Programista PHPK-PHP

 • PHP
 • HTML
 • CSS
 • XML
 • MySQL
 • Javascript
 • AJAX

Obecnie brak terminów otwartych

Zdalnie
 • 12.06 - zaoczny (sob-niedz., średnio co 2 tygodnie)
 • 21.06 - dzienny (jeden blok 4-dniowy i dwa 3-dniowe)
Warszawa
 • 12.06 - zaoczny (po zdjęciu ograniczeń)
 • 21.06 - dzienny (po zdjęciu ograniczeń)

Tryb zdalny: online na żywo z trenerem i grupą. Zobacz więcej o kursach zdalnych i zakł. "Terminy".
Można: zrezygnować do 15 dni przed startem; w każdej chwili przejść z trybu "na sali" na zdalny.
Kursy dostępne również na zamówienie, w terminie i lokalizacji do uzgodnienia, dla grup od 6 osób.

4,8/5 (812)
Stars
dla firm - netto
dla osób prywatnych - brutto (pokrywamy VAT)
dla podmiotów publicznych - zwolnione z VAT

Cena kursu: 3990 PLN

lub 798 PLN miesięcznie (5 rat)

poczęstunek w cenie

stanowisko komputerowe w cenie

first minute (30+ dni do startu) - 3%

Akredytacja

Zacznij karierę w IT - jako programista PHP

Bazy danych, Javascript, HTML5 -
naucz się zawodu pod okiem
najlepszych specjalistów!

 • Tematyka:
  PHP, HTML, CSS, XML, projektowanie baz danych,
  programowanie obiektowe, Javascript,
  wstęp do AJAX
 • Czas trwania:
  80 godzin zegarowych
  + 40 godzin pracy w domu z naszymi
  materiałami = w sumie 120 godzin
 • Tryby zajęć:
  • weekendowo (sob-niedz., średnio co 2 tygodnie)
  • dziennie (blok 4-dniowy i dwa 3-dniowe, co ok. 2 tyg.)
 • Grupa:
  Dla kursów zdalnych - do 17 osób łącznie.
  Gdy dozwolone stacjonarnie - na sali max 9 osób
  (więcej powierzchni na osobę niż według zaleceń).
 • Rekrutacja:
  osoby z umiejętnością analitycznego myślenia
 • Miejsce:
  Warszawa, Kraków, Katowice, Poznań, Wrocław, Gdańsk oraz Zdalnie (online na żywo z trenerem i grupą)
 • Elastyczność:
  a) do 15 dni przed startem można zrezygnować
  b) podczas zajęć można:
  - przejść z trybu stacjonarnego na zdalny
  - ze zdalnego na stacjonarny
  - zawiesić uczestnictwo i dokończyć później
  (w miarę dostępności miejsc.)
 • Cena:
  3 990 PLN
  dla firm - netto
  dla osób prywatnych brutto (pokrywamy VAT)
  dla podmiotów publicznych - zwolnione z VAT
Możesz zapłacić w 5 ratach po 798 zł - bez żadnych kosztów (sprawdź)
poczęstunek w cenie
stanowisko komputerowe w cenie

Inne opcje nauki

Kurs (poziom 2):

Zaawansowany programista PHP
4.8/5
Stars
812
kursantów uczestniczyło w kursie
Prowadzący był super przygotowany a każda minuta zajęć idealnie zaplanowana. Świetnie pokazane bazy danych. Dużo praktyki! Polecam

Uczymy programowania metodą bootcampu - czyli bardzo intensywnego treningu programistycznego, na którym przygotujesz się do zawodu programisty. Niezależnie od wykształcenia możesz zmienić swoje życie i zostać programistą - od zera. Naukę zaczniesz od podstaw - i zdobędziesz umiejętności Junior PHP Developera. Nasz kurs PHP jest idealnie dostosowany do obecnego rynku pracy. Zajęcia są prowadzone w formie warsztatów przez bardzo doświadczonych trenerów - programistów, którzy na codzień pracują zawodowo, tworząc programy i aplikacje. Stawiamy na praktykę - już od pierwszych godzin kursu będziesz samodzielnie pisać podstawowe skrypty, aby stopniowo wdrażać się i pisać coraz bardziej skomplikowane programy. Kończąc ten kurs jesteś gotowym do pracy (ale też dalszej nauki) młodszym programistą.

Od uczelni wyższych odróżniamy się tym, że u nas uczysz się tylko praktycznych rzeczy. Ten kurs można porównać do szkoły języków obcych - tu panuje luźna atmosfera, uczysz się w małych grupach i przez cały czas ćwiczysz.

Wyszkoliliśmy ponad 7 000 osób w różnych językach programowania – dla wielu z nich nasze kursy są to pierwszy krok do rozwoju ścieżki kariery.

Dwie ścieżki kariery w IT - która dla Ciebie?

Dopiero zaczynasz przygodę z programowaniem, ale na pewno słyszałeś, że są dwie ścieżki kariery w IT: front-end (czyli to co widzi użytkownik aplikacji) i back-end (to jak działa dana aplikacja).

Jak to działa w praktyce? Front-end pobiera dane od użytkownika i przekazuje je do back-endu, aby ten mógł wykonać określone zadanie. Aby stworzyć sprawnie działającą aplikację potrzeba zarówno front-endu jak i back-endu. I choć do tanga potrzeba dwojga, to z pewnością są to dwa różne podejścia do programowania, które wymagają różnych umiejętności i charakteryzują się zupełnie innymi typami osobowości.

A może front-end brzmi dla Ciebie ciekawiej? Przywiązujesz dużą uwagę do estetyki i szczegółów (kolory, czcionki, fonty). Chcesz tworzyć i edytować strony www?

Programista front-end jest odpowiedzialny za to, co użytkownik zobaczy na monitorze - ustawia elementy na stronie, animuje, dobiera szatę graficzną. Front-end pokazuje użytkownikowi wyniki otrzymane od back-endu – jest więc wszystkim tym, co użytkownik widzi, czego dotyka i doświadcza. Dla front-endowca ważne jest żeby aplikacja/strona była intuicyjna, przejrzysta i po prostu ładna.

Jeżeli natomiast do wszystkiego podchodzisz analitycznie, jesteś systematyczny, skrupulatny i cierpliwy - to wybierz back-end. Dla programistów back-endowych nie jest ważny wygląd, tylko logika działania i cel – najważniejsze to znaleźć rozwiązanie określonego zadania. Programista back-end jest odpowiedzialny za tę warstwę, która dla użytkownika jest niewidoczna (bazy danych, architektura aplikacji, logika działania, bezpieczeństwo i wydajność) - ale jest „mózgiem” lub jak niektórzy wolą „sercem” całej aplikacji.

Infografika Front-End Back-End

Dla kogo jest ten kurs?

Dla zupełnie początkujących

Na ten kurs przychodzą osoby, które chcą nauczyć się programować i zacząć profesjonalną pracę w IT. Kurs PHP jest przeznaczony dla osób które nigdy nie miały styczności z programowaniem. Nie musisz mieć wykształcenia informatycznego, żeby uprawiać jeden z najlepiej opłacanych zawodów w kraju - na tym kursie przygotujemy Cię do do pracy na stanowisku Junior PHP Developera. Program tego kursu jest tak ułożony, że wielu naszych kursantów rozpoczyna pracę w zespołach programistycznych w wielkich korporacjach lub wykonuje zlecenia dla małych firm czy startupów.

Programista bez dyplomu? Czy to możliwe?

Tak. Wielu programistów nie ma wykształcenia informatycznego lub przekwalifikowało się z innego zawodu. Często programistami zostają osoby z wykształceniem humanistycznym czy poloniści. Z czego to wynika? Kluczową kwestią w zawodzie programisty są bowiem umiejętności a nie dyplom. Jeżeli masz predyspozycje do tego zawodu - masz umiejętność analitycznego myślenia, łatwość pracy z liczbami i co najważniejsze jesteś gotowy na naukę - to jesteś dobrym materiałem na programistę. Jeżeli zostaniesz odpowiednio pokierowany i przeszkolony, masz szansę rozpocząć przygodę z programowaniem. Warto inwestować w swój rozwój - ten kurs jest na pewno okazją do zdobycia ciekawej i dobrze płatnej pracy.

Dla tych, którzy już trochę umieją (dla pasjonatów IT i samouków)

Ten kurs cieszy się także popularnością wśród osób, które korzystając z książek, dostępnych w sieci tutoriali lub przy pomocy zaprzyjaźnionych informatyków nauczyły się pewnych podstaw i umieją robić proste aplikacje oraz strony www - jednak cały czas robią to hobbystycznie.

Jeśli masz już za sobą pierwsze kroki w programowaniu, ale nie wyszedłeś poza poziom podstawowy/początkujący i nie masz doświadczenia w komercyjnych projektach - to jest kurs dla Ciebie!

Programowania nie sposób nauczyć się teoretycznie lub tylko z książek! Na naszym kursie najważniejsza jest praktyka - już na pierwszych zajęciach napiszesz swój pierwszy skrypt. Wszystko to odbywa się pod okiem doświadczonych programistów, dzięki czemu kursanci od początku nabywają dobrych programistycznych nawyków.

My pokażemy jak hobby przekuć w dobrze płatną pracę. Ten kurs to intensywne warsztaty z profesjonalnym trenerem, który wytłumaczy Ci najważniejsze schematy i pomoże ominąć niepotrzebne błędy - to jest najlepsza droga, żeby uczyć się dużo szybciej i efektywniej.

Jak zamienić hobby w prawdziwy zawód?

„Jeszcze do niedawna pracowałem jako specjalista Obsługi Klienta w jednej z warszawskich firm, a po godzinach hobbystycznie tworzyłem na zlecenie proste strony WWW - zawsze parę złotych wpadło do portfela! Postanowiłem pójść do ALX na kurs „Programista PHP”. Kurs niesamowicie rozwinął moje umiejętności. Zacząłem samodzielnie prowadzić firmowe aplikacje internetowe tj. e-sklepy czy fora internetowe. Robię większe projekty niż tylko proste stronki WWW i dostaje za zlecenia lepsze stawki. Obecnie pracuje na stanowisku Junior PHP Developer w agencji reklamowej.”

Tomasz, lat 34, Warszawa

Czego nauczysz się na kursie?

Uczestnicy kończą nasz kurs z umiejętnościami młodszego developera PHP. Będziesz umiał wystarczająco dużo żeby samodzielnie stworzyć sklep internetowy, forum dyskusyjne i witryny intranetowe. Podczas kursu nauczymy Cię:

Podstawy PHP

Na początku nauczysz się tworzyć proste strony używając PHP. Ważne jest żebyś na tym etapie dobrze zrozumiał podstawy działania i budowania aplikacji.

Bazy danych

Później będziesz uczył się jak korzystać z baz danych MySQL i PostgreSQL - dzięki nim Twoje aplikacje będą w stanie przechowywać więcej informacji. Trenerzy nauczą Cię jak tworzyć i zarządzać bazami danych oraz w jaki sposób korzystać z bazy używając PHP. Pod koniec tego bloku stworzysz swoją pierwszą aplikację, która korzysta z baz danych.

Programowanie obiektowe

To bardzo ważny etap kursu - nauczymy Cię co to jest programowanie obiektowe oraz jak wiele korzyści będziesz miał z niego podczas swojej późniejszej pracy jako programista. Pokażemy Ci jak stworzyć obiektowo zorientowane aplikacje.

JavaScript

Podczas kursu dowiesz się w jaki sposób można zwiększać interaktywność na stronach, które budujesz. Dowiesz się jak poprzez JavaScript oddziaływać na poczynania użytkownika, jak dynamicznie zmieniać treść w aplikacji bez ładowania od nowa całej strony. Możliwości wykorzystania tego języka są niesamowite!

Dobre praktyki programowania

Nauczymy Cię jak pisać, żeby Twój kod był elegancki, czysty, zrozumiały dla innych programistów - taki do którego można wrócić w każdym momencie i się w nim odnaleźć bez straty masy czasu.

Bezpieczeństwo

Nauczymy Cię elementarnych zasad bezpieczeństwa w tworzeniu aplikacji webowych. Opowiemy o takich aspektach, jak zaufanie (czy raczej brak zaufania) do danych wprowadzanych przez użytkowników, pokażemy podstawowe rodzaje ataków.

Posłuchaj, co mówi trener prowadzący bootcamp Programista PHP

Bootcamp u nas w ALX polega na tym, że uczestnicy siedzą przy swoim komputerze, ja przy swoim i wspólnie tworzymy kod

Ważne jest to żeby było mało mówienia i słuchania a dużo pisania, pisania i pisania - bo to co nie przejdzie przez palce bardzo szybko wietrzeje z głowy

To jest trochę tak jakby klasyczny XIX wieczny Eskimos miał zostać mechanikiem samochodowym...

coach image

Co trzeba umieć przed kursem?

 • Nie musisz mieć wykształcenia informatycznego.
 • Nie jest potrzebne żadne doświadczenie w programowaniu.
 • Najlepsze efekty osiągają kursanci, którzy posiadają zdolność analitycznego myślenia oraz zacięcie do przedmiotów ścisłych - takie osoby najlepiej poradzą sobie na rynku pracy.

Program kursu

Program kursu został stworzony przez informatyków, z najlepszych polskich uczelni, którzy są czynni zawodowo! To bardzo istotne - nasi trenerzy od wielu lat wykonują projekty IT dla firm zewnętrznych, organizacji i instytucji publicznych. Dlatego program tego kursu jest tak dobrze dopasowany do obecnych potrzeb rynku pracy.

Kurs zawiera obszerny zakres materiału - jednak podany w prosty i przystępny sposób. Program kursu jest ułożony tak, abyś w 10 dni mógł od podstaw dojść do etapu Junior PHP Developera.

Certyfikat

Ukończenie kursu w szkole programowania ALX

Po ukończeniu kursu, otrzymasz certyfikat sygnowany przez ALX, ze szczegółową listą zdobytych umiejętności. Każdy certyfikat posiada unikalny identyfikator i wersję elektroniczną (niezależnie od tego, czy zamówiona zostanie również wersja papierowa). Jeśli chcesz, możesz udostępnić swój certyfikat przeklejając jego adres URL - na przykład do swojego profilu na portalu społecznościowym lub zawodowym, albo do swojego CV.

Zajęcia prowadzone są w środowisku Windows. Konfigurację Apache i PHP kursanci poznają dla środowisk Windows oraz Linux.

W jaki sposób uczymy

Nasze kursy prowadzimy stacjonarnie w największych miastach w Polsce. Formuła kursu to PHP Bootcamp, gdzie przez kilka dni bardzo intensywnie się uczysz, żeby w krótkim czasie osiągnąć spektakularne efekty. Postawiliśmy przede wszystkim na zajęcia praktyczne! Kurs jest zorganizowany w formie warsztatów - to oznacza, że tutaj nie ma wykładów jak na studiach. Przez cały czas jest przy Tobie trener, którego w każdej chwili możesz zapytać i poprosić o pomoc. Wiemy z doświadczenia, że sama teoria nigdy nie wystarczy. Żeby zawodowo programować trzeba mieć konkretne umiejętności praktyczne - wtedy stajesz się atrakcyjnym kandydatem na rynku pracy.

Nie martw się o sprzęt do nauki! Zapewniamy go w szkole programowania ALX

Ćwiczymy, ćwiczymy, ćwiczymy

Każdy etap kursu jest wypełniony praktycznymi ćwiczeniami z rzeczywistymi przykładami i problemami jakie mogą Ci się przytrafić podczas pisania w tym języku. Przez cały okres trwania kursu, pod czujnym okiem trenera - aktywnie przećwiczysz każdą poznaną technikę.

Samodzielne ćwiczenia pomiędzy zajęciami w domu

Kurs trwa 80 godzin i jest bardzo intensywny, ale można i warto wyciągnąć z niego jeszcze więcej! Jak to zrobić? Trzeba przyłożyć się do nauki również w domu. Nasi trenerzy zawsze zachęcają do samodzielnej pracy w domu, przygotowują ciekawe zadania, nad którymi pracujesz w przerwie między zajęciami. Duża ilość ćwiczeń sprawi, że utrwalisz zdobytą wiedzę i bardzo szybko opanujesz technologię. Jeśli masz problem z zadaniem - zawsze możesz skontaktować się ze swoim trenerem.

Dlaczego nie tutoriale?

W internecie można znaleźć wiele poradników, tutoriali czy książek do nauki programowania. Nauka z książek jest niezmiernie czasochłonna - musiałbyś poświęcić na to spory kawałek swojego życia - a jeżeli później przyjdziesz do wykonywania projektu napotkasz na przeszkody, których nie rozwiążesz samodzielnie - bo w książkach rozwiązań nie ma! Tutoriale i książki - to sama teoria. A zawodu uczysz się poprzez praktykę - najlepiej pod okiem doświadczonego programisty, który wykonał podobnych projektów tysiące. Najszybciej - w grupie z innymi, w przyjaznej atmosferze.

Materiały szkoleniowe

Decydując się na nasz kurs, musisz mieć świadomość, że czeka dużo nauki. Nic nie dzieje się samo - przygotuj się więc na czas intensywnej pracy i zaangażowania. Przygotowaliśmy dla Ciebie pakiet materiałów w formie drukowanej i elektronicznej. Są to autorskie materiały, a nie ogólnodostępne książki czy kserokopie stron internetowych. Najlepsze efekty osiągniesz kiedy poświęcisz na naukę trochę czasu w domu (dlatego między blokami zajęć, zarówno w trybie dziennym jak i zaocznym jest zawsze przerwa, a wykładowcy polecają kolejne zestawy ćwiczeń do samodzielnego wykonywania w domu). Materiały, które od nas dostaniesz posłużą Ci również wtedy kiedy, po jakimś czasie będziesz chciał wrócić do któregoś zagadnienia.

Schemat nauki podczas kursu

Schemat szkolenia php w szkole programowania ALX w trybie dziennym
Schemat szkolenia php w szkole programowania ALX w trybie zaocznym

Trenerzy - zawodowi programiści

Nawet najlepiej przygotowany program kursu nie zadziała bez dobrego, otwartego na słuchaczy i doświadczonego wykładowcy. Doskonale o tym wiemy!

Dlatego nasi trenerzy są najlepsi. Mają wieloletnie doświadczenie w szkoleniach, nauczaniu oraz tworzeniu oprogramowania. Są to praktycy - osoby prowadzące żywe, obfitujące w realistyczne przykłady zajęcia.

Piotr

Python/Django, Java, PHP i bazy danych, Perl

Główny trener ALX w zakresie programowania w językach Python i Perl; trener języka Java, PHP, aplikacji webowych i baz danych - z wieloletnim doświadczeniem. Prowadzi zajęcia w Polsce i w Wielkiej Brytanii. Uczestniczył w projektach informatycznych w wielu językach i technologiach. Magister Wyższej Szkoły Morskiej w Szczecinie. Zagorzały fan gier MMORPG.

Piotr

Ukończył Inżynierię Oprogramowania i Tworzenia Systemów Informatycznych na Uniwersytecie Szczecińskim. W latach 2002-2004 redaktor prowadzący magazynów informatycznych „Software 2.0” i„Hakin9”. Wykładowca, prowadzący warsztaty, przewodniczący komisji programowej konferencji IT Underground w Software Konferencje. Przez wiele lat uczestniczył w projektach informatycznych na zlecenie wielu europejskich firm. Piotr jest bardzo wymagającym trenerem, dąży do tego żeby każdy, kto kończy jego szkolenie wyciągnął z niego jak najwięcej się da!

Piotr ma także tytuł magistra Wyższej Szkoły Morskiej w Szczecinie. Uwielbia poznawać obce języki tj.: hiszpański, arabski i papiamento. Zagorzały fan gier MMORPG. Prowadzi zajęcia w Polsce i Wielkiej Brytanii. Ogromne doświadczenie zawodowe Piotra sprawia, że przyjeżdżają do niego na konsultacje szefowie IT największych polskich i zagranicznych firm.

Posiada certyfikaty:

 • Microsoft Certified Technology Specialist
 • Microsoft Project – Managing Projects
 • Programming in HTML5 with JavaScript and CSS3

Janusz

Java, PHP, bazy danych, Linux

Certyfikowany i bardzo doświadczony trener. Specjalista w zakresie systemu Linux, języka PHP oraz ekspert MS Access i baz danych. Posiada certyfikat Linux Professional Institute. Muzyk z wykształceniem.

Janusz

Jest absolwentem Uniwersytetu Warszawskiego, gdzie ukończył studia na wydziale Matematyki, Informatyki i Mechaniki. Kieruje zespołem programistycznym, od lat wykonuje zaawansowane projekty IT. To specjalista języka PHP oraz expert MS Access i baz danych. Jest certyfikowanym trenerem Linux Professional Institute.

Prowadzi kursy dla administratorów systemu Linux oraz dla programistów. Szkoli z nowych technologii całe działy programistyczne, tak aby programiści bezpośrednio po ukończeniu szkolenia mogli pracować przy projekcie. Cechą charakterystyczną tego trenera jest łatwość przekazywania wiedzy (nawet trudnych zagadnień) - o tym fakcie mogą zaświadczyć licealiści z V Liceum Ogólnokształcącego im. księcia Józefa Poniatowskiego w Warszawie gdzie przez kilka lat uczył elementów informatyki i technologii informacyjnych.

Janusz skończył szkołę muzyczną im. Fryderyka Chopina w Warszawie, gdzie między innymi grał w orkiestrze. Stworzył jedyny w swoim rodzaju webowy kalkulator receptur lodziarskich.

Posiada certyfikaty:

 • Linux Professional Institute

Kacper

PHP, JS, SQL, NodeJS

Kacper jest wszechstronnym programistą z branży. Równolegle z działaniami edukacyjnymi spełnia się w kolejnych wyzwaniach programistycznych. Obecnie pracuje w skandynawskiej spółce mediowej jako Software Engineer, gdzie realizuje się tworząc różne projekty, a przeważającymi technologiami są Javascript, Typescript oraz PHP.

Kacper

Ma bardzo bogaty dorobek zawodowy. Pierwsze kilka lat pracował jako freelancer - pisał aplikacje w PHP na użytek prywatny, głównie dla znajomych. Nauka nowych programów była dla niego zawsze zabawą, nieustanną grą ze sobą samym w której sam sobie wyznaczał wyzwania i je z mniejszym lub większym trudem osiągał. Z czasem darmowa pomoc programistyczna zamieniła się w dobrze opłacaną pracę - było to hobby, z którego już można się utrzymać. Jak sam zawsze powtarza swoim kursantom, że z uporem, marzeniami i ciężką pracą można osiągnąć wszystko.

Doświadczenie dydaktyczne Kacper nabywał już liceum - udzielając korepetycji z MS Excela. Prowadził szkolenia z bardzo szerokiego zakresu technologii i na różnych poziomach zaawansowania: począwszy od podstaw obsługi komputera w projektach realizowanych przez MOPSy dla osób "wykluczonych cyfrowo", skończywszy na szkoleniach dla administratorów baz danych z administracji MySQL lub PostgreSQL. Doświadczenie trenerskie nauczyło go jak skutecznie dzielić się wiedzą. Kacper posiada w sobie nieskończone pokłady cierpliwości dla kursantów, odczuwa radość ze wspólnych osiągnięć i chwil tryumfów, gdy nie tylko "u mnie działa" :)

"Słyszałem, że poza pracą jest też czas wolny, jeżeli takowy nadchodzi realizuje projekt pod tytułem Dom 4.0, gdzie rozwiązuje wyzwania dnia codziennego z trzema kobietami mojego życia, a w jeszcze wolniejszym czasie relaksuje się grą w pokera.. oczywiście na wirtualne pieniądze ;)"

Bootcamp to duży wydatek?

Rozłóż go sobie na raty - bez żadnych dodatkowych kosztów.

Udział w bootcampie to dla wielu naszych kursantów istotna inwestycja. To inwestycja w Twoje umiejętności i szansa na zdobycie wymarzonej, bardzo dobrze płatnej pracy w branży IT.

Jest to także spory wydatek!

Wiemy o tym i dlatego oferujemy dogodne opłaty za nasze bootcampy w systemie ratalnym - bez żadnych dodatkowych kosztów.

Płacisz tylko tyle - ile kosztuje kurs.

Jak zapłacić za bootcamp w ratach?

Procedura jest wyjatkowo prosta - nie musisz kontaktować się z żadnym bankiem, nie musisz przechodzić skomplikowanych weryfikacji, potrzebujesz jedynie dokumentu tożsamości - wszystko załatwiasz z naszą firmą. Sprawdź to >>

Chcesz poznać inne sposoby finansowania kursów?

W przypadku naszych szkoleń można także skorzystać z różnego rodzaju dofinansowania np. z Urzędu pracy czy za pomocą Projektu Ogólnopolskiego Programu Edukacji Narodowej. Szczegółowe i aktualne informacje znajdziesz bezpośrednio na naszej stronie w tym miejscu: sposoby finansowania kursów

Jeden bootcamp, dwie motywacje

 • Dla pracownika

  Jesteś osobą prywatną? Jeżeli będziesz dobry - po bootcampie pomożemy Ci znaleźć pracę w IT.

 • Dla pracodawcy

  Jesteś pracodawcą? Rozwiń umiejętności swojego pracownika - wyślij go na bootcamp!

Komfortowe warunki do nauki

ALX prowadzi kursy na najwyższym poziomie - przychodząc do nas dostajesz jakość “premium”. Co to znaczy?

 • Nasi trenerzy to wybitni specjaliści z ogromnym doświadczeniem - a nie przypadkowe osoby.
 • Program naszych kursów jest dopasowany do rynku pracy - szkolimy tak, żebyś później mógł pracować w zawodzie, a nie tylko tak jak jest w książkach czy skryptach sprzed 5 lat. Technologia idzie do przodu w tempie błyskawicznym i tylko specjaliści, którzy cały czas są w zawodzie mogą nauczyć Cię tego czego aktualnie wymagają pracodawcy.
 • No i na koniec najważniejsze! Nawet najlepszy program kursu i najlepszy trener nie zmusi nikogo do intensywnej pracy w dusznej, ciemnej sali bez okien z laptopem na kolanach! Nasze kursy stacjonarne są prowadzone w profesjonalnych, doskonale wyposażonych salach, w największych miastach Polski oraz w Warszawie, gdzie jest nasza siedziba, w ścisłym centrum miasta, w komfortowym, klimatyzowanym biurowcu klasy premium. Zapewniamy nowoczesny sprzęt komputerowy (nie musisz mieć swojego komputera) oraz poczęstunek (nawet zimne piwo, rzecz jasna bezalkoholowe) gratis!

Referencje

Przeczytaj, jak naszą pracę oceniają klienci.

Ministerstwo Prawy i Polityki Społecznej

Szkolenie przeprowadzone zostało na wysokim poziomie merytorycznym i organizacyjnym, a zaangażowanie ze strony organizatorów zasługuje na wysokie uznanie.

AEGON

Uczestnicy szkoleń wysoko ocenili program szkoleń, materiały dydaktyczne oraz kompetencje i zaangażowanie prowadzących. (…) Polecamy ALX jako partnera gwarantującego należyte wykonanie usługi.

Strabag

Jesteśmy bardzo zadowoleni z realizacji szkoleń. Wszystkie szkolenia i trenerzy otrzymali w ankietach wysokie noty od naszych pracowników.

Samsung

Realizacja programu szkoleniowego spotkała się z dużym uznaniem uczestników kursu. ALX możemy polecić jako solidnego partnera biznesowego w obszarze szkoleń informatycznych, dysponującego kadrą wykładowców z dużym doświadczeniem.

Zapisz się na ten kurs

Wybierz interesujący Cię termin oraz miasto

Zdalnie:
 • 12.06 (Z)TooltipTriangle
 • 21.06 (D)TooltipTriangle
Warszawa:
 • 12.06 (Z)TooltipTriangle
 • 21.06 (D)TooltipTriangle

Żaden termin nie pasuje?

Podaj swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o przyszłych terminach

Masz pytanie?

Tu możesz zadać niezobowiązujące i szybkie pytanie na temat szkolenia

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez „ALX” Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Warszawie w celu realizacji zgłoszenia.