Kurs: Business Intelligence w MS Excel i Power BIK-EXCEL-BI

 • Power Query | Power Pivot | Power View | Power Map | PowerBI

Obecnie brak terminów otwartych. Dostępne na zamówienie dla grup.

Edycja dzienna (trzy bloki 2-dniowe, średnio co 2 tyg.) Edycja weekendowa (zaoczna) (sob-niedz., średnio co 2 tygodnie)

Warszawa

13 czerwca - 28 czerwca 2024 15 czerwca - 30 czerwca 2024

Warszawa

4 lipca - 19 lipca 2024 29 czerwca - 28 lipca 2024

Warszawa

29 sierpnia - 13 września 2024 27 lipca - 11 sierpnia 2024

Zdalnie

13 czerwca - 28 czerwca 2024 15 czerwca - 30 czerwca 2024

Zdalnie

4 lipca - 19 lipca 2024 29 czerwca - 28 lipca 2024

Zdalnie

29 sierpnia - 13 września 2024 27 lipca - 11 sierpnia 2024

Tryb zdalny: online na żywo z trenerem i grupą (→ więcej o kursach zdalnych). Można: zrezygnować do 15 dni przed startem; w każdej chwili przejść na tryb zdalny; w razie potrzeby skorzystać z nagrań. Kursy dostępne również na zamówienie, w terminie i lokalizacji do uzgodnienia, dla grup od 7 osób.

4,7/5 (203)
Stars
dla firm - netto
dla osób prywatnych - brutto (pokrywamy VAT)
dla podmiotów publicznych - zwolnione z VAT

Cena kursu: 2590 PLN

lub 518 PLN miesięcznie (5 rat)


percent icon first minute (30+ dni do startu) - 3%

percent icon dostęp do nagrań w razie potrzeby

shake hand icon dla chętnych bezpłatnie warsztaty HR

percent icon praktyczne ćwiczenia i miniprojekty

coffee cup icon poczęstunek w cenie

desktop icon stanowisko komputerowe w cenie

Zobacz, co jeszcze potrafi Excel/Office

Wejdź w świat Business Intelligence!
Naucz się, jak za pomocą dodatków do MS Office z serii Power BI możesz pracować jeszcze lepiej.

Popularne narzędzia, dużo ćwiczeń, praktyczne umiejętności!

 • Tematyka:
  Rozszerzenia MS Office: Power Query (przygotowywanie danych), Power Pivot (modelowanie danych), PowerBI Desktop (pobieranie, przekształcanie, modelowanie, wizualizacja i udostępniania danych).
 • Zastosowanie:
  bankowość, ubezpieczenia, telekomunikacja, przemysł, handel i usługi, ochrona zdrowia, administracja publiczna
 • Czas trwania:
  48 godzin zegarowych zajęć na żywo
  + 24 godziny pracy w domu z naszymi
  materiałami = w sumie 72 godzin
 • Tryby zajęć:
  • weekendowo (sob-niedz., średnio co 2 tygodnie)
  • dziennie (dwa 3-dniowe bloki co ok. 2 tyg.)
 • Grupa:
  Zajęcia stacjonarne - na sali max 12 osób.
  Dla kursów zdalnych - do 17 osób łącznie.
 • Rekrutacja:
  dobra znajomość Excela
 • Miejsce:
  Warszawa, Kraków, Katowice, Gdańsk, Poznań, Wrocław oraz Zdalnie (online na żywo z trenerem i grupą)
 • Elastyczność:
  a) do 15 dni przed startem można zrezygnować
  b) podczas zajęć można:
  - przejść z trybu stacjonarnego na zdalny
  - ze zdalnego na stacjonarny
  - w razie potrzeby otrzymać nagrania z zajęć
  - zawiesić uczestnictwo i dokończyć później
  (w miarę dostępności miejsc)
 • Cena:
  2 590 PLN*
  dla firm - netto
  dla osób prywatnych brutto (pokrywamy VAT)
  dla podmiotów publicznych - zwolnione z VAT
Możesz zapłacić w 5 ratach po 518 zł - bez żadnych kosztów (sprawdź)
poczęstunek w cenie
stanowisko komputerowe w cenie

Business Intelligence w programie Excel

Nasz kurs pozwala rozwinąć wiedzę o programie Excel o cenne i poszukiwane na rynku pracy umiejętności przekształcania i analizy danych w celu podejmowania decyzji biznesowych.

Business Intelligence (BI), zwane również analityką biznesową, to proces przekształcania danych w informacje, a następnie informacji w wiedzę, która może być wykorzystana do podejmowania trafnych i szybkich decyzji o kierunku rozwoju firmy.

Program Excel i pakiet Office oferują szereg dodatków z serii Power, które stanowią kompleksowy pakiet narzędzi pomocnych w zastosowaniach BI. Na kursie dowiesz się, do czego służy każdy z tych dodatków i jak je obsługiwać. Dowiesz się także, czym jest aplikacja i usługa PowerBI.

Od uczestników oczekiwana jest znajomość Excela na poziomie średnio zaawansowanym lub lepszym. Jeśli chcesz, możesz (ale nie musisz) skorzystać wcześniej z naszego kursu Specjalista MS Excel lub krótszego szkolenia MS Excel (przekrojowy). Nie musisz mieć doświadczenia w analizie danych.

To nie wykład, tylko praktyczne warsztaty

Nie koncentrujemy się na nauce teorii - przekazujemy wiedzę praktyczną. Nauczymy Cię warsztatu - abyś w profesjonalny sposób umiał przetwarzać duże ilości danych i przygotowywać raporty, korzystając z Excela i jego dodatków. Podczas zajęć będziesz ćwiczyć poznawane techniki na realistycznych danych, podobnych do tych, z jakimi możesz spotkać się w praktyce zawodowej.

Co poznasz na kursie?

Dodatek Power Query pozwala na przygotowanie zapytania korzystającego z różnych źródeł danych, łączenie danych ze sobą i ich przekształcenie zgodnie z potrzebami, a następnie podzielenie się wynikami lub przygotowanie raportu.

Dodatek Power Pivot służy do modelowania dużych zestawów danych, tworzenie rozbudowanych relacji i modeli oraz wykonywania na nich złożonych obliczeń.

PowerBI Desktop to kompleksowe, niezależne rozwiązanie BI do pobierania, przekształcania, modelowania, wizualizacji i udostępniania danych, dostępne jako aplikacja desktopowa i webowa w chmurze.

Bardziej od Excela i jego dodatków do BI interesuje Cię analiza danych w Excelu, Accessie i SQL?

Program kursu

Jest to autorski program, którego nie znajdziesz nigdzie indziej - stworzony przez ludzi, którzy od lat pracują przy analizie danych w firmach i instytucjach.

To obszerny zakres materiału - przekazany w prosty i przystępny sposób. Program kursu jest ułożony tak, abyś w 6 dni mógł poznać podstawy przetwarzania i wizualizacji danych z wykorzystaniem Excela i jego dodatków.

W przypadku realizacji szkolenia na zamówienie dla Twojej firmy, możliwe jest indywidualne dostosowanie programu i czasu trwania kursu - np. rozpoczęcie od wprowadzenia do Excela lub poruszenie w dalszej części bardziej zaawansowanych tematów związanych aplikacją i usługą PowerBI.

Certyfikat z możliwością udostępnienia

Dodaj do swojego profilu (np. na LinkedIn)

Ukończenie kursu w szkole programowania ALX

Po ukończeniu kursu otrzymasz certyfikat ze szczegółową listą zdobytych umiejętności. Posiada on unikalny identyfikator i wersję elektroniczną (niezależnie od tego, czy zamówisz również papierową). Jeśli chcesz, możesz go udostępnić. Dzięki temu, że jesteśmy zarejestrowaną instytucją edukacyjną, w serwisie LinkedIn nasz certyfikat można umieścić na profilu w sekcji "Edukacja". Możesz także przekleić adres URL certyfikatu do innych serwisów (np. Facebook). Jak również oczywiście "w tradycyjny sposób" umieścić informację o nim w swoim CV.

Dla kogo jest ten kurs?

 • Dla osób, które chcą lepiej wykorzystywać i prezentować dane dostępne w codziennej pracy.
  Program tego kursu jest tak ułożony, że większość naszych kursantów może poszerzyć zakres wykonywanych obowiązków wykorzystując zaprezentowane przez nas narzędzia.
 • Dla osób, które na codzień korzystają z Excela i chcą rozwinąć swoje umiejętności.
  Ten kurs podnosi kwalifikacje zawodowe i otwiera drogę do awansu bądź zmiany pracy na lepszą!
 • Dla managerów, kadry kierowniczej i właścicieli firm
  Dostęp do bieżących, dokładnych raportów jest kluczem do trafnych decyzji w biznesie.

Co trzeba umieć przed kursem?

Na kurs zapraszamy wszystkich, którzy sprawnie posługują się programem Excel (znają go na poziomie średnio zaawansowanym lub lepszym). Jeśli nie czujesz się jeszcze pewnie pracując w Excelu, możesz wcześniej (ale nie musisz) skorzystać z naszej oferty - dłuższego bootcampa Specjalista MS Excel lub krótszego szkolenia MS Excel (przekrojowy)

Nie jest potrzebne żadne doświadczenie w analizie danych.

W jaki sposób uczymy?

Postawiliśmy przede wszystkim na zajęcia praktyczne!
Kurs jest zorganizowany w formie warsztatów - to oznacza, że tutaj nie ma wykładów jak na studiach. Pracujemy w małych grupach, przez cały czas z trenerem. Wszystkie moduły kursu są wypełnione praktycznymi ćwiczeniami. Nasi trenerzy przedstawią Ci zestaw najczęstszych problemów, które w realnych warunkach biznesowych pojawią się podczas pracy z danymi - sam przekonasz się jak ważna i unikalna jest to wiedza.

Nie martw się o sprzęt do nauki! Zapewniamy go w szkole programowania ALX
Nie martw się o sprzęt do nauki.
Zapewniamy go!
Nowoczesny sprzęt komputerowy będzie do Twojej dyspozycji podczas kursu. Oprócz motywacji i chęci do nauki nie musisz niczego ze sobą zabierać!

Nauka w domu

Kurs trwa 48 godzin i jest bardzo intensywny, ale można i warto wyciągnąć z niego jeszcze więcej! Jak to zrobić? Trzeba przyłożyć się do nauki również w domu. Nasi trenerzy zawsze zachęcają do samodzielnej pracy w domu, przygotowują ciekawe zadania, nad którymi pracujesz w przerwie między zajęciami. Duża ilość ćwiczeń sprawi, że utrwalisz zdobytą wiedzę i bardzo szybko opanujesz technologię. Jeśli masz problem z zadaniem - zawsze możesz skontaktować się ze swoim trenerem.

Nasi trenerzy to zawodowi analitycy

Kurs jest prowadzony przez doświadczonych specjalistów - praktyków. Są to eksperci, którzy na codzień pracują przy analizie danych, finansach i statystyce - mają wieloletnie doświadczenie w nauczaniu i tworzeniu oprogramowania. Prowadzą żywe, obfitujące w realistyczne przykłady zajęcia. Trenerzy pokażą Ci szeroką gamę narzędzi i technik analizy danych oraz nauczą Cię pracy z bazami danych.

Bootcamp to duży wydatek?

Rozłóż go sobie na raty - bez żadnych dodatkowych kosztów.

Udział w bootcampie to dla wielu naszych kursantów istotna inwestycja. To inwestycja w Twoje umiejętności i szansa na zdobycie wymarzonej, bardzo dobrze płatnej pracy w branży IT.

Jest to także spory wydatek!

Wiemy o tym i dlatego oferujemy dogodne opłaty za nasze bootcampy w systemie ratalnym - bez żadnych dodatkowych kosztów.

Płacisz tylko tyle - ile kosztuje kurs.

Jak zapłacić za bootcamp w ratach?

Procedura jest wyjatkowo prosta - nie musisz kontaktować się z żadnym bankiem, nie musisz przechodzić skomplikowanych weryfikacji, potrzebujesz jedynie dokumentu tożsamości - wszystko załatwiasz z naszą firmą. Sprawdź to >>

Chcesz poznać inne sposoby finansowania kursów?

W przypadku naszych szkoleń można także skorzystać z różnego rodzaju dofinansowania np. z Urzędu pracy czy za pomocą Projektu Ogólnopolskiego Programu Edukacji Narodowej. Szczegółowe i aktualne informacje znajdziesz bezpośrednio na naszej stronie w tym miejscu: sposoby finansowania kursów

Kurs na zamówienie

Możemy zorganizować kurs szyty na miarę - specjalnie dla Twojej firmy. Skutecznie szkolimy już 3 osobowe grupy.

Kurs może odbyć się w naszych biurach w całej Polsce (Warszawa, Łódź, Wrocław, Gdańsk, Katowice, Kraków, Poznań) lub w siedzibie Twojej firmy.

Bardzo często realizujemy szkolenia oparte na danych otrzymanych od klienta. Wówczas nasi trenerzy elastycznie dopasowują program kursu do specyfiki Twoich danych - dobierają odpowiednie metody analizy tych danych, tak aby wycisnąć z nich maksymalnie dużo korzyści dla Twojego biznesu.

Koszt takiego kursu jest ustalany indywidualnie, zależnie od wielkości grupy i miejsca przeprowadzania szkolenia. Kurs może odbywać się również w języku angielskim.

Komfortowe warunki do nauki

ALX prowadzi kursy na najwyższym poziomie - przychodząc do nas dostajesz jakość “premium”. Co to znaczy?

 • Nasi trenerzy to wybitni specjaliści z ogromnym doświadczeniem - a nie przypadkowe osoby.
 • Program naszych kursów jest dopasowany do rynku pracy - szkolimy tak, żebyś później mógł pracować w zawodzie, a nie tylko tak jak jest w książkach czy skryptach sprzed 5 lat. Technologia idzie do przodu w tempie błyskawicznym i tylko specjaliści, którzy cały czas są w zawodzie mogą nauczyć Cię tego czego aktualnie wymagają pracodawcy.
 • No i na koniec najważniejsze! Nawet najlepszy program kursu i najlepszy trener nie zmusi nikogo do intensywnej pracy w dusznej, ciemnej sali bez okien z laptopem na kolanach! Nasze kursy stacjonarne są prowadzone w profesjonalnych, doskonale wyposażonych salach, w największych miastach Polski oraz w Warszawie, gdzie jest nasza siedziba, w ścisłym centrum miasta, w komfortowym, klimatyzowanym biurowcu klasy premium. Zapewniamy nowoczesny sprzęt komputerowy (nie musisz mieć swojego komputera) oraz poczęstunek (nawet zimne piwo, rzecz jasna bezalkoholowe) gratis!

Referencje

Przeczytaj, jak naszą pracę oceniają klienci.

Ministerstwo Prawy i Polityki Społecznej

Szkolenie przeprowadzone zostało na wysokim poziomie merytorycznym i organizacyjnym, a zaangażowanie ze strony organizatorów zasługuje na wysokie uznanie.

AEGON

Uczestnicy szkoleń wysoko ocenili program szkoleń, materiały dydaktyczne oraz kompetencje i zaangażowanie prowadzących. (…) Polecamy ALX jako partnera gwarantującego należyte wykonanie usługi.

Strabag

Jesteśmy bardzo zadowoleni z realizacji szkoleń. Wszystkie szkolenia i trenerzy otrzymali w ankietach wysokie noty od naszych pracowników.

Samsung

Realizacja programu szkoleniowego spotkała się z dużym uznaniem uczestników kursu. ALX możemy polecić jako solidnego partnera biznesowego w obszarze szkoleń informatycznych, dysponującego kadrą wykładowców z dużym doświadczeniem.

Program szkolenia

 1. Power Query – podstawy obsługi
 2. Wstęp
  • Co to jest Power Query ?
  • Miejsce Power Query w ogólnych dodatkach Power* (PowerPivot, Power Map, Power BI Desktop)
  • Dostępność Power Query w zależności od wersji MS Excel
 3. Pobieranie danych
  • Interfejs użytkownika
  • Import danych z:
   • pliku (m.in. Excel, .csv, .xml, pdf, tekstowe)
   • bazy danych (MS Access)
   • całego folderu
   • stron internetowych
   • hurtowy import plików
   • import ze źródeł mieszanych
 4. Ładowanie i odświeżanie danych w MS Excel
  • ładowanie danych jako Tabela / Tabela Przestawna
  • tworzenie połączeń z danymi
  • ładowanie danych do modelu danych
  • ustawianie automatycznego odświeżania danych
  • właściwości zapytań – podstawowe ustawienia ułatwiające pracę na zaimportowanych danych
 5. Przekształcanie i praca z danymi
  • usuwanie wierszy/kolumn,
  • filtrowanie danych
  • sortowanie danych
  • usuwanie duplikatów
  • dzielenie kolumn
  • scalanie kolumn
  • grupowanie i agregowanie danych
  • wypełnianie pustych komórek
  • transpozycja tabel
  • odpivotowywanie danych (“anuluj przestawienie kolumn”)
  • zmiana typu danych
  • dodawanie nowych kolumn
   • kolumny niestandardowe
   • kolumny warunkowe
   • kolumny z przykładów
  • porządkowanie danych tekstowych
   • zamiana tekstu
   • przycięcie
   • zamiana wielkości liter
   • wyodrębnianie tekstu z zakresu, przed i po ogranicznikach
   • dodawanie prefiksów i sufiksów
  • praca na liczbach
   • operacje standardowe
   • dzielenie bez reszty
   • modulo
   • zaokrąglanie
  • przekształcanie dat
   • wyodrębnianie dnia, miesiąca i roku
   • wskazywanie tygodnia roku,
   • wskazywanie nazwy dnia
   • wskazywanie nazwy miesiąca itp.
  • funkcje zaokrąglające
  • formuły warunkowe
 6. Wprowadzenie do języka M
  • widok edytora zaawansowanego
  • składnia języka m
  • funkcje wbudowane i funkcje użytkownika
 7. Wstęp do dodatku Power Map
  • omówienie interfejsu dodatku Power Map
  • tworzenie wykresów 3D i ich edycja
 8. Praca z wieloma zapytaniami
  • scalanie zapytań
  • dołączanie zapytań
 9. Dynamiczne zapytania
  • parametryzacja zapytań
  • obsługa parametrów
 10. Power Pivot
 11. Wstęp
  • Narzędzia samoobsługowych analiz Business Intelligence
  • Schemat przepływu pracy w Business Intelligence
  • Ewolucja rozwiązań BI w Excelu
  • Tworzenie relacji bazodanowych bez używania okna Power Pivot
 12. Power Pivot
  • Uruchamianie dodatku Power Pivot
  • Poznanie interfejsu okna Power Pivot
  • Widok danych, widok diagramu, Obszar obliczeń
  • Tryb normalny i zaawansowany
 13. Karty okna Power Pivot
  • Karta Narzędzia główne
  • Karta Projekt
  • Karta Zaawansowane
 14. Pobieranie danych zewnętrznych
  • Ładowanie tabeli z otwartego pliku (przycisk Dodaj do modelu danych)
  • Ładowanie danych z plików Excela
  • Ładowanie danych z plików tekstowych
  • Ładowanie danych ze schowka (np. tabelę z pliku Worda, PDF)
  • Ładowanie danych z bazy danych MS Access
  • Metody odświeżania połączeń
 15. Zarządzanie danymi w Power Pivot
  • Operacje na tabelach
  • Operacje na kolumnach
  • Typy i formaty danych
 16. Modelowanie danych – przygotowanie danych do analizy
  • Tworzenie relacji w widoku diagramu (ręcznie i automatycznie)
  • Relacje aktywne i nieaktywne
  • Usuwanie relacji
  • Kategoryzowanie danych
  • Określenie domyślnej funkcji agregującej w kolumnie
  • Definiowanie sortowania wg kolumny
  • Tworzenie i używanie hierarchii
  • Ukrywanie kolumn i tabel
 17. Język DAX (Data Analysis Expressions)
  • Kolumny obliczeniowe
  • Podstawowe funkcje DAX: SUM, MIN, MAX, AVERAGE, COUNT, YEAR, MONTH, FORMAT, LEFT, RIGHT, IF, IFERROR
  • Tworzenie miar, czyli obliczeń na podstawie zagregowanych wartości
  • Funkcje analizy danych: CALCULATE, COUNTBLANK, COUNTROWS, DISTINCTCOUNT, COUNTA
  • Iteratory: SUMX, AVERAGEX, COUNTX, COUNTAX, MINX, MAXX, FILTER
  • Operatory logiczne i funkcje: AND, OR, NOT, ISNUMBER, CONCATENATE, SEARCH
  • Kontekst wiersza i kontekst filtra, funkcje RELATED i RELATEDTABLE
  • Tworzenie i stosowanie Kluczowych Wskaźników Wydajności (KPI)
 18. Analiza czasowa
  • Tworzenie tabeli kalendarzowej
  • Obliczenie średniej dziennej sprzedaży
  • Obliczenie zagregowanej sumy sprzedaży dla roku kalendarzowego i fiskalnego
  • Obliczenie sumy bieżącej sprzedaży
  • Obliczenie wartości sprzedaży analogicznego miesiąca z roku poprzedniego
  • Obliczenie rocznej sumy ruchomej (lub średniej ruchomej) sprzedaży
 19. Power BI Desktop
 20. Informacje wstępne o Power BI Desktop
  • do czego służy?
  • rozwiązania z rodziny Power BI
  • przepływ pracy
  • interfejs programu
 21. Import danych
  • importowanie danych z plików (TXT, CSV, XML, PDF, Excel, model danych z Excela, Access)
  • importowanie zawartości folderu
  • Importowanie z relacyjnych baz danych (SQL Server, SSAS)
  • importowanie ze stron www i chmury
 22. Edytor zapytań – przygotowanie danych do analizy
  • kształtowanie tabel – operacje na kolumnach
  • operacje na rekordach (usuwanie duplikatów, sortowanie, filtrowanie, grupowanie
  • przekształcanie danych (zmiana typu danych, zamiana wartości, usuwanie zbędnych spacji, przekształcanie tekstu i liczb, wypełnianie pustych komórek, rozdzielanie kolumn, łączenie kolumn, tworzenie kolumn indeksu, tworzenie kolumn na podstawie przykładu, tworzenie własnych kolumn)
  • zmiana struktury danych (Unpivot, scalanie danych, typy złączeń, dołączanie danych, transpozycja)
  • zarządzanie zapytaniami (zarządzanie krokami, modyfikacja ustawienia źródła danych, grupowanie zapytań)
 23. Tworzenie modelu danych i relacji
  • widok Dane i karta Modelowanie
  • kategoryzowanie danych i sumowanie domyślne
  • sortowanie według kolumny
  • tworzenie hierarchii
  • tworzenie, edytowanie i usuwanie grup
  • widok Model i okno Zarządzaj relacjami
  • automatyczne i ręczne tworzenie relacji
  • kardynalność i kierunek filtrowania krzyżowego
  • kolumny obliczane i miary
 24. Tworzenie raportów wizualnych
  • tabela i macierz
  • karta i karta z wieloma wierszami
  • podstawowe wykresy (kolumnowy, słupkowy, liniowy, kołowy, punktowy, warstwowy)
  • wykres pierścieniowy i lejek
  • wykres wstążkowy i kaskadowy
  • mapa drzewa
  • wizualizacja “Pytania i odpowiedzi”
  • miernik i KPI (Kluczowe elementy mające wpływ)
  • importowanie niestandardowych elementów wizualnych
 25. Mapy w Power BI Desktop
  • używanie danych geograficznych
  • wizualizacja Mapa
  • wizualizacja Kartogram
  • wizualizacja ArcGIS Maps
 26. Filtrowanie raportów
  • filtry dotyczące wizualizacji, stron i raportu
  • stosowanie filtrów
  • filtrowanie danych różnych typów (liczbowych, daty i czasu, logicznych)
  • zaawansowane filtry tekstowe
  • używanie fragmentatorów
  • przechodzenie do szczegółów
 27. Formatowanie raportów
  • formatowanie wykresów
  • formatowanie map
  • formatowanie strony
  • wyrównywanie i rozkładanie wizualizacji, przyciąganie obiektów do siatki
  • dodawanie pól tekstowych, obrazów i kształtów
  • układ telefonu

Pobierz szczegółowy program kursu

Zapisz się na ten kurs

Wybierz interesujący Cię termin oraz miasto

Warszawa:
 • 13.06 (D)TooltipTriangle
 • 15.06 (Z)TooltipTriangle
 • 29.06 (Z)TooltipTriangle
 • 04.07 (D)TooltipTriangle
 • 27.07 (Z)TooltipTriangle
 • 29.08 (D)TooltipTriangle
Zdalnie:
 • 13.06 (D)TooltipTriangle
 • 15.06 (Z)TooltipTriangle
 • 29.06 (Z)TooltipTriangle
 • 04.07 (D)TooltipTriangle
 • 27.07 (Z)TooltipTriangle
 • 29.08 (D)TooltipTriangle

Żaden termin nie pasuje?

Podaj swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o przyszłych terminach

Masz pytanie?

Tu możesz zadać niezobowiązujące i szybkie pytanie na temat szkolenia

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez ALX Academy sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie w celu realizacji zgłoszenia.