Historie naszych absolwentów.

Poznaj ludzi, którzy nam zaufali, zrobili z nami pierwszy krok
i ciężko pracowali na swój sukces w IT.

Monika Falk

Po studiach informatycznych nie miałam jasno wytyczonej ścieżki kariery, więc przez kilka lat pracowałam w jako IT helpdesk oraz “IT człowiek od wszystkiego”. Miałam więc kontakt z przeróżnymi technologiami. Po jakimś czasie sama chciałam spróbować swoich sił w programowaniu dynamicznych stron internetowych.

Więcej

Lech Sawoń

Zanim trafiłem do branży IT i odnalazłem tę właściwą dla mnie ścieżkę kariery, próbowałem wielu różnych zawodów. Studiowałem historię, pracowałem jako przewodnik, urzędnik czy project manager. Po raz pierwszy, z programowaniem zderzyłem się pracując w firmie, której produktem był właśnie system internetowy.

Więcej

film z trenerem

Zrealizuj swoje marzenia
- tak jak Kasia

Można z sukcesem zmienić branżę i wejść do świata IT.

Nasi absolwenci są tego przykładem. Jednak nic nie dzieje się samo. To spore wyzwanie, dużo pracy i ciągła nauka, która nie kończy się ostatniego dnia kursu. Ale jeśli jesteś zmotywowany i ambitny - uda Ci się!
Posłuchaj Kasi, graficzki która została programistką front-end.


Bartłomiej Jasiński

Od zawsze lubiłem coś budować, tworzyć. Kiedy prowadziłem własną działalność gospodarczą miałem problem albo ze stroną internetową albo z tym, że chciałem zrobić jakąś funkcjonalność na niej a nie wiedziałem jak. Ciężko mi było znaleźć jakiegoś specjalistę, który mógłby mi z tym pomóc. Każdy albo nie miał czasu albo za swoje usługi programistyczne stawiał dla mnie zaporową cenę - dlatego postanowiłem nauczyć się tego sam.

Więcej

Ty też chcesz zrobić pierwszy krok?

Pomożemy Ci wybrać kurs. Napisz do nas lub zostaw numer telefonu. Oddzwonimy.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez ALX Academy sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie w celu realizacji zgłoszenia.
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
Masz pytanie?

Tu możesz zadać niezobowiązujące i szybkie pytanie na temat szkolenia

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez ALX Academy sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie w celu realizacji zgłoszenia.