Tworzenie stron WWWK-WWW

Obecnie brak terminów otwartych

Warszawa
 • 10.06 - zaoczny (sob-niedz., średnio co 2 tygodnie; termin 8-dniowy w cenie 2790 zł)
 • 20.06 - dzienny (4 dni zajęć, tydzień przerwy, 4 dni zajęć; termin 8-dniowy w cenie 2790 zł)
Kraków
 • 24.06 - zaoczny (sob-niedz., średnio co 2 tygodnie; termin 8-dniowy w cenie 2790 zł)
Poznań
 • 24.06 - zaoczny (sob-niedz., średnio co 2 tygodnie; termin 8-dniowy w cenie 2790 zł)

Dostępne również na zamówienie, w terminie i lokalizacji do uzgodnienia, dla grup od 6 osób.

4,8/5 (398)
Stars
dla firm - netto
dla osób prywatnych - brutto (pokrywamy VAT)
dla podmiotów publicznych - zwolnione z VAT

Cena kursu: 3490 PLN

możliwość rozłożenia na 5 rat

Akredytacja

Zostań front-end developerem!

Kompleksowy kurs tworzenia stron WWW - HTML, CSS, Javascript, Wordpress.
Bootcamp, który zmieni Twoje życie zawodowe!

 • Tematyka:
  HTML, CSS, Twitter Bootstrap, Javascript, jQuery, Wordpress, grafika na potrzeby WWW
 • Czas trwania:
  80 godzin kodowania w trakcie kursu + 40 godzin pracy w domu z naszymi materiałami = w sumie 120 godzin!
 • Natężenie:
  tryb weekendowy lub dzienny
 • Grupa:
  max 14 osób
 • Rekrutacja:
  brak wymagań, kurs w 100% od podstaw
 • Miejsce:
  Warszawa, Kraków, Łódź, Katowice, Gdańsk
 • Cena:
  3 490 zł*
  dla firm - netto
  dla osób prywatnych brutto (pokrywamy VAT)
  dla podmiotów publicznych - zwolnione z VAT
Możesz zapłacić w 5 ratach po 698 zł - bez żadnych kosztów (sprawdź)
4.8/5
Stars
398
kursantów uczestniczyło w kursie
Bardzo duży zakres materiału. Zaczynałem z zerową wiedzą a teraz sam umiem postawić stronkę. Super!

To kurs inspirowany ideą Bootcampów, który jest ekspresową drogą do zdobycia wymarzonej pracy programisty. Tu nauczysz się wszystkich technologii potrzebnych do profesjonalnego tworzenia stron internetowych. Szkolenie jest przekrojowe i bardzo intensywne - odbywa się w formie warsztatów, gdzie przez cały czas ćwiczysz pod okiem trenera. Zajęcia prowadzą specjaliści z wieloletnim doświadczeniem - czynni zawodowo programiści, którzy pracują jako frontend developerzy w software housach czy agencjach reklamowych. Nie musisz mieć wykształcenia informatycznego - kończąc ten kurs jesteś gotowy do samodzielnej pracy na stanowisku młodszego programisty front-end.

Czym jest Bootcamp programistyczny?

Słowo “bootcamp” było używane w armii USA - jego pierwotne znaczenie to: ekstremalnie intensywny trening, który z rekrutów robi prawdziwych wojskowych - zdolnych od razu do walki.

Bootcampy programistyczne to intensywne, nastawione na praktykę programy kształcenia - nastawione na naukę umiejętności, które szczególnie poszukiwane są przez pracodawców. W Stanach Zjednoczonych zdobyły tak wielką popularność, że konkurują ze studiami.

Bootcamp front-end w ALX przekształca amatorów w programistów. Kursantów czeka wiele godzin wytężonej pracy. Żeby przejść kurs trzeba być mocno zmotywowanym i przyłożyć się do nauki (również w domu).

 • Nasz kurs można porównać do szkoły języków obcych - tu uczysz się w małych grupach, w luźnej atmosferze. Na kursie cały czas ćwiczysz - a przy Tobie jest trener, który zawsze pomoże, wytłumaczy.
 • Nie porównuj nas do uczelni wyższych - tu nie ma nudnych wykładów, u nas uczysz się tylko praktycznych rzeczy, które są potrzebne w pracy webmastera.

Wyszkoliliśmy ponad 7 000 osób w różnych językach programowania – dla wielu z nich nasze kursy są to pierwszy krok do rozwoju ścieżki kariery.

Co to jest front-end?

Wszystko to co użytkownik zobaczy na monitorze jest to front-end: szablony stron (HTML), interaktywność aplikacji WWW (JavaScript), wygląd poszczególnych elementów na stronie (CSS). Każda aplikacja webowa, której używasz na codzień - Facebook, Twitter, ulubiony e-sklep z ubraniami czy strona Twojego banku - to mix technologii, które wyświetlane są przez przeglądarkę internetową. Programista front-end ustawia elementy na stronie, animuje, dobiera szatę graficzną. Dla front-endowca ważne jest żeby aplikacja/strona była intuicyjna, przejrzysta i po prostu ładna.

Czym jest back-end?

Sprawnie funkcjonująca aplikacja potrzebuje zarówno front-endu jak i back-endu. Warstwa back-end jest dla użytkownika niewidoczna (bazy danych, architektura aplikacji, obliczenia, bezpieczeństwo i wydajność). Dla programistów back-endowych nie jest ważny wygląd, tylko logika działania i cel – najważniejsze jest: “to ma działać”.

Infografika Front-End Back-End

Dla kogo jest ten kurs?

To jest kurs dla początkujących Na nasz kurs przychodzą osoby, które nigdy nie programowały , ale chcą zacząć karierę programisty. No i bardzo dobrze! – programista to obecnie jeden z najbardziej rozchwytywanych zawodów i co oczywiste – świetnie płatny. Na początku swojej kariery front-end developer (w zależności od miasta i wielkości firmy) może liczyć na wynagrodzenie od 6 000 zł miesięcznie*

Większość osób myśli, że do uprawiania tego zawodu potrzebne są studia - niekoniecznie! Nie musisz mieć wykształcenia informatycznego, żeby samodzielnie tworzyć strony internetowe - i robić to na prawdę dobrze!

*źródło: Wynagrodzenia.pl

Od zera do Webmastera. Jak to zrobić?

Łatwiej niż sądzisz. Wielu programistów nie ma wykształcenia informatycznego. Często spotyka się humanistów czy polonistów, którzy kodują lepiej niż ci po studiach informatycznych. Najważniejsze są umiejętności a nie dyplom uczelni. Aby zostać frontendowcem trzeba… praktyki! Nie jesteś w stanie nauczyć się programowania teoretycznie lub tylko z książek! Jeżeli masz predyspozycje do tego zawodu i zostaniesz odpowiednio pokierowany i przeszkolony przez ludzi, którzy w zawodzie są od lat - to masz duże szansę żeby zapełnić ogromną lukę na rynku pracy.

To jest kurs na dobry początek Jeśli masz plan żeby w przyszłości rozwinąć swoje umiejętności programistyczne i nauczyć się programowania back-end - ale nie chcesz od razu zaczynać od “ścisłego” programowania to kurs tworzenia stron WWW jest dla Ciebie idealny! Będzie dla Ciebie doskonałym początkiem kariery - zdobędziesz umiejętności, które w przyszłości możesz poszerzyć znajomość języka PHP albo być może Javy.

To jest kurs, żeby stać się niezależnym To świetna propozycja dla wszystkich prowadzących własne biznesy internetowe, start-upowców i managerów prowadzących projekty internetowe. Zadaj sobie pytanie - czy nie jesteś zmęczony czekaniem aż Twój webmaster wprowadzi zmiany na stronę? Czy po raz kolejny Twój projekt ma “przestój” bo ktoś źle ustawił elementy na stronie? Koniec czekania! Zrób to sam!

Nauczymy Cię jak samodzielnie publikować i zarządzać treściami na WWW. Skończ z biernym czekaniem na pośredników, kiedy Twój projekt musi iść do przodu. Po tym kursie samodzielnie zrobisz sobie stronę internetową i będziesz modyfikować jej zawartość - wedle własnego uznania. Umiejętności kodowania i programowania przydają się w tym momencie w każdej branży.

Program kursu - dopasowany do rynku pracy

Tworzenie i publikowanie stron WWW wymaga opanowania umiejętności z wielu różnych zakresów: języków HTML i CSS, obróbki grafiki, projektowania, administracji kontem hostingowym lub serwerem WWW, często także Javascriptu. Ten kurs to intensywne warsztaty z profesjonalnym trenerem, który wytłumaczy Ci najważniejsze schematy i pomoże ominąć niepotrzebne błędy - to jest najlepsza droga, żeby uczyć się dużo szybciej i efektywniej. Program kursu został stworzony przez informatyków, z najlepszych polskich uczelni, którzy są czynni zawodowo! To bardzo istotne - nasi trenerzy od wielu lat wykonują projekty IT dla firm zewnętrznych, organizacji i instytucji publicznych. Dlatego program tego kursu jest tak dobrze dopasowany do obecnych potrzeb rynku pracy.

Brakuje programistów. Nie czekaj!

"W Unii Europejskiej szacuje się, że do 2020 roku brakować będzie około 800 tys. specjalistów z branży IT. Dziś w Polsce brakuje około 50 tys. osób” – Witold Rogowski, dyrektor zarządzający Accenture Delivery Center w Polsce.

Czego się nauczysz?

Przygotowywanie grafiki na potrzeby WWW

Nauczysz się różnych sposobów kompresji obrazu i ich zastosowania w popularnych formatach graficznych. Pokażemy Ci tajniki prostego przetwarzanie grafiki: przycinania, skalowania, konwersji między formatami, korzystania z warstw. Potniemy stworzony layout po to, abyśmy mogli zakodować ją do działającej strony WWW.

Budowa struktury strony WWW

Kiedy określimy sobie jakie treści zostaną pokazane użytkownikom WWW - porządkujemy je za pomocą znaczników HTML, tak żeby użytkownik nie miał problemu z ich znalezieniem (tworzymy “spis treści” naszej WWW). Następnie musimy doprezycować wygląd poszczególnych elementów tj. menu czy nagłówki - w tym celu używamy kaskadowych arkuszy stylów CSS, które potrafią zmieniać kolory, wielkość czy położenie elementów HTML. Za pomocą CSS określamy czy dany akapit ma mieć czcionkę A, czy czcionkę B, jak ma być położony względem innego elementu? Jaki ma mieć margines? Jakim kolorem ma być pisany tekst?

Interaktywność WWW

Kolejnym etapem jest wprowadzenie interakcji na naszą stronę. Używamy do tego języka JavaScript, który dostarcza interaktywność poprzez reagowanie na zdarzenia, sprawdzanie poprawności formularzy lub budowanie elementów nawigacyjnych. Mamy niezliczony wachlarz możliwości: możemy tworzyć animacje, slidery, galerie ze zdjęciami, pop-upy. JavaScript odpowiada za funkcjonalność każdej interakcji z użytkownikiem np. Twój ulubiony czat, czy obsługa formularza do rejestracji w e-sklepie.

Praca z serwerem

Nauczymy Cię jak dokonać wyboru konta na na serwerze hostingowym. Przeprowadzimy Cie przez cały proces od zakupu miejsca na serwerze aż po zarządzanie kontem - tak abyś był w pełni samodzielnym webmasterem.

System CMS Wordpress

Poznasz (całkowicie darmowe rozwiązanie) system CMS Wordpress, na podstawie którego zbudowano miliony stron WWW: dla wielkich i małych firm, blogów, instytucji publicznych. Wordpress jest idealnym narzędziem dla programisty front-end. Możesz na niej stworzyć wstępną, szkicową wersję serwisu - nawet w godzinę! Nauczysz się jak zainstalować system Wordpress, jak go zabezpieczyć i tworzyć kopie zapasowe danych, jak podzielić prezentowaną treść na artykuły i sekcje, jak zorganizować URL-e na stronie w zgodzie ze standardowymi technikami SEO, jak użyć gotowych skórek do uatrakcyjnienia strony.

Akredytacja Kuratorium Oświaty

Akredytacja Kuratorium Oświaty

Co umiesz po zakończeniu kursu?

 • zaprojektować, wykonać i wdrożyć witrynę będącą wizytówką firmy lub instytucji,
 • modyfikować istniejącą witrynę,
 • stworzyć dynamiczną witrynę z panelem administracyjnym w oparciu o gotowy system CMS.
 • zaprojektować responsywaną stronę WWW
 • wykonać użyteczny formularz na stronę
 • zakodować i zaprojektować szablon mailingu, strony landing page, wizytówki onepage
 • przetworzyć przygotowaną grafikę i umieścić na stronie

Po maturze poszedłem na Uniwersytet na Kulturoznawstwo (rodzinna tradycja). Nie szło mi za dobrze - nie miałem do tego serca. Poza tym chciałem się usamodzielnić, zdobyć dobrą pracę. Wiele się mówi o zarobkach programistów - postanowiłem spróbować swoich sił w branży IT. Na studia informatyczne nie chciałem marnować już czasu, zresztą "30-dziestka na karku" więc było już trochę późno. Zdecydowałem się na intensywny bootcamp front-end w ALX - to były na prawdę trudne tygodnie i dużo nauki dla mnie - ale jest efekt. Dostałem pracę jako junior webdeveloper w dużej warszawskiej agencji reklamowej - pracuje przy projektach międzynarodowych dla Duńczyków i Amerykanów - wciąż się uczę! Zarabiam.

Adrian l.32 Warszawa

Image

Razem z kolegą otworzyliśmy sklep internetowy - sprzedajemy akcesoria do rowerów oraz bagażniki samochodowe. Robimy to naprawdę dobrze - wygrywamy tym, że nasza strona WWW jest wciąż żywa - prezentujemy testy najnowszych modeli bagażników, nagrywamy wideo-porady jak montować je samodzielnie itd. Ta strona jest cały czas przez nas aktualizowana, poprawiana. Do tej pory zlecaliśmy takie prace webmasterowi - jednak oczekiwanie na wprowadzanie treści było zbyt długie, często zdarzały się błędy, no i jeszcze czas, który trzeba było poświęcić na komunikację z webmasterem, czas którego nie mieliśmy! - to wszystko sprawiło że poszedłem na kurs programista front-end w ALX. Po kursie nie dość, że sam wprowadzam i edytuje treści na naszej stronie - to jestem w trakcie pisania nowej, ładniejszej, bardziej wydajnej - kurs jest genialny!

Alek l.35 Katowice

Image

Metoda kształcenia

Uczymy stacjonarnie - w klimatyzowanych salach, na nowoczesnym sprzęcie komputerowym. Stawiamy na praktyczne, intensywne, kilkudniowe warsztaty - prowadzone przez doświadczonego trenera. Pracujemy w małych grupach. Każdy dzień kursu jest wypełniony ćwiczeniami - trenujesz na rzeczywistych przykładach, stykasz się z prawdziwymi problemami - na które możesz trafić samodzielnie tworząc strony WWW.

“Robienia stron można się nauczyć samemu - z tutoriali”

Pewnie nie raz słyszałeś takie stwierdzenie. Czy to jest prawda?

Nie do końca. W internecie jest sporo tutoriali czy ebooków do nauki programowania. Trzeba pamiętać, że tutoriale i książki - to sama teoria - a robiąc prawdziwy projekt spotkasz się z przeszkodami, których nie uda Cię się samodzielnie pokonać - bo w książkach rozwiązań nie ma. Zawodu programisty możesz nauczyć się tylko poprzez praktykę - od kogoś kto wykonał podobnych projektów tysiące - od doświadczonego, zawodowego programisty.

ALX - Najlepsze Szkolenia IT ALX - Najlepsze Szkolenia IT

Nauka w domu

Każdy kursant otrzymuje pakiet autorskich materiałów w formie drukowanej i elektronicznej. Są to wysokiej jakości materiały do nauki opracowane przez naszych ekspertów. Żeby tworzyć dobre strony WWW musisz dużo ćwiczyć. Pomiędzy blokami zajęć jest przerwa, którą powinieneś wykorzystać na utrwalenie wiedzy i ćwiczenia przygotowane przez trenera. Nic nie dzieje się samo, trzeba przyłożyć się do nauki również w domu. Tylko duża ilość ćwiczeń sprawi, że bardzo szybko opanujesz technologię. Jeśli masz problem z zadaniem - zawsze możesz skontaktować się ze swoim trenerem.

Trenerzy - wiedza połączona z praktyką

Trener, który będzie prowadził ten kurs to wykładowca i informatyk w jednej osobie. Nasi trenerzy wywodzą się z najlepszych polskich uczelni i od wielu lat wykonują projekty IT dla firm zewnętrznych, organizacji i instytucji publicznych. Na codzień pracują w zawodzie - co daje im możliwość prowadzenia ultra ciekawych zajęć, przepełnionych przykładami z realnych projektów.

Trenerzy ALX

Piotr Sobolewski

Python/Django, Perl, Java, PHP i bazy danych

Główny trener ALX w zakresie programowania w językach Python i Perl; trener języka Java, PHP, aplikacji webowych i baz danych - z wieloletnim doświadczeniem. Prowadzi zajęcia w Polsce i w Wielkiej Brytanii. Uczestniczył w projektach informatycznych w wielu językach i technologiach. Magister Wyższej Szkoły Morskiej w Szczecinie. Zagorzały fan gier MMORPG.

Piotr Sobolewski

Ukończył Inżynierię Oprogramowania i Tworzenia Systemów Informatycznych na Uniwersytecie Szczecińskim. W latach 2002-2004 redaktor prowadzący magazynów informatycznych „Software 2.0” i„Hakin9”. Wykładowca, prowadzący warsztaty, przewodniczący komisji programowej konferencji IT Underground w Software Konferencje. Przez wiele lat uczestniczył w projektach informatycznych na zlecenie wielu europejskich firm. Piotr jest bardzo wymagającym trenerem, dąży do tego żeby każdy, kto kończy jego szkolenie wyciągnął z niego jak najwięcej się da!

Piotr ma także tytuł magistra Wyższej Szkoły Morskiej w Szczecinie. Uwielbia poznawać obce języki tj.: hiszpański, arabski i papiamento. Zagorzały fan gier MMORPG. Prowadzi zajęcia w Polsce i Wielkiej Brytanii. Ogromne doświadczenie zawodowe Piotra sprawia, że przyjeżdżają do niego na konsultacje szefowie IT największych polskich i zagranicznych firm.

Posiada certyfikaty:

 • Microsoft Certified Technology Specialist
 • Microsoft Project – Managing Projects
 • Programming in HTML5 with JavaScript and CSS3

Łukasz Brandt

JQuery, Joomla, Wordpress, HTML, CSS, MS Office

Bardzo doświadczony trener. Prowadzi szkolenia z zakresu MS Project, MS Office, tworzenia stron WWW, JQuery, Joomla, Wordpress. Zawodowo pracuje jako webmaster, projektując serwisy WWW. Posiada certyfikat MOS Specialist. Jest czynnym egzaminatorem ECDL Core. Przeprowadził ponad 5000 godzin szkoleniowych. Uwielbia czytać książki science-fiction.

Łukasz Brandt

Ukończył Informatykę na Uniwersytecie Gdańskim. Jest również absolwentem Olsztyńskiej Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania, gdzie zdobył specjalizację: Zarządzanie środowiskiem serwerowym przedsiębiorstw. Łukasz posiada przygotowanie pedagogiczne, co czyni go doskonałym trenerem - ma idealne podejście do kursantów, w anonimowych ankietach dostaje najwyższe noty.

Ma 12-letnie doświadczenie w pracy zawodowej, jako szkoleniowiec, trener, wdrożeniowiec, konsultant i programista stron WWW. Prowadzi szkolenia z pakietu Microsoft Office na wszystkich poziomach zaawansowania. Jest autorem wielu materiałów szkoleniowych. Współpracuje przy wdrożeniach projektów informatycznych w dużych firmach komercyjnych i instytucjach państwowych m.in. przy projektach:

 • Szkolenia i wdrożenia dla pracowników 208 Wydziałów Ksiąg Wieczystych z „Systemu Informatycznego Nowa Księga Wieczysta” dla Ministerstwa Sprawiedliwości (1800 h),
 • Przygotowanie i prowadzenie zajęć zakresu nowych zasad rejestracji działalności gospodarczej, funkcjonowania CEIDG, procedur elektronicznych, elektronicznego Punktu Kontaktowego (ePK) i e-podpisu zgodnie z procedurami stosowanymi na szkoleniach realizowanych przez Zamawiającego (100 h),
 • System KSI ZUS - emerytury i renty - Prowadzenie szkolenia z zakresu obsługi aplikacji systemu KSI ZUS oraz wykonywanie innych zleconych prac projektowych (320 h),
 • Szkolenia w zakresie informatyzacji Służby Zdrowia (system rejestracji Pacjenta, e-recepty itp.).

Wolny czas poświęca rodzinie - szczęśliwy ojciec 3 córek. Lubi aktywnie spędzać czas wolny: jeździ na rolkach, pływa i lubi chodzić po górach. Uwielbia książki i wszystko w tematyce Fantasy i Science-fiction i II wojny światowej. Nie pogardzi książkami o tematyce samodyscypliny i samodoskonaleniu się.

Marcin Lis

PHP, Java, JS, HTML5, C# oraz bazy danych

Doświadczony programista i projektant systemów informatycznych. Miłośnik rozmaitych języków programowania, od PHP po Javę i C#. Autor kilkudziesięciu książek i kilkuset artykułów o tematyce IT.

Marcin Lis

Świetnie potrafił przekazywać swoją wiedzę i ciekawie pisać o technologiach informatycznych - wiele lat prowadził szkolenia z języków programowania, jest też autorem wielu książek i artykułów o tematyce IT.

Ukończył inżynierskie studia informatyczne o specjalizacji „ Programowanie i administracja w środowisku sieciowym” w Polsko-Japońskiej Wyższej Szkole Technik Komputerowych. Już od liceum jest związany z rynkiem prasy informatycznej - publikował m.in. w pierwszym polskim piśmie komputerowym "Bajtek" (w latach 1991-1996 prowadził kilka działów tematycznych), a także "Commodore&Amiga", "Teleinfo", "Raport Teleinfo". Związany z "Magazynem Internet", "Komputer Świat" i "Komputer Świat Ekspert". Ostat­nią jego ksią­żką była „PHP 7. Praktyczny kurs” (wys­ła­na do wy­daw­nic­twa na kil­ka dni przed śmier­cią).

Zawodowo realizował projekty w zakresie wdrażania rozbudowanych serwisów internetowych obsługujących duży ruch i obciążenia (sprzedaż internetowa, integracja płatności, integracja z systemem księgowym). Zrealizował popularny serwis, który udostępniania Internautom kody rabatowe.

Jako trener ALX przeprowadził ponad 2000 godzin szkoleniowych kursów dotyczących programowania w PHP, tworzenia stron WWW oraz nauki programowania i języka Java.

Zmarł tra­gicz­nie 06.11.2016 roku w wie­ku 41 lat w Zie­mia­nach (gm. Banie Ma­zur­skie), w miej­scu swo­je­go ostat­nie­go obo­zu har­cer­skie­go, nad je­zio­rem Seni­ori­ta (d. Kier­szów­ka, Kasch­ew­ka).

Bootcamp to duży wydatek?

Rozłóż go sobie na raty - bez żadnych dodatkowych kosztów.

Udział w bootcampie to dla wielu naszych kursantów istotna inwestycja. To inwestycja w Twoje umiejętności i szansa na zdobycie wymarzonej, bardzo dobrze płatnej pracy w branży IT.

Jest to także spory wydatek!

Wiemy o tym i dlatego oferujemy dogodne opłaty za nasze bootcampy w systemie ratalnym - bez żadnych dodatkowych kosztów.

Płacisz tylko tyle - ile kosztuje kurs.

Jak zapłacić za bootcamp w ratach?

Procedura jest wyjatkowo prosta - nie musisz kontaktować się z żadnym bankiem, nie musisz przechodzić skomplikowanych weryfikacji, potrzebujesz jedynie dokumentu tożsamości - wszystko załatwiasz z naszą firmą. Sprawdź to >>

Komfortowe warunki do nauki

ALX prowadzi kursy na najwyższym poziomie - przychodząc do nas dostajesz jakość “premium”. Co to znaczy?

 • Nasi trenerzy to wybitni specjaliści z ogromnym doświadczeniem - a nie przypadkowe osoby.
 • Program naszych kursów jest dopasowany do rynku pracy - szkolimy tak, żebyś później mógł pracować w zawodzie, a nie tylko tak jak jest w książkach czy skryptach sprzed 5 lat. Technologia idzie do przodu w tempie błyskawicznym i tylko specjaliści, którzy cały czas są w zawodzie mogą nauczyć Cię tego czego aktualnie wymagają pracodawcy.
 • No i na koniec najważniejsze! Nawet najlepszy program kursu i najlepszy trener nie zmusi nikogo do intensywnej pracy w dusznej, ciemnej sali bez okien z laptopem na kolanach! Nasze kursy są prowadzone w naszej siedzibie - w ścisłym centrum Warszawy, w komfotowych klimatyzowanych salach z nowoczesnym sprzętem komputerowym (nie musisz mieć swojego komputera). Oczywiście z poczęstunkiem (a nawet zimnym piwem, rzecz jasna bezalkoholowym) gratis!

Pomagamy kursantom znaleźć pracę

Na tym kursie zdobędziesz wiedzę oraz umiejętności praktyczne, które pozwolą Ci szybko rozwinąć karierę zawodową. Program każdego kursu jest przygotowany przez naszych trenerów - czynnych zawodowo informatyków, kierowników zespołów programistycznych, którzy od wielu lat pracują w branży, wykonują projekty IT w korporacjach i instytucjach publicznych. Nasze kursy są więc idealnie dostosowane do aktualnych potrzeb rynku pracy. Szkolimy programistów gotowych do podjęcia pracy. Bardzo zależy nam na tym, żeby nasi najlepsi kursanci znajdowali ją bardzo szybko. Jeżeli więc wyróżniasz się na tle grupy - przykładasz się do nauki, z sukcesem wykonujesz ćwiczenia zadane przez trenera - to chętnie pomożemy Ci rozwinąć skrzydła w zawodzie. Na początku pomożemy Ci przygotować niezbędne dokumenty - zredagować CV oraz profil na LinkedIn - pod kątem nowego zawodu. Nasi specjaliści omówią z Tobą możliwe ścieżki kariery w branży. Następnie skontaktujemy Cię z firmami, z którymi ALX współpracuje od lat - są to agencje reklamowe, software house’y, zespoły programistyczne w korporacjach - wszędzie tam gdzie zatrudnia się programistów. Pamiętaj, że ALX to nie tylko firma szkoleniowa - my od 15 lat realizujemy projekty komercyjne: tworzymy oprogramowanie i świadczymy usługi utrzymaniowe. Mamy bardzo dużo kontaktów, z których korzystają nasi kursanci!

Referencje

Przeczytaj, jak naszą pracę oceniają klienci.

Ministerstwo Prawy i Polityki Społecznej

Szkolenie przeprowadzone zostało na wysokim poziomie merytorycznym i organizacyjnym, a zaangażowanie ze strony organizatorów zasługuje na wysokie uznanie.

AEGON

Uczestnicy szkoleń wysoko ocenili program szkoleń, materiały dydaktyczne oraz kompetencje i zaangażowanie prowadzących. (…) Polecamy ALX jako partnera gwarantującego należyte wykonanie usługi.

Strabag

Jesteśmy bardzo zadowoleni z realizacji szkoleń. Wszystkie szkolenia i trenerzy otrzymali w ankietach wysokie noty od naszych pracowników.

Samsung

Realizacja programu szkoleniowego spotkała się z dużym uznaniem uczestników kursu. ALX możemy polecić jako solidnego partnera biznesowego w obszarze szkoleń informatycznych, dysponującego kadrą wykładowców z dużym doświadczeniem.

Zapisz się na ten kurs

Wybierz interesujący Cię termin oraz miasto

Warszawa:
 • 10.06 (Z)TooltipTriangle
 • 20.06 (D)TooltipTriangle
Kraków:
 • 24.06 (Z)TooltipTriangle
Poznań:
 • 24.06 (Z)TooltipTriangle

Żaden termin nie pasuje?

Podaj swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o przyszłych terminach

Masz pytanie?

Tu możesz zadać niezobowiązujące i szybkie pytanie na temat szkolenia