Nauka programowania i język JavaK-JAVA

 • klasy
 • pętle
 • kolekcje
 • pliki
 • JUnit
 • GUI

Obecnie brak terminów otwartych

Zdalnie
 • 15.06 - dzienny (blok 4-dniowy i dwa 3-dniowe, średnio co 2 tyg.)
 • 19.06 - zaoczny (sob-niedz., średnio co 2 tygodnie)
Warszawa
 • 15.06 - dzienny (po zdjęciu ograniczeń)
 • 19.06 - zaoczny (po zdjęciu ograniczeń)

Tryb zdalny: online na żywo z trenerem i grupą. Zobacz więcej o kursach zdalnych i zakł. "Terminy".
Można: zrezygnować do 15 dni przed startem; w każdej chwili przejść z trybu "na sali" na zdalny.
Kursy dostępne również na zamówienie, w terminie i lokalizacji do uzgodnienia, dla grup od 6 osób.

4,7/5 (1054)
Stars
dla firm - netto
dla osób prywatnych - brutto (pokrywamy VAT)
dla podmiotów publicznych - zwolnione z VAT

Cena kursu: 4190 PLN

lub 838 PLN miesięcznie (5 rat)

poczęstunek w cenie

stanowisko komputerowe w cenie

first minute (30+ dni do startu) - 3%

Akredytacja

Zostań młodszym programistą Java.

Intensywna nauka programowania -
od totalnych podstaw! Bootcamp
dla każdego, kto chce zacząć
karierę w IT od Javy.

 • Tematyka:
  przybornik programisty, programowanie strukturalne, programowanie obiektowe, język Java, praca z danymi oraz w bezpośredniej kontynuacji: bazy danych i SQL, Spring, REST, aplikacje webowe
 • Czas trwania:
  80 godzin kodowania w trakcie kursu +
  40 godzin pracy w domu z naszymi
  materiałami = w sumie 120 godzin!
 • Tryby zajęć:
  • weekendowo (sob-niedz., średnio co 2 tygodnie)
  • dziennie (blok 4-dniowy i dwa 3-dniowe, co ok. 2 tyg.)
  • wieczorowo (2x w tygodniu, 18-20:30, przez ok. 3 m-ce)
 • Grupa:
  Dla kursów zdalnych - do 17 osób łącznie.
  Gdy dozwolone stacjonarnie - na sali max 9 osób
  (więcej powierzchni na osobę niż według zaleceń).
 • Rekrutacja:
  brak wymagań, kurs od kompletnych podstaw
 • Miejsce:
  Warszawa, Kraków, Katowice, Gdańsk, Poznań, Wrocław oraz Zdalnie (online na żywo z trenerem i grupą)
 • Elastyczność:
  a) do 15 dni przed startem można zrezygnować
  b) podczas zajęć można:
  - przejść z trybu stacjonarnego na zdalny
  - ze zdalnego na stacjonarny
  - zawiesić uczestnictwo i dokończyć później
  (w miarę dostępności miejsc.)
 • Cena:
  4 190 PLN*
  dla firm - netto
  dla osób prywatnych brutto (pokrywamy VAT)
  dla podmiotów publicznych - zwolnione z VAT
Możesz zapłacić w 5 ratach po 838 zł - bez żadnych kosztów (sprawdź)
poczęstunek w cenie
stanowisko komputerowe w cenie
4.7/5
Stars
1054
kursantów uczestniczyło w kursie
Trafiłem na świetnego trenera. Bardzo konkretny, dawał super ćwiczenia. Nie umiałem nic, a teraz aplikuje na juniora! Polecam.

Ten kurs jest bootcampem programistycznym - czyli solidnym, bardzo intensywnym treningiem, który ma Cię przygotować do zawodu programisty. Naszym celem jest zaszczepić w Tobie konkretne umiejętności, tak byś niezależnie od wykształcenia mógł zacząć karierę w IT jako młodszy programista Java. Na Bootcampie stawiamy na praktykę i na pracę w grupach. Nauczysz się warsztatu programisty od praktyków - doświadczonych programistów Java, którzy na co dzień pracują w branży. Nasz kurs cieszy się olbrzymią popularnością wśród osób, które nigdy wcześniejszej nie programowały i nie mają technicznego wykształcenia. Uwaga: kurs jest bardzo intensywny i będzie wymagać od Ciebie dużo pracy i zaangażowania - również w domu.

Dwa etapy nauki

Na pełną ścieżkę bootcampu prowadzącą do uzyskania kompetencji „juniora” składają się dwa kursy, każdy po 120 godzin (80h na sali z trenerem + dodatkowo 40h praca w domu). Widoczny tutaj pierwszy etap jest kompletnym kursem języka Java, z dużym naciskiem na naukę samej sztuki programowania. Jeśli zaangażujesz swoją energię i poświęcisz odpowiednią liczbę godzin na ćwiczenia - zbudujemy solidne fundamenty, które przydadzą Ci się w każdej sytuacji, jak również sprawią, że żadna nowa technologia nie będzie Ci straszna, a Twój kod będzie wysokiej jakości.

Niniejszy kurs jest wystarczający, aby rozpocząć przygodę z Javą i pisać samodzielnie pierwsze programy: konsolowe lub okienkowe, skupiające się na logice i przetwarzaniu danych. Pozwala już wykonywać drobniejsze czynności w pracy - tworzyć nieduże, pomocnicze programy lub dopisywać fragmenty kodu do już istniejących, nawet większych systemów. Tak zwykle zaczynają programiści - i pozwala to stopniowo samodzielnie uczyć się dalej. Jak uwielbiamy o tym opowiadać - odpowiada to "kursowi na prawo jazdy". Czyli: kończąc ten kurs, możesz samodzielnie wyjechać na ulicę... przy czym nie można Cię nazwać jeszcze ani kierowcą płynnie jeżdżącym, ani tym bardziej kierowcą z doświadczeniem.

Aby lepiej stosować Javę w praktyce i być w stanie samodzielnie tworzyć kompletne, większe aplikacje, powinno się jednak wyjrzeć poza samą składnię języka i umiejętności czysto programistyczne - i nauczyć się również korzystać z gotowych rozwiązań obecnych na rynku, tzw. frameworków. To właśnie oferujemy w drugim etapie nauki. Kurs Programista backend - Java jest poświęcony zastosowaniom Javy do tworzenia realnych projektów webowych i REST-owych w oparciu o najbardziej popularne technologie: Spring, Hibernate, Maven, elementy Java Enterprise Edition. Druga część "większej całości" naszego bootcampu wychodzi poza ścisły świat Javy i obejmuje również bazy danych SQL, HTML i technologie webowe oraz ogólne narzędzia i praktyki stosowane w projektach IT: GIT i wersjonowanie kodu, testy i TDD.

To na co mam się zapisać?

Jako zespół ALX uważamy, że fundamenty są ważne i nie da się budować domu zaczynając od dachu. Dlatego wszystkim osobom zaczynającym naukę programowania lub mającym minimalne doświadczenie, zdecydowanie rekomendujemy ten kurs jako pierwszy etap nauki...

Różnie bywa z dostępnymi w internecie kursami, materiałami, czy naszymi konkurentami - w każdym razie my stawiamy na możliwość wyboru i jasną komunikację.
Jeśli planujesz rozwój w kierunku najbardziej typowych zastosowań Javy: aplikacje webowe, REST-owe, serwerowe – polecamy bezpośrednią kontynuację, od razu.
Jeśli jednak nie masz pewności czy złapiesz haczyk i programowanie faktycznie stanie się Twoją pasją, lub z innych przyczyn czujesz zbyt duże ryzyko zapisywania się od razu na kilkudziesięciodniowy kurs - masz u nas możliwość sprawdzenia się w pierwszym etapie nauki i dopiero później podjęcia decyzji co do kontynuacji.

Absolutnie sensowny jest również wybór wyłącznie pierwszego - niniejszego kursu, bez kontynuacji. To dobry wybór dla osób, które chcą po prostu "zacząć przygodę z programowaniem i Javą", planują pisać klasyczne programy bez interfejsu webowego, albo np. uczestniczyć w pracach wdrożeniowych, konfiguracyjnych czy w testach. Niniejszy kurs jest także właściwym wyborem dla osób planujących rozwój w innym kierunku niż „backend” - czyli np. Android (aplikacje mobilne), automatyzacja testów (z wykorzystaniem Javy!), czy frontend. Można rozwijać się dalej samodzielnie, lub zapraszamy na inne nasze kursy i szkolenia, jako możliwe kontynuacje. Przykładowo: nasz kurs Programista Android także stanowi dobrą ścieżkę kontynuacji po niniejszym kursie. Ścieżka webowa/backendowa jest kontynuacją najczęściej wybieraną przez naszych kursantów, ale nie ma żadnego obowiązku: ani kupowania czegokolwiek więcej, ani wybierania kontynuacji web/backend.

Rozwiń

Uczymy nie tylko języka

Każdy kto myśli o karierze programisty musi wiedzieć, że programowanie nie sprowadza się tylko do znajomości języka programowania. Programowanie - to sposób myślenia, to przede wszystkim poznanie pojęć i technologii informatycznych, umiejętność sprawnego poruszania się w środowisku IT oraz praktyka, dużo praktyki - czyli po prostu pisanie kodu!

Kształcimy programistów, których brakuje na rynku pracy

Zapotrzebowanie na programistów zwiększa się z każdym rokiem - obecnie w Polsce brakuje ponad 50 tysięcy programistów*. Olbrzymie braki kadrowe są spowodowane tym, że mamy coraz większe zapotrzebowanie na nowe technologie, sprawnie działające aplikacje, profesjonalne strony WWW i programy usprawniające pracę przedsiębiorstw. Bez wątpienia - zawód programisty to zajęcie przyszłościowe - bo przecież rośnie nam pokolenie tabletów i telefonów - oraz dochodowe! Jeśli przyłożysz się do nauki to z pewnością będziesz pracować jako programista w branży która bardzo dba o swoich pracowników.

*źródło: wprost.pl

Ile zarabia programista?

Raportów i statystyk co do zarobków programistów jest wiele - każdy mówi to samo - programiści zarabiają sporo!

“Dla przykładu początkujący programista, na stanowisku Juniora, może liczyć na wynagrodzenie rzędu od 5 000 do 7 000 zł brutto. Ekspert, z doświadczeniem dwu-czteroletnim, otrzymuje miesięczną stawkę wahającą się między 8 000 a 11 000 zł brutto. Natomiast na stanowisku zarządzającego zespołem wynagrodzenia rozpoczynają się od 13 000 zł a kończą na 20 000 zł brutto, przekraczając czasem nawet tę stawkę.”

*źródło: gazetaprawna.pl

Bootcamp. Czyli jak uczymy?

Uczymy metodą bootcampu. Słowo “bootcamp” pochodzi z armii amerykańskiej i oznacza ekstremalny trening, który z rekrutów robi prawdziwych wojskowych - zdolnych od razu do walki. Bootcampy programistyczne to intensywne, nastawione na praktykę programy kształcenia. Kursantów czeka wiele godzin wytężonej pracy. Kończąc nasz bootcamp jesteś gotowym do pracy (ale też dalszej nauki) młodszym programistą.

ALX Bootcamp
 • Stawiamy na małe grupy i luźną atmosferę!
  Nasze kursy prowadzimy stacjonarnie w największych miastach w Polsce. Przez cały czas trwania kursu pracujesz w małej grupie - dokładnie tak jak w szkołach języków obcych. W ten sposób uczysz się szybciej, ale też przygotujesz się do pracy zespołowej - bo przecież programista nie pracuje na bezludnej wyspie - musisz umieć współdziałać w teamie!
 • Stawiamy na praktykę - i kontakt z trenerem! Brak nudnych wykładów - u nas uczysz się tylko praktycznych rzeczy - nasz kurs to bardziej warsztaty niż wykłady, które znasz ze studiów. Przez cały czas jest przy Tobie trener, którego w każdej chwili możesz zapytać i poprosić o pomoc. Wiemy z doświadczenia, że sama teoria nigdy nie wystarczy. Żeby zawodowo programować trzeba mieć konkretne umiejętności praktyczne - wtedy stajesz się atrakcyjnym kandydatem na rynku pracy.

Wyszkoliliśmy ponad 7 000 osób w różnych językach programowania – dla wielu z nich nasze kursy są to pierwszy krok do rozwoju ścieżki kariery.

Nauka w domu

Kurs jest organizowany w trybie dziennym oraz zaocznym (weekendowym). W obu przypadkach pomiędzy blokami zajęć jest przerwa - tydzień lub 2 tygodnie. Przerwa jest potrzebna na trening w domu, utrwalenie wiadomości i ćwiczenia. Od swojego trenera otrzymasz odpowiednio przygotowane materiały do nauki w domu oraz zadania, do których musisz się przyłożyć. Duża ilość ćwiczeń sprawi, że utrwalisz zdobytą wiedzę i bardzo szybko opanujesz technologię.

Jeśli masz problem z zadaniem - zawsze możesz skontaktować się ze swoim trenerem.

Akredytacja Kuratorium Oświaty

Czy nadajesz się na programistę?

„Nie wiem czy nadaję się do programowania. Jestem słaby z matematyki.”
Takie stwierdzenie słyszeliśmy w ALX wiele razy.

Zawsze odpowiadamy: nie, nie trzeba być dobrym z matmy, żeby programować. Tysiące programistów nie ma wykształcenia informatycznego, a kodują lepiej niż osoby po studiach informatycznych. Umiejętności i praktyka są bardziej istotne niż dyplom uczelni. Programowanie to sposób myślenia - już kilka pierwszych godzin kursu i pierwsza własna linijka kodu - pozwolą Ci zrozumieć, że programista musi mieć bardzo jasne i klarowne podejście do rozwiązania każdego problemu, musi być poukładany - i mieć zdolność analitycznego myślenia.

W sieci od lat krążą memy - pewnie widziałeś nie raz - programistów w kraciastych koszulach, z aparatami ortodontycznymi na zębach i pryszczami na twarzy. Powiedzmy sobie szczerze - takich programistów “nerdów” jest bardzo mało, znakomita większość to normalni ludzie ;)

Ale jeśli można przypisać im jakąś jedną szczególną cechę - to jedno jest pewne - programiści to zadaniowcy - a najlepiej odzwierciedla to ten dowcip:

Mówi żona do męża informatyka:

Poznajesz człowieka na fotografii?

Tak

OK, więc dzisiaj o 16.00 odbierzesz go z przedszkola.

Java jako pierwszy język programowania. Dlaczego?

 • Po pierwsze dlatego, że to najpopularniejszy język programowania na świecie (według indeksu Tiobe) i “pewniak” pod kątem ofert pracy. Główne założenie Javy to “write once – run everywhere” - jest językiem uniwersalnym. W Javie można zrealizować niemal wszystkie zadania informatyczne, wszelkiego rodzaju aplikacje webowe (małe, duże i ogromne) oraz aplikacje mobilne (Android). Java jest językiem preferowanym w korporacjach i dużych firmach. Aplikacje pisane w Javie działają na Windowsie, na Linuksie, w telefonie (oraz na wielu różnych nietypowych urządzeniach). Java jest rozwijana od wielu lat, ma znakomitą dokumentację i bardzo ugruntowaną społeczność użytkowników. Java napędza większość światowych aplikacji biznesowych, jest używana w przeważającej liczbie telefonów komórkowych. Stanowi podstawę aplikacji m.in. Google, Facebook, Twitter, Oracle.
 • Po drugie - znajomość Javy (nawet podstawowa) jest świetnym startem dla każdego, kto chce się uczyć dalej - innych języków programowania i innych technologii. Java to programowanie obiektowe, więc ucząc się Javy nabędziesz wiele umiejętności i przyzwyczajeń, które zrobią z Ciebie lepszego programistę w dalszych etapach Twojej kariery w IT.

Kto powinien przyjść na ten kurs?

Ten kurs jest przygotowany dla osób zupełnie początkujących, które nie miały wcześniej styczności z programowaniem, a chcą zacząć karierę młodszego programisty.

Większość absolwentów tego kursu to osoby bez wykształcenia technicznego. Wystarczy, że potrafisz posługiwać się komputerem - czyli kopiować pliki, tworzyć foldery, sprawnie pisać na klawiaturze - resztą zajmiemy się my! Z doświadczenia wiemy, że ten kurs był zaczątkiem (naprawdę znakomitej) kariery wielu naszych kursantów - kontynuowali oni naukę Javy w środowisku webowym na naszym kursie “Programista Java” lub poszli w kierunku Javy na Androidzie.

Jeszcze będąc w liceum wymyśliłem sobie, że pójdę na studia dziennikarskie. Skończyłem dwa lata i przerwałem - nie miałem do tego serca. Chciałem stabilizacji i dobrze płatnej pracy w korporacji. Poszedłem na kurs programowania do ALX, nauczyli mnie podstaw Javy. Po skończonym kursie zacząłem staż w jednej z warszawskich firm. Przez kilka miesięcy pracowałem jako młodszy programista Java w dużym zespole programistów - sporo się nauczyłem, po pół roku szef wysłał mnie na kurs Androida dla programistów. Teraz piszę aplikacje na Androida, mam etat w korporacji i świetnie zapowiadającą się ścieżkę kariery.

Rafał l. 33 Warszawa

Managerowie i właściciele startupów - żeby nauczyć się pisać i czytać kod.

Kod jest wszędzie! Używamy go stale, przygotowując analizę budżetu w Excelu, edytując swojego bloga czy firmowy newsletter. Jesteśmy uzależnieni od technologii, otaczają nas komputery - natomiast praktycznie nikt z nas nie umie pisać ani czytać kodu! Podstawy programowania powoli wkraczają do różnych branż, a umięjętność czytania kodu i jego (nawet prostej) edycji będzie na wagę złota! Ten kurs jest świetną propozycją dla wszystkich prowadzących własne biznesy internetowe, start-upowców i project managerów. Koniecznie zobaczcie ten film:

Program kursu - czego się nauczysz?

Program kursu został stworzony przez zespół doświadczonych programistów Javy, którzy pracują w branży od wielu lat. Nasi trenerzy to praktycy, kierują zespołami programistycznymi lub zajmują się pisaniem aplikacji w Javie na zamówienie dla firm zewnętrznych. Kurs jest podzielony na moduły i pomyślany tak - abyś od naszych specjalistów nauczył się dokładnie tego co jest potrzebne na rynku pracy. Kurs da Ci solidne podstawy niezbędne dla każdego programisty. Wiedza, którą zdobędziesz możesz rozwijać w dowolnym kierunku: programowanie gier, aplikacje mobilne, bazy danych, aplikacje webowe itp.

ALX - Szkolenia IT Dzienne
ALX - Szkolenia IT Zaoczne
Nie martw się o sprzęt do nauki! Zapewniamy go w szkole programowania ALX

Czego się nauczysz?

System operacyjny okiem programisty

Dowiesz się jak wygląda środowisko programistyczne i nauczysz się w nim poruszać (linia poleceń, pliki i katalogi, biblioteki, pliki konfiguracyjne, skrypty powłoki)

Przybornik programisty

Nauczysz się budowania projektów, używania systemów kontroli wersji, używania gotowych komponentów itd.

Podstawy programowania

Dużo czasu poświęcamy na nim dobremu zrozumieniu spraw podstawowych: idei zmiennych, łączenia ze sobą podstawowych instrukcji, tworzeniu własnych funkcji.

Praca z danymi

Poznasz sposoby modelowania i przechowywania danych (w bazach relacyjnych i nie tylko)

Certyfikat

Ukończenie kursu w szkole programowania ALX

Po ukończeniu kursu, otrzymasz certyfikat sygnowany przez ALX, ze szczegółową listą zdobytych umiejętności. Każdy certyfikat posiada unikalny identyfikator i wersję elektroniczną (niezależnie od tego, czy zamówiona zostanie również wersja papierowa). Jeśli chcesz, możesz udostępnić swój certyfikat przeklejając jego adres URL - na przykład do swojego profilu na portalu społecznościowym lub zawodowym, albo do swojego CV.

Posłuchaj jednego z naszych trenerów

Bootcamp u nas w ALX polega na tym, że uczestnicy siedzą przy swoim komputerze, ja przy swoim i wspólnie tworzymy kod

Ważne jest to żeby było mało mówienia i słuchania a dużo pisania, pisania i pisania - bo to co nie przejdzie przez palce bardzo szybko wietrzeje z głowy

To jest trochę tak jakby klasyczny XIX wieczny Eskimos miał zostać mechanikiem samochodowym...

coach image

Back-end vs. front-end. Dobrze wiedzieć.

Na tym kursie uczysz się back-endu. Poznajesz język Java, logikę, architekturę i dobre praktyki programowania.

Jednak już na samym początku warto wiedzieć, że w IT są dwie ścieżki kariery - sprawnie działające aplikacje i systemy oprócz back-endu wymagają także front-endu.

Programista back-end

Zajmuje się tym, czego użytkownik nie widzi - bazy danych, architektura aplikacji, obliczenia, bezpieczeństwo i wydajność. Dla back-endu nie liczy się wygląd, tylko logika działania i cel - “to ma działać, i być przygotowane na wszelkie możliwe scenariusze i przypadki”.

Programista front-end

Jest odpowiedzialny za to co użytkownik zobaczy na monitorze. W wypadku aplikacji internetowych są to szablony stron (HTML), interaktywność aplikacji WWW (JavaScript), wygląd poszczególnych elementów na stronie (CSS). Aplikacja/strona ma być intuicyjna, przejrzysta i po prostu ładna.

Infografika Front-End Back-End

Podstaw programowania uczymy również młodzież (od 13 roku życia). Umiejętność programowania to samodzielność i szansa na szybki rozwój młodego człowieka - to "must have” w dzisiejszym świecie.

Trenerzy - wiedza połączona z praktyką

Trener, który będzie prowadził ten kurs to wykładowca i informatyk w jednej osobie. Nasi trenerzy wywodzą się z najlepszych polskich uczelni i od wielu lat wykonują projekty IT dla firm zewnętrznych, organizacji i instytucji publicznych. Na codzień pracują w zawodzie - co daje im możliwość prowadzenia ultra ciekawych zajęć, przepełnionych przykładami z realnych projektów.

Trenerzy ALX

Trenerzy - zawodowi programiści

Nawet najlepiej przygotowany program kursu nie zadziała bez dobrego, otwartego na słuchaczy i doświadczonego wykładowcy. Doskonale o tym wiemy!

Dlatego nasi trenerzy są najlepsi. Mają wieloletnie doświadczenie w szkoleniach, nauczaniu oraz tworzeniu oprogramowania. Są to praktycy - osoby prowadzące żywe, obfitujące w realistyczne przykłady zajęcia.

Patryk

Java, C, Python, XML, SQL, Linux

Programista i trener o szerokim zakresie kompetencji. Specjalizuje się przede wszystkim w technologiach Java, XML, SQL, C, Linux, programowanie funkcyjne. Ceniony wykładowca na Uniwersytecie Warszawskim.

Patryk

Pracował jako programista (Java, C++, PHP) oraz jako analityk i projektant baz danych w projektach komercyjnych i akademickich. Jako ekspert w zakresie technologii XML miał swój udział w projekcie eDeklaracje 2 Ministerstwa Finansów: jest współautorem arkuszy XSL do deklaracji podatkowych.

Posiada także bogate doświadczenie dydaktyczne, przez wiele lat pracował jako asystent i prowadzący zajęcia (C, Java, Haskell, Ocaml, Prolog, XML, progr. współbieżne, bezpieczeństwo) na Wydziale Matematyki, Informatyki i Mechaniki Uniwersytetu Warszawskiego, którego jest absolwentem. Jako współpracownik zewnętrzny, wciąż prowadzi wykłady dot. technologii XML.

Szkolenia prowadzi od 2008r. Obecnie jako „freelancer” występuje w roli programisty, eksperta i prowadzącego szkolenia. W chwilach wolnych usiłuje udowodnić za pomocą systemu Coq własności programów zapisanych w bajtkodzie Javy.

Posiada certyfikaty:

 • Oracle Certified Associate, Java SE Programmer (wersje 7 i 8)
 • Oracle Certified Professional, Java SE Programmer (wersje 7 i 8)
 • Oracle Certified Expert, Java EE 6 Web Services Developer
 • Oracle Database SQL Certified Expert
 • EnterpriseDB Certified PostgreSQL 9.3 Associate
 • IBM Certified Solution Designer Rational Unified Process v7.0

Piotr

Python/Django, Java, PHP i bazy danych, Perl

Główny trener ALX w zakresie programowania w językach Python i Perl; trener języka Java, PHP, aplikacji webowych i baz danych - z wieloletnim doświadczeniem. Prowadzi zajęcia w Polsce i w Wielkiej Brytanii. Uczestniczył w projektach informatycznych w wielu językach i technologiach. Magister Wyższej Szkoły Morskiej w Szczecinie. Zagorzały fan gier MMORPG.

Piotr

Ukończył Inżynierię Oprogramowania i Tworzenia Systemów Informatycznych na Uniwersytecie Szczecińskim. W latach 2002-2004 redaktor prowadzący magazynów informatycznych „Software 2.0” i„Hakin9”. Wykładowca, prowadzący warsztaty, przewodniczący komisji programowej konferencji IT Underground w Software Konferencje. Przez wiele lat uczestniczył w projektach informatycznych na zlecenie wielu europejskich firm. Piotr jest bardzo wymagającym trenerem, dąży do tego żeby każdy, kto kończy jego szkolenie wyciągnął z niego jak najwięcej się da!

Piotr ma także tytuł magistra Wyższej Szkoły Morskiej w Szczecinie. Uwielbia poznawać obce języki tj.: hiszpański, arabski i papiamento. Zagorzały fan gier MMORPG. Prowadzi zajęcia w Polsce i Wielkiej Brytanii. Ogromne doświadczenie zawodowe Piotra sprawia, że przyjeżdżają do niego na konsultacje szefowie IT największych polskich i zagranicznych firm.

Posiada certyfikaty:

 • Microsoft Certified Technology Specialist
 • Microsoft Project – Managing Projects
 • Programming in HTML5 with JavaScript and CSS3

Bootcamp to duży wydatek?

Rozłóż go sobie na raty - bez żadnych dodatkowych kosztów.

Udział w bootcampie to dla wielu naszych kursantów istotna inwestycja. To inwestycja w Twoje umiejętności i szansa na zdobycie wymarzonej, bardzo dobrze płatnej pracy w branży IT.

Jest to także spory wydatek!

Wiemy o tym i dlatego oferujemy dogodne opłaty za nasze bootcampy w systemie ratalnym - bez żadnych dodatkowych kosztów.

Płacisz tylko tyle - ile kosztuje kurs.

Jak zapłacić za bootcamp w ratach?

Procedura jest wyjatkowo prosta - nie musisz kontaktować się z żadnym bankiem, nie musisz przechodzić skomplikowanych weryfikacji, potrzebujesz jedynie dokumentu tożsamości - wszystko załatwiasz z naszą firmą. Sprawdź to >>

Chcesz poznać inne sposoby finansowania kursów?

W przypadku naszych szkoleń można także skorzystać z różnego rodzaju dofinansowania np. z Urzędu pracy czy za pomocą Projektu Ogólnopolskiego Programu Edukacji Narodowej. Szczegółowe i aktualne informacje znajdziesz bezpośrednio na naszej stronie w tym miejscu: sposoby finansowania kursów

Jeden bootcamp, dwie motywacje

 • Dla pracownika

  Jesteś osobą prywatną? Jeżeli będziesz dobry - po bootcampie pomożemy Ci znaleźć pracę w IT.

 • Dla pracodawcy

  Jesteś pracodawcą? Rozwiń umiejętności swojego pracownika - wyślij go na bootcamp!

Komfortowe warunki do nauki

ALX prowadzi kursy na najwyższym poziomie - przychodząc do nas dostajesz jakość “premium”. Co to znaczy?

 • Nasi trenerzy to wybitni specjaliści z ogromnym doświadczeniem - a nie przypadkowe osoby.
 • Program naszych kursów jest dopasowany do rynku pracy - szkolimy tak, żebyś później mógł pracować w zawodzie, a nie tylko tak jak jest w książkach czy skryptach sprzed 5 lat. Technologia idzie do przodu w tempie błyskawicznym i tylko specjaliści, którzy cały czas są w zawodzie mogą nauczyć Cię tego czego aktualnie wymagają pracodawcy.
 • No i na koniec najważniejsze! Nawet najlepszy program kursu i najlepszy trener nie zmusi nikogo do intensywnej pracy w dusznej, ciemnej sali bez okien z laptopem na kolanach! Nasze kursy stacjonarne są prowadzone w profesjonalnych, doskonale wyposażonych salach, w największych miastach Polski oraz w Warszawie, gdzie jest nasza siedziba, w ścisłym centrum miasta, w komfortowym, klimatyzowanym biurowcu klasy premium. Zapewniamy nowoczesny sprzęt komputerowy (nie musisz mieć swojego komputera) oraz poczęstunek (nawet zimne piwo, rzecz jasna bezalkoholowe) gratis!

Referencje

Przeczytaj, jak naszą pracę oceniają klienci.

Ministerstwo Prawy i Polityki Społecznej

Szkolenie przeprowadzone zostało na wysokim poziomie merytorycznym i organizacyjnym, a zaangażowanie ze strony organizatorów zasługuje na wysokie uznanie.

AEGON

Uczestnicy szkoleń wysoko ocenili program szkoleń, materiały dydaktyczne oraz kompetencje i zaangażowanie prowadzących. (…) Polecamy ALX jako partnera gwarantującego należyte wykonanie usługi.

Strabag

Jesteśmy bardzo zadowoleni z realizacji szkoleń. Wszystkie szkolenia i trenerzy otrzymali w ankietach wysokie noty od naszych pracowników.

Samsung

Realizacja programu szkoleniowego spotkała się z dużym uznaniem uczestników kursu. ALX możemy polecić jako solidnego partnera biznesowego w obszarze szkoleń informatycznych, dysponującego kadrą wykładowców z dużym doświadczeniem.

Zapisz się na ten kurs

Wybierz interesujący Cię termin oraz miasto

Zdalnie:
 • 15.06 (D)TooltipTriangle
 • 19.06 (Z)TooltipTriangle
Warszawa:
 • 15.06 (D)TooltipTriangle
 • 19.06 (Z)TooltipTriangle

Żaden termin nie pasuje?

Podaj swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o przyszłych terminach

Masz pytanie?

Tu możesz zadać niezobowiązujące i szybkie pytanie na temat szkolenia

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez „ALX” Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Warszawie w celu realizacji zgłoszenia.