Rozwój kariery

Na wielu stałych posadach - również w dużych koncernach - na rozwój czy awans trzeba czekać. Kolejne etapy nastepują według korporacyjnych trybów i procedur, często w odstępach lat, a nie miesięcy. Na początku pracy trudno negocjować dobre warunki - zwłaszcza przy braku doświadczenia - a ponieważ korporacje cechują się dużą bezwładnością, trudno później te warunki zmienić.

Jeżeli zdecydujesz się na ścieżkę konsultanta:

  • nie mając wiele doświadczenia - pierwsze zlecenie może być wewnętrzne albo nie do końca samodzielne. Ale zawsze będzie konkretną sprawą do zrobienia, i od razu będzie budować Twoje komercyjne doświadczenie.
  • już po pierwszym wykonanym zleceniu - może to być nawet miesiąc-dwa od rozpoczęcia współpracy - jesteś specjalistą ze zweryfikowanym doświadczeniem (wykonałeś/aś już jeden komercyjny projekt).
  • z każdym kolejnym zleceniem Twoje doświadczenie rośnie, co oznacza możliwość wzrostu stawek co kilka miesięcy już w pierwszym roku współpracy.

Stała opieka merytoryczna

Przez cały czas trwania współpracy do Twojej dyspozycji jest stały opiekun merytoryczny - nasz specjalista IT o wysokich kompetencjach. Opiekun pozna Ciebie, Twoje kompetencje i aspiracje zawodowe. Będzie monitorował Twoją karierę i starał się pomagać w realizacji Twoich aspiracji poprzez poszukiwanie i dopasowanie projektów, które będą jak najlepiej odpowiadać Twoim planom rozwoju.

Opiekun służy również w miarę potrzeby wszelką pomocą, w tym w kwestiach organizacyjnych czy formalnych.

Masz pytanie?

Tu możesz zadać niezobowiązujące i szybkie pytanie na temat szkolenia

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez ALX Academy sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie w celu realizacji zgłoszenia.