Portale, serwisy

Opieka nad serwisami internetowymi - obsługa informatyczna

Sprawujemy opiekę nad portalami i serwisami internetowymi. Nasza oferta jest przeznaczona dla webmasterów, którzy chcą skoncentrować się na treści serwisu, a kwestie techniczne pozostawić w rękach fachowców. Służymy pomocą zarówno w kwestiach administracyjnych jak i programistycznych.

Podejmujemy się optymalizacji serwisów w istniejącym kształcie, a także w razie potrzeby stworzenia od nowa poszczególnych elementów systemu. Po naszej konsultacji system będzie wydajniejszy, odporny i przygotowany do dalszej rozbudowy w miarę zwiększania się popularności serwisu.

W nasze ręce powierzone zostały między innymi serwisy: Salon 24, Fotopolis, GSM Online, CoGdzieZaIle.pl. Szczególnie dumni jesteśmy z portalu Katolickiej Agencji Informacyjnej ekai.pl, który stworzyliśmy w całości, a teraz zajmujemy się jego bieżącą administracją i rozbudową.

Budowa nowych portali i intranetów

Tworzyliśmy serwisy otwarte dla wszystkich internautów: ekai.pl jest najnowocześniejszym i największym w Polsce portalem informacyjnym specjalizującym się w tematyce religijnej. Zostaliśmy wybrani przez Katolicką Agencję Informacyjną na wykonawcę portalu, zajmujemy się także jego bieżącą administracją i rozbudową.

Specjalizujemy się również w tworzeniu zaawansowanych aplikacji intranetowych, umożliwiających komunikację w obrębie rozproszonych organizacji. Na przykład:

Nasza oferta

Masz pytanie?

Tu możesz zadać niezobowiązujące i szybkie pytanie na temat szkolenia

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez ALX Academy sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie w celu realizacji zgłoszenia.