Serwery Linux, sieci

Wysoka jakość naszych szkoleń wynika między innymi z faktu, że omawianymi zagadnieniami zajmujemy się na co dzień w praktyce. Nasze doświadczenie i umiejętności można wykorzystać również bezpośrednio.

Zajmujemy się instalacją i utrzymaniem serwerów Linux/UNIX, konfiguracją złożonych sieci komputerowych, a także opieką nad serwisami internetowymi i audytami bezpieczeństwa. Zapewniamy opiekę zdalną i na miejscu, z gwarantowanym czasem reakcji.

Instalacja i utrzymanie serwerów

Podejmujemy się zarówno instalacji pojedynczych serwerów w małych firmach, jak i wdrożeń i integracji w złożonych środowiskach dużych przedsiębiorstw. Świadczymy również usługi konsultacyjne.

Sieci komputerowe

Oferujemy kompleksowe usługi projektowania, instalacji i konfiguracji sieci komputerowych, lokalnych i rozległych. Zaspokajamy standardowe i specyficzne potrzeby w zakresie m.in. łącz internetowych, łącz między oddziałami firmy i sieci bezprzewodowych, ze szczególnym naciskiem na bezpieczeństwo.

Opieka nad serwisami internetowymi

Specjalizujemy się w tworzeniu i obsłudze informatycznej portali i serwisów internetowych. Więcej o naszej ofercie na osobnej stronie.

Masz pytanie?

Tu możesz zadać niezobowiązujące i szybkie pytanie na temat szkolenia

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez ALX Academy sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie w celu realizacji zgłoszenia.