Zaawansowany Programista JavaScriptK-JS-2

 • JavaScript
 • Node.js
 • React.JS
 • Next.JS
 • GIT

Obecnie brak terminów otwartych. Dostępne na zamówienie dla grup.

Edycja dzienna (jeden 4-dniowy blok i dwa 3-dniowe, co 2 tyg) Edycja weekendowa (zaoczna) (sob-niedz., średnio co 2 tygodnie)

Warszawa

14 marca - 20 czerwca 2024 (wieczorowy, wtorki, czwartki) 20 kwietnia - 23 czerwca 2024

Warszawa

25 marca - 17 maja 2024 zostało 8 miejsc 22 czerwca - 25 sierpnia 2024 zostało 9 miejsc

Warszawa

28 maja - 28 czerwca 2024

Zdalnie

14 marca - 20 czerwca 2024 (wieczorowy, wtorki, czwartki) 20 kwietnia - 23 czerwca 2024

Zdalnie

25 marca - 17 maja 2024 zostało 8 miejsc 22 czerwca - 25 sierpnia 2024 zostało 7 miejsc

Zdalnie

28 maja - 28 czerwca 2024

Tryb zdalny: online na żywo z trenerem i grupą. Zobacz więcej o kursach zdalnych i zakł. "Terminy".
Można: zrezygnować do 15 dni przed startem; w każdej chwili przejść z trybu "na sali" na zdalny.
Kursy dostępne również na zamówienie, w terminie i lokalizacji do uzgodnienia, dla grup od 6 osób.

4,6/5 (56)
Stars
dla firm - netto
dla osób prywatnych - brutto (pokrywamy VAT)
dla podmiotów publicznych - zwolnione z VAT

Cena kursu: 4990 PLN

lub 998 PLN miesięcznie (5 rat)

poczęstunek w cenie

stanowisko komputerowe w cenie

first minute (30+ dni do startu) - 3%

Intensywny kurs dla programistów JavaScript

Zaawansowany JavaScript, Node.js, React.JS, Next.JS, deployment aplikacji

 • Tematyka:
  Node.js, GIT i GitHub/GitLab, React.JS, Next.JS, pisanie API, VSC, Jamstack
 • Czas trwania:
  80 godzin zegarowych zajęć na żywo
  + 40 godzin pracy w domu z naszymi
  materiałami = w sumie 120 godzin
 • Tryby zajęć:
  • weekendowo (sob-niedz., średnio co 2 tygodnie)
  • dziennie (blok 4-dniowy i dwa 3-dniowe, co ok. 2 tyg.)
 • Grupa:
  Zajęcia stacjonarne - na sali max 12 osób.
  Dla kursów zdalnych - do 17 osób łącznie.
 • Rekrutacja:
  znajomość podstaw programowania w JavaScript
 • Miejsce:
  Warszawa, Kraków, Katowice, Wrocław, Gdańsk oraz Zdalnie (online na żywo z trenerem i grupą)
 • Elastyczność:
  a) do 15 dni przed startem można zrezygnować
  b) podczas zajęć można:
  - przejść z trybu stacjonarnego na zdalny
  - ze zdalnego na stacjonarny
  - w sytuacjach losowych otrzymać nagranie
  - zawiesić uczestnictwo i dokończyć później
  (w miarę dostępności miejsc)
 • Cena:
  4 990 PLN*
  dla firm - netto
  dla osób prywatnych brutto (pokrywamy VAT)
  dla podmiotów publicznych - zwolnione z VAT
Możesz zapłacić w 5 ratach po 998 zł - bez żadnych kosztów (sprawdź)
poczęstunek w cenie
stanowisko komputerowe w cenie

Ten kurs przeznaczony jest dla tych, którzy:

 • znają już podstawy programowania w JavaScript,
 • potrafią samodzielnie pisać programy, niekoniecznie złożone,
 • chcą podwyższyć swoje kwalifikacje,
 • są ciekawi aktualnych trendów i bieżących, zaawansowanych technologii - jak również nieco "otoczenia" poza "samym" Javascriptem.

Często wybierany jako kontynuacja - po ukończeniu "semestru" od podstaw (tzn. kursu Programista JavaScript). Przy czym nie jest to konieczne - serdecznie zapraszamy również wszystkich chętnych, którzy nie byli u nas na pierwszej części. Oczekujemy jedynie znajomości JS. :-)

Bycie programistą to więcej niż znajomość wybranego języka. Poznaj lepiej cały ekosystem, backend...

Aplikacje webowe potrzebują zarówno front-endu, jak i back-endu. Dobry programista front-end wie, co dzieje się również "na zapleczu" - i dzięki temu potrafi lepiej implementować warstwę prezentacji.

Przy większych projektach dochodzi konieczność skonfigurowania systemu budowania projektu, a także umiejętność pracy zespołowej przy użyciu GIT. Te wszystkie umiejętności odróżniają młodszego programistę od regulara, a ich poznanie bardzo ułatwia pracę - przy bardziej złożonych systemach, ale też nawet w jednoosobowych projektach.

Czego się nauczysz?

Zaawansowany Node.js oraz Next.js

Nauczymy Cię działania backendu aplikacji.

Zaawansowany React.JS

Poznasz React, czyli bibliotekę stworzoną przez Facebooka, która pozwala w wygodny sposób budować interaktywne interfejsy aplikacji internetowych. React opiera się na komponentach, które raz przygotowane można ze sobą integrować i wykorzystywać w różnych miejscach. Z Reacta korzystają największe firmy, takie jak np. Airbnb, Uber, Netflix czy Twitter.

Deployment aplikacji

Co zrobić, żeby aplikacja z naszego komputera znalazła się w internecie. Nowoczesne techniki chmurowe i kontenerowe.

Jamstack

Jamstack to architektura zaprojektowana tak, aby sieć była szybsza, bezpieczniejsza i łatwiejsza do skalowania. Opiera się na wielu narzędziach i przepływach pracy, które uwielbiają programiści i które zapewniają maksymalną wydajność. Podstawowe zasady wstępnego renderowania i rozdzielania umożliwiają dostarczanie witryn i aplikacji z większą pewnością i odpornością niż kiedykolwiek wcześniej.

Ten zakres wydaje Ci się za trudny? Chcesz zacząć od podstaw?

Wyszkoliliśmy ponad 7 000 osób w różnych językach programowania – dla wielu z nich nasze kursy są to pierwszy krok do rozwoju ścieżki kariery.

Trenerzy - wiedza połączona z praktyką

Trener, który będzie prowadził ten kurs to wykładowca i informatyk w jednej osobie. Nasi trenerzy wywodzą się z najlepszych polskich uczelni i od wielu lat wykonują projekty IT dla firm zewnętrznych, organizacji i instytucji publicznych. Na codzień pracują w zawodzie - co daje im możliwość prowadzenia ultra ciekawych zajęć, przepełnionych przykładami z realnych projektów.

Trenerzy ALX
Jesteśmy wykładowcami

którzy umieją dobrze i skutecznie komunikować się z ludźmi, dzięki temu potrafimy szkolić i przekazywać wiedzę w bardzo przystępny sposób!

Jesteśmy informatykami

którzy informatykę znają nie tylko w teorii. Cały czas jesteśmy aktywni zawodowo. To siła naszego zespołu!

Kacper

Python, JS, Node.JS, PHP

Kacper jest wszechstronnym programistą z branży. Równolegle z działaniami edukacyjnymi spełnia się w kolejnych wyzwaniach programistycznych. Obecnie pracuje w skandynawskiej spółce mediowej jako Software Engineer, gdzie realizuje się tworząc różne projekty, a przeważającymi technologiami są Javascript, Typescript oraz PHP.

Kacper

Ma bardzo bogaty dorobek zawodowy. Pierwsze kilka lat pracował jako freelancer - pisał aplikacje w PHP na użytek prywatny, głównie dla znajomych. Nauka nowych programów była dla niego zawsze zabawą, nieustanną grą ze sobą samym w której sam sobie wyznaczał wyzwania i je z mniejszym lub większym trudem osiągał. Z czasem darmowa pomoc programistyczna zamieniła się w dobrze opłacaną pracę - było to hobby, z którego już można się utrzymać. Jak sam zawsze powtarza swoim kursantom, że z uporem, marzeniami i ciężką pracą można osiągnąć wszystko.

Doświadczenie dydaktyczne Kacper nabywał już liceum - udzielając korepetycji z MS Excela. Prowadził szkolenia z bardzo szerokiego zakresu technologii i na różnych poziomach zaawansowania: począwszy od podstaw obsługi komputera w projektach realizowanych przez MOPSy dla osób "wykluczonych cyfrowo", skończywszy na szkoleniach dla administratorów baz danych z administracji MySQL lub PostgreSQL. Doświadczenie trenerskie nauczyło go jak skutecznie dzielić się wiedzą. Kacper posiada w sobie nieskończone pokłady cierpliwości dla kursantów, odczuwa radość ze wspólnych osiągnięć i chwil tryumfów, gdy nie tylko "u mnie działa" :)

"Słyszałem, że poza pracą jest też czas wolny, jeżeli takowy nadchodzi realizuje projekt pod tytułem Dom 4.0, gdzie rozwiązuje wyzwania dnia codziennego z trzema kobietami mojego życia, a w jeszcze wolniejszym czasie relaksuje się grą w pokera.. oczywiście na wirtualne pieniądze ;)"

Robert

JavaScript, Angular, HTML i CSS/SASS

Doświadczony web developer. Od wielu lat współpracuje z wieloma firmami i agencjami - cały czas wykonując projekt front-endowe. Prowadzi niesłychanie praktyczne, warsztatowe szkolenia. Prywatnie miłośnik zdrowego żywienia.

Robert

Robert jest front-end developerem i bardzo doświadczonym trenerem - przeprowadził ponad 2000 godzin zajęć szkoleniowych dla programistów.

Mocną stroną tego trenera jest niesłychanie praktyczne podejście do omawianego tematu poparte solidną wiedzą - to wszystko za sprawą wieloletniego doświadczenia oraz zamiłowania do programowania. Robert opracował autorską metodę szkolenia - uczy w taki sposób, aby kursanci nie musieli się stresować i zawsze byli na bieżąco z materiałem - ale też jak sam twierdzi - na jego zajęciach nie zawsze jest “z górki”;) Celem Roberta jest nie tylko nauczenie nowej technologii, ale również przygotowanie do pracy w projekcie. Robert kładzie duży nacisk na takie zagadnienia jak: architektura aplikacji, reużywalność komponentów, dobry podział na moduły, łatwość wprowadzania zmian czy testowanie.

Bogate doświadczenie zawodowe zdobywał jako web-developer - pracując dla Gemiusa (Developing Single Page App using: JavaScript, Backbone, Handlebars, Compass/Sass, HTML, testing: Karma, Jasmine, Sinon.JS) oraz dla JW Construction (HTML5, CSS3, JavaScript, jQuery, AngularJs, Backbone).Tworzył aplikacje (Adobe Flex apps and Flash games: ActionScript 3) dla agencji Kombinat Multimedialny. Stale współpracuje z rozmaitymi firmami (Asseco, 180heartbeats, webinterpret) jako architekt oraz front-end developer.

W czasie wolnym Robert chodzi na ściankę wspinaczkową. Żeby uniknąć kontuzji i być w dobrej formie cały rok dba o dietę - jest pasjonatem zdrowego odżywiania.

Bootcamp to duży wydatek?

Rozłóż go sobie na raty - bez żadnych dodatkowych kosztów.

Udział w bootcampie to dla wielu naszych kursantów istotna inwestycja. To inwestycja w Twoje umiejętności i szansa na zdobycie wymarzonej, bardzo dobrze płatnej pracy w branży IT.

Jest to także spory wydatek!

Wiemy o tym i dlatego oferujemy dogodne opłaty za nasze bootcampy w systemie ratalnym - bez żadnych dodatkowych kosztów.

Płacisz tylko tyle - ile kosztuje kurs.

Jak zapłacić za bootcamp w ratach?

Procedura jest wyjatkowo prosta - nie musisz kontaktować się z żadnym bankiem, nie musisz przechodzić skomplikowanych weryfikacji, potrzebujesz jedynie dokumentu tożsamości - wszystko załatwiasz z naszą firmą. Sprawdź to >>

Chcesz poznać inne sposoby finansowania kursów?

W przypadku naszych szkoleń można także skorzystać z różnego rodzaju dofinansowania np. z Urzędu pracy czy za pomocą Projektu Ogólnopolskiego Programu Edukacji Narodowej. Szczegółowe i aktualne informacje znajdziesz bezpośrednio na naszej stronie w tym miejscu: sposoby finansowania kursów

Jeden bootcamp, dwie motywacje

 • Dla pracownika

  Jesteś osobą prywatną? Jeżeli będziesz dobry - po bootcampie pomożemy Ci znaleźć pracę w IT.

 • Dla pracodawcy

  Jesteś pracodawcą? Rozwiń umiejętności swojego pracownika - wyślij go na bootcamp!

Komfortowe warunki do nauki

ALX prowadzi kursy na najwyższym poziomie - przychodząc do nas dostajesz jakość “premium”. Co to znaczy?

 • Nasi trenerzy to wybitni specjaliści z ogromnym doświadczeniem - a nie przypadkowe osoby.
 • Program naszych kursów jest dopasowany do rynku pracy - szkolimy tak, żebyś później mógł pracować w zawodzie, a nie tylko tak jak jest w książkach czy skryptach sprzed 5 lat. Technologia idzie do przodu w tempie błyskawicznym i tylko specjaliści, którzy cały czas są w zawodzie mogą nauczyć Cię tego czego aktualnie wymagają pracodawcy.
 • No i na koniec najważniejsze! Nawet najlepszy program kursu i najlepszy trener nie zmusi nikogo do intensywnej pracy w dusznej, ciemnej sali bez okien z laptopem na kolanach! Nasze kursy stacjonarne są prowadzone w profesjonalnych, doskonale wyposażonych salach, w największych miastach Polski oraz w Warszawie, gdzie jest nasza siedziba, w ścisłym centrum miasta, w komfortowym, klimatyzowanym biurowcu klasy premium. Zapewniamy nowoczesny sprzęt komputerowy (nie musisz mieć swojego komputera) oraz poczęstunek (nawet zimne piwo, rzecz jasna bezalkoholowe) gratis!
Nie martw się o sprzęt do nauki! Zapewniamy go w szkole programowania ALX
Nie martw się o sprzęt do nauki.
Zapewniamy go!
Nowoczesny sprzęt komputerowy będzie do Twojej dyspozycji podczas kursu. Oprócz motywacji i chęci do nauki nie musisz niczego ze sobą zabierać!

Referencje

Przeczytaj, jak naszą pracę oceniają klienci.

Ministerstwo Prawy i Polityki Społecznej

Szkolenie przeprowadzone zostało na wysokim poziomie merytorycznym i organizacyjnym, a zaangażowanie ze strony organizatorów zasługuje na wysokie uznanie.

AEGON

Uczestnicy szkoleń wysoko ocenili program szkoleń, materiały dydaktyczne oraz kompetencje i zaangażowanie prowadzących. (…) Polecamy ALX jako partnera gwarantującego należyte wykonanie usługi.

Strabag

Jesteśmy bardzo zadowoleni z realizacji szkoleń. Wszystkie szkolenia i trenerzy otrzymali w ankietach wysokie noty od naszych pracowników.

Samsung

Realizacja programu szkoleniowego spotkała się z dużym uznaniem uczestników kursu. ALX możemy polecić jako solidnego partnera biznesowego w obszarze szkoleń informatycznych, dysponującego kadrą wykładowców z dużym doświadczeniem.

Program szkolenia

 1. Wprowadzenie do kursu + przygotowanie środowiska
  • Konfiguracja środowiska pracy
   • Konfiguracja Edytora Kodu Visual Studio Code
   • Używanie skryptów budujących aplikację
   • Konfiguracja lintera, prettiera
   • Korzystanie z plików .env
   • Podstawy React.JS
   • Postawienie projektu w Next.JS
 2. Node.JS
  • Mechanizmy Node.JS (stream, buffer)
  • Moduł FS – edycja/odczyt/zapis do plików
  • Moduł HTTP – konfigurowanie własnego serwera
 3. Podstawy GIT
  • Pobieranie repozytoriów
  • Praca z gałęziami w GIT (GIT branches)
  • Rozwiązywanie konfliktów przy łączeniu gałęzi
  • Git Flow i dobre praktyki korzystania z GIT
 4. Zaawansowany JavaScript
  • Mechanizm closure
  • Wykorzystanie this
  • Programowanie funkcyjne
  • Programowanie klasowe
 5. Asynchroniczność w JavaScripcie
  • Komunikacja Client-Server
  • Rest API
  • GraphQL
  • Uwierzytelnianie z serwerem za pomocą JWT Tokens i Access Tokens
  • Dobre praktyki przy korzystaniu z Promise
 6. Zaawansowany React.JS
  • Tworzenie komponentów w React.JS
  • Mechanizmy React.JS – props, state
  • Dobre praktyki korzystania ze stanu aplikacji – React Hooks
  • Kompozycja aplikacji w React.JS
  • Zarządzanie stanem aplikacji za pomocą React.Context
  • Struktura projektów Reactowych
  • Dobre praktyki korzystania z React.JS
 7. Praca z dodatkowymi modułami
  • Wprowadzenie do Jamstack
  • Konfiguracja i wykorzystywanie zewnętrznych bibliotek (Hubspot, FaunaDB, Firebase, Netlify forms)
 8. Tworzenie aplikacji w Next.JS
  • Zaawansowane funkcje Next.JS – getServerSideProps, getStaticProps, getStaticPaths
  • API Routes za pomocą Next.JS
  • Kompozycja aplikacji Next.JS
  • Deploy aplikacji Next.JS za pomocą Vercel i Netlify
  • Dobre praktyki przy deployu aplikacji (integracja z GIT, env, preview)
 9. Tworzenie aplikacji – Warsztat
  • Stworzenie aplikacji przy użyciu Next.JS + Storyblok + Netlify
  • Stworzenie aplikacji przy użyciu Next.JS + Firebase + Vercel

Zapisz się na ten kurs

Wybierz interesujący Cię termin oraz miasto

Warszawa:
 • 14.03 (W)TooltipTriangle
 • 25.03 (D)TooltipTriangle
 • 20.04 (Z)TooltipTriangle
 • 28.05 (D)TooltipTriangle
 • 22.06 (Z)TooltipTriangle
Zdalnie:
 • 14.03 (W)TooltipTriangle
 • 25.03 (D)TooltipTriangle
 • 20.04 (Z)TooltipTriangle
 • 28.05 (D)TooltipTriangle
 • 22.06 (Z)TooltipTriangle

Żaden termin nie pasuje?

Podaj swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o przyszłych terminach

Masz pytanie?

Tu możesz zadać niezobowiązujące i szybkie pytanie na temat szkolenia

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez ALX Academy sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie w celu realizacji zgłoszenia.