Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter!

Okresowo (średnio raz na 2-3 miesiące) wysyłamy informacje o nowych technologiach o których uczymy, zmianach w naszej ofercie, pojawiających się promocjach, terminach kursów i szkoleń oraz rozmaite teksty, ciekawostki itp.

Podaj swój adres e-mail:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w postaci adresu e-mail przez ALX Academy sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-041) przy ul. Jasnej 14/16 w celu korzystania z usługi „Newsletter ALX”.

Administratorem podanego adresu e-mail jest ALX Academy sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-041) przy ul. Jasnej 14/16. Dane będą przetwarzane w celu korzystania z „Newslettera ALX” przez okres niezbędny do realizacji celu przetwarzania. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i możliwości ich poprawiania. Powyższa zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem podanego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi „Newsletter ALX”. Z subskrypcji „Newsletter ALX” można w dowolnym momencie zrezygnować, wystarczy wysłać maila na adres: wypiszciemnieszybko@alx.pl.

Niezależnie od newslettera, zachęcamy również do odwiedzenia (i polubienia!) naszych stron na Facebook'u.

Masz pytanie?

Tu możesz zadać niezobowiązujące i szybkie pytanie na temat szkolenia

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez ALX Academy sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie w celu realizacji zgłoszenia.