Tworzenie stron WWWK-WWW

 • HTML
 • CSS
 • Bootstrap
 • RWD
 • jQuery
 • Wordpress
 • SEO

Obecnie brak terminów otwartych

Zdalnie
 • 19.05 - dzienny (dwa 3-dniowe bloki i jeden 4-dniowy, co 2 tyg.)
 • 15.06 - dzienny (dwa 3-dniowe bloki i jeden 4-dniowy, co 2 tyg.)
 • 19.06 - zaoczny (sob-niedz., średnio co 2 tygodnie)
Warszawa
 • kolejny termin będzie wyznaczony na za ok. 3 miesiące, zapisy uruchomią się w ciągu 2-4 tygodni.

Tryb zdalny: online na żywo z trenerem i grupą. Zobacz więcej o kursach zdalnych i zakł. "Terminy".
Można: zrezygnować do 15 dni przed startem; w każdej chwili przejść z trybu "na sali" na zdalny.
Kursy dostępne również na zamówienie, w terminie i lokalizacji do uzgodnienia, dla grup od 6 osób.

4,8/5 (591)
Stars
dla firm - netto
dla osób prywatnych - brutto (pokrywamy VAT)
dla podmiotów publicznych - zwolnione z VAT

Cena kursu: 3590 PLN

lub 718 PLN miesięcznie (5 rat)

poczęstunek w cenie

stanowisko komputerowe w cenie

first minute (30+ dni do startu) - 3%

Akredytacja

Zostań WEBMASTEREM!
Naucz się tworzyć profesjonalne strony WWW.

HTML, CSS, Bootstrap, RWD, jQuery,
Wordpress, SEO - przyjdź na bootcamp i zmień swoje życie zawodowe!

 • Tematyka:
  HTML, CSS, Twitter Bootstrap, jQuery, Wordpress, SEO, RWD, grafika na potrzeby WWW
 • Czas trwania:
  80 godzin kodowania w trakcie kursu
  + 40 godzin pracy w domu z naszymi
  materiałami = w sumie 120 godzin!
 • Tryby zajęć:
  • weekendowo (sob-niedz., średnio co 2 tygodnie)
  • dziennie (blok 4-dniowy i dwa 3-dniowe, co ok. 2 tyg.)
 • Grupa:
  Na sali max 9 osób
  (więcej powierzchni na osobę niż według zaleceń).
  Dla kursów zdalnych - do 17 osób łącznie.
 • Rekrutacja:
  brak wymagań, kurs w 100% od podstaw
 • Miejsce:
  Warszawa, Kraków, Katowice, Wrocław, Gdańsk oraz Zdalnie (online na żywo z trenerem i grupą)
 • Elastyczność:
  a) do 15 dni przed startem można zrezygnować
  b) podczas zajęć można:
  - przejść z trybu stacjonarnego na zdalny
  - ze zdalnego na stacjonarny
  - zawiesić uczestnictwo i dokończyć później
  (w miarę dostępności miejsc.)
 • Cena:
  3 590 PLN*
  dla firm - netto
  dla osób prywatnych brutto (pokrywamy VAT)
  dla podmiotów publicznych - zwolnione z VAT
Możesz zapłacić w 5 ratach po 718 zł - bez żadnych kosztów (sprawdź)
poczęstunek w cenie
stanowisko komputerowe w cenie

Inne opcje nauki

Kurs (poziom 2):

Programista JavaScript

Inny bootcamp:

Tester oprogramowania
4.8/5
Stars
591
kursantów uczestniczyło w kursie
Trener bardzo dobrze tłumaczył wszystkie zagadnienia. Super przykłady i ćwiczenia! Polecam.

Ten kurs jest wszystkim czego potrzebujesz, żeby nauczyć się profesjonalnie tworzyć strony internetowe. Uczymy od totalnych podstaw. Kurs jest prowadzony w formie bootcampu, nauki jest dużo, zajęcia są bardzo intensywne - pracujesz w grupie a przez cały czas jest z Tobą doświadczony trener. Bez względu na dotychczasowe wykształcenie - po naszym kursie jesteś gotowy do samodzielnej pracy na stanowisku webmastera. Twoja kariera w branży IT zaczyna się tutaj!

Na czym polega metoda bootcampu?

Słowo “bootcamp” zostało zaczerpnięte z armii amerykańskiej - oznacza ekstremalnie intensywny trening, który z rekrutów robi prawdziwych wojskowych - zdolnych od razu do walki.

Nauka metodą bootcampu oznacza intensywny, nastawiony na praktykę program kształcenia. Poprzez bootcamp masz zdobyć umiejętności, które pozwolą Ci od razu podjąć pracę w zawodzie.

Nasz bootcamp przekształca amatorów w profesjonalnych webmasterów. Aby z sukcesem zakończyć bootcamp trzeba skupienia, motywacji i wiele godzin wytężonej pracy (także w domu).

 • Nasz kurs można porównać do szkoły języków obcych - tu uczysz się w małych grupach, w luźnej atmosferze. Na kursie cały czas ćwiczysz - a przy Tobie jest trener, który zawsze pomoże, wytłumaczy.
 • Nie porównuj nas do uczelni wyższych - tu nie ma nudnych wykładów, u nas uczysz się tylko praktycznych rzeczy, które są potrzebne w pracy webmastera.

Wyszkoliliśmy ponad 7 000 osób w różnych językach programowania – dla wielu z nich nasze kursy są to pierwszy krok do rozwoju ścieżki kariery.

Front-end vs. Back-end - a w którym miejscu jest webmaster?

Sprawnie funkcjonująca strona potrzebuje zarówno front-endu jak i back-endu. Każda aplikacja webowa, której używasz na codzień - Facebook, Twitter, ulubiony e-sklep z ubraniami czy strona Twojego banku - to mix technologii, które wyświetlane są przez przeglądarkę internetową.

Webmaster nie jest programistą w tradycyjnym, "sztywniejszym" rozumieniu języków programowania - natomiast jest to osoba, która rozumie technologię i tworząc front-end, swobodnie "przepływa" pomiędzy front-endem i back-endem. Łączy (większą) część kompetencji front-end developera z częścią umiejętności back-end developera. Webmaster potrafi od podstaw "postawić" dobrą, responsywną i wydajną stronę. Webmaster może zaprojektować i wyświetlać stronę WWW, ustawić na niej poszczególne elementy, dobrać szatę graficzną witryny, ale też zarządzać kontem na serwerze, zainstalować niezbędne elementy i skonfigurować je. Dla webmastera ważne jest, żeby aplikacja/strona była intuicyjna, przejrzysta i po prostu ładna.

Bardziej interesuje Cię back-end?

Dla kogo jest nasz kurs?

To jest kurs dla zupełnie początkujących

Na nasz kurs przychodzą osoby, które nie miały wcześniej żadnej styczności z tworzeniem witryn internetowych, ale bardzo chcą się tego nauczyć i zacząć w ten sposób karierę zawodową w branży IT. W zależności od miejsca zatrudnienia webmaster może liczyć na zarobki między 3 a 5 tysięcy PLN*.

Większość osób myśli, że do uprawiania tego zawodu potrzebne są studia - niekoniecznie! Nie musisz mieć wykształcenia informatycznego, żeby samodzielnie tworzyć strony internetowe - i robić to naprawdę dobrze!

*źródło: Wynagrodzenia.pl

Nie jesteś początkujący? Znasz już HTML? Naucz się programowania aplikacji na froncie w Javascript, wykorzystując jeden z najpopularniejszych obecnie frameworków - Angular..

Od zera do Webmastera. Jak to zrobić?

Łatwiej niż sądzisz. Wiele osób, które zajmują się tworzeniem stron www nie ma wykształcenia informatycznego. Często spotyka się humanistów czy polonistów, którzy robią strony lepiej niż ci po studiach informatycznych. Najważniejsze są umiejętności a nie dyplom uczelni. Aby zostać dobrym webmasterem trzeba… praktyki! Nie jesteś w stanie nauczyć się tworzenia stron teoretycznie lub tylko z książek! Jeżeli masz predyspozycje do tego zawodu i zostaniesz odpowiednio pokierowany i przeszkolony przez ludzi, którzy w zawodzie są od lat - to masz duże szansę żeby zapełnić ogromną lukę na rynku pracy.

To jest kurs na dobry początek
Jeśli masz plan żeby w przyszłości rozwinąć swoje umiejętności i zostać programistą - ale nie chcesz od razu zaczynać od “ścisłego” programowania to kurs tworzenia stron WWW jest dla Ciebie idealny! Będzie dla Ciebie doskonałym początkiem kariery - zdobędziesz umiejętności, które w przyszłości możesz poszerzyć znajomość Javascript (front-end), języka PHP albo być może Javy (back-end).

To jest kurs, żeby stać się niezależnym
To świetna propozycja dla wszystkich prowadzących własne biznesy internetowe, start-upowców i managerów prowadzących projekty internetowe. Zadaj sobie pytanie - czy nie jesteś zmęczony czekaniem aż Twój webmaster wprowadzi zmiany na stronę? Czy po raz kolejny Twój projekt ma “przestój” bo ktoś źle ustawił elementy na stronie? Koniec czekania! Zrób to sam!

Nauczymy Cię jak samodzielnie publikować i zarządzać treściami na WWW. Skończ z biernym czekaniem na pośredników, kiedy Twój projekt musi iść do przodu. Po tym kursie samodzielnie zrobisz sobie stronę internetową i będziesz modyfikować jej zawartość - wedle własnego uznania. Umiejętności kodowania i programowania przydają się w tym momencie w każdej branży.

Nie martw się o sprzęt do nauki! Zapewniamy go w szkole programowania ALX

Program kursu - dopasowany do rynku pracy

Tworzenie i publikowanie stron WWW wymaga opanowania umiejętności z wielu różnych zakresów: języków HTML i CSS, obróbki grafiki, projektowania, administracji kontem hostingowym lub serwerem WWW. Ten kurs to intensywne warsztaty z profesjonalnym trenerem, który wytłumaczy Ci najważniejsze schematy i pomoże ominąć niepotrzebne błędy - to jest najlepsza droga, żeby uczyć się dużo szybciej i efektywniej. Program kursu został stworzony przez informatyków, z najlepszych polskich uczelni, którzy są czynni zawodowo! To bardzo istotne - nasi trenerzy od wielu lat wykonują projekty IT dla firm zewnętrznych, organizacji i instytucji publicznych. Dlatego program tego kursu jest tak dobrze dopasowany do obecnych potrzeb rynku pracy.

Certyfikat

Ukończenie kursu w szkole programowania ALX

Po ukończeniu kursu, otrzymasz certyfikat sygnowany przez ALX, ze szczegółową listą zdobytych umiejętności. Każdy certyfikat posiada unikalny identyfikator i wersję elektroniczną (niezależnie od tego, czy zamówiona zostanie również wersja papierowa). Jeśli chcesz, możesz udostępnić swój certyfikat przeklejając jego adres URL - na przykład do swojego profilu na portalu społecznościowym lub zawodowym, albo do swojego CV.

Posłuchaj, co mówi trener prowadzący bootcamp Webmaster

Na bootcampy przychodzą osoby, które chcą sie przebranżowić, znaleźć lepszą pracę, bardziej elastyczną, bardziej rozwojową

Często jest tak, że informatycy nie są w stanie pisać stron, a ludzie którzy uczą się od zera (prowadzę ich za rękę) są w stanie od razu po szkoleniu zrobić stronę

....dobrych praktyk nie jesteśmy w stanie nauczyć się samemu

Posłuchaj jednego z naszych trenerów

Czego się nauczysz?

Przygotowywanie grafiki na potrzeby stron internetowych

Przygotowywanie grafiki na potrzeby WWW

Nauczysz się różnych sposobów kompresji obrazu i ich zastosowania w popularnych formatach graficznych. Pokażemy Ci tajniki prostego przetwarzanie grafiki: przycinania, skalowania, konwersji między formatami, korzystania z warstw. Potniemy stworzony layout po to, abyśmy mogli zakodować ją do działającej strony WWW.

Tworzenie struktury stron internetowych

Budowa struktury strony WWW

Kiedy określimy sobie jakie treści zostaną pokazane użytkownikom WWW - porządkujemy je za pomocą znaczników HTML, tak żeby użytkownik nie miał problemu z ich znalezieniem (tworzymy “spis treści” naszej WWW). Następnie musimy doprezycować wygląd poszczególnych elementów tj. menu czy nagłówki - w tym celu używamy kaskadowych arkuszy stylów CSS, które potrafią zmieniać kolory, wielkość czy położenie elementów HTML. Za pomocą CSS określamy czy dany akapit ma mieć czcionkę A, czy czcionkę B, jak ma być położony względem innego elementu? Jaki ma mieć margines? Jakim kolorem ma być pisany tekst?

Tworzenie struktury stron internetowych

jQuery czyli sposób na interaktywność WWW

Kolejnym etapem jest wprowadzenie interakcji na naszą stronę. Używamy do tego biblioteki jQuery, która pozwala na wykorzystanie możliwości języka JavaScript bez większej znajomości programowania. Dzięki jQuery możemy tworzyć animacje czy dynamiczne zmiany strony WWW.

Praca z serwerem

Praca z serwerem

Nauczymy Cię jak dokonać wyboru konta na na serwerze hostingowym. Przeprowadzimy Cie przez cały proces od zakupu miejsca na serwerze aż po zarządzanie kontem - tak abyś był w pełni samodzielnym webmasterem.

Systemy CMS - omówienie Wordpress

System CMS Wordpress

Poznasz (całkowicie darmowe rozwiązanie) system CMS Wordpress, na podstawie którego zbudowano miliony stron WWW: dla wielkich i małych firm, blogów, instytucji publicznych. Wordpress jest idealnym narzędziem dla programisty front-end. Możesz na niej stworzyć wstępną, szkicową wersję serwisu - nawet w godzinę! Nauczysz się jak zainstalować system Wordpress, jak go zabezpieczyć i tworzyć kopie zapasowe danych, jak podzielić prezentowaną treść na artykuły i sekcje, jak zorganizować URL-e na stronie w zgodzie ze standardowymi technikami SEO, jak użyć gotowych skórek do uatrakcyjnienia strony.

Prowadzimy też kursy dla młodzieży! Młodzi ludzie (od 13 roku życia) uczą się tworzyć strony WWW, publikować własne treści i promować je w sieci.

Naucz się pisać nowoczesne, responsywne strony WWW.

Poznaj techniki Responsive Web Design.

Poznaj techniki Responsive Web Design w szkole programowania ALX

Użytkownicy przeglądają strony WWW korzystając z wielu różnych urządzeń - dlatego musisz nauczyć się pisać strony tak, aby wyglądały dobrze na ekranach o różnych rozmiarach. Strona wyświetlona na telefonie musi mieć uproszczony wygląd i działanie. Duże obrazki czy slidery wyglądają bardzo ładnie - ale tylko na dużych ekranach.

Jak to przełożyć na praktykę, na projekt strony?

Tego dowiesz się na naszym bootcampie. Zgłębisz tajniki RWD, nauczysz się Bootstrapa i krok po kroku napiszesz kompletny projekt responsywnej strony.

Dzięki RWD:

W szkole programowania ALX nauczymy cię budować przejrzyste i czytelne strony internetowe

Zbudujesz stronę przejrzystą i czytelną

w trakcie wyświetlania na urządzeniach mobilnych użytkownicy nie będą mieli z nią żadnego problemu

Strony internetowe będą spójne i atrakcyjne wizualnie

Twoja strona będzie atrakcyjna wizualnie i spójna

będzie wyglądała tak samo otworzona na tablecie czy laptopie

W szkole programowania ALX nauczymy cię pozycjonowania twoich stron internetowych

Stworzona przez Ciebie strona będzie lepsza z punktu widzenia pozycjonowania (w wyszukiwarce)

będzie po prostu atrakcyjna dla Google

Utzymanie strony internetowej będzie wydajne i tanie

Utrzymywanie napisanej przez Ciebie strony będzie tańsze niż pisanie jej w dwóch wersjach

w przypadku posiadania strony w wersji stancjonarnej i mobilnej koszty podnosi m.in. dbanie o integralność z bazą danych czy konieczność podwójnych aktualizacji

Akredytacja Kuratorium Oświaty

Co umiesz po zakończeniu kursu?

 • zaprojektować, wykonać i wdrożyć witrynę będącą wizytówką firmy lub instytucji,
 • modyfikować istniejącą witrynę,
 • stworzyć dynamiczną witrynę z panelem administracyjnym w oparciu o gotowy system CMS.
 • zaprojektować responsywaną stronę WWW
 • wykonać użyteczny formularz na stronę
 • zakodować i zaprojektować szablon mailingu, strony landing page, wizytówki onepage
 • przetworzyć przygotowaną grafikę i umieścić na stronie

Techniki SEO - niezbędne w zawodzie webmastera!

Na naszym bootcampie “Webmaster” zapoznasz się z podstawowymi technikami SEO (eng. search engine optimization) - czyli optymalizacji strony WWW pod kątem wyników wyszukiwarki.

Poznasz zestaw technik stosowanych przez doświadczonych webmasterów, aby dana strona WWW była jak najwyżej w organicznych wynikach wyszukiwania dla konkretnych słów kluczowych. Zasada jest prosta - im wyżej w wyszukiwarce tym więcej odwiedzających użytkowników. Na kursie trenerzy przedstawią Ci w bardzo praktyczny sposób jak skutecznie wypozycjonować dowolną stronę dla dowolnych słów w Google - zgodnie z zasadami wyszukiwarki.

Historie naszych absolwentów

Opinia naszego Absolwenta szkoły programowania ALX

Opinia naszego Absolwenta szkoły programowania ALX "Potrzebowałem zmian" - Adrian l.32, Warszawa

Pan Adrian po maturze poszedł na Uniwersytet na Kulturoznawstwo (rodzinna tradycja). Nie szło mu za dobrze - nie miał do tego serca. Poza tym chciał się usamodzielnić, zdobyć dobrą pracę. Wiele się mówi o zarobkach ludzi, którzy robią stronki WWW - postanowił spróbować swoich sił w branży IT. Na studia informatyczne nie chciał marnować już czasu, zresztą "30-dziestka na karku" więc było już trochę późno. Zdecydował się na intensywny bootcamp "webmaster" w ALX - to były naprawdę trudne tygodnie i dużo nauki - ale jest efekt. Dostał pracę w dużej warszawskiej agencji reklamowej - pracuje przy projektach międzynarodowych, robi strony dla Duńczyków i Amerykanów - wciąż się uczy! Zarabia.
Opinia naszego Absolwenta szkoły programowania ALX

Opinia naszego Absolwenta szkoły programowania ALX "Chcieliśmy być jeszcze lepsi" - Aleksander l.35, Katowice

Pan Aleksander razem z kolegą otworzył sklep internetowy - sprzedaje akcesoria do rowerów oraz bagażniki samochodowe. Robi to naprawdę dobrze - wygrywa tym, że jego strona WWW jest wciąż żywa - prezentuje testy najnowszych modeli bagażników, nagrywa wideo-porady jak montować je samodzielnie itd. Ta strona jest cały czas aktualizowana, poprawiana. Do tej pory zlecali takie prace webmasterowi - jednak oczekiwanie na wprowadzanie treści było zbyt długie, często zdarzały się błędy, no i jeszcze czas, który trzeba było poświęcić na komunikację z webmasterem, czas którego nie mieli! - to wszystko sprawiło że Pan Alek poszedł na kurs "webmaster" w ALX. Po kursie nie dość, że sam wprowadza i edytuje treści na stronie - to jest w trakcie pisania nowej, ładniejszej, bardziej wydajnej!

Opinie z anonimowych ankiet

Opinia naszego Absolwenta szkoły programowania ALX

Opinia naszego Absolwenta szkoły programowania ALX Data bootcampu: 2012-03-17 edycja zaoczna, trener - Piotr Sobolewski

Bardzo mi się podobało, z pewnością będę rekomendował firmę, a w przyszłości zapewne będę uczestnikiem innych kursów.
Opinia naszego Absolwenta szkoły programowania ALX

Opinia naszego Absolwenta szkoły programowania ALX Data bootcampu: 2012-03-17 edycja zaoczna, trener - Piotr Sobolewski

Bardzo kompetentny wykładowca, ma dużo pozytywnej energii i zaangazowania oraz chęci pomocy, co pomagało w nauce. Na zajęciach panowala mila atmosfera, mimo duzej ilosci materialu i szybkiego tempa.
Opinia naszego Absolwenta szkoły programowania ALX

Opinia naszego Absolwenta szkoły programowania ALX Data bootcampu 2016-10-15 edycja zaoczna, trener - Łukasz Brandt

Było sympatycznie i merytorycznie, teraz długie godziny pracy w domu :) Dziękuję.

Bootcamp to duży wydatek?

Rozłóż go sobie na raty - bez żadnych dodatkowych kosztów.

Udział w bootcampie to dla wielu naszych kursantów istotna inwestycja. To inwestycja w Twoje umiejętności i szansa na zdobycie wymarzonej, bardzo dobrze płatnej pracy w branży IT.

Jest to także spory wydatek!

Wiemy o tym i dlatego oferujemy dogodne opłaty za nasze bootcampy w systemie ratalnym - bez żadnych dodatkowych kosztów.

Płacisz tylko tyle - ile kosztuje kurs.

Jak zapłacić za bootcamp w ratach?

Procedura jest wyjatkowo prosta - nie musisz kontaktować się z żadnym bankiem, nie musisz przechodzić skomplikowanych weryfikacji, potrzebujesz jedynie dokumentu tożsamości - wszystko załatwiasz z naszą firmą. Sprawdź to >>

Metoda kształcenia

Uczymy stacjonarnie - w klimatyzowanych salach, na nowoczesnym sprzęcie komputerowym. Stawiamy na praktyczne, intensywne, kilkudniowe warsztaty - prowadzone przez doświadczonego trenera. Pracujemy w małych grupach. Każdy dzień kursu jest wypełniony ćwiczeniami - trenujesz na rzeczywistych przykładach, stykasz się z prawdziwymi problemami - na które możesz trafić samodzielnie tworząc strony WWW.

“Robienia stron można się nauczyć samemu - z tutoriali”

Pewnie nie raz słyszałeś takie stwierdzenie. Czy to jest prawda?

Nie do końca. W internecie jest sporo tutoriali czy ebooków do nauki budowania witryn internetowych. Trzeba pamiętać, że tutoriale i książki - to sama teoria - a robiąc prawdziwy projekt spotkasz się z przeszkodami, których nie uda Cię się samodzielnie pokonać - bo w książkach rozwiązań nie ma. Tworzenia stron www możesz nauczyć się tylko poprzez praktykę - od kogoś kto wykonał podobnych projektów tysiące - od doświadczonego, zawodowego webmastera.

Nauka w domu

Każdy kursant otrzymuje pakiet autorskich materiałów w formie drukowanej i elektronicznej. Są to wysokiej jakości materiały do nauki opracowane przez naszych ekspertów. Żeby tworzyć dobre strony WWW musisz dużo ćwiczyć. Pomiędzy blokami zajęć jest przerwa, którą powinieneś wykorzystać na utrwalenie wiedzy i ćwiczenia przygotowane przez trenera. Nic nie dzieje się samo, trzeba przyłożyć się do nauki również w domu. Tylko duża ilość ćwiczeń sprawi, że bardzo szybko opanujesz technologię. Jeśli masz problem z zadaniem - zawsze możesz skontaktować się ze swoim trenerem.

Schemat nauki podczas kursu

ALX - Szkolenia IT Dzienne
ALX - Szkolenia IT Zaoczne

Trenerzy - wiedza połączona z praktyką

Trener, który będzie prowadził ten kurs to wykładowca i informatyk w jednej osobie. Nasi trenerzy wywodzą się z najlepszych polskich uczelni i od wielu lat wykonują projekty IT dla firm zewnętrznych, organizacji i instytucji publicznych. Na codzień pracują w zawodzie - co daje im możliwość prowadzenia ultra ciekawych zajęć, przepełnionych przykładami z realnych projektów.

Trenerzy ALX

Piotr

Python/Django, Java, PHP i bazy danych, Perl

Główny trener ALX w zakresie programowania w językach Python i Perl; trener języka Java, PHP, aplikacji webowych i baz danych - z wieloletnim doświadczeniem. Prowadzi zajęcia w Polsce i w Wielkiej Brytanii. Uczestniczył w projektach informatycznych w wielu językach i technologiach. Magister Wyższej Szkoły Morskiej w Szczecinie. Zagorzały fan gier MMORPG.

Piotr

Ukończył Inżynierię Oprogramowania i Tworzenia Systemów Informatycznych na Uniwersytecie Szczecińskim. W latach 2002-2004 redaktor prowadzący magazynów informatycznych „Software 2.0” i„Hakin9”. Wykładowca, prowadzący warsztaty, przewodniczący komisji programowej konferencji IT Underground w Software Konferencje. Przez wiele lat uczestniczył w projektach informatycznych na zlecenie wielu europejskich firm. Piotr jest bardzo wymagającym trenerem, dąży do tego żeby każdy, kto kończy jego szkolenie wyciągnął z niego jak najwięcej się da!

Piotr ma także tytuł magistra Wyższej Szkoły Morskiej w Szczecinie. Uwielbia poznawać obce języki tj.: hiszpański, arabski i papiamento. Zagorzały fan gier MMORPG. Prowadzi zajęcia w Polsce i Wielkiej Brytanii. Ogromne doświadczenie zawodowe Piotra sprawia, że przyjeżdżają do niego na konsultacje szefowie IT największych polskich i zagranicznych firm.

Posiada certyfikaty:

 • Microsoft Certified Technology Specialist
 • Microsoft Project – Managing Projects
 • Programming in HTML5 with JavaScript and CSS3

Łukasz

JQuery, Joomla, Wordpress, HTML, CSS, MS Office

Bardzo doświadczony trener. Prowadzi szkolenia z zakresu MS Project, MS Office, tworzenia stron WWW, JQuery, Joomla, Wordpress. Zawodowo pracuje jako webmaster, projektując serwisy WWW. Posiada certyfikat MOS Specialist. Jest czynnym egzaminatorem ECDL Core. Przeprowadził ponad 5000 godzin szkoleniowych. Uwielbia czytać książki science-fiction.

Łukasz

Ukończył Informatykę na Uniwersytecie Gdańskim. Jest również absolwentem Olsztyńskiej Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania, gdzie zdobył specjalizację: Zarządzanie środowiskiem serwerowym przedsiębiorstw. Łukasz posiada przygotowanie pedagogiczne, co czyni go doskonałym trenerem - ma idealne podejście do kursantów, w anonimowych ankietach dostaje najwyższe noty.

Ma 12-letnie doświadczenie w pracy zawodowej, jako szkoleniowiec, trener, wdrożeniowiec, konsultant i programista stron WWW. Prowadzi szkolenia z pakietu Microsoft Office na wszystkich poziomach zaawansowania. Jest autorem wielu materiałów szkoleniowych. Współpracuje przy wdrożeniach projektów informatycznych w dużych firmach komercyjnych i instytucjach państwowych m.in. przy projektach:

 • Szkolenia i wdrożenia dla pracowników 208 Wydziałów Ksiąg Wieczystych z „Systemu Informatycznego Nowa Księga Wieczysta” dla Ministerstwa Sprawiedliwości (1800 h),
 • Przygotowanie i prowadzenie zajęć zakresu nowych zasad rejestracji działalności gospodarczej, funkcjonowania CEIDG, procedur elektronicznych, elektronicznego Punktu Kontaktowego (ePK) i e-podpisu zgodnie z procedurami stosowanymi na szkoleniach realizowanych przez Zamawiającego (100 h),
 • System KSI ZUS - emerytury i renty - Prowadzenie szkolenia z zakresu obsługi aplikacji systemu KSI ZUS oraz wykonywanie innych zleconych prac projektowych (320 h),
 • Szkolenia w zakresie informatyzacji Służby Zdrowia (system rejestracji Pacjenta, e-recepty itp.).

Wolny czas poświęca rodzinie - szczęśliwy ojciec 3 córek. Lubi aktywnie spędzać czas wolny: jeździ na rolkach, pływa i lubi chodzić po górach. Uwielbia książki i wszystko w tematyce Fantasy i Science-fiction i II wojny światowej. Nie pogardzi książkami o tematyce samodyscypliny i samodoskonaleniu się.

Jeden bootcamp, dwie motywacje

 • Dla pracownika

  Jesteś osobą prywatną? Jeżeli będziesz dobry - po bootcampie pomożemy Ci znaleźć pracę w IT.

 • Dla pracodawcy

  Jesteś pracodawcą? Rozwiń umiejętności swojego pracownika - wyślij go na bootcamp!

Komfortowe warunki do nauki

ALX prowadzi kursy na najwyższym poziomie - przychodząc do nas dostajesz jakość “premium”. Co to znaczy?

 • Nasi trenerzy to wybitni specjaliści z ogromnym doświadczeniem - a nie przypadkowe osoby.
 • Program naszych kursów jest dopasowany do rynku pracy - szkolimy tak, żebyś później mógł pracować w zawodzie, a nie tylko tak jak jest w książkach czy skryptach sprzed 5 lat. Technologia idzie do przodu w tempie błyskawicznym i tylko specjaliści, którzy cały czas są w zawodzie mogą nauczyć Cię tego czego aktualnie wymagają pracodawcy.
 • No i na koniec najważniejsze! Nawet najlepszy program kursu i najlepszy trener nie zmusi nikogo do intensywnej pracy w dusznej, ciemnej sali bez okien z laptopem na kolanach! Nasze kursy stacjonarne są prowadzone w profesjonalnych, doskonale wyposażonych salach, w największych miastach Polski oraz w Warszawie, gdzie jest nasza siedziba, w ścisłym centrum miasta, w komfortowym, klimatyzowanym biurowcu klasy premium. Zapewniamy nowoczesny sprzęt komputerowy (nie musisz mieć swojego komputera) oraz poczęstunek (nawet zimne piwo, rzecz jasna bezalkoholowe) gratis!

Referencje

Przeczytaj, jak naszą pracę oceniają klienci.

Ministerstwo Prawy i Polityki Społecznej

Szkolenie przeprowadzone zostało na wysokim poziomie merytorycznym i organizacyjnym, a zaangażowanie ze strony organizatorów zasługuje na wysokie uznanie.

AEGON

Uczestnicy szkoleń wysoko ocenili program szkoleń, materiały dydaktyczne oraz kompetencje i zaangażowanie prowadzących. (…) Polecamy ALX jako partnera gwarantującego należyte wykonanie usługi.

Strabag

Jesteśmy bardzo zadowoleni z realizacji szkoleń. Wszystkie szkolenia i trenerzy otrzymali w ankietach wysokie noty od naszych pracowników.

Samsung

Realizacja programu szkoleniowego spotkała się z dużym uznaniem uczestników kursu. ALX możemy polecić jako solidnego partnera biznesowego w obszarze szkoleń informatycznych, dysponującego kadrą wykładowców z dużym doświadczeniem.

Zapisz się na ten kurs

Wybierz interesujący Cię termin oraz miasto

Zdalnie:
 • 19.05 (D)TooltipTriangle
 • 15.06 (D)TooltipTriangle
 • 19.06 (Z)TooltipTriangle

Żaden termin nie pasuje?

Podaj swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o przyszłych terminach

Masz pytanie?

Tu możesz zadać niezobowiązujące i szybkie pytanie na temat szkolenia

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez „ALX” Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Warszawie w celu realizacji zgłoszenia.