Programista backend - PythonK-PYTHON-2-BACKEND

Obecnie brak terminów otwartych

Zdalnie
 • 17.04 - zaoczny (sob-niedz., średnio co 2 tygodnie)
  zostało 5 miejsc
 • 12.06 - zaoczny (sob-niedz., średnio co 2 tygodnie)
 • 21.06 - dzienny (jeden 4-dniowy blok i dwa 3-dniowe, średnio co 2 tyg.)

Tryb zdalny: online na żywo z trenerem i grupą. Zobacz więcej o kursach zdalnych i zakł. "Terminy".
Można: zrezygnować do 15 dni przed startem; w każdej chwili przejść z trybu "na sali" na zdalny.
Kursy dostępne również na zamówienie, w terminie i lokalizacji do uzgodnienia, dla grup od 6 osób.

dla firm - netto
dla osób prywatnych - brutto (pokrywamy VAT)
dla podmiotów publicznych - zwolnione z VAT

Cena kursu: 4190 PLN

lub 838 PLN miesięcznie (5 rat)

poczęstunek w cenie

stanowisko komputerowe w cenie

first minute (30+ dni do startu) - 3%

Zostań programistą backend

Konkretne umiejętności i dobre praktyki
cenione przez pracodawców
buduj z nami swoje portfolio

 • Tematyka:
  organizacja większych aplikacji, programowanie obiektowe i funkcyjne, TDD, aplikacje internetowe w Django, ORM, REST, deployment
 • Czas trwania:
  80 godzin zegarowych + 40 godzin pracy w domu z naszymi materiałami = w sumie 120 godzin
 • Wymagania:
  podstawowa znajomość Pythona
 • Przeznaczenie:
  dla osób, które chcą nauczyć się tworzyć aplikacje webowe w pythonie
 • Tryby zajęć:
  • weekendowo (sob-niedz., średnio co 2 tygodnie)
  • dziennie (blok 4-dniowy i dwa 3-dniowe, co ok. 2 tyg.)
 • Grupa:
  Na sali max 9 osób
  (więcej powierzchni na osobę niż według zaleceń).
  Dla kursów zdalnych - do 17 osób łącznie.
 • Rekrutacja:
  umiejętność programowania na poziomie kursu Nauka programowania w Pythonie lub podobna
 • Miejsce:
  Warszawa, Kraków, Katowice, Gdańsk, Poznań, Wrocław oraz Zdalnie (online na żywo z trenerem i grupą)
 • Elastyczność:
  a) do 15 dni przed startem można zrezygnować
  b) podczas zajęć można:
  - przejść z trybu stacjonarnego na zdalny
  - ze zdalnego na stacjonarny
  - zawiesić uczestnictwo i dokończyć później
  (w miarę dostępności miejsc.)
 • Cena:
  4 190 PLN*
  dla firm - netto
  dla osób prywatnych brutto (pokrywamy VAT)
  dla podmiotów publicznych - zwolnione z VAT
Możesz zapłacić w 5 ratach po 838 zł - bez żadnych kosztów (sprawdź)
poczęstunek w cenie
stanowisko komputerowe w cenie

Nasz kurs przeznaczony jest dla tych, którzy:

 • znają podstawy programowania w pythonie,
 • potrafią samodzielnie pisać programy, niekoniecznie złożone,
 • chcą podwyższyć swoje kwalifikacje,
 • chcą zrozumieć sposób działania współczesnych serwisów webowych.

Wymagamy znajomości takich pojęć jak zmienna i funkcja oraz umiejętności pisania prostych programów z wykorzystaniem pętli i struktur danych (np. tablic). Przydatna, ale nie konieczna, będzie znajomość HTML. Kurs jest naturalnym dalszym krokiem w nauce od podstaw, np. po naszym bootcampie Nauka Programowania w Pythonie, ew. po napisaniu kilku samodzielnych programów.

Na tym kursie nie uczymy się już podstaw programowania jako takiego. Skupiamy się na dalszym poznawaniu Pythona, tworzymy większe, złożone aplikacje. Uczymy się back-endu wielowarstwowych systemów, z webowym interfejsem użytkownika. Poznajemy najpopularniejszy framework do pisania aplikacji webowych - Django, najczęściej wykorzystywane moduły oraz znane w tym środowisku konwencje.

Zapraszamy wszystkie programistki i wszystkich programistów.

Kurs jest prowadzony przez doświadczonego programistę Pythona. Program bootcampu został dostosowany do wymagań obecnego rynku pracy.

A może inny kurs?

 • Dopiero zaczynasz programować? Polecamy kurs Nauka Programowania w Pythonie - dla osób, które potrzebują przećwiczyć podstawowe techniki programowania, jak zmienne, funkcje, pętle - i chcą to robić w języku Python.
 • Szukasz specjalistycznego, krótszego szkolenia na wybrany temat, być może do firmy? Sprawdź nasz katalog szkoleń z Pythona. Jeśli jesteś klientem instytucjonalnym i szukasz szkolenia dla grupy pracowników - możemy dostosować zakres kursu do Waszych potrzeb.

Uczymy Django!

Tworzenie stron www

Django jest najpopularniejszym frameworkiem do tworzenia aplikacji webowych przy pomocy Pythona. Jest bardzo stabilne, co stanowi ogromny plus dla dużych projektów i korporacji. Jest otwartym i bezpłatnym frameworkiem, dzięki któremu można stworzyć eleganckie i nowoczesne serwisy. Stosuje także pythonową zasadę "batteries included" i nie pozwala na wieloznaczność - w każdej sytuacji wiadomo jak należy rozwiązać problem.
Django wiele rzeczy robi automatycznie. Tworzy strukturę katalogu, udostępnia pierwsze szablony, zapewnia dostęp do bazy.
To wszystko powoduje, że na rynku pełnym nowych rozwiązań - Django od kilku lat, wciąż jest najczęstszym wyborem dla komercyjnych projektów. To dobry i pewny wybór.

Program kursu

Uzupełnimy wiedzę na temat Pythona o kilka bardziej zaawansowanych aspektów. Przede wszystkim jednak lepiej poznamy framework Django - jeden z najpopularniejszych projektów w świecie Pythona. Zrozumiemy działanie aplikacji internetowych, szablonów i interakcji z bazą danych. Będziemy przy okazji ćwiczyć i praktycznie stosować różne, powszechnie używane w projektach narzędzia - np. git (system kontroli wersji kodu); czy też wspomnimy o technikach testowania aplikacji. Ale najważniejsze będzie tworzenie kolejnymi etapami kompletnej, wielowarstwowej aplikacji, łącznie z bazą danych i webowym interfejsem użytkownika.

Python okiem programisty webowego

Framework Django

Organizacja kodu i praca w większym projekcie

ORM Django - praca z bazami danych z pomocą Django

Podstawy front-endu

Schemat nauki podczas kursu

ALX - Szkolenia IT Dzienne
ALX - Szkolenia IT Zaoczne

Nasze metody nauki

Nauka w małych grupach!

Bootcamp prowadzimy stacjonarnie lub zdalnie w specjalnie wyposażonych, klimatyzowanych salach - w największych miastach w Polsce. Podczas kursu pracujesz w małej grupie, dokładnie tak jak w szkołach języków obcych - w ten sposób nauka programowania jest szybsza. Uczysz się także pracy zespołowej, żebyś od razu po zakończeniu kursu mógł pracować w zespole programistów.

Dużo praktyki pod okiem trenera!

Sama teoria nigdy nie wystarczy. Żeby zawodowo programować trzeba mieć konkretne umiejętności praktyczne - wtedy stajesz się atrakcyjnym kandydatem na rynku pracy. U nas nie ma wykładów z teorii - na bootcampie uczysz się tylko praktycznych rzeczy. Przez cały czas jest przy Tobie trener, którego w każdej chwili możesz zapytać i poprosić o pomoc.

Nauka w domu w przerwie pomiędzy zajęciami.

Żeby przejść bootcamp programistyczny trzeba być mocno zmotywowanym i przyłożyć się do nauki również w domu. Pomiędzy modułami kursu jest przerwa - tydzień lub 2 tygodnie. Wykorzystaj ją na naukę, utrwalenie wiadomości i ćwiczenia. Od swojego trenera otrzymasz odpowiednio przygotowane materiały oraz zadania - tylko duża ilość ćwiczeń sprawi, że utrwalisz zdobytą wiedzę i bardzo szybko opanujesz technologię.

 • Stawiamy na małe grupy i luźną atmosferę!

  Nasze kursy prowadzimy stacjonarnie w największych miastach w Polsce oraz zdalnie. Przez cały czas trwania kursu pracujesz w małej grupie - dokładnie tak jak w szkołach języków obcych. W ten sposób uczysz się szybciej, ale też przygotujesz się do pracy zespołowej - bo przecież programista nie pracuje na bezludnej wyspie - musisz umieć współdziałać w teamie!

 • Stawiamy na praktykę - i kontakt z trenerem!

  Brak nudnych wykładów - u nas uczysz się tylko praktycznych rzeczy - nasz kurs to bardziej warsztaty niż wykłady, które znasz ze studiów. Przez cały czas jest przy Tobie trener, którego w każdej chwili możesz zapytać i poprosić o pomoc. Wiemy z doświadczenia, że sama teoria nigdy nie wystarczy. Żeby zawodowo programować trzeba mieć konkretne umiejętności praktyczne - wtedy stajesz się atrakcyjnym kandydatem na rynku pracy.

Trenerzy - wiedza połączona z praktyką

Trener, który będzie prowadził ten kurs to wykładowca i informatyk w jednej osobie. Nasi trenerzy wywodzą się z najlepszych polskich uczelni i od wielu lat wykonują projekty IT dla firm zewnętrznych, organizacji i instytucji publicznych. Na codzień pracują w zawodzie - co daje im możliwość prowadzenia ultra ciekawych zajęć, przepełnionych przykładami z realnych projektów.

Trenerzy ALX

Bootcamp to duży wydatek?

Rozłóż go sobie na raty - bez żadnych dodatkowych kosztów.

Udział w bootcampie to dla wielu naszych kursantów istotna inwestycja. To inwestycja w Twoje umiejętności i szansa na zdobycie wymarzonej, bardzo dobrze płatnej pracy w branży IT.

Jest to także spory wydatek!

Wiemy o tym i dlatego oferujemy dogodne opłaty za nasze bootcampy w systemie ratalnym - bez żadnych dodatkowych kosztów.

Płacisz tylko tyle - ile kosztuje kurs.

Jak zapłacić za bootcamp w ratach?

Procedura jest wyjatkowo prosta - nie musisz kontaktować się z żadnym bankiem, nie musisz przechodzić skomplikowanych weryfikacji, potrzebujesz jedynie dokumentu tożsamości - wszystko załatwiasz z naszą firmą. Sprawdź to >>

Trenerzy - zawodowi programiści

Nawet najlepiej przygotowany program kursu nie zadziała bez dobrego, otwartego na słuchaczy i doświadczonego wykładowcy. Doskonale o tym wiemy!

Dlatego nasi trenerzy są najlepsi. Mają wieloletnie doświadczenie w szkoleniach, nauczaniu oraz tworzeniu oprogramowania. Są to praktycy - osoby prowadzące żywe, obfitujące w realistyczne przykłady zajęcia.

Konrad

Python, JavaScript, Java, C++

Niezwykle doświadczony i wszechstronny programista. Ekspert w dziedzinie Python (Django). Programuje w JavaScript, Java, C++. Prowadzi szkolenia i kursy naszpikowane praktyką oraz przykładami z jego codzinnej pracy.

Konrad

Konrad jest absolwentem Politechniki Warszawskiej, gdzie ukończył studia na wydziale Elektroniki i Technik Informacyjnych. Jest freelancerem specjalizującym się w tworzeniu aplikacji webowych w języku Python, jednak w obszar jego zainteresowań wchodzą także aplikacje mobilne, klienci webowi czy też zarządzenie infrastrukturą. Lubi proste i czyste rozwiązania.

Wybrane projekty open source realizowane przez Konrada: REST'owa implementacja systemu uwierzytelniania w Django, narzędzie do testowania mutacyjnego kodu w języku Python 3.x i zbiór helperów wspomagających testowanie aplikacji napisanych w frameworku Django. Stworzył wiele aplikacji webowych opartych o framework Django oraz aplikacje typu "single page" w AngularJS. Był członkiem wielu międzynarodowych projektów. Obecnie Konrad jest mocno zaangażowany w rozwój technologiczny platformy, dzięki której można wynająć profesjonalnego kucharza do swojego domu - w ulalachef.com piastuje stanowisko CTO.

Współorganizator spotkań warszawskiej społeczności PyWaw oraz konferencji PyWaw Summit. Brał udział w projektach: ewejsciowki.pl, timehub.io.

Jest miłośnikiem muzyki jazzowej. Swój wolny czas spędza na budowaniu robotów. Uwielbia grać na gitarze basowej - tak się relaksuje i ładuje akumulatory. Latem spotkasz go na mazurskich jeziorach, kocha żagle.

Piotr

Python/Django, Java, PHP i bazy danych, Perl

Główny trener ALX w zakresie programowania w językach Python i Perl; trener języka Java, PHP, aplikacji webowych i baz danych - z wieloletnim doświadczeniem. Prowadzi zajęcia w Polsce i w Wielkiej Brytanii. Uczestniczył w projektach informatycznych w wielu językach i technologiach. Magister Wyższej Szkoły Morskiej w Szczecinie. Zagorzały fan gier MMORPG.

Piotr

Ukończył Inżynierię Oprogramowania i Tworzenia Systemów Informatycznych na Uniwersytecie Szczecińskim. W latach 2002-2004 redaktor prowadzący magazynów informatycznych „Software 2.0” i„Hakin9”. Wykładowca, prowadzący warsztaty, przewodniczący komisji programowej konferencji IT Underground w Software Konferencje. Przez wiele lat uczestniczył w projektach informatycznych na zlecenie wielu europejskich firm. Piotr jest bardzo wymagającym trenerem, dąży do tego żeby każdy, kto kończy jego szkolenie wyciągnął z niego jak najwięcej się da!

Piotr ma także tytuł magistra Wyższej Szkoły Morskiej w Szczecinie. Uwielbia poznawać obce języki tj.: hiszpański, arabski i papiamento. Zagorzały fan gier MMORPG. Prowadzi zajęcia w Polsce i Wielkiej Brytanii. Ogromne doświadczenie zawodowe Piotra sprawia, że przyjeżdżają do niego na konsultacje szefowie IT największych polskich i zagranicznych firm.

Posiada certyfikaty:

 • Microsoft Certified Technology Specialist
 • Microsoft Project – Managing Projects
 • Programming in HTML5 with JavaScript and CSS3
Nie martw się o sprzęt do nauki! Zapewniamy go w szkole programowania ALX

Jeden bootcamp, dwie motywacje

 • Dla pracownika

  Jesteś osobą prywatną? Jeżeli będziesz dobry - po bootcampie pomożemy Ci znaleźć pracę w IT.

 • Dla pracodawcy

  Jesteś pracodawcą? Rozwiń umiejętności swojego pracownika - wyślij go na bootcamp!

Komfortowe warunki do nauki

ALX prowadzi kursy na najwyższym poziomie - przychodząc do nas dostajesz jakość “premium”. Co to znaczy?

 • Nasi trenerzy to wybitni specjaliści z ogromnym doświadczeniem - a nie przypadkowe osoby.
 • Program naszych kursów jest dopasowany do rynku pracy - szkolimy tak, żebyś później mógł pracować w zawodzie, a nie tylko tak jak jest w książkach czy skryptach sprzed 5 lat. Technologia idzie do przodu w tempie błyskawicznym i tylko specjaliści, którzy cały czas są w zawodzie mogą nauczyć Cię tego czego aktualnie wymagają pracodawcy.
 • No i na koniec najważniejsze! Nawet najlepszy program kursu i najlepszy trener nie zmusi nikogo do intensywnej pracy w dusznej, ciemnej sali bez okien z laptopem na kolanach! Nasze kursy stacjonarne są prowadzone w profesjonalnych, doskonale wyposażonych salach, w największych miastach Polski oraz w Warszawie, gdzie jest nasza siedziba, w ścisłym centrum miasta, w komfortowym, klimatyzowanym biurowcu klasy premium. Zapewniamy nowoczesny sprzęt komputerowy (nie musisz mieć swojego komputera) oraz poczęstunek (nawet zimne piwo, rzecz jasna bezalkoholowe) gratis!

Referencje

Przeczytaj, jak naszą pracę oceniają klienci.

Ministerstwo Prawy i Polityki Społecznej

Szkolenie przeprowadzone zostało na wysokim poziomie merytorycznym i organizacyjnym, a zaangażowanie ze strony organizatorów zasługuje na wysokie uznanie.

AEGON

Uczestnicy szkoleń wysoko ocenili program szkoleń, materiały dydaktyczne oraz kompetencje i zaangażowanie prowadzących. (…) Polecamy ALX jako partnera gwarantującego należyte wykonanie usługi.

Strabag

Jesteśmy bardzo zadowoleni z realizacji szkoleń. Wszystkie szkolenia i trenerzy otrzymali w ankietach wysokie noty od naszych pracowników.

Samsung

Realizacja programu szkoleniowego spotkała się z dużym uznaniem uczestników kursu. ALX możemy polecić jako solidnego partnera biznesowego w obszarze szkoleń informatycznych, dysponującego kadrą wykładowców z dużym doświadczeniem.

Zapisz się na ten kurs

Wybierz interesujący Cię termin oraz miasto

Zdalnie:
 • 17.04 (Z)TooltipTriangle
 • 12.06 (Z)TooltipTriangle
 • 21.06 (D)TooltipTriangle

Żaden termin nie pasuje?

Podaj swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o przyszłych terminach

Masz pytanie?

Tu możesz zadać niezobowiązujące i szybkie pytanie na temat szkolenia

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez „ALX” Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Warszawie w celu realizacji zgłoszenia.