Kurs: UX DesignerK-UX

Obecnie brak terminów otwartych. Dostępne na zamówienie dla grup.

Edycja dzienna (zajęcia w dni powszednie) Edycja weekendowa (zaoczna) (soboty i niedziele)

Warszawa

6 czerwca - 2 lipca 2024 22 czerwca - 4 sierpnia 2024

Warszawa

28 października - 11 grudnia 2024 12 października - 1 grudnia 2024

Zdalnie

6 czerwca - 2 lipca 2024 22 czerwca - 4 sierpnia 2024

Zdalnie

28 października - 11 grudnia 2024 12 października - 1 grudnia 2024

Tryb zdalny: online na żywo z trenerem i grupą (→ więcej o kursach zdalnych). Można: zrezygnować do 15 dni przed startem; w każdej chwili przejść na tryb zdalny; w razie potrzeby skorzystać z nagrań. Kursy dostępne również na zamówienie, w terminie i lokalizacji do uzgodnienia, dla grup od 6 osób.

5,0/5 (23)
Stars
dla firm - netto
dla osób prywatnych - brutto (pokrywamy VAT)
dla podmiotów publicznych - zwolnione z VAT

Cena kursu: 3790 PLN

lub 758 PLN miesięcznie (5 rat)


percent icon first minute (30+ dni do startu) - 3%

percent icon dostęp do nagrań w razie potrzeby

shake hand icon dla chętnych bezpłatnie warsztaty HR

percent icon praktyczne ćwiczenia i miniprojekty

coffee cup icon poczęstunek w cenie

desktop icon stanowisko komputerowe w cenie

Bootcamp podstawy UX

Od zera do UX Designera.

 • Tematyka:
  UX Design, projektowanie produktów cyfrowych, www, projektowanie aplikacji, badania użyteczności, planowanie i realizacja, scenariusze badawcze, analiza wymagań, wywiady pogłębione, analiza jakościowa, prowadzenie warsztatów z klientem
 • Czas trwania:
  64 godzin zegarowych zajęć na żywo
  + 32 godziny pracy w domu z naszymi
  materiałami = w sumie 96 godzin
 • Tryby zajęć:
  • weekendowo (sob-niedz., średnio co 2 tygodnie)
  • dziennie (dwa 4-dniowe bloki co ok. 2 tyg.)
 • Grupa:
  Zajęcia stacjonarne - na sali max 12 osób.
  Dla kursów zdalnych - do 17 osób łącznie.
 • Rekrutacja:
  brak wymagań, kurs od kompletnych podstaw
 • Miejsce:
  Warszawa oraz zdalnie (online na żywo z trenerem i grupą)
 • Elastyczność:
  a) do 15 dni przed startem można zrezygnować
  b) podczas zajęć można:
  - przejść z trybu stacjonarnego na zdalny
  - ze zdalnego na stacjonarny
  - w razie potrzeby otrzymać nagrania z zajęć
  - zawiesić uczestnictwo i dokończyć później
  (w miarę dostępności miejsc)
 • Cena:
  3 790 PLN*
  dla firm - netto
  dla osób prywatnych brutto (pokrywamy VAT)
  dla podmiotów publicznych - zwolnione z VAT
Możesz zapłacić w 5 ratach po 758 zł - bez żadnych kosztów (sprawdź)
poczęstunek w cenie
stanowisko komputerowe w cenie

Nasz kurs przeznaczony jest dla osób, które chcą zostać UX designerem i chcieliby nauczyć się w jaki sposób projektować oraz badać rozwiązania interaktywne w sposób, który pozwoli realizować cele użytkowników oraz biznesu. Nie musisz posiadać wcześniejszego doświadczenia związanego z projektowaniem. Wszystkiego nauczymy Cię od początku.

Od zera do UX Designera. Jak to zrobić?

Pokażemy Ci całą ścieżkę od zbierania wymagań, tworzenia koncepcji, poprzez przygotowywanie prototypów oraz ich weryfikację i współpracę z zespołem wdrażającym Twoje rozwiązanie. Poznasz wszystkie aspekty związane z pracą UX Designera i zrealizujesz pod naszą opieką swój pierwszy projekt.

Będziesz mógł stać niezależnym UX Designerem lub członkiem zespołu posiadającym wszystkie potrzebne do pracy umiejętności. Dalej możesz rozwijać swoją karierę specjalizując się bardziej w aspekcie projektowania lub przeprowadzania badań lub analiz.

Bootcamp. Czyli jak uczymy?

Uczymy metodą bootcampu. Słowo “bootcamp” pochodzi z armii amerykańskiej i oznacza ekstremalny trening, który z rekrutów robi prawdziwych wojskowych - zdolnych od razu do walki. Bootcampy programistyczne to intensywne, nastawione na praktykę programy kształcenia. Kursantów czeka wiele godzin wytężonej pracy. Kończąc nasz bootcamp jesteś gotowym do pracy (ale też dalszej nauki) młodszym programistą.

ALX Bootcamp
 • Stawiamy na małe grupy i luźną atmosferę!
  Nasze kursy prowadzimy stacjonarnie w największych miastach w Polsce. Przez cały czas trwania kursu pracujesz w małej grupie - dokładnie tak jak w szkołach języków obcych. W ten sposób uczysz się szybciej, ale też przygotujesz się do pracy zespołowej.
 • Stawiamy na praktykę - i kontakt z trenerem! Brak nudnych wykładów - u nas uczysz się tylko praktycznych rzeczy - nasz kurs to bardziej warsztaty niż wykłady, które znasz ze studiów. Przez cały czas jest przy Tobie trener, którego w każdej chwili możesz zapytać i poprosić o pomoc. Wiemy z doświadczenia, że sama teoria nigdy nie wystarczy i trzeba mieć konkretne umiejętności praktyczne - wtedy stajesz się atrakcyjnym kandydatem na rynku pracy.

Nauka w domu

Kurs jest organizowany w trybie dziennym oraz zaocznym (weekendowym). W obu przypadkach pomiędzy blokami zajęć jest przerwa - tydzień lub 2 tygodnie. Przerwa jest potrzebna na trening w domu, utrwalenie wiadomości i ćwiczenia. Od swojego trenera otrzymasz odpowiednio przygotowane materiały do nauki w domu oraz zadania, do których musisz się przyłożyć. Duża ilość ćwiczeń sprawi, że utrwalisz zdobytą wiedzę.

Jeśli masz problem z zadaniem - zawsze możesz skontaktować się ze swoim trenerem.

Program kursu - czego się nauczysz?

Program kursu został stworzony przez zespół doświadczonych analityków UX i UI, którzy pracują w branży od wielu lat. Nasi trenerzy to praktycy, kierują zespołami lub zajmują się badaniami w na zamówienie dla firm zewnętrznych. Kurs jest podzielony na moduły i pomyślany tak - abyś od naszych specjalistów nauczył się dokładnie tego co jest potrzebne na rynku pracy. Kurs da Ci solidne podstawy niezbędne dla każdego!

Nie martw się o sprzęt do nauki! Zapewniamy go w szkole programowania ALX
Nie martw się o sprzęt do nauki.
Zapewniamy go!
Nowoczesny sprzęt komputerowy będzie do Twojej dyspozycji podczas kursu. Oprócz motywacji i chęci do nauki nie musisz niczego ze sobą zabierać!

Czego się nauczysz?

Myśleć jak projektant

UX design jako dyscyplina łączy w sobie wiedzę z wielu dziedzin - psychologii, technologii i komunikacji wizualnej. Jednym z najważniejszych celów kursu jest nauczyć uczestników myśleć jak projektant UX. Przyjęcie punktu widzenia użytkownika i odpowiednie zdefiniowanie problemów jest niezbędne do tego, żeby późniejsze efekty pracy wnosiły pożądaną wartość.

Pracować z ludźmi

Kluczowa dla UX jest praca z użytkownikami różnych technologii - zarówno z perspektywy odkrywania i adresowania ich potrzeb, jak i walidowania z nimi naszej pracy jako projektantów. Kurs zawiera podstawy potrzebne do rozwinięcia umiejętności miękkich - asertywności, aktywnego słuchania, efektywnej komunikacji.

Projektować interfejsy użytkownika na wielu poziomach szczegółowości

Szukając tego kursu na pewno spotkaliście się z podziałami na UX, UI, IA - postaramy się odczarować te pojęcia i pokazać za jakie obszary będziecie odpowiedzialni jako projektanci UX. Będziemy projektować głównie dla webu i aplikacji mobilnych, ale postaramy się też zaprezentować, że korzystając z tego podejścia i narzędzi można zaprojektować praktycznie każdy produkt oparty o technologię. Dzięki dostępnym wzornikom i design systemom będziemy mogli stworzyć wizualizację produktu bardzo zbliżoną lub w pełni odzwierciedlającą wygląd finalnego produktu.

Tworzyć prototypy

Rozwój narzędzi do projektowania umożliwia coraz łatwiejsze tworzenie realistycznych, interaktywnych prototypów interfejsów użytkownika. Umiejętność stworzenia dobrego prototypu pozwala na zbadanie, czy produkt jest użyteczny, jeszcze zanim zostanie wdrożony dzięki pracy programistów.

Pracować w zespole / organizacji

Praca UX designera wymaga komunikacji z użytkownikami - ale także codziennej współpracy z programistami, przedstawicielami biznesu, analitykami. Zrozumienie roli, jaką pełni UX designer w szerszym kontekście firm technologicznych, software house’ów, startupów jest kluczowe dla dobrego wykonywania jego obowiązków.

Program kursu - dopasowany do rynku pracy

Program kursu jest skupiony na przygotowaniu uczestników do wdrożenia ich do pierwszego samodzielnego projektu - od fazy odkrywania, prototypowania, aż do badań z użytkownikami. Główne obszary jakimi będziemy się zajmować, to:

 • UX design w kontekście projektów i współpracy z innymi specjalistami IT
 • projektowanie i prototypowanie interfejsu użytkownika
 • badania z użytkownikami, warsztaty i kluczowe umiejętności potrzebne do ich przeprowadzenia

Certyfikat z możliwością udostępnienia

Dodaj do swojego profilu (np. na LinkedIn)

Ukończenie kursu w szkole programowania ALX

Po ukończeniu kursu otrzymasz certyfikat ze szczegółową listą zdobytych umiejętności. Posiada on unikalny identyfikator i wersję elektroniczną (niezależnie od tego, czy zamówisz również papierową). Jeśli chcesz, możesz go udostępnić. Dzięki temu, że jesteśmy zarejestrowaną instytucją edukacyjną, w serwisie LinkedIn nasz certyfikat można umieścić na profilu w sekcji "Edukacja". Możesz także przekleić adres URL certyfikatu do innych serwisów (np. Facebook). Jak również oczywiście "w tradycyjny sposób" umieścić informację o nim w swoim CV.

Trenerzy - wiedza połączona z praktyką

Trener, który będzie prowadził ten kurs to wykładowca i praktyk w jednej osobie. Nasi trenerzy wywodzą się z najlepszych polskich uczelni i od wielu lat wykonują projekty dla firm zewnętrznych, organizacji i instytucji publicznych. Na codzień pracują w zawodzie - co daje im możliwość prowadzenia ultra ciekawych zajęć, przepełnionych przykładami z realnych projektów.

Zobacz jak wygląda nasz kurs UX

Niedawno szkoliłem grupę bardzo kreatywnych i zaangażowanych ludzi z UX DESIGN. Dziękuję Wam za tak fantastyczną pracę przez całe cztery zjazdy naszego bootcampu :) Dziękuję także firmie ALX za świetną współpracę. Kolejne przed nami :)

Trener - Bartosz Śmietański

Zobacz jak wygląda nasz kurs UX

Bootcamp to duży wydatek?

Rozłóż go sobie na raty - bez żadnych dodatkowych kosztów.

Udział w bootcampie to dla wielu naszych kursantów istotna inwestycja. To inwestycja w Twoje umiejętności i szansa na zdobycie wymarzonej, bardzo dobrze płatnej pracy w branży IT.

Jest to także spory wydatek!

Wiemy o tym i dlatego oferujemy dogodne opłaty za nasze bootcampy w systemie ratalnym - bez żadnych dodatkowych kosztów.

Płacisz tylko tyle - ile kosztuje kurs.

Jak zapłacić za bootcamp w ratach?

Procedura jest wyjatkowo prosta - nie musisz kontaktować się z żadnym bankiem, nie musisz przechodzić skomplikowanych weryfikacji, potrzebujesz jedynie dokumentu tożsamości - wszystko załatwiasz z naszą firmą. Sprawdź to >>

Chcesz poznać inne sposoby finansowania kursów?

W przypadku naszych szkoleń można także skorzystać z różnego rodzaju dofinansowania np. z Urzędu pracy czy za pomocą Projektu Ogólnopolskiego Programu Edukacji Narodowej. Szczegółowe i aktualne informacje znajdziesz bezpośrednio na naszej stronie w tym miejscu: sposoby finansowania kursów

Jeden bootcamp, dwie motywacje

 • Dla pracownika

  Jesteś osobą prywatną? Jeżeli będziesz dobry - po bootcampie pomożemy Ci znaleźć pracę w IT.

 • Dla pracodawcy

  Jesteś pracodawcą? Rozwiń umiejętności swojego pracownika - wyślij go na bootcamp!

Komfortowe warunki do nauki

ALX prowadzi kursy na najwyższym poziomie - przychodząc do nas dostajesz jakość “premium”. Co to znaczy?

 • Nasi trenerzy to wybitni specjaliści z ogromnym doświadczeniem - a nie przypadkowe osoby.
 • Program naszych kursów jest dopasowany do rynku pracy - szkolimy tak, żebyś później mógł pracować w zawodzie, a nie tylko tak jak jest w książkach czy skryptach sprzed 5 lat. Technologia idzie do przodu w tempie błyskawicznym i tylko specjaliści, którzy cały czas są w zawodzie mogą nauczyć Cię tego czego aktualnie wymagają pracodawcy.
 • No i na koniec najważniejsze! Nawet najlepszy program kursu i najlepszy trener nie zmusi nikogo do intensywnej pracy w dusznej, ciemnej sali bez okien z laptopem na kolanach! Nasze kursy stacjonarne są prowadzone w profesjonalnych, doskonale wyposażonych salach, w największych miastach Polski oraz w Warszawie, gdzie jest nasza siedziba, w ścisłym centrum miasta, w komfortowym, klimatyzowanym biurowcu klasy premium. Zapewniamy nowoczesny sprzęt komputerowy (nie musisz mieć swojego komputera) oraz poczęstunek (nawet zimne piwo, rzecz jasna bezalkoholowe) gratis!

Referencje

Przeczytaj, jak naszą pracę oceniają klienci.

Ministerstwo Prawy i Polityki Społecznej

Szkolenie przeprowadzone zostało na wysokim poziomie merytorycznym i organizacyjnym, a zaangażowanie ze strony organizatorów zasługuje na wysokie uznanie.

AEGON

Uczestnicy szkoleń wysoko ocenili program szkoleń, materiały dydaktyczne oraz kompetencje i zaangażowanie prowadzących. (…) Polecamy ALX jako partnera gwarantującego należyte wykonanie usługi.

Strabag

Jesteśmy bardzo zadowoleni z realizacji szkoleń. Wszystkie szkolenia i trenerzy otrzymali w ankietach wysokie noty od naszych pracowników.

Samsung

Realizacja programu szkoleniowego spotkała się z dużym uznaniem uczestników kursu. ALX możemy polecić jako solidnego partnera biznesowego w obszarze szkoleń informatycznych, dysponującego kadrą wykładowców z dużym doświadczeniem.

Program szkolenia

 1. WPROWADZENIE DO USER EXPERIENCE DESIGN
  • UX to cecha umysłu
  • Integralność produktu
  • Atrakcyjność produktu
  • Modele psychologiczne
  • Paradoks specyficzności
  • Engineering Culture
  • Znalezienie celu projektowego
  • UX i Agile
  • UX to proces
 2. FUNDAMENTY UX DESIGN
  • Badania podstawą UX
  • Desktop a Mobile – jak przygotować badania? • Definiowanie celu
  • Co i kiedy testować?
  • Narzędzia testowania – konstrukcja i praktyka • Projekt 1 – USABILITY TEST
  • Podstawy technik analizy badań
  • Affinity diagram
  • Customer Journey Map
  • Persona
  • Mapa empatii
 3. UX DESIGN W PRAKTYCE
  • Struktura i nawigacja
  • Interakcje – podstawy
  • Zasady projektowania
  • Wprowadzenie do projektowania
  • Podstawy FIGMA i AXURE
  • Projekt 2 – LOW FIDELITY PROTOTYPE
  • Testowanie użyteczności
 4. DESIGN THINKING W UX
 5. FUNDAMENTY UX DESIGN II
  • Zaawansowana metodyka badań
  • Wywiad pogłębiony
  • Card sorting
  • Testowanie A/B
  • Competitive benchmarking
  • Zaawansowana metodyka analizy danych • Projekt 3 – AFFINITY DIAGRAM
  • Projekt 4 – CUSTOMER JOURNEY MAP
  • Architektura informacji
  • Anatomia interakcji
  • Controls/Rules/Feedback
  • Wireframing
 6. ZASADY PROJEKTOWANIA II
  • Zasady i wzorce
  • Afordancje
  • Progressive disclosure
 7. ROZWIĄZYWANIE PROBLEMÓW W OPROGRAMOWANIU
 8. MOBILE/DESKTOP NAVIGATION
  • Typologia aplikacji
  • Dekonstrukcja aplikacji
  • Content
  • Display
  • Nawigacja i flow
  • Projekt 5 – USER’S FLOW
 9. WORKFLOWS
  • Czym jest workflow?
  • Registration/Onboarding/Complex forms
  • Projekt 6 – INTERACTION DESIGN
 10. PROTOTYPOWANIE
  • O prototypach
  • Low/Medium/High fidelity
  • FIGMA i AXURE – jak zrobić dobry prototyp
  • Annotations
  • Projekt 7 – MEDIUM FIDELITY PROTOTYPE
  • Projekt 8 – ANNOTATIONS

Zapisz się na ten kurs

Wybierz interesujący Cię termin oraz miasto

Warszawa:
 • 06.06 (D)TooltipTriangle
 • 22.06 (Z)TooltipTriangle
 • 12.10 (Z)TooltipTriangle
 • 28.10 (D)TooltipTriangle
Zdalnie:
 • 06.06 (D)TooltipTriangle
 • 22.06 (Z)TooltipTriangle
 • 12.10 (Z)TooltipTriangle
 • 28.10 (D)TooltipTriangle

Żaden termin nie pasuje?

Podaj swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o przyszłych terminach

Masz pytanie?

Tu możesz zadać niezobowiązujące i szybkie pytanie na temat szkolenia

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez ALX Academy sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie w celu realizacji zgłoszenia.