Jak pracujemy

Krok po kroku – precyzyjnie do celu

Realizacja projektów informatycznych to nie tylko nasza praca zawodowa – ale i nasza ogromna pasja! Cieszymy się z każdego zleconego nam projektu, bo każdy projekt jest inny, każdy dostarcza nam olbrzymiej satysfakcji – przy każdym stawiamy sobie poprzeczkę coraz wyżej!

Przez lata współpracy z wymagającymi kontrahentami wypracowaliśmy metody, które pozwalają nam sprawnie tworzyć rozwiązania IT - od pomysłu, przez analizę, projekt, wykonanie, testy, aż do wdrożenia i dalszego utrzymania.

1. Planowanie

Najpierw ustalamy, jaki jest cel powstania danego oprogramowania. Następnie nasi specjaliści określają, w jaki sposób to oprogramowanie zostanie zbudowane. Na tym etapie znamy już wyniki analizy biznesowej, przygotowane jest także studium wykonalności. Etap kończy się opracowaniem szczegółowego harmonogramu projektu.

2. Analiza

Na tym etapie ustalamy, co dane oprogramowanie ma robić, oraz gdzie, kiedy i przez kogo będzie używane. Specjaliści ALX wykonują szczegółową analizę wymagań. Produktem końcowym tego etapu jest zazwyczaj model przypadków użycia.

3. Projektowanie

Na tym etapie powstaje architektura systemu oraz interfejsy użytkownika. Przy Twoim projekcie będzie pracować doświadczony projektant, który niczym najlepszy strateg - zaplanuje każdy najdrobniejszy szczegół systemu.

4. Implementacja

W końcowej fazie procesu powstaje projekt implementacji oraz kod. Następnie są: instalacja i testy. Nasi specjaliści opracowują plan wsparcia i zarządzania projektem.

Masz pytanie?

Tu możesz zadać niezobowiązujące i szybkie pytanie na temat szkolenia

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez ALX Academy sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie w celu realizacji zgłoszenia.