Programista JavaScriptK-JS

 • JavaScript
 • Node.js
 • React
 • JSX
 • REST

Obecnie brak terminów otwartych

Edycja dzienna (jeden 4-dniowy blok i dwa 3-dniowe, co 2 tyg) Edycja weekendowa (zaoczna) (sob-niedz., średnio co 2 tygodnie)

Zdalnie

8 września - 9 października 2020 22 sierpnia - 4 października 2020 zostało 8 miejsc

Zdalnie

14 października - 25 listopada 2020 10 października - 20 grudnia 2020

Zdalnie

14 października - 22 lutego 2021 (wieczorowy, poniedziałki, środy)

Warszawa

8 września - 9 października 2020 22 sierpnia - 4 października 2020 zostało 8 miejsc

Warszawa

14 października - 25 listopada 2020 10 października - 20 grudnia 2020

Warszawa

14 października - 22 lutego 2021 (wieczorowy, poniedziałki, środy)

Tryb zdalny: online na żywo z trenerem i grupą. Zobacz więcej o kursach zdalnych i zakł. "Terminy". Kursy dostępne również na zamówienie, w terminie i lokalizacji do uzgodnienia, dla grup od 6 osób.

4,9/5 (430)
Stars
dla firm - netto
dla osób prywatnych - brutto (pokrywamy VAT)
dla podmiotów publicznych - zwolnione z VAT

Cena kursu: 4190 PLN

lub 838 PLN miesięcznie (5 rat)

poczęstunek w cenie

stanowisko komputerowe w cenie

first minute (30+ dni do startu) - 3%

Programuj w JavaScript, Node.js, React

Przyjdź na nasz bootcamp i zostań
programistą front-end

 • Tematyka:
  HTML, CSS, JavaScript, Node.js, React, JSX, REST
 • Czas trwania:
  80 godzin kodowania w trakcie kursu + 40 godzin pracy w domu z naszymi materiałami = w sumie 120 godzin!
 • Natężenie:
  tryb weekendowy lub dzienny
 • Grupa:
  max 15 osób
 • Rekrutacja:
  brak wymagań, kurs w 100% od podstaw
 • Miejsce:
  Warszawa, Kraków, Katowice, Wrocław, Gdańsk oraz Zdalnie (online na żywo z trenerem i grupą)
 • Cena:
  4 190 zł*
  dla firm - netto
  dla osób prywatnych brutto (pokrywamy VAT)
  dla podmiotów publicznych - zwolnione z VAT
Możesz zapłacić w 5 ratach po 838 zł - bez żadnych kosztów (sprawdź)
poczęstunek w cenie
stanowisko komputerowe w cenie

Inne opcje nauki

Kurs (poziom 2):

Zaawansowany Programista JavaScript
4.9/5
Stars
430
kursantów uczestniczyło w kursie
Solidna nauka programowania. Cała wiedza, której potrzebujesz żeby być programistą. Rzeczywiście jest ciężko ale warto!

Dla kogo jest nasz kurs?

Kurs jest przygotowany dla osób zupełnie początkujących, które nie miały wcześniej styczności z programowaniem, a chcą zacząć tworzyć aplikacje internetowe.

Większość uczestników tego kursu to osoby bez wykształcenia technicznego. Aby się zapisać, nie trzeba być biegłym w HTML i CSS. Wystarczy, że potrafisz posługiwać się komputerem - czyli kopiować pliki, tworzyć foldery, sprawnie pisać na klawiaturze - resztą zajmiemy się my.

Uwaga: w naszej ofercie posiadamy także inny kurs "Tworzenie stron WWW". Tamten kurs skupia się na samym tworzeniu i prezentacji treści, a nie na programowaniu złożonych aplikacji; jest tworzony bardziej z myślą o uczestnikach "kreatywnych". Natomiast kurs "Programista JavaScript" to kurs programowania. Wprawdzie i tu, i tam na początku pracujemy z HTML i CSS - ale dla nas to tylko wstęp.
Na kurs "Programista Javascript" można zapisać się również po ukończeniu kursu tworzenia stron WWW. Jest to dobry wybór dla twórców chętnych do dalszego rozwoju - zainteresowanych wejściem w świat programowania front-end. Jednak ukończenie kursu WWW w żaden sposób nie jest wymagane. Kurs WWW to inny produkt, skierowany do innej grupy odbiorców.

Nie szukasz kursu tak ściśle związanego z programowaniem? Mamy też opcję bardziej dla twórców treści - HTML i CSS, grafika, Wordpress...

Nasz kurs jest inspirowany ideą Bootcampów. Może być pierwszym krokiem do zdobycia wymarzonej pracy programisty, lub krokiem w rozwoju w świecie IT. Uczymy języka JavaScript i technologii potrzebnych do profesjonalnego programowania dynamicznych i nowoczesnych aplikacji webowych. Szkolenie jest przekrojowe i bardzo intensywne - odbywa się w formie warsztatów, gdzie przez cały czas ćwiczysz pod okiem trenera. Zajęcia prowadzą specjaliści z wieloletnim doświadczeniem - czynni zawodowo programiści, którzy pracują jako frontend developerzy w software housach czy agencjach reklamowych. Nie musisz mieć wykształcenia informatycznego. Ukończenie tego kursu pozwoli Ci na dalszy rozwój swoich umiejętności i stawianie pierwszych kroków w zawodzie programisty front-end.

Czym jest Bootcamp programistyczny?

Słowo “bootcamp” było używane w armii USA - jego pierwotne znaczenie to: ekstremalnie intensywny trening, który z rekrutów robi prawdziwych wojskowych - zdolnych od razu do walki.

Bootcampy programistyczne to intensywne, nastawione na praktykę programy kształcenia - nastawione na naukę umiejętności, które szczególnie poszukiwane są przez pracodawców. W Stanach Zjednoczonych zdobyły tak wielką popularność, że konkurują ze studiami.

Bootcamp front-end w ALX przekształca amatorów w programistów. Kursantów czeka wiele godzin wytężonej pracy. Żeby przejść kurs trzeba być mocno zmotywowanym i przyłożyć się do nauki (również w domu).

 • Nasz kurs można porównać do szkoły języków obcych - tu uczysz się w małych grupach, w luźnej atmosferze. Na kursie cały czas ćwiczysz - a przy Tobie jest trener, który zawsze pomoże, wytłumaczy.
 • Nie porównuj nas do uczelni wyższych - tu nie ma nudnych wykładów, u nas uczysz się tylko praktycznego wykorzystania JavaScript w Twojej pracy.

Wyszkoliliśmy ponad 7 000 osób w różnych językach programowania – dla wielu z nich nasze kursy są to pierwszy krok do rozwoju ścieżki kariery.

JavaScript jako pierwszy język programowania? -
tak, to świetny pomysł

JavaScript powstał jako język skryptowy na potrzeby stron WWW ale już dawno temu "wyszedł” z przeglądarek i może być używany tak naprawdę wszędzie - bez ograniczeń! Na naszym bootcampie poznasz język JavaScript jako niezależny język programowania. Zrozumiesz najważniejsze jego konstrukcje - czym są zmienne, jakie typy danych są w tym języku, czym są liczne operatory, instrukcje warunkowe, pętle, tablice, obiekty i funkcje. Wszystkie te zagadnienia są bardzo podobne w innych językach programowania, dlatego kurs ten jest również świetnym wstępem do programowania w ogóle. Każda z przedstawianych konstrukcji języka jest bardzo dokładnie tłumaczona z myślą osobach początkujących. Następnie doświadczony programista JS pokaże Ci jak wykorzystywać ten język w praktyce, do wzbogacania stron internetowych i innych aplikacji webowych. Dzięki dobrze ułożonemu programowi kursu będziesz nie tylko bardzo dobrze rozumiał sam język, ale w przyszłości wykorzystasz go do innych zastosowań.

Zapraszamy też: managerów, właścicieli startupów... żeby nauczyć się pisać i czytać kod.

Kod jest wszędzie! Używamy go stale, edytując swojego bloga czy firmowy newsletter, a czasami nawet przygotowując analizę budżetu w Excelu. Jesteśmy uzależnieni od technologii, otaczają nas komputery - a przy tym tak często nie umiemy pisać ani czytać kodu. Podstawy programowania powoli wkraczają do różnych, kolejnych branż, a umięjętność czytania kodu i jego (nawet prostej) edycji będzie na wagę złota! Ten kurs jest świetną propozycją również dla: osób prowadzących własne biznesy internetowe, start-upowców, czy project managerów.

Front-end vs. back-end

Aplikacje webowe potrzebują zarówno front-endu jak i back-endu. Back-end jest dla użytkownika niewidoczny (bazy danych, architektura aplikacji, obliczenia, bezpieczeństwo i wydajność). Dla programistów back-endowych nie jest ważny wygląd, tylko logika działania i cel – najważniejsze jest: “to ma działać”. Wszystko to co użytkownik zobaczy na monitorze jest to front-end: szablony stron (HTML), wygląd poszczególnych elementów na stronie (CSS), interaktywność aplikacji WWW (JavaScript). Wachlarz możliwości front-endowych jest ogromny i to od Twoich umiejętności zależy w jakim stopniu wykorzystasz go w swoim projekcie. Korzystając z biblioteki jQuery, jesteś w stanie używać JavaScript bez umiejętności "prawdziwego" programowania, natomiast jeśli chcesz stosować wszystkie zaawansowane możliwości JavaScript musisz być programistą!

Ten bootcamp jest własnie po to abyś nabył umiejętności programisty JS - naszym celem jest nauczyć Cię nie tylko tworzyć animacje, dynamiczne slidery, galerie ze zdjęciami, pop-upy - ale jeszcze zaszczepić w Tobie cały potrzebny warsztat programistyczny. Chcemy, abyś nauczył się tworzyć potrzebne struktury programistyczne, logikę biznesową, obliczenia, komunikację z backendem, bazami danych, poznał formaty i standardy wymiany danych. Na kursie poznasz protokoły i mechanizmy komunikacji, techniki tworzenia aplikacji webowych, gdzie interakcja usera z serwerem odbywa się bez przeładowywania całego dokumentu - tak aby osiągnąć dynamiczność.

A może jednak bardziej interesuje Cię back-end? Chcesz zajmować się logiką, architekturą aplikacji? Pójść bardziej w kierunku baz danych, obliczeń, bezpieczeństwa i wydajności?

Infografika Front-End Back-End

JavaScript - obecnie podstawowy język programistyczny w Internecie.

W dzisiejszych czasach praktycznie wszystkie strony posiadają JavaScript. Skrypty JS działają w przeglądarce internetowej - ożywiają jej zawartość i pozwalają na interakcję z użytkownikiem. Umożliwiają tworzenie efektownych sliderów, animacji, interaktywnych galerii zdjęć, wyskakujących paneli z nawigacją, interaktywnych menu, zegarów itd.

loremipsum
loremipsum loremipsum loremipsum

A to tylko niewielki wycinek prawdziwej potęgi tego języka. Żeby przekonać się jak popularny jest JavaScript - wykonaj takie doświadczenie: wyłącz obsługę JavaSript na swojej ulubionej stronie! Zaskoczony? Większość elementów do których jesteś przyzwyczajony po prostu się nie wyświetli!

Dzieki JavaScript powstały takie serwisy jak Mapy oraz dokumenty Google. To właśnie na JavaScript opierają się nowe startupy tworząc swoje serwisy Internetowe. JS wyparł wcześniej stosowane technologie oparte o flash. Umożliwia pisanie aplikacji na telefony komórkowe, komputery i działających po stronie serwera. Jednocześnie jest językiem prostym, bardzo często wybieranym na pierwszy język do nauki programowania zarówno przez osoby prywatne, jak i przez uniwersytety. JavaScript upraszcza wiele koncepcji programistycznych pozwalając programistom nie martwić się skomplikowanymi zagadnieniami, a skupić się na pisaniu aplikacji.

Program na czasie - uczymy tego co obecnie jest standardem

Uczymy programowania aplikacji w JavaScript. W programie najpierw poznajesz sam język JS - to znaczy, że uczysz się programowania (samego w sobie). Następnie omawiamy zasady działania aplikacji webowych “pod spodem” (protokół HTTP wraz z ćwiczeniami, ciasteczka, idea komunikacji z serwisami z backendu i sposoby/formaty wymiany danych). Uwaga: to nie są tylko podstawy potrzebne do tworzenia stron www na zasadzie “kopiuj-wklej” to prawdziwa nauka programowania, to cały warsztat programistyczny. Finalnie uczymy się tworzenia “poważniejszych” aplikacji na froncie, wykorzystując jedną z najpopularniejszych obecnie bibliotek JavaScript - React. W międzyczasie, w ćwiczeniach/pracach domowych etc. “dotykamy” jeszcze przy okazji kilku przydatnych narzędzi (np. git).

JavaScript rozwija się bardzo szybko - książki i tutoriale za nim nie nadążają. Tylko zawodowy programista front-end może Cię nauczyć tego - co aktualnie jest wymagane na rynku pracy. Program kursu został stworzony przez informatyków, z najlepszych polskich uczelni, którzy są czynni zawodowo! To bardzo istotne - nasi trenerzy od wielu lat wykonują projekty IT dla firm zewnętrznych, organizacji i instytucji publicznych. Dlatego program tego kursu jest tak dobrze dopasowany do obecnych potrzeb rynku pracy.

Brakuje programistów. Nie czekaj!

"W Unii Europejskiej szacuje się, że do 2020 roku brakować będzie około 800 tys. specjalistów z branży IT. Dziś w Polsce brakuje około 50 tys. osób” – Witold Rogowski, dyrektor zarządzający Accenture Delivery Center w Polsce.

Czego się nauczysz?

Podstawy programowania

Dużo czasu poświęcamy na nim dobremu zrozumieniu spraw podstawowych: idei zmiennych, łączenia ze sobą podstawowych instrukcji, tworzeniu własnych funkcji.

Programowanie w JavaScript

Na bootcampie nauczysz się praktycznych, nowoczesnych technik pracy w JavaScript, które są niezbędne w procesie tworzenia nowoczesnych stron oraz internetowych aplikacji. Przyswoisz dobre praktyki kodowania. Dowiesz się jak dostarczać interaktywność poprzez reagowanie na zdarzenia i budowanie elementów nawigacyjnych. Nauczysz się zaawansowanych funkcji walidowania formularzy, wzorców projektowych i technik testowania aplikacji. Poznasz zasady działania aplikacji internetowych "pod spodem" - protokoły, mechanizmy komunikacji - co, jak i dlaczego działa.

Podstawy React

Poznasz React, czyli bibliotekę stworzoną przez Facebooka, która pozwala w wygodny sposób budować interaktywne interfejsy aplikacji internetowych. React opiera się na komponentach, które raz przygotowane można ze sobą integrować i wykorzystywać w różnych miejscach. Z Reacta korzystają największe firmy, takie jak np. Airbnb, Uber, Netflix czy Twitter.

Node.js

Po tym kursie znajdziesz się w gronie developerów, którzy tworzą lepsze, ciekawsze i bardziej niezawodne aplikacje dzięki Node.js - jest to wieloplatformowe środowisko umożliwiające uruchamianie JavaScript po stronie serwera zapewniając w ten sposób nieograniczone możliwości tworzenia dynamicznych i bardzo wydajnych aplikacji, nie tylko webowych. Node.js działa po stronie serwera na licencji open-source - za jego pomocą możesz uruchomić kod JavaScript bezpośrednio na komputerze, bez wykorzystania przeglądarki. Z technologii Node.js korzystają gignaci: Netflix, PayPal, Uber, Pinterest czy Ebay.

Schemat nauki podczas kursu

Byłem webmasterem, jestem developerem.

Strony WWW robię od kilkunastu miesięcy. Sam się nauczyłem HTML-a. Wordpress, Joomla - proste strony dla salonów kosmetycznych, przedszkoli, fora internetowe czy e-sklepy na szablonie. Pewnego razu jeden z moich Klientów polecił mnie komuś kto chciał umieścić kilka "bajerów" na swojej stronie i szukał podwykonawcy. Było mi głupio - klient mnie polecił a ja niestety nie umiem JavaScript. Postanowiłem, że ostatni raz takie zlecenie przechodzi mi koło nosa. Poszedłem na bootcamp z JS i teraz przyjmuję wszystkie zlecenia. Nawet zatrudniłem sobie pracownika do pomocy.

Piotr l.33 Warszwa

Metoda kształcenia

Uczymy stacjonarnie - w klimatyzowanych salach, na nowoczesnym sprzęcie komputerowym. Stawiamy na praktyczne, intensywne, kilkudniowe warsztaty - prowadzone przez doświadczonego trenera. Pracujemy w małych grupach. Każdy dzień kursu jest wypełniony ćwiczeniami - trenujesz na rzeczywistych przykładach, stykasz się z prawdziwymi problemami - na które możesz trafić samodzielnie tworząc strony WWW.

Dlaczego lepiej wybrać kurs stacjonarny niż kurs online?

“Robienia stron można się nauczyć samemu - z tutoriali?”

Pewnie nie raz słyszałeś takie stwierdzenie. Czy to jest prawda? Nie do końca. W internecie jest sporo tutoriali czy ebooków do nauki programowania. Trzeba pamiętać, że tutoriale i książki - to sama teoria - a robiąc prawdziwy projekt spotkasz się z przeszkodami, których nie uda Cię się samodzielnie pokonać - bo w książkach rozwiązań nie ma. Zawodu programisty możesz nauczyć się tylko poprzez praktykę - od kogoś kto wykonał podobnych projektów tysiące - od doświadczonego, zawodowego programisty.

A czemu nie kurs online, tzw. e-learning?

Rozmaite (od małych, po ogromne) kursy e-learningowe, bazujące na gotowych materiałach i nagraniach, bywają przydatne i wartościowe. Natomiast:

• Zajęcia w formie bootcampa, na sali z wykładowcą i innymi kursantami, to zupełnie co innego niż wszelkie formy nauki z internetu, czy to z ogólnodostępnych materiałów, poradników, czy zdalnej, e-learningowej itd. Nic nie zastąpi żywego, bezpośredniego kontaktu z wykładowcą, który może od ręki podejść, znaleźć pomyłkę, czy odpowiedzieć na pytanie.

• Interakcja z grupą - z innymi kursantami, którzy też wykonują te same ćwiczenia; różne osoby próbują rozwiązywać problemy w różny sposób, popełniając różne błędy... Omawianie tych sposobów, możliwości, błędów, jak również kontakt "społeczny" z osobami w podobnej do Ciebie sytuacji - to wszystko jest bezcenne.

• Forma bootcampa - zajęcia na sali, na żywo - to najefektyczniejszy i najszybszy sposób nauki.

Nauka w domu

Każdy kursant otrzymuje pakiet autorskich materiałów w formie drukowanej i elektronicznej. Są to wysokiej jakości materiały do nauki opracowane przez naszych ekspertów. Żeby tworzyć dobre strony WWW musisz dużo ćwiczyć. Pomiędzy blokami zajęć jest przerwa, którą powinieneś wykorzystać na utrwalenie wiedzy i ćwiczenia przygotowane przez trenera. Nic nie dzieje się samo, trzeba przyłożyć się do nauki również w domu. Tylko duża ilość ćwiczeń sprawi, że bardzo szybko opanujesz technologię. Jeśli masz problem z zadaniem - zawsze możesz skontaktować się ze swoim trenerem.

Trenerzy - wiedza połączona z praktyką

Trener, który będzie prowadził ten kurs to wykładowca i informatyk w jednej osobie. Nasi trenerzy wywodzą się z najlepszych polskich uczelni i od wielu lat wykonują projekty IT dla firm zewnętrznych, organizacji i instytucji publicznych. Na codzień pracują w zawodzie - co daje im możliwość prowadzenia ultra ciekawych zajęć, przepełnionych przykładami z realnych projektów.

Trenerzy ALX

Kacper

PHP, JS, SQL, NodeJS

Kacper jest wszechstronnym programistą z branży. Równolegle z działaniami edukacyjnymi spełnia się w kolejnych wyzwaniach programistycznych. Obecnie pracuje w skandynawskiej spółce mediowej jako Software Engineer, gdzie realizuje się tworząc różne projekty, a przeważającymi technologiami są Javascript, Typescript oraz PHP.

Kacper

Ma bardzo bogaty dorobek zawodowy. Pierwsze kilka lat pracował jako freelancer - pisał aplikacje w PHP na użytek prywatny, głównie dla znajomych. Nauka nowych programów była dla niego zawsze zabawą, nieustanną grą ze sobą samym w której sam sobie wyznaczał wyzwania i je z mniejszym lub większym trudem osiągał. Z czasem darmowa pomoc programistyczna zamieniła się w dobrze opłacaną pracę - było to hobby, z którego już można się utrzymać. Jak sam zawsze powtarza swoim kursantom, że z uporem, marzeniami i ciężką pracą można osiągnąć wszystko.

Doświadczenie dydaktyczne Kacper nabywał już liceum - udzielając korepetycji z MS Excela. Prowadził szkolenia z bardzo szerokiego zakresu technologii i na różnych poziomach zaawansowania: począwszy od podstaw obsługi komputera w projektach realizowanych przez MOPSy dla osób "wykluczonych cyfrowo", skończywszy na szkoleniach dla administratorów baz danych z administracji MySQL lub PostgreSQL. Doświadczenie trenerskie nauczyło go jak skutecznie dzielić się wiedzą. Kacper posiada w sobie nieskończone pokłady cierpliwości dla kursantów, odczuwa radość ze wspólnych osiągnięć i chwil tryumfów, gdy nie tylko "u mnie działa" :)

"Słyszałem, że poza pracą jest też czas wolny, jeżeli takowy nadchodzi realizuje projekt pod tytułem Dom 4.0, gdzie rozwiązuje wyzwania dnia codziennego z trzema kobietami mojego życia, a w jeszcze wolniejszym czasie relaksuje się grą w pokera.. oczywiście na wirtualne pieniądze ;)"

Robert

JavaScript, Angular, HTML i CSS/SASS

Doświadczony web developer. Od wielu lat współpracuje z wieloma firmami i agencjami - cały czas wykonując projekt front-endowe. Prowadzi niesłychanie praktyczne, warsztatowe szkolenia. Prywatnie miłośnik zdrowego żywienia.

Robert

Robert jest front-end developerem i bardzo doświadczonym trenerem - przeprowadził ponad 2000 godzin zajęć szkoleniowych dla programistów.

Mocną stroną tego trenera jest niesłychanie praktyczne podejście do omawianego tematu poparte solidną wiedzą - to wszystko za sprawą wieloletniego doświadczenia oraz zamiłowania do programowania. Robert opracował autorską metodę szkolenia - uczy w taki sposób, aby kursanci nie musieli się stresować i zawsze byli na bieżąco z materiałem - ale też jak sam twierdzi - na jego zajęciach nie zawsze jest “z górki”;) Celem Roberta jest nie tylko nauczenie nowej technologii, ale również przygotowanie do pracy w projekcie. Robert kładzie duży nacisk na takie zagadnienia jak: architektura aplikacji, reużywalność komponentów, dobry podział na moduły, łatwość wprowadzania zmian czy testowanie.

Bogate doświadczenie zawodowe zdobywał jako web-developer - pracując dla Gemiusa (Developing Single Page App using: JavaScript, Backbone, Handlebars, Compass/Sass, HTML, testing: Karma, Jasmine, Sinon.JS) oraz dla JW Construction (HTML5, CSS3, JavaScript, jQuery, AngularJs, Backbone).Tworzył aplikacje (Adobe Flex apps and Flash games: ActionScript 3) dla agencji Kombinat Multimedialny. Stale współpracuje z rozmaitymi firmami (Asseco, 180heartbeats, webinterpret) jako architekt oraz front-end developer.

W czasie wolnym Robert chodzi na ściankę wspinaczkową. Żeby uniknąć kontuzji i być w dobrej formie cały rok dba o dietę - jest pasjonatem zdrowego odżywiania.

Piotr

Python/Django, Java, PHP i bazy danych, Perl

Główny trener ALX w zakresie programowania w językach Python i Perl; trener języka Java, PHP, aplikacji webowych i baz danych - z wieloletnim doświadczeniem. Prowadzi zajęcia w Polsce i w Wielkiej Brytanii. Uczestniczył w projektach informatycznych w wielu językach i technologiach. Magister Wyższej Szkoły Morskiej w Szczecinie. Zagorzały fan gier MMORPG.

Piotr

Ukończył Inżynierię Oprogramowania i Tworzenia Systemów Informatycznych na Uniwersytecie Szczecińskim. W latach 2002-2004 redaktor prowadzący magazynów informatycznych „Software 2.0” i„Hakin9”. Wykładowca, prowadzący warsztaty, przewodniczący komisji programowej konferencji IT Underground w Software Konferencje. Przez wiele lat uczestniczył w projektach informatycznych na zlecenie wielu europejskich firm. Piotr jest bardzo wymagającym trenerem, dąży do tego żeby każdy, kto kończy jego szkolenie wyciągnął z niego jak najwięcej się da!

Piotr ma także tytuł magistra Wyższej Szkoły Morskiej w Szczecinie. Uwielbia poznawać obce języki tj.: hiszpański, arabski i papiamento. Zagorzały fan gier MMORPG. Prowadzi zajęcia w Polsce i Wielkiej Brytanii. Ogromne doświadczenie zawodowe Piotra sprawia, że przyjeżdżają do niego na konsultacje szefowie IT największych polskich i zagranicznych firm.

Posiada certyfikaty:

 • Microsoft Certified Technology Specialist
 • Microsoft Project – Managing Projects
 • Programming in HTML5 with JavaScript and CSS3

Bootcamp to duży wydatek?

Rozłóż go sobie na raty - bez żadnych dodatkowych kosztów.

Udział w bootcampie to dla wielu naszych kursantów istotna inwestycja. To inwestycja w Twoje umiejętności i szansa na zdobycie wymarzonej, bardzo dobrze płatnej pracy w branży IT.

Jest to także spory wydatek!

Wiemy o tym i dlatego oferujemy dogodne opłaty za nasze bootcampy w systemie ratalnym - bez żadnych dodatkowych kosztów.

Płacisz tylko tyle - ile kosztuje kurs.

Jak zapłacić za bootcamp w ratach?

Procedura jest wyjatkowo prosta - nie musisz kontaktować się z żadnym bankiem, nie musisz przechodzić skomplikowanych weryfikacji, potrzebujesz jedynie dokumentu tożsamości - wszystko załatwiasz z naszą firmą. Sprawdź to >>Jeden bootcamp, dwie motywacje

 • Dla pracownika

  Jesteś osobą prywatną? Jeżeli będziesz dobry - po bootcampie pomożemy Ci znaleźć pracę w IT.

 • Dla pracodawcy

  Jesteś pracodawcą? Rozwiń umiejętności swojego pracownika - wyślij go na bootcamp!


Komfortowe warunki do nauki

ALX prowadzi kursy na najwyższym poziomie - przychodząc do nas dostajesz jakość “premium”. Co to znaczy?

 • Nasi trenerzy to wybitni specjaliści z ogromnym doświadczeniem - a nie przypadkowe osoby.
 • Program naszych kursów jest dopasowany do rynku pracy - szkolimy tak, żebyś później mógł pracować w zawodzie, a nie tylko tak jak jest w książkach czy skryptach sprzed 5 lat. Technologia idzie do przodu w tempie błyskawicznym i tylko specjaliści, którzy cały czas są w zawodzie mogą nauczyć Cię tego czego aktualnie wymagają pracodawcy.
 • No i na koniec najważniejsze! Nawet najlepszy program kursu i najlepszy trener nie zmusi nikogo do intensywnej pracy w dusznej, ciemnej sali bez okien z laptopem na kolanach! Nasze kursy stacjonarne są prowadzone w profesjonalnych, doskonale wyposażonych salach, w największych miastach Polski oraz w Warszawie, gdzie jest nasza siedziba, w ścisłym centrum miasta, w komfortowym, klimatyzowanym biurowcu klasy premium. Zapewniamy nowoczesny sprzęt komputerowy (nie musisz mieć swojego komputera) oraz poczęstunek (nawet zimne piwo, rzecz jasna bezalkoholowe) gratis!
ALX - Najlepsze Szkolenia IT ALX - Najlepsze Szkolenia IT

Referencje

Przeczytaj, jak naszą pracę oceniają klienci.

Ministerstwo Prawy i Polityki Społecznej

Szkolenie przeprowadzone zostało na wysokim poziomie merytorycznym i organizacyjnym, a zaangażowanie ze strony organizatorów zasługuje na wysokie uznanie.

AEGON

Uczestnicy szkoleń wysoko ocenili program szkoleń, materiały dydaktyczne oraz kompetencje i zaangażowanie prowadzących. (…) Polecamy ALX jako partnera gwarantującego należyte wykonanie usługi.

Strabag

Jesteśmy bardzo zadowoleni z realizacji szkoleń. Wszystkie szkolenia i trenerzy otrzymali w ankietach wysokie noty od naszych pracowników.

Samsung

Realizacja programu szkoleniowego spotkała się z dużym uznaniem uczestników kursu. ALX możemy polecić jako solidnego partnera biznesowego w obszarze szkoleń informatycznych, dysponującego kadrą wykładowców z dużym doświadczeniem.

Zapisz się na ten kurs

Wybierz interesujący Cię termin oraz miasto

Zdalnie:
 • 22.08 (Z)TooltipTriangle
 • 08.09 (D)TooltipTriangle
 • 10.10 (Z)TooltipTriangle
 • 14.10 (D)TooltipTriangle
 • 14.10 (W)TooltipTriangle
Warszawa:
 • 22.08 (Z)TooltipTriangle
 • 08.09 (D)TooltipTriangle
 • 10.10 (Z)TooltipTriangle
 • 14.10 (D)TooltipTriangle
 • 14.10 (W)TooltipTriangle

Żaden termin nie pasuje?

Podaj swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o przyszłych terminach

Masz pytanie?

Tu możesz zadać niezobowiązujące i szybkie pytanie na temat szkolenia

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez „ALX” Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Warszawie w celu realizacji zgłoszenia.