Specjalista MS ExcelK-EXCEL

Obecnie brak terminów otwartych

Edycja dzienna (3 spotkania po 2 dni zajęć) Edycja weekendowa (zaoczna) (sob-niedz., średnio co 2 tygodnie)

Zdalnie

15 kwietnia - 27 kwietnia 2021 zostało 8 miejsc 24 kwietnia - 30 maja 2021

Zdalnie

13 maja - 28 maja 2021 12 czerwca - 11 lipca 2021

Zdalnie

20 maja - 1 czerwca 2021

Zdalnie

17 czerwca - 2 lipca 2021

Tryb zdalny: online na żywo z trenerem i grupą. Zobacz więcej o kursach zdalnych i zakł. "Terminy".
Można: zrezygnować do 15 dni przed startem; w każdej chwili przejść z trybu "na sali" na zdalny.
Kursy dostępne również na zamówienie, w terminie i lokalizacji do uzgodnienia, dla grup od 7 osób.

4,8/5 (715)
Stars
dla firm - netto
dla osób prywatnych - brutto (pokrywamy VAT)
dla podmiotów publicznych - zwolnione z VAT

Cena kursu: 1760 PLN

możliwość rozłożenia na 3 raty

poczęstunek w cenie

stanowisko komputerowe w cenie

first minute (30+ dni do startu) - 3%

Intensywny kurs

Zostań specjalistą MS Excel - pełna znajomość Excela w 6 dni

Zaawansowane formuły, wizualizacja danych, makra, programowanie VBA. Naucz się wszystkich funkcji Excela z najlepszymi trenerami w Polsce!

 • Czas trwania:
  48 godziny zegarowe
 • Tryby zajęć:
  • weekendowo (sob-niedz., średnio co 2 tygodnie)
  • dziennie (dwa 3-dniowe bloki co ok. 2 tyg.)
 • Grupa:
  Na sali max 9 osób
  (więcej powierzchni na osobę niż według zaleceń).
  Dla kursów zdalnych - do 17 osób łącznie.
 • Miejsce:
  Warszawa, Kraków, Katowice, Gdańsk, Poznań, Wrocław, Łódź oraz Zdalnie (online na żywo z trenerem i grupą)
 • Prowadzący:
  Certyfikowany Trener Microsoft
 • Elastyczność:
  a) do 15 dni przed startem można zrezygnować
  b) podczas zajęć można:
  - przejść z trybu stacjonarnego na zdalny
  - ze zdalnego na stacjonarny
  - zawiesić uczestnictwo i dokończyć później
  (w miarę dostępności miejsc.)
 • Cena:
  1 760 PLN*
  dla firm - netto
  dla osób prywatnych brutto (pokrywamy VAT)
  dla podmiotów publicznych - zwolnione z VAT
Możesz zapłacić w 3 ratach - bez żadnych kosztów (sprawdź)
poczęstunek w cenie
stanowisko komputerowe w cenie

Inne opcje nauki

Kontynuacja:

Analiza danych

Inne kursy:

Business Intelligence w MS Excel
4.8/5
Stars
715
kursantów uczestniczyło w kursie
Bardzo dobrze wytłumaczone tabele przestawne, trener mówił spokojnie i podawał bardzo ciekawe przykłady.

Czy ten kurs jest dla Ciebie?

 • Biegła znajomość Excela pomoże Ci awansować?
 • Formuły w Excelu sprawiają Ci problem?
 • Chcesz szybciej wykonywać obliczenia w Excelu i mieć więcej czasu dla siebie?
 • Zmieniasz pracę? Przyda Ci się certyfikat do CV?

Od 15 lat prowadzimy profesjonalne szkolenia zarówno na poziomie podstawowym jak i bardzo specjalistycznym - to nasza pasja! Nasz kurs „Zostań specjalistą MS Excel” to bestseller. Kurs cieszy się ogromną popularnością i stale przyciąga wiele osób, które chcą podnieść swoje kwalifikacje zawodowe poprzez umiejętność wykorzystania programu MS Excel. Na kurs przychodzą asystenci, pracownicy administracji biurowej oraz osoby z działów: HR, księgowość, finanse, duży odsetek kursantów stanowią osoby z instytucji publicznych oraz studenci.

Co musisz umieć przed kursem?

Wystarczy, że posiadasz podstawową znajomość Excela i obsługi komputera. Nie musisz znać żadnych zaawansowanych funkcji, nie musisz mieć styczności z programowaniem. Gwarantujemy, że po 6 dniach kompleksowo poznasz wszystkie tajniki Excela.

Dogodne terminy

Prowadzimy kurs w trybie weekendowym oraz dziennym. W obu edycjach zajęcia odbywają się w godzinach 9-17, łącznie 48 godzin.

 • Edycja weekendowa to 3 x weekend (sobota i niedziela), co dwa tygodnie. To doskonała opcja dla osób, które nie dysponują czasem w trakcie tygodnia, a chcą w szybkim tempie nauczyć się Excela.
 • Edycja dzienna to 3 x 2 dni. Pomiędzy blokami zajęć znajduje się zwykle tygodniowa przerwa. Ten tryb wybierają osoby, które mogą poświęcić czas na naukę w środku tygodnia.

Czego nauczysz się przez 6 dni?

Microsoft Excel jest jednym z najpopularniejszych programów używanych przez firmy i instytucje. Zwykle jego pełne możliwości pozostają nieznane, a użytkownicy mozolnie, ręcznie wykonują czynności, które można zautomatyzować kilkoma kliknięciami. Celem kursu jest praktyczne wykorzystanie pełnych możliwości Excela.

 • szybko i bezbłędnie wprowadzać dane do komórek
 • używać zaawansowanych formuł: wyszukiwanie, sumowanie warunkowe, operacje na tekstach i datach, formuły tablicowe, sumy częściowe
 • wizualizować dane: wykresy, wykresy przebiegu w czasie, formatowanie warunkowe, interaktywne arkusze
 • analizować dane: analiza scenariuszy, tworzenie tabeli przestawnej i wykorzystanie jej możliwości do przetwarzania danych
 • automatyzować pracę poprzez makra i programowanie w VBA
 • pracować z wieloma skoroszytami i arkuszami i tworzyć pomiędzy nimi powiązania
 • ustawić ochronę skoroszytu i arkusza na różnych poziomach zabezpieczenia

Otrzymasz certyfikat potwierdzający zdobytą wiedzę

Każdy nasz słuchacz otrzymuje certyfikat ukończenia kursu.

Do certyfikatu dołączamy program kursu, który potwierdza Twoje kwalifikacje.

Certyfikat posiada również unikalny identyfikator i wersję elektroniczną (niezależnie od tego, czy zamówiona zostanie również wersja papierowa). Jeśli chcesz, możesz udostępnić swój certyfikat przeklejając jego adres URL - na przykład do swojego profilu na portalu społecznościowym lub zawodowym, albo do swojego CV.

Akredytacja Kuratorium Oświaty

Umieść certyfikat Microsoft w swoim CV

Program naszego kursu jest też zgodny z wymaganiami egzaminu Microsoft Office Specialist Excel.

Jesteśmy autoryzowaną placówką certyfikacyjną Microsoft, więc po zakończeniu kursu możesz przystąpić do oficjalnego egzaminu Microsoft Office Specialist Excel. Zdobędziesz oryginalny certyfikat i stopień Microsoft wraz z oficjalną nazwą i kodem. Umożliwi Ci to bardzo atrakcyjny wpis do CV, który z pewnością wzbudzi zaufanie Twojego pracodawcy.

Więcej informacji na temat egzaminów Microsoft Office Specialist (MOS) dla chętnych - tutaj.

Profesjonalny trener Microsoft

Kurs prowadzony jest przez certyfikowanych trenerów Microsoft, którzy mają wieloletnie doświadczenie. Nasi trenerzy mają ogromny talent dydaktyczny - nawet zaawansowane zagadnienia tłumaczą lekko, zrozumiale, a zarazem precyzyjnie. Za każdym razem zbierają doskonałe opinie wśród swoich słuchaczy. Trenerzy elastycznie dopasowują się do rytmu pracy grupy.

Piotr

Python/Django, Java, PHP i bazy danych, Perl

Główny trener ALX w zakresie programowania w językach Python i Perl; trener języka Java, PHP, aplikacji webowych i baz danych - z wieloletnim doświadczeniem. Prowadzi zajęcia w Polsce i w Wielkiej Brytanii. Uczestniczył w projektach informatycznych w wielu językach i technologiach. Magister Wyższej Szkoły Morskiej w Szczecinie. Zagorzały fan gier MMORPG.

Piotr

Ukończył Inżynierię Oprogramowania i Tworzenia Systemów Informatycznych na Uniwersytecie Szczecińskim. W latach 2002-2004 redaktor prowadzący magazynów informatycznych „Software 2.0” i„Hakin9”. Wykładowca, prowadzący warsztaty, przewodniczący komisji programowej konferencji IT Underground w Software Konferencje. Przez wiele lat uczestniczył w projektach informatycznych na zlecenie wielu europejskich firm. Piotr jest bardzo wymagającym trenerem, dąży do tego żeby każdy, kto kończy jego szkolenie wyciągnął z niego jak najwięcej się da!

Piotr ma także tytuł magistra Wyższej Szkoły Morskiej w Szczecinie. Uwielbia poznawać obce języki tj.: hiszpański, arabski i papiamento. Zagorzały fan gier MMORPG. Prowadzi zajęcia w Polsce i Wielkiej Brytanii. Ogromne doświadczenie zawodowe Piotra sprawia, że przyjeżdżają do niego na konsultacje szefowie IT największych polskich i zagranicznych firm.

Posiada certyfikaty:

 • Microsoft Certified Technology Specialist
 • Microsoft Project – Managing Projects
 • Programming in HTML5 with JavaScript and CSS3

Norbert (dr inż.)

Analiza danych - Excel, Access, VBA, SQL, statystyka, R

Specjalizuje się w prowadzeniu szkoleń dotyczących analizy z wykorzystaniem Excela, Accessa, również w języku SQL oraz VBA, czy oprogramowania do obróbki danych statystycznych (SPSS, Minitab, Statistica, Matlab, R). Prywatnie wielbiciel muzyki progresywnej i propagator zdrowego żywienia.

Norbert (dr inż.)

Wykształcenie zdobył na Politechnice Poznańskiej, gdzie uzyskał tytuł magistra inżyniera na specjalności mikroprocesorowe systemy sterowania, a następnie obronił doktorat z wyróżnieniem. Dysertacja dotyczyła analizy danych, prognozowania, teorii chaosu deterministycznego oraz analizy statystycznej w sterowaniu. Jest absolwentem Podyplomowego Studium Pedagogicznego Politechniki Poznańskiej, gdzie uzyskał uprawnienia pedagogiczne. Posiada czternastoletnie doświadczenie pracy, jako wykładowca, trener, konsultant, programista.

Prowadzi szkolenia z obsługi programów biurowych typu MS Office na wielu poziomach zaawansowania. Jest instruktorem technologii Microsoft oraz konsultantem w zakresie baz danych, analizy statystycznej. Jego atutem jest niezwykła cierpliwość oraz rzetelność przekazywanej wiedzy. Jest autorem kursów e learningowych oraz programu ChaoPhS do symulacji i modelowania danych. W swoich kursach wykorzystuje doświadczenie akademickie, ale także to wyniesione ze współpracy z dużymi firmami komercyjnymi, dla których pracował jako konsultant i szkoleniowiec, co poparte jest licznymi listami referencyjnymi.

Wolny czas poświęca rodzinie. Dużo podróżuje, słucha progresywnych albumów koncepcyjnych. Lubi narciarstwo biegowe i zdrowy tryb życia. Relaksuje się gotując dla najbliższych.

Agata

Java, Python, SQL Server, Oracle, Excel, VBA

Ekspert w dziedzinie baz danych, programistka i analityk z wieloletnim doświadczeniem praktycznym. Certyfikowany trener Microsoft. Prowadzi kursy programowania, analizy danych oraz programów z rodziny MS Office. W wolnych chwilach projektuje ogrody.

Agata

Agata jest absolwentką Wydziału Matematyki, Informatyki i Mechaniki Uniwersytetu Warszawskiego, uzyskała tam dyplom magistra Informatyki, ze specjalizacją - bazy danych. Zajmuje się tworzeniem narzędzia do zbierania i analizy danych w programie MS Excel dla Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej i MEC Polska. Doświadczenie zbierała także jako team leader projektu ds. migracji danych w Bonnier Business Polska (wydawca „Pulsu Biznesu”). Przez kilka lat Agata była asystentem-wykładowcą na Uniwersytecie Warszawskim, prowadząc zajęcia z zakresu baz danych (prowadzone na systemach Oracle i PostgreSQL).

Agata jest programistką (Java, Python, C#, Visual Basic oraz VBA, Delphi/Pascal, SmallTalk, SML) i expertem w zakresie baz danych (MS SQL, Oracle, PostgreSQL, MySQL, MS Access).

Jest także certyfikowanym trenerem Microsoft (MCT). Jeżeli sądzisz, że szkolenie z Excela jest nudne, musisz koniecznie przyjść na zajęcia prowadzone przez Agatę! Ta trenerka dosłownie „zaraża” entuzjazmem - a jej słuchacze zawsze wychodzą ze szkolenia zadowoleni i z olbrzymią dawką wiedzy! Agata prowadzi kursy z Excela od 2009 roku, przeprowadziła już 2 300 godzin kursów. Jej doświadczenie i doskonałe podejście do kursantów sprawiają, że zawsze dostaje maksymalną ilość punków w anonimowych ankietach przeprowadzanych po kursach.

Prywatnie uwielbia literaturę fantasy, jak również jest znaną w całej ALX miłośniczką zieleni i przyrody wszelakiej, oraz niekwestionowanym guru działkowców.

Posiada certyfikaty:

 • Microsoft Certified Trainer
 • MS Office Specialist

Bootcamp to duży wydatek?

Rozłóż go sobie na raty - bez żadnych dodatkowych kosztów.

Udział w bootcampie to dla wielu naszych kursantów istotna inwestycja. To inwestycja w Twoje umiejętności i szansa na zdobycie wymarzonej, bardzo dobrze płatnej pracy w branży IT.

Jest to także spory wydatek!

Wiemy o tym i dlatego oferujemy dogodne opłaty za nasze bootcampy w systemie ratalnym - bez żadnych dodatkowych kosztów.

Płacisz tylko tyle - ile kosztuje kurs.

Jak zapłacić za bootcamp w ratach?

Procedura jest wyjatkowo prosta - nie musisz kontaktować się z żadnym bankiem, nie musisz przechodzić skomplikowanych weryfikacji, potrzebujesz jedynie dokumentu tożsamości - wszystko załatwiasz z naszą firmą. Sprawdź to >>

Nie tylko biernie słuchasz

Nasz kurs jest pełen ciekawych i praktycznych ćwiczeń. Przez cały czas trwania kursu będziesz aktywnie wykorzystywać nabyte umiejętności, a nie tylko biernie słuchać wykładowcy. Odpowiedni dobór ćwiczeń i wykonywanie ich pod czujnym okiem trenera spowodują podniesienie wydajności pracy dzięki wykorzystaniu wszelkich możliwości jakie daje program Microsoft Excel. Pod koniec każdego dnia trener organizuje panel dyskusyjny, na którym kursanci mogą rozwiązywać problemy i przykłady z życia codziennego, w tym z pracy.

Nie zostawimy Cię samego

Każdy nasz kursant jest objęty tzw. „opieką poszkoleniową”. Po zakończonym kursie umożliwimy Ci konsultację u Twojego trenera. Kursanci, którzy potrzebują pomocy lub porady związanej z tematyką szkolenia mogą jednorazowo, mailowo kontaktować się z trenerem.

Materiały szkoleniowe

Przekażemy Ci komplet autorskich materiałów edukacyjnych w języku polskim, tak żebyś mógł utrwalić wiedzę zdobytą na kursie i w razie potrzeby wrócić do konkretnych zagadnień. Do Twojej dyspozycji pozostaną również wszelkie wykorzystywane na zajęciach pliki ćwiczeniowe.

Nie martw się o sprzęt do nauki! Zapewniamy go w szkole programowania ALX

Jeden bootcamp, dwie motywacje

 • Dla pracownika

  Jesteś osobą prywatną? Jeżeli będziesz dobry - po bootcampie pomożemy Ci znaleźć pracę w IT.

 • Dla pracodawcy

  Jesteś pracodawcą? Rozwiń umiejętności swojego pracownika - wyślij go na bootcamp!

Komfortowe warunki do nauki

ALX prowadzi kursy na najwyższym poziomie - przychodząc do nas dostajesz jakość “premium”. Co to znaczy?

 • Nasi trenerzy to wybitni specjaliści z ogromnym doświadczeniem - a nie przypadkowe osoby.
 • Program naszych kursów jest dopasowany do rynku pracy - szkolimy tak, żebyś później mógł pracować w zawodzie, a nie tylko tak jak jest w książkach czy skryptach sprzed 5 lat. Technologia idzie do przodu w tempie błyskawicznym i tylko specjaliści, którzy cały czas są w zawodzie mogą nauczyć Cię tego czego aktualnie wymagają pracodawcy.
 • No i na koniec najważniejsze! Nawet najlepszy program kursu i najlepszy trener nie zmusi nikogo do intensywnej pracy w dusznej, ciemnej sali bez okien z laptopem na kolanach! Nasze kursy stacjonarne są prowadzone w profesjonalnych, doskonale wyposażonych salach, w największych miastach Polski oraz w Warszawie, gdzie jest nasza siedziba, w ścisłym centrum miasta, w komfortowym, klimatyzowanym biurowcu klasy premium. Zapewniamy nowoczesny sprzęt komputerowy (nie musisz mieć swojego komputera) oraz poczęstunek (nawet zimne piwo, rzecz jasna bezalkoholowe) gratis!

Zapisz się na ten kurs

Wybierz interesujący Cię termin oraz miasto

Zdalnie:
 • 15.04 (D)TooltipTriangle
 • 24.04 (Z)TooltipTriangle
 • 13.05 (D)TooltipTriangle
 • 20.05 (D)TooltipTriangle
 • 12.06 (Z)TooltipTriangle
 • 17.06 (D)TooltipTriangle

Żaden termin nie pasuje?

Podaj swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o przyszłych terminach

Masz pytanie?

Tu możesz zadać niezobowiązujące i szybkie pytanie na temat szkolenia

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez „ALX” Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Warszawie w celu realizacji zgłoszenia.