co dalej?

Dalsza kariera po bootcampie TESTER?

Nasz kurs przygotuje Cię do pracy w dużym zespole testowym tak abyś miał szansę piąć się dalej po szczeblach kariery i elastycznie nią zarządzać. Jak będzie wyglądała Twoja dalsza kariera? To zależy od Twoich predyspozycji, od charakteru i od tego czego oczekujesz od życia. Może banalne - ale tak właśnie jest.

Co możesz robić po naszym kursie
 • Możesz rozwijać się dalej jako tester manualny - wyspecjalizować się w konkretnej dziedzinie np. w testach funkcjonalnych lub w określonym obszarze systemu. Możesz zostać kierownikiem zespołu testów w dużej firmie, agencji reklamowej czy banku! Wówczas ważne dla Ciebie będą umiejętności miękkie, komunikacja, negocjacje, dogadywanie się z zespołem i klientem.
 • Jeżeli jesteś bardziej “techniczną” osobą możesz pójść w kierunku testów automatycznych. Tu będzie mniej kontaktów z ludźmi a więcej pisania programów i patrzenia w kod. Czeka Cię np. kariera architekta testów automatycznych.
 • Jest również możliwość, że branża IT spodoba Ci się na tyle, że zapragniesz zostać programistą i dalej uczyć się w tym kierunku.

Popyt na testerów, ich zarobki.

Jakie są zarobki po naszym kursie

Jakość w rozwoju oprogramowania odgrywa w ostatnich latach coraz większą rolę. Zapotrzebowanie na pracowników wykonujących profesjonalne testy będzie rosło. Stawki płac testerów różnią się jednak w zależności od realizowanej treści pracy. Dane prezentowane w artykule pochodzą z Raportu płacowego Sedlak & Sedlak dla branży IT – 2017, w którym wyodrębniono 4 stanowiska z obszaru testów oprogramowania:

Zarobki testerów

Trenerzy - wiedza połączona z praktyką

Trener, który będzie prowadził ten kurs to wykładowca i informatyk w jednej osobie. Nasi trenerzy wywodzą się z najlepszych polskich uczelni i od wielu lat wykonują projekty IT dla firm zewnętrznych, organizacji i instytucji publicznych. Na codzień pracują w zawodzie - co daje im możliwość prowadzenia ultra ciekawych zajęć, przepełnionych przykładami z realnych projektów.

Trenerzy ALX
Jesteśmy wykładowcami

którzy umieją dobrze i skutecznie komunikować się z ludźmi, dzięki temu potrafimy szkolić i przekazywać wiedzę w bardzo przystępny sposób!

Jesteśmy informatykami

którzy informatykę znają nie tylko w teorii. Cały czas jesteśmy aktywni zawodowo. To siła naszego zespołu!

Jeden bootcamp, dwie motywacje

 • Dla pracownika

  Jesteś osobą prywatną? Jeżeli będziesz dobry - po bootcampie pomożemy Ci znaleźć pracę w IT.

 • Dla pracodawcy

  Jesteś pracodawcą? Rozwiń umiejętności swojego pracownika - wyślij go na bootcamp!

Komfortowe warunki do nauki

ALX prowadzi kursy na najwyższym poziomie - przychodząc do nas dostajesz jakość “premium”. Co to znaczy?

 • Nasi trenerzy to wybitni specjaliści z ogromnym doświadczeniem - a nie przypadkowe osoby.
 • Program naszych kursów jest dopasowany do rynku pracy - szkolimy tak, żebyś później mógł pracować w zawodzie, a nie tylko tak jak jest w książkach czy skryptach sprzed 5 lat. Technologia idzie do przodu w tempie błyskawicznym i tylko specjaliści, którzy cały czas są w zawodzie mogą nauczyć Cię tego czego aktualnie wymagają pracodawcy.
 • No i na koniec najważniejsze! Nawet najlepszy program kursu i najlepszy trener nie zmusi nikogo do intensywnej pracy w dusznej, ciemnej sali bez okien z laptopem na kolanach! Nasze kursy stacjonarne są prowadzone w profesjonalnych, doskonale wyposażonych salach, w największych miastach Polski oraz w Warszawie, gdzie jest nasza siedziba, w ścisłym centrum miasta, w komfortowym, klimatyzowanym biurowcu klasy premium. Zapewniamy nowoczesny sprzęt komputerowy (nie musisz mieć swojego komputera) oraz poczęstunek (nawet zimne piwo, rzecz jasna bezalkoholowe) gratis!

Referencje

Przeczytaj, jak naszą pracę oceniają klienci.

Ministerstwo Prawy i Polityki Społecznej

Szkolenie przeprowadzone zostało na wysokim poziomie merytorycznym i organizacyjnym, a zaangażowanie ze strony organizatorów zasługuje na wysokie uznanie.

AEGON

Uczestnicy szkoleń wysoko ocenili program szkoleń, materiały dydaktyczne oraz kompetencje i zaangażowanie prowadzących. (…) Polecamy ALX jako partnera gwarantującego należyte wykonanie usługi.

Strabag

Jesteśmy bardzo zadowoleni z realizacji szkoleń. Wszystkie szkolenia i trenerzy otrzymali w ankietach wysokie noty od naszych pracowników.

Samsung

Realizacja programu szkoleniowego spotkała się z dużym uznaniem uczestników kursu. ALX możemy polecić jako solidnego partnera biznesowego w obszarze szkoleń informatycznych, dysponującego kadrą wykładowców z dużym doświadczeniem.

Zapisz się na ten kurs

Wybierz interesujący Cię termin oraz miasto

Warszawa:
 • 16.12 (Z)TooltipTriangle
 • 18.12 (D)TooltipTriangle
 • 14.03 (D)TooltipTriangle
 • 16.03 (Z)TooltipTriangle
Zdalnie:
 • 16.12 (Z)TooltipTriangle
 • 18.12 (D)TooltipTriangle
 • 14.03 (D)TooltipTriangle
 • 16.03 (Z)TooltipTriangle

Żaden termin nie pasuje?

Podaj swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o przyszłych terminach

Masz pytanie?

Tu możesz zadać niezobowiązujące i szybkie pytanie na temat szkolenia

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez ALX Academy sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie w celu realizacji zgłoszenia.