Specjaliści IT

Wynajem specjalistów IT - outsourcing programistów

Z przyjemnością udostępnimy Państwu naszych specjalistów. Najczęściej bierzemy udział w projektach i pracach o charakterze czasowym: od trwających jedynie przez kilka dni lub tygodni, przez - typowo - o horyzoncie kilku-kilkunastu miesięcy, do kontraktów wieloletnich. Współpraca z nami niejednokrotnie przeradza się w powtarzalne lub stałe, długoterminowe relacje. Jesteśmy z tego dumni, ponieważ wierzymy, że świadczy to o kompetencjach naszych specjalistów i poziomie naszych usług.

Delegowani specjaliści mogą wykonywać samodzielne zadania, lub stanowić wsparcie w Państwa zespole. Delegowana może być zarówno pojedyncza osoba, jak i zespół wykonujący cały projekt.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w doborze pracowników IT do projektów o różnej skali, dla różnych branż i wielkości instytucji. Pracowaliśmy zarówno dla spółek giełdowych przy dużych projektach, jak i dla średnich firm. Pomagaliśmy również w realizacji małych projektów, o horyzontach pojedynczych osobomiesięcy.

Wyróżniamy się wysoką elastycznością i szybkością działania. Stale obracając się przy projektach IT, doskonale rozumiemy specyfikę wielu branż i rodzajów systemów. Jesteśmy w stanie szybko i dobrze dobrać specjalistów do konkretnych projektów, precyzyjnie spełniając Państwa wymagania.

Sprawdzeni, osobiście znani specjaliści

Nie jesteśmy typową firmą head-hunterską.
Wyróżniają nas osobiste, często wieloletnie relacje z naszymi specjalistami.

Nie dysponujemy jedynie dużą bazą często anonimowych kandydatów, dobierając kandydatów do zgłoszonego zapotrzebowania wyłącznie na podstawie profilu i ew. jednej rozmowy. Większość oferowanych przez nas specjalistów to ludzie, z którymi współpracowaliśmy już wcześniej, niejednokrotnie nasi pracownicy. W wypadku specjalistów klasy eksperckiej - często są to również trenerzy, prowadzący w ALX szkolenia w swoich obszarach kompetencyjnych.

Nasi eksperci mogą również sprawować nadzór nad wykonywanym pracami. Dają możliwość konsultacji w trudniejszych fazach Państwa projektów. Dysponowanie eksperckim zapleczem uważamy za naszą ogromną zaletę.

Korzyści

Dzięki ofercie wynajmu specjalistów można łatwo i szybko dostosować liczbę zaangażowanych osób do bieżących potrzeb firmy i projektu. Oferta umożliwia każdorazowy dobór odpowiednich specjalistów do konkretnych realizowanych projektów. Klient uniezależnia się od problemów kadrowych i długotrwałych procesów rekrutacyjnych.

Dodatkowo, a zwłaszcza jeżeli Państwa projekt ma określony horyzont czasowy, deadline - należy brać pod uwagę, że klasycznie prowadzone procesy rekrutacyjne mogą zakończyć się niepowodzeniem, a Państwa projekt nadal nie jest wtedy realizowany.

Oczywiście, w ramach współpracy przenosimy prawa autorskie do wytworzonych kodów źródłowych na Klienta.

Współpraca z nami przynosi również korzyść o charakterze czysto technicznym, w postaci przejęcia przez nas całości obowiązków kadrowo-księgowych dotyczących zatrudnienia.

Masz pytanie?

Tu możesz zadać niezobowiązujące i szybkie pytanie na temat szkolenia

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez ALX Academy sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie w celu realizacji zgłoszenia.