Analiza danych w PythonieK-PYTHON-A

 • Python
 • Anaconda
 • Jupyter Notebook
 • NumPy
 • Pandas
 • Matplotlib

Obecnie brak terminów otwartych

Warszawa
 • 03.04 - dzienny (dwa bloki 3-dniowe, średnio co 2 tyg.) zostało 8 miejsc
 • 05.06 - dzienny (dwa bloki 3-dniowe, średnio co 2 tyg.)
 • 08.06 - zaoczny (sob-niedz., średnio co 2 tygodnie)

Dostępne również na zamówienie, w terminie i lokalizacji do uzgodnienia, dla grup od 6 osób.

dla firm - netto
dla osób prywatnych - brutto (pokrywamy VAT)
dla podmiotów publicznych - zwolnione z VAT

Cena kursu: 2990 PLN

możliwość rozłożenia na 3 raty

poczęstunek w cenie

stanowisko komputerowe w cenie

Wykorzystaj Pythona w analizie danych!

Kurs dla osób znających podstawy Pythona i chcących poszerzyć swoją wiedzę o zagadnienia związane z analizą danych

Popularne narzędzia, dużo ćwiczeń, praktyczne umiejętności!

 • Tematyka:
  Środowisko pracy analityka (Anaconda, Jupyter Notebook), przetwarzanie danych (NumPy, pandas), pozyskiwanie danych z różnych źródeł, przygotowywanie i czyszczenie danych (praca z DataFrame), analiza danych, wizualizacje (Matplotlib), analiza i wnioskowanie statystyczne
 • Zastosowanie:
  bankowość, ubezpieczenia, telekomunikacja, przemysł, handel i usługi, ochrona zdrowia, administracja publiczna
 • Czas trwania:
  48 godz. w trakcie kursu + 24 godz. pracy w domu z naszymi materiałami = w sumie 72 godz.
 • Natężenie:
  tryb weekendowy lub dzienny
 • Grupa:
  max 15 osób
 • Rekrutacja:
  podstawowa znajomość Pythona
 • Miejsce:
  Warszawa, ul. Jasna 14/16A, tuż przy stacji metra (Świętokrzyska - obie linie)
 • Cena:
  2 990 zł PLN
  dla firm - netto
  dla osób prywatnych brutto (pokrywamy VAT)
  dla podmiotów publicznych - zwolnione z VAT
Możesz zapłacić w 3 ratach po 997 zł - bez żadnych kosztów (sprawdź)
poczęstunek w cenie
stanowisko komputerowe w cenie

Inne opcje nauki

Inne kursy:

Analiza danych w R

Analiza danych i język Python

Umiejętność odnajdowania i analizy zjawisk w dużych zbiorach danych to konieczność we współczesnym świecie. Sprawne przetwarzanie danych pozwala podejmować skuteczne i konkurencyjne decyzje - a to gwarantuje sukces w biznesie.

Nie każda firma potrafi wykorzystać potencjał jaki kryje się w danych. Aby analizować duże ilości, często niepełnych informacji konieczne są metody statystyczne i znajomość odpowiednich technologii. Te umiejętności zdobędziesz na naszym kursie!

Python jest jednym z najpopularniejszych języków do analizy danych dzięki bogatemu zapleczu narzędzi.

pandas, NumPy, Matplotlib i inne popularne pakiety stanowią dojrzały ekosystem gotowych do użycia modułów, a uniwersalność Pythona pozwala poza samą analizą danych także je pobierać, obrabiać i eksportować zarówno w formie raportów, jak i plików wejściowych dla innych aplikacji.

Na naszym kursie osoby znające podstawy Pythona mogą poszerzyć wiedzę o zagadnienia związane z analizą danych, a także poznać narzędzia wykorzystywane w tym celu.

Od uczestników oczekiwana jest podstawowa znajomość Pythona. Jeśli chcesz, możesz wcześniej skorzystać z naszego kursu Nauka programowania w Pythonie lub krótkiego szkolenia Skrypty w Pythonie. Nie musisz być profesjonalnym programistą ani mieć doświadczenia w analizie danych.

To nie wykład z matematyki, tylko praktyczne warsztaty

Nie koncentrujemy się na nauce teorii - przekazujemy wiedzę praktyczną. Nauczymy Cię warsztatu analityka - abyś w profesjonalny sposób umiał przygotowywać, analizować i interpretować duże ilości danych, korzystając z języka programowania Python i jego dodatków. Podczas zajęć będziesz ćwiczyć poznawane techniki na realistycznych danych, podobnych do tych, z jakimi możesz spotkać się w praktyce zawodowej.

Czego nauczysz się na kursie?

korzystać ze środowiska do pracy z danymi z wykorzystaniem Pythona (Anaconda, Jupyter Notebook)

przetwarzać dane za pomocą dodatków NumPy i pandas

pozyskiwać dane z różnych źródeł, przygotowywać i czyścić dane przy pomocy DataFrame

analizować dane i przygotowywać wizualizacje (Matplotlib)

poznać podstawy analizy i wnioskowania statystycznego

Bardziej od Pythona interesuje Cię analiza danych w Excelu i Accessie?

Program kursu

Jest to autorski program, którego nie znajdziesz nigdzie indziej - stworzony przez ludzi, którzy od lat pracują przy analizie danych w firmach i instytucjach.

To obszerny zakres materiału - przekazany w prosty i przystępny sposób. Program kursu jest ułożony tak, abyś w 6 dni mógł poznać podstawy analizy danych z wykorzystaniem języka Python i jego dodatków.

W przypadku realizacji szkolenia na zamówienie dla Twojej firmy, możliwe jest indywidualne dostosowanie programu i czasu trwania kursu - np. rozpoczęcie od wprowadzenia do języka Python lub poruszenie bardziej zaawansowanych tematów związanych z analizą danych.

Dla kogo jest ten kurs?

 • Dla osób, które chcą zajmować się analizą danych.
  Program tego kursu jest tak ułożony, że większość naszych kursantów może rozpocząć pracę przy analizie danych wykorzystując zaprezentowane przez nas narzędzia.
 • Dla osób, które na codzień korzystają z Pythona i chcą rozwinąć swoje umiejętności.
  Ten kurs podnosi kwalifikacje zawodowe i otwiera drogę do awansu bądź zmiany pracy na lepszą!
 • Dla managerów, kadry kierowniczej i właścicieli firm
  Dostęp do bieżących, dokładnych analiz jest kluczem do trafnych decyzji w biznesie.
 • Dla osób, które miały wcześniej kontakt z programowaniem
  Kurs będzie użytecznych dla wszystkich, którzy na co dzień mają kontakt z danymi i chcą nauczyć się profesjonalnie je analizować.

Co trzeba umieć przed kursem?

Na kurs zapraszamy wszystkich, którzy znają podstawy programowania w języku Python. Jeśli nie znasz Pythona, możesz skorzystać z naszej oferty - dłuższego bootcampa Nauka programowania w Pythonie lub krótkiego szkolenia Skrypty w Pythonie

Nie jest potrzebne żadne doświadczenie w analizie danych.

Nie musisz być profesjonalnym programistą.

W jaki sposób uczymy?

Postawiliśmy przede wszystkim na zajęcia praktyczne!
Kurs jest zorganizowany w formie warsztatów - to oznacza, że tutaj nie ma wykładów jak na studiach. Pracujemy w małych grupach, przez cały czas z trenerem. Wszystkie moduły kursu są wypełnione praktycznymi ćwiczeniami. Nasi trenerzy przedstawią Ci zestaw najczęstszych problemów, które w realnych warunkach biznesowych pojawią się podczas pracy z danymi - sam przekonasz się jak ważna i unikalna jest to wiedza.

ALX - Najlepsze Szkolenia IT ALX - Najlepsze Szkolenia IT

Nauka w domu

Kurs trwa 48 godzin i jest bardzo intensywny, ale można i warto wyciągnąć z niego jeszcze więcej! Jak to zrobić? Trzeba przyłożyć się do nauki również w domu. Nasi trenerzy zawsze zachęcają do samodzielnej pracy w domu, przygotowują ciekawe zadania, nad którymi pracujesz w przerwie między zajęciami. Duża ilość ćwiczeń sprawi, że utrwalisz zdobytą wiedzę i bardzo szybko opanujesz technologię. Jeśli masz problem z zadaniem - zawsze możesz skontaktować się ze swoim trenerem.

Nasi trenerzy to zawodowi analitycy

Kurs jest prowadzony przez doświadczonych specjalistów - praktyków. Są to eksperci, którzy na codzień pracują przy analizie danych, finansach i statystyce - mają wieloletnie doświadczenie w nauczaniu i tworzeniu oprogramowania. Prowadzą żywe, obfitujące w realistyczne przykłady zajęcia. Trenerzy pokażą Ci szeroką gamę narzędzi i technik analizy danych oraz nauczą Cię pracy z bazami danych.

Kurs to duży wydatek?

Rozłóż go sobie na raty - bez żadnych dodatkowych kosztów.

Udział w kursie to dla wielu istotna inwestycja. To inwestycja w Twoje umiejętności i szansa na zdobycie wymarzonej pracy.

Jest to także spory wydatek!

Wiemy o tym i dlatego oferujemy dogodne opłaty za nasze bootcampy w systemie ratalnym - bez żadnych dodatkowych kosztów.

Płacisz tylko tyle - ile kosztuje kurs.

Jak zapłacić za kurs w ratach?

Procedura jest wyjątkowo prosta - nie musisz kontaktować się z żadnym bankiem, nie musisz przechodzić skomplikowanych weryfikacji, potrzebujesz jedynie dokumentu tożsamości - wszystko załatwiasz z naszą firmą. Sprawdź to >>

Kurs na zamówienie

Możemy zorganizować kurs szyty na miarę - specjalnie dla Twojej firmy. Skutecznie szkolimy już 3 osobowe grupy.

Kurs może odbyć się w naszych biurach w całej Polsce (Warszawa, Łódź, Wrocław, Gdańsk, Katowice, Kraków, Poznań) lub w siedzibie Twojej firmy.

Bardzo często realizujemy szkolenia oparte na danych otrzymanych od klienta. Wówczas nasi trenerzy elastycznie dopasowują program kursu do specyfiki Twoich danych - dobierają odpowiednie metody analizy tych danych, tak aby wycisnąć z nich maksymalnie dużo korzyści dla Twojego biznesu.

Koszt takiego kursu jest ustalany indywidualnie, zależnie od wielkości grupy i miejsca przeprowadzania szkolenia. Kurs może odbywać się również w języku angielskim.

Wyślij na szkolenie cały dział analityczny.

Mamy duże doświadczenie w szkoleniach dla działów analitycznych. Szkoląc grupę analityków z danej firmy przygotowujemy program warsztatów praktycznych pod konkretną branżę, tak aby uczestnicy mogli wynieść ze szkolenia jak najwięcej.

Takie szkolenie znacząco rozszerza możliwości Twojego zespołu analitycznego. Umiejętność posługiwania się językiem programowania Python i jego dodatkami przeznaczonymi do analizy danych wielokrotnie zwiększy tempo dostarczania zaawansowanych analiz oraz poprawi ich jakość.

Komfortowe warunki do nauki

ALX prowadzi kursy na najwyższym poziomie - przychodząc do nas dostajesz jakość “premium”. Co to znaczy?

 • Nasi trenerzy to wybitni specjaliści z ogromnym doświadczeniem - a nie przypadkowe osoby.
 • Program naszych kursów jest dopasowany do rynku pracy - szkolimy tak, żebyś później mógł pracować w zawodzie, a nie tylko tak jak jest w książkach czy skryptach sprzed 5 lat. Technologia idzie do przodu w tempie błyskawicznym i tylko specjaliści, którzy cały czas są w zawodzie mogą nauczyć Cię tego czego aktualnie wymagają pracodawcy.
 • No i na koniec najważniejsze! Nawet najlepszy program kursu i najlepszy trener nie zmusi nikogo do intensywnej pracy w dusznej, ciemnej sali bez okien z laptopem na kolanach! Nasze kursy są prowadzone w profesjonalnych, doskonale wyposażonych salach, w największych miastach Polski oraz w Warszawie, gdzie jest nasza siedziba, w ścisłym centrum miasta, w komfortowym, klimatyzowanym biurowcu klasy premium. Zapewniamy nowoczesny sprzęt komputerowy (nie musisz mieć swojego komputera) oraz poczęstunek (nawet zimne piwo, rzecz jasna bezalkoholowe) gratis!

Referencje

Przeczytaj, jak naszą pracę oceniają klienci.

Ministerstwo Prawy i Polityki Społecznej

Szkolenie przeprowadzone zostało na wysokim poziomie merytorycznym i organizacyjnym, a zaangażowanie ze strony organizatorów zasługuje na wysokie uznanie.

AEGON

Uczestnicy szkoleń wysoko ocenili program szkoleń, materiały dydaktyczne oraz kompetencje i zaangażowanie prowadzących. (…) Polecamy ALX jako partnera gwarantującego należyte wykonanie usługi.

Strabag

Jesteśmy bardzo zadowoleni z realizacji szkoleń. Wszystkie szkolenia i trenerzy otrzymali w ankietach wysokie noty od naszych pracowników.

Samsung

Realizacja programu szkoleniowego spotkała się z dużym uznaniem uczestników kursu. ALX możemy polecić jako solidnego partnera biznesowego w obszarze szkoleń informatycznych, dysponującego kadrą wykładowców z dużym doświadczeniem.

Zapisz się na ten kurs

Wybierz interesujący Cię termin oraz miasto

Warszawa:
 • 03.04 (D)TooltipTriangle
 • 05.06 (D)TooltipTriangle
 • 08.06 (Z)TooltipTriangle

Żaden termin nie pasuje?

Podaj swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o przyszłych terminach

Masz pytanie?

Tu możesz zadać niezobowiązujące i szybkie pytanie na temat szkolenia

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez „ALX” Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Warszawie w celu realizacji zgłoszenia.