Programista JavaK-JAVA-2

 • Java SE
 • Java EE
 • Swing
 • obsługa baz danych
 • XML

Obecnie brak terminów otwartych

Warszawa
 • 23.03 - zaoczny (sob-niedz., średnio co 2 tygodnie) zostało 5 miejsc
 • 26.03 - dzienny (blok 4-dniowy i dwa 3-dniowe, średnio co 2 tyg.)
Wrocław
 • 02.04 - dzienny (blok 4-dniowy i dwa 3-dniowe, średnio co 2 tyg.)
London
 • 26.03 - day classes

Dostępne również na zamówienie, w terminie i lokalizacji do uzgodnienia, dla grup od 5 osób.

4,7/5 (292)
Stars
dla firm - netto
dla osób prywatnych - brutto (pokrywamy VAT)
dla podmiotów publicznych - zwolnione z VAT

Cena kursu: 4290 PLN

możliwość rozłożenia na 5 rat

poczęstunek w cenie

stanowisko komputerowe w cenie

Akredytacja

Programujesz w czymś?
Tworzysz strony www?

Zostań programistą JAVA -
zmień swoją karierę w 5 tygodni. Zdobądź stabilną i dobrze płatną pracę w korporacji.

 • Tematyka:
  specyfika języka i platformy Java, Java SE i wybrane elementy Java EE, tworzenie aplikacji graficznych (Swing), wsadowych, webowych (serwlety, JSP, JSF), usług sieciowych, obsługa baz danych (JDBC, JPA) i XML, narzędzia i dodatki (Netbeans / Eclipse, Ant, Maven, JUnit, korzystanie z dodatkowych bibliotek)
 • Czas trwania:
  (80 godzin) kodowania w trakcie kursu + (40 godzin) pracy w domu z naszymi materiałami = w sumie (120 godzin)
 • Natężenie:
  tryb weekendowy lub dzienny
 • Grupa:
  max. 15 osób
 • Rekrutacja:
  podstawowa umiejętność programowania w dowolnym języku
 • Prowadzący:
  programista i expert Java
 • Miejsce:
  Warszawa, ul. Jasna 14/16A, tuż przy stacji metra (Świętokrzyska - obie linie)
 • Prowadzący:
  programista i expert technologii Java
 • Cena:
  4 290 PLN*
  dla firm - netto
  dla osób prywatnych brutto (pokrywamy VAT)
  dla podmiotów publicznych - zwolnione z VAT
Możesz zapłacić w 5 ratach po 858 zł - bez żadnych kosztów (sprawdź)
poczęstunek w cenie
stanowisko komputerowe w cenie

Inne opcje nauki

Krótkie szkolenia:

Spring MVC, Hibernate; webowe aplikacje biznesowe
4.7/5
Stars
292
kursantów uczestniczyło w kursie
Bardzo profesjonalny kurs. Nie ma ściemniania - świetny wykładowca, bardzo doświadczony i duży zakres materiału.

Dlaczego warto się nauczyć Javy?

Java to najpopularniejszy język programowania na świecie (według indeksu Tiobe) i “pewniak” pod kątem ofert pracy. Java jest językiem uniwersalnym, główne jej założenie to “write once – run everywhere”. W Javie można zrealizować niemal wszystkie zadania informatyczne, wszelkiego rodzaju aplikacje webowe (małe, duże i ogromne) oraz aplikacje mobilne (Android). Java jest językiem preferowanym w korporacjach i dużych firmach. Aplikacje pisane w Javie działają na Windowsie, na Linuksie, w telefonie (oraz na wielu różnych nietypowych urządzeniach). Java jest rozwijana od wielu lat, ma znakomitą dokumentację i bardzo ugruntowaną społeczność użytkowników. Java napędza większość światowych aplikacji biznesowych, jest używana w przeważającej liczbie telefonów komórkowych. Stanowi podstawę wielu aplikacji m.in. Google, Facebook, Twitter, Oracle, Snapchat, Netflix, Linkedin, Uber, Pinterest, Ebay, Spotify oraz Amazon.

Potrzebujesz stabilnej pracy?
Korporacje czekają na programistów Javy.

Każdy komu marzy się kariera programisty w dużej korporacji ma swoją własną odpowiedź na pytanie: “Daczego korpo?”. Programiści decydują się na pracę w dużych firmach tj. banki, firmy ubezpieczeniowe, firmy farmaceutyczne, koncerny handlowe - bo takie firmy dają poczucie bezpieczeństwa i stabilizację. W korporacji możesz realizować wysokobudżetowe i bardzo ciekawe projekty. W korporacji zdobywasz ogromne doświadczenie i pracujesz na świetne CV. W korporacji zarabiasz dobre pieniądze, które wpływają regularnie na Twoje konto. Korporacja pozwala na pracę w międzynarodowym środowisku, gdzie masz szansę poznać wielu ciekawych ludzi i szlifować język.

Praca czeka!

Rynek IT rośnie niezwykle dynamicznie. Tak bardzo, że popyt na pracowników przewyższa ich dostępność. "W Unii Europejskiej szacuje się, że do 2020 roku brakować będzie około 800 tys. specjalistów z branży IT. Dziś w Polsce brakuje około 50 tys. osób” – Witold Rogowski, dyrektor zarządzający Accenture Delivery Center w Polsce.

Dla kogo jest ten kurs?
Dla programistów innych języków

którzy znają chociaż podstawy programowania obiektowego. Kurs cieszy się ogromną popularnością wśród osób z doświadczeniem (choćby podstawowym) np. w PHP, Javascript ale i C/C++.

Podczas ćwiczeń trener skupia się na istotnych różnicach między Javą, a innymi, w szczególności skryptowymi, językami programowania. Na kursie w sposób kompleksowy nauczysz języka oraz javowych idiomów, konwencji i zwyczajów.

Materiał obejmuje Javę jako język, a także szereg technologii istotnych w świecie JVM:

 • aplikacje webowe z użyciem serwletów i stron JSP,
 • aplikacje z graficznym interfejsem użytkownika (Swing), w tym także applety,
 • łączenie z bazą danych; bezpośrednie oraz z użyciem standardu JPA (ORM),
 • przetwarzanie danych w postaci XML i JSON

Nauka w domu

Kurs jest organizowany w trybie dziennym oraz zaocznym (weekendowym). W obu przypadkach pomiędzy blokami zajęć jest przerwa - tydzień lub 2 tygodnie. Przerwa jest potrzebna na trening w domu, utrwalenie wiadomości i ćwiczenia. Od swojego trenera otrzymasz odpowiednio przygotowane materiały do nauki w domu oraz zadania, do których musisz się przyłożyć. Duża ilość ćwiczeń sprawi, że utrwalisz zdobytą wiedzę i bardzo szybko opanujesz technologię. Jeśli masz problem z zadaniem - zawsze możesz skontaktować się ze swoim trenerem.

Akredytacja Kuratorium Oświaty

Akredytacja Kuratorium Oświaty

Czego nauczysz się na kursie?

napisać w Javie webową aplikację z warstwą logiki opartą o komponenty JavaBean łączące się z bazą danych i warstwą prezentacji opartą o JSP;

wdrożyć aplikację webową w kontenerze serwletów lub serwerze aplikacyjnym (podczas zajęć używany będzie Tomcat i Glassfish);

napisać aplikację biurkową zawierającą połączone z bazą danych komponenty biznesowego interfejsu użytkownika (tabele, formularze, listy) z użyciem międzyplatformowej biblioteki Swing;

napisać program wykorzystujący serwisy sieciowe zwracające XML lub JSON;

wykorzystywać i tworzyć proste obiekty JPA zgodne ze standardem Enterprise Java Beans 3.

Kochasz życie freelancera?
Połącz to ze stabilnym etatem w korpo.

Koniec lat 90 - to czas kiedy praca w korporacji, szczególnie dużej, renomowanej, międzynarodowej - była powodem do dumy. Z biegiem czasu dla wielu specjalistów, szczególnie z sektora IT “korpo” stało się synonimem wyzysku i braku wolności, przymusu pracy “od 9 do 17” i zaczęła się moda na pracę jako freelancer. Przecież każdy z nas zna kogoś kto “rzucił korpo i jest sam sobie szefem”.

Większość ludzi właśnie tak wyobraża sobie pracę freelancera.

“Siedzi w parku z laptopem na kolanach, popija kawę i poprawia coś w kodzie lub na luzie tworzy stronki www.”

Czy tak jest naprawdę?

 • Freelancer zarabia dużo na godzinę.

  Tak to prawda. Czasami tak jest. A czasami nie zarabia w ogóle bo nie ma żadnych zleceń. Pewnie każdy z nas słyszał historię o tym jak jego kolega freelancer dostał projekt, poświęcił na niego dwa wieczory i zarobił tyle co 3 pensje w korporacji. Ok. Tylko że takich projektów co najwyżej jeden w roku. A co z resztą czasu? Co z terminami płatności za faktury? Czy klienci płacą regularnie? A może połączyć projekty freelancerskie z pracą na etacie ;)
 • Freelancer ma nienormowany czas pracy.

  Rzeczywiście tak jest. Freelancer sam decyduje kiedy pracuje. Nie musi wstawać na godz. 8.00 do pracy. Freelancer śpi dłużej w ciągu dnia, je śniadanie w południe - ale za to siedzi po nocach i robi projekty wtedy kiedy jego znajomi, którzy pracują do 17.00 spotykają się w knajpie na piwo.
 • Freelancer jest sam sobie szefem.

  Tak. To jest fajne uczucie kiedy nie masz nad sobą żadnego dyrektora czy współpracowników, którzy ciągle czegoś od Ciebie wymagają. Przed nikim nie odpowiadasz - tylko Ty, Twój komputer i ewentualnie kilka maili od klientów. Nie ma żadnych poleceń ale nie ma też żadnych pochwał i żadnych gratulacji sukcesu, wspólnego świętowania jak projekt się udał! Nie ma nic - a wiadomo, że bardzo ciężko wykonywać ten zawód nie mając pozytywnego wsparcia innych. Ah, i tak poza tym… jeśli masz czterech klientów, którzy odbierają Twoją pracę i albo Ci za nią zapłacą albo nie, to czyż nie przypomina to nieco relacji z przełożonym?...

Połącz pracę na etacie z pracą freelancera.
Historie naszych kursantów.

“Pracuję na etacie w jednej z warszawskich korporacji. Przychodzę do biura na 9 wychodzę po 17. Czasami są nadgodziny. Biorę udział w dużym projekcie - tworzymy system płatności online. Po godzinach robię strony internetowe . Dla moich prywatnych klientów koduję zazwyczaj po godzinach, wieczorami w domu. Czasami mamy w pracy przestój, czekamy na feedback od szefa, wtedy nadrabiam rzeczy związane z moimi prywatnymi zleceniami”

Tomek l.31 Łódź

Image

Trenerzy - wiedza połączona z praktyką

Trener, który będzie prowadził ten kurs to wykładowca i informatyk w jednej osobie. Nasi trenerzy wywodzą się z najlepszych polskich uczelni i od wielu lat wykonują projekty IT dla firm zewnętrznych, organizacji i instytucji publicznych. Na codzień pracują w zawodzie - co daje im możliwość prowadzenia ultra ciekawych zajęć, przepełnionych przykładami z realnych projektów.

Trenerzy ALX

Kurs prowadzi doświadczony programista Java

Nawet najlepiej przygotowany program kursu nie zadziała bez dobrego, otwartego na słuchaczy i doświadczonego wykładowcy. Doskonale o tym wiemy!

Dlatego nasi trenerzy są najlepsi. Mają wieloletnie doświadczenie w szkoleniach, nauczaniu oraz tworzeniu oprogramowania. Są to praktycy - osoby prowadzące żywe, obfitujące w realistyczne przykłady zajęcia.

Bartosz

C, C++, Python, Linux, low-level

Zawodowy programista. Specjalizuje się w tworzeniu oprogramowania serwerowego w C++. Uczy programowania na Uniwersytecie Warszawskim. Wolny czas spędza na strzelnicy sportowej.

Bartosz

Bartosz ukończył studia na Wydziale Informatyki i Matematyki na Uniwersytecie Warszawskim. Ma niespożyty zapał do przekazywania swojej olbrzymiej wiedzy i czyni to doskonale. Jest wysoko oceniany przez Uczestników zajęć w ALX, średnia ocen trenerskich z 50 ankiet spośród 10 ostatnich szkoleń wynosi 4,6 w 5 stopniowej skali ocen.

Oprócz prowadzenia szkoleń i warsztatowych kursów zawodowych, Bartosz stale wykonuje mnóstwo projektów komercyjnych jako programista. Obecnie Bartosz jest programistą silnika gier komputerowych w Huuuge Games. Wcześniej pracował w CoreTechnology (spółka grupy Cyfrowy Polsat), gdzie projektował i programował oprogramowanie serwerowe w C i C++ (VoIP/SIP, obsługa telefonii komórkowej). Pracował również w MGBK Solutions sp. z o.o. gdzie tworzył oprogramowanie serwerowe w C++ (tracker do sieci wymiany multimediów w czasie rzeczywistym w modelu peer-to-peer). Wykonywał również projekty programistyczne dla Stowarzyszenia Talent tj.: budowa witryny edukacyjnej (PHP na PostgreSQL z domieszką Pythona), zadania algorytmiczno-programistyczne w C++, składanie skryptów shellowych do zarządzania zadaniami, budowania obrazów LiveCD na zawody programistyczne itd.

Bartosz pokochał strzelanie sportowe, szczególnie z MP-5. Rekreacyjne strzelanie do celu stało się jego pasją i sposobem na spędzenie wolnego czasu. Sam też jest sędzią i instruktorem strzelectwa.

Piotr

Python/Django, Perl, Java, PHP i bazy danych

Główny trener ALX w zakresie programowania w językach Python i Perl; trener języka Java, PHP, aplikacji webowych i baz danych - z wieloletnim doświadczeniem. Prowadzi zajęcia w Polsce i w Wielkiej Brytanii. Uczestniczył w projektach informatycznych w wielu językach i technologiach. Magister Wyższej Szkoły Morskiej w Szczecinie. Zagorzały fan gier MMORPG.

Piotr

Ukończył Inżynierię Oprogramowania i Tworzenia Systemów Informatycznych na Uniwersytecie Szczecińskim. W latach 2002-2004 redaktor prowadzący magazynów informatycznych „Software 2.0” i„Hakin9”. Wykładowca, prowadzący warsztaty, przewodniczący komisji programowej konferencji IT Underground w Software Konferencje. Przez wiele lat uczestniczył w projektach informatycznych na zlecenie wielu europejskich firm. Piotr jest bardzo wymagającym trenerem, dąży do tego żeby każdy, kto kończy jego szkolenie wyciągnął z niego jak najwięcej się da!

Piotr ma także tytuł magistra Wyższej Szkoły Morskiej w Szczecinie. Uwielbia poznawać obce języki tj.: hiszpański, arabski i papiamento. Zagorzały fan gier MMORPG. Prowadzi zajęcia w Polsce i Wielkiej Brytanii. Ogromne doświadczenie zawodowe Piotra sprawia, że przyjeżdżają do niego na konsultacje szefowie IT największych polskich i zagranicznych firm.

Posiada certyfikaty:

 • Microsoft Certified Technology Specialist
 • Microsoft Project – Managing Projects
 • Programming in HTML5 with JavaScript and CSS3

Bootcamp to duży wydatek?

Rozłóż go sobie na raty - bez żadnych dodatkowych kosztów.

Udział w bootcampie to dla wielu naszych kursantów istotna inwestycja. To inwestycja w Twoje umiejętności i szansa na zdobycie wymarzonej, bardzo dobrze płatnej pracy w branży IT.

Jest to także spory wydatek!

Wiemy o tym i dlatego oferujemy dogodne opłaty za nasze bootcampy w systemie ratalnym - bez żadnych dodatkowych kosztów.

Płacisz tylko tyle - ile kosztuje kurs.

Jak zapłacić za bootcamp w ratach?

Procedura jest wyjatkowo prosta - nie musisz kontaktować się z żadnym bankiem, nie musisz przechodzić skomplikowanych weryfikacji, potrzebujesz jedynie dokumentu tożsamości - wszystko załatwiasz z naszą firmą. Sprawdź to >>Jeden bootcamp, dwie motywacje

 • Dla pracownika

  Jesteś osobą prywatną? Jeżeli będziesz dobry - po bootcampie pomożemy Ci znaleźć pracę w IT.

 • Dla pracodawcy

  Jesteś pracodawcą? Rozwiń umiejętności swojego pracownika - wyślij go na bootcamp!

Komfortowe warunki do nauki

ALX prowadzi kursy na najwyższym poziomie - przychodząc do nas dostajesz jakość “premium”. Co to znaczy?

 • Nasi trenerzy to wybitni specjaliści z ogromnym doświadczeniem - a nie przypadkowe osoby.
 • Program naszych kursów jest dopasowany do rynku pracy - szkolimy tak, żebyś później mógł pracować w zawodzie, a nie tylko tak jak jest w książkach czy skryptach sprzed 5 lat. Technologia idzie do przodu w tempie błyskawicznym i tylko specjaliści, którzy cały czas są w zawodzie mogą nauczyć Cię tego czego aktualnie wymagają pracodawcy.
 • No i na koniec najważniejsze! Nawet najlepszy program kursu i najlepszy trener nie zmusi nikogo do intensywnej pracy w dusznej, ciemnej sali bez okien z laptopem na kolanach! Nasze kursy są prowadzone w profesjonalnych, doskonale wyposażonych salach, w największych miastach Polski oraz w Warszawie, gdzie jest nasza siedziba, w ścisłym centrum miasta, w komfortowym, klimatyzowanym biurowcu klasy premium. Zapewniamy nowoczesny sprzęt komputerowy (nie musisz mieć swojego komputera) oraz poczęstunek (nawet zimne piwo, rzecz jasna bezalkoholowe) gratis!
ALX - Najlepsze Szkolenia IT ALX - Najlepsze Szkolenia IT

Referencje

Przeczytaj, jak naszą pracę oceniają klienci.

Ministerstwo Prawy i Polityki Społecznej

Szkolenie przeprowadzone zostało na wysokim poziomie merytorycznym i organizacyjnym, a zaangażowanie ze strony organizatorów zasługuje na wysokie uznanie.

AEGON

Uczestnicy szkoleń wysoko ocenili program szkoleń, materiały dydaktyczne oraz kompetencje i zaangażowanie prowadzących. (…) Polecamy ALX jako partnera gwarantującego należyte wykonanie usługi.

Strabag

Jesteśmy bardzo zadowoleni z realizacji szkoleń. Wszystkie szkolenia i trenerzy otrzymali w ankietach wysokie noty od naszych pracowników.

Samsung

Realizacja programu szkoleniowego spotkała się z dużym uznaniem uczestników kursu. ALX możemy polecić jako solidnego partnera biznesowego w obszarze szkoleń informatycznych, dysponującego kadrą wykładowców z dużym doświadczeniem.

Zapisz się na ten kurs

Wybierz interesujący Cię termin oraz miasto

Warszawa:
 • 23.03 (Z)TooltipTriangle
 • 26.03 (D)TooltipTriangle
Wrocław:
 • 02.04 (D)TooltipTriangle
London:
 • 26.03 (D)TooltipTriangle

Żaden termin nie pasuje?

Podaj swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o przyszłych terminach

Masz pytanie?

Tu możesz zadać niezobowiązujące i szybkie pytanie na temat szkolenia

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez „ALX” Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Warszawie w celu realizacji zgłoszenia.