Nauka programowania w C# i technologii .NETK-C#

 • C#
 • .NET
 • Visual Studio
 • Windows Forms
 • SQL
 • ASP.NET

Obecnie brak terminów otwartych

Zdalnie
 • 16.06 - dzienny (dwa 3-dniowe bloki i jeden 4-dniowy, co 2 tyg.)
 • 19.06 - zaoczny (sob-niedz., średnio co 2 tygodnie)
  zostało 8 miejsc
Warszawa
 • 16.06 - dzienny (po zdjęciu ograniczeń)
 • 19.06 - zaoczny (po zdjęciu ograniczeń)

Tryb zdalny: online na żywo z trenerem i grupą. Zobacz więcej o kursach zdalnych i zakł. "Terminy".
Można: zrezygnować do 15 dni przed startem; w każdej chwili przejść z trybu "na sali" na zdalny.
Kursy dostępne również na zamówienie, w terminie i lokalizacji do uzgodnienia, dla grup od 6 osób.

4,8/5 (213)
Stars
dla firm - netto
dla osób prywatnych - brutto (pokrywamy VAT)
dla podmiotów publicznych - zwolnione z VAT

Cena kursu: 4190 PLN

lub 838 PLN miesięcznie (5 rat)

poczęstunek w cenie

stanowisko komputerowe w cenie

first minute (30+ dni do startu) - 3%

Zacznij karierę w IT jako młodszy programista .NET

Naucz się pisać aplikacje w Windows. Intensywny, 10-dniowy bootcamp od totalnych podstaw!

 • Tematyka:
  Język C#, środowisko .NET, Visual Studio,
  Windows Forms, język SQL, Microsoft SQL
  Server, HTML, ASP.NET
 • Czas trwania:
  80 godzin kodowania w trakcie kursu +
  40 godzin pracy w domu z naszymi
  materiałami = w sumie 120 godzin!
 • Tryby zajęć:
  • weekendowo (sob-niedz., średnio co 2 tygodnie)
  • dziennie (blok 4-dniowy i dwa 3-dniowe, co ok. 2 tyg.)
  • wieczorowo (2x w tygodniu, 18-20:30, przez ok. 3 m-ce)
 • Grupa:
  Dla kursów zdalnych - do 17 osób łącznie.
  Gdy dozwolone stacjonarnie - na sali max 9 osób
  (więcej powierzchni na osobę niż według zaleceń).
 • Rekrutacja:
  kurs od podstaw, brak wymagań
 • Miejsce:
  Warszawa, Kraków, Gdańsk, Wrocław oraz Zdalnie (online na żywo z trenerem i grupą)
 • Elastyczność:
  a) do 15 dni przed startem można zrezygnować
  b) podczas zajęć można:
  - przejść z trybu stacjonarnego na zdalny
  - ze zdalnego na stacjonarny
  - zawiesić uczestnictwo i dokończyć później
  (w miarę dostępności miejsc.)
 • Prowadzący:
  expert technologii .NET
 • Cena:
  4 190 PLN*
  dla firm - netto
  dla osób prywatnych brutto (pokrywamy VAT)
  dla podmiotów publicznych - zwolnione z VAT
Możesz zapłacić w 5 ratach po 838 zł - bez żadnych kosztów (sprawdź)
poczęstunek w cenie
stanowisko komputerowe w cenie

Inne opcje nauki

Krótkie szkolenia:

C# - programowanie od podstaw w 5 dni

To jest kurs prowadzony metodą bootcampu i jest to najszybsza droga do zdobycia wymarzonej pracy w IT. Nauki jest dużo - nie ukrywamy tego! Program bootcampu został ułożony tak - aby w krótkim czasie osobę bez wcześniejszego kontaktu z programowaniem zmienić w młodszego programistę .NET. Bootcamp odbywa się w formie warsztatów z trenerem - jest to specjalista z wieloletnim doświadczeniem, pracujący w branży - czynny zawodowo programista, który nauczy Cię tylko tego co aktualnie jest wymagane na rynku pracy.

Metoda bootcampu programistycznego

Pierwotne znaczenie słowa “bootcamp” to: ekstremalnie intensywny trening, który z rekrutów armii USA robi prawdziwych wojskowych - zdolnych od razu do walki. Bootcampy programistyczne właśnie tak działają - są nastawione na praktykę i intensywną naukę tych umiejętności, które są poszukiwane przez pracodawców. Kończąc bootcamp jesteś gotowy do pracy jako młodszy programista!

Dla kogo jest ten kurs?

Nigdy nie programowałeś, ale bardzo chcesz zacząć? Ten bootcamp jest stworzony dla Ciebie. To jest kurs dla zupełnie początkujących! Programista to obecnie jeden z najbardziej rozchwytywanych zawodów i co oczywiste – świetnie płatny. Na początku swojej kariery młodszy programista .NET (w zależności od miasta i wielkości firmy) średnio może liczyć na wynagrodzenie od 6 000 zł miesięcznie.

Zarobki programistów .NET

Zarobki programistów .NET

Nasze metody nauki

 • Nauka stacjonarna w małych grupach!

  Bootcamp prowadzimy w specjalnie wyposażonych, klimatyzowanych salach - w największych miastach w Polsce. Podczas kursu pracujesz w małej grupie, dokładnie tak jak w szkołach języków obcych - w ten sposób nauka programowania jest szybsza. Uczysz się także pracy zespołowej, żebyś od razu po zakończeniu kursu mógł pracować w zespole programistów.
 • Dużo praktyki pod okiem trenera!

  Sama teoria nigdy nie wystarczy. Żeby zawodowo programować trzeba mieć konkretne umiejętności praktyczne - wtedy stajesz się atrakcyjnym kandydatem na rynku pracy. U nas nie ma wykładów z teorii - na bootcampie uczysz się tylko praktycznych rzeczy. Przez cały czas jest przy Tobie trener, którego w każdej chwili możesz zapytać i poprosić o pomoc.
 • Nauka w domu w przerwie pomiędzy zajęciami.

  Żeby przejść bootcamp programistyczny trzeba być mocno zmotywowanym i przyłożyć się do nauki również w domu. Pomiędzy modułami kursu jest przerwa - tydzień lub 2 tygodnie. Wykorzystaj ją na naukę, utrwalenie wiadomości i ćwiczenia. Od swojego trenera otrzymasz odpowiednio przygotowane materiały oraz zadania - tylko duża ilość ćwiczeń sprawi, że utrwalisz zdobytą wiedzę i bardzo szybko opanujesz technologię.

Język C# jest doskonały na początek kariery!

Wiele osób, które rozważa naukę programowania, czy to samodzielnie za pomocą tutoriali i ebooków, czy na studiach informatycznych czy też na kursie programowania - zadaje zawsze to samo pytanie…

Czy programowanie jest trudne? Czy ja się do tego nadaję?

My wtedy odpowiadamy:

Nauka programowania wymaga pewnego wysiłku. Jak wielkiego? To zależy od trzech rzeczy:

 • Od Twoich predyspozycji - jeśli masz umysł analityczny, liczby nie sprawiają Ci przykrości (niekoniecznie musisz kochać matematykę) i jesteś zmotywowany - możesz zostać świetnym programistą.
  • Wybierzesz studia? Czeka Cię kilka lat nauki, także rzeczy które nigdy nie przydadzą Ci się w życiu zawodowym.
  • Wybierzesz naukę samodzielną? Doświadczenie dziesiątek naszych kursantów, którzy też tak próbowali pokazuje, że wyszukanie odpowiednich książek i tutoriali zajmuje więcej czasu niż samo ich przerobienie. Często dopiero w połowie okazuje się, że dany tutorial nie jest dla mnie lub nie rozwiązuje problemu który napotkałem i muszę szukać nowego, zaczynając od początku po drodze znowu ucząc się niepotrzebnych rzeczy. Dobrze jest sięgnąć po książki kiedy ma się już podstawę, lepiej zna się własne możliwości i potrzeby.
  • Zawodu programisty najszybciej nauczysz się poprzez praktykę - od kogoś kto wykonał podobnych projektów tysiące - od doświadczonego, zawodowego programisty. Zdecydowanie najszybszą drogą do nauki programowania jest kurs w szkole programowania gdzie już po pierwszych kilku godzinach zaczynasz pisać swój własny kod!
 • Od tego jaki język wybierzesz na początek nauki

Dlaczego warto wybrać C#?
Bo jest uniwersalny i wszechstronny!

 • Język C# jest nowoczesny i łatwy! W standardzie posiada wiele funkcji ułatwiających pisanie programów. Nie trzeba tworzyć samemu struktur ani odkrywać na nowo koła. Wystarczy poznać możliwości jakie daje .NET i nauczyć się z nich prawidłowo korzystać.
 • Język C# to przepustka do pracy w korporacji! Język C# został stworzony dla ekosystemu Microsoftu - jednak dziś ma olbrzymią społeczność użytkowników i jest najpopularniejszą alternatywą dla Javy w największych firmach na świecie!
 • Język C# to wszechstronność! W Języku C# możesz pisać aplikacje na telefony komórkowe, wielkie serwisy internetowe czy gry 3d. Dzięki uniwersalności C# napiszesz w nim każdą aplikację! .NET jest dostępny dla wszystkich najpopularniejszych systemów operacyjnych - Windows, Linux i macOS!

Czego nauczysz się na bootcampie?

Pracy w Microsoft Visual Studio

Poznasz środowisko, które pozwoli Ci budować samodzielne aplikacje. Dzięki poznanej technologii skrócisz czas budowania graficznego interfejsu swojej aplikacji, a stworzony kod będziesz mógł z łatwością przenieść na każdą platformę, która ma zainstalowany Microsoft .NET Framework.

Zarządzanie bazą danych w Microsoft SQL Server

Nauczysz się korzystać z baz danych, aby Twoje aplikacje mogły przechowywać więcej informacji. Trenerzy nauczą Cię jak obsługiwać i zarządzać bazami danych na poziomie młodszego programisty.

Tworzenia aplikacji typu CRUD (Create, Read, Update, Delete)

Już po kilku godzinach bootcampu zaczniesz pisać swój własny kod. Na kursie, pod czujnym okiem trenera napiszesz własną aplikację z wykorzystaniem biblioteki Windows Forms oraz bazy danych. Tysiące tego rodzaju aplikacji tworzy się w praktyce, w firmach wszelkich branż i rozmiarów.

Projektowania aplikacji internetowych przy użyciu ASP.NET

Nauczysz się tworzyć dynamiczne serwisy internetowe z wykorzystaniem nowoczesnych technologii webowych. Do najbardziej znanych serwisów pisanych w tej technologii należą m.in. xbox360 i stackoverflow.

Certyfikat

Ukończenie kursu w szkole programowania ALX

Po ukończeniu kursu, otrzymasz certyfikat sygnowany przez ALX, ze szczegółową listą zdobytych umiejętności. Każdy certyfikat posiada unikalny identyfikator i wersję elektroniczną (niezależnie od tego, czy zamówiona zostanie również wersja papierowa). Jeśli chcesz, możesz udostępnić swój certyfikat przeklejając jego adres URL - na przykład do swojego profilu na portalu społecznościowym lub zawodowym, albo do swojego CV.

Akredytacja Kuratorium Oświaty

Schemat nauki podczas kursu

ALX - Szkolenia IT Dzienne
ALX - Szkolenia IT Zaoczne

Zostać programistą bez studiów - to możliwe?

Branża IT to bardzo dobre zarobki i elastyczne godziny pracy. Niedobór programistów w Polsce, szacowany jest na ok. 50 tys. wakatów - w związku z tym programiści są niemal natychmiast rozchwytywani przez pracodawców. Umiejętność programowania, czyli tworzenia aplikacji jest niezwykle ceniona! Co ważne? Liczą się umiejętności i praktyka - a nie dyplom uczelni. Wielu programistów nie ma wykształcenia informatycznego. Często spotyka się humanistów czy polonistów, którzy kodują lepiej niż ci po studiach informatycznych. Ogromną popularnością cieszą się kursy programistyczne prowadzone w trybie bootcampów gdzie nudna i niepotrzebna teoria jest pomijana lub ograniczana do minimum a kursanci uczą się tylko tego, co niezbędne do podjęcia pracy na stanowisku młodszego programisty.

Na forach internetowych znaleźć można wiele podobnych wpisów, które przemawiają za tym, że aby być dobrym programistą trzeba praktyki, a tej na studiach nie znajdziemy:

„Skończyłem politechnikę na kierunku informatyka i po pięciu latach nie czułem się nawet średnim programistą, a wszystkiego, co potrafiłem, nauczyłem się w zasadzie sam. Dwa miesiące praktyk po studiach dały mi zdecydowanie więcej.”

Nie martw się o sprzęt do nauki! Zapewniamy go w szkole programowania ALX

Bootcamp to duży wydatek?

Rozłóż go sobie na raty - bez żadnych dodatkowych kosztów.

Udział w bootcampie to dla wielu naszych kursantów istotna inwestycja. To inwestycja w Twoje umiejętności i szansa na zdobycie wymarzonej, bardzo dobrze płatnej pracy w branży IT.

Jest to także spory wydatek!

Wiemy o tym i dlatego oferujemy dogodne opłaty za nasze bootcampy w systemie ratalnym - bez żadnych dodatkowych kosztów.

Płacisz tylko tyle - ile kosztuje kurs.

Jak zapłacić za bootcamp w ratach?

Procedura jest wyjatkowo prosta - nie musisz kontaktować się z żadnym bankiem, nie musisz przechodzić skomplikowanych weryfikacji, potrzebujesz jedynie dokumentu tożsamości - wszystko załatwiasz z naszą firmą. Sprawdź to >>

Chcesz poznać inne sposoby finansowania kursów?

W przypadku naszych szkoleń można także skorzystać z różnego rodzaju dofinansowania np. z Urzędu pracy czy za pomocą Projektu Ogólnopolskiego Programu Edukacji Narodowej. Szczegółowe i aktualne informacje znajdziesz bezpośrednio na naszej stronie w tym miejscu: sposoby finansowania kursów

“Chciałem dobrze zarabiać i mieć stabilną pracę. Wiedziałem że branża IT to jest coś dla mnie. Żałowałem wyboru studiów, już w pierwszym roku po obronie magistra wiedziałem, że politologia to był błąd i sporo na tym nie da się zarobić. Zaczęło się od tutoriali w internecie. Nie mogłem się zdecydować w którym kierunku chcę iść, który język programowania wybrać na początek. Trochę się zraziłem. Zdecydowałem się zainwestować i wybrałem kilkanaście dni bardzo intensywnej nauki z doświadczonym trenerem na bootcampie ALX. To był strzał w dziesiątkę! Umiem pisać aplikacje na Windowsa, rozesłałem swoje CV do kilku firm współpracujących z ALX i odzew przerósł moje oczekiwania - polecam! ”

Patryk l.28

Trenerzy - wiedza połączona z praktyką

Trener, który będzie prowadził ten kurs to wykładowca i informatyk w jednej osobie. Nasi trenerzy wywodzą się z najlepszych polskich uczelni i od wielu lat wykonują projekty IT dla firm zewnętrznych, organizacji i instytucji publicznych. Na codzień pracują w zawodzie - co daje im możliwość prowadzenia ultra ciekawych zajęć, przepełnionych przykładami z realnych projektów.

Trenerzy ALX

Trenerzy - zawodowi programiści

Nawet najlepiej przygotowany program kursu nie zadziała bez dobrego, otwartego na słuchaczy i doświadczonego wykładowcy. Doskonale o tym wiemy!

Dlatego nasi trenerzy są najlepsi. Mają wieloletnie doświadczenie w szkoleniach, nauczaniu oraz tworzeniu oprogramowania. Są to praktycy - osoby prowadzące żywe, obfitujące w realistyczne przykłady zajęcia.

Tomasz (dr inż.)

C#/.NET, JavaScript, HTML, SQL/T-SQL

Specjalizuje się w technologiach: .NET MVC, Entity Framework, LINQ oraz bazach danych: Microsoft SQL Server, Access, PostgreSQL/PostGIS, MySQL. Jest także certyfikowanym trenerem Microsoft. Dużo gra w siatkówkę.

Tomasz (dr inż.)

Ogromna wiedza, doświadczenie i wulkan energii - tak najłatwiej określić tego trenera. Swoje solidne wykształcenie wyniósł z Politechniki Warszawskiej, tam zdobył tytuł doktora nauk technicznych w zakresie informatyki. Posiada szeroką wiedzę z różnych dziedzin informatyki, specjalizuje się w technologiach: .NET MVC, Entity Framework, LINQ oraz bazach danych: Microsoft SQL Server, Access, PostgreSQL/PostGIS, MySQL.

Tomasz jest także certyfikowanym trenerem Microsoft. Zawodowo zajmuje się opracowaniem i implementacją złożonych systemów technologicznych m.in.: systemu informacyjnego wspomagającego działania antyterrorystyczne czy systemu ratowniczego na poziomach: gmina, powiat, województwo. Tworzył zaawansowane aplikacje dla Agencji Unii Europejskiej FRONTEX i Europejskiej Agencji Obrony.

Zajmował się opracowaniem algorytmów z zakresu morfologii matematycznej, przetwarzania obrazów, sztucznej inteligencji na potrzeby wspomagania diagnostyki zmian chorobowych. Tomasz jest także głównym wykonawcą w projekcie badawczym Narodowego Centrum Nauki pt: “Metody i algorytmy morfometrii ilościowej w komputerowej analizie obrazów mikroskopowych nowotworów i innych zmian chorobowych w patomorfologii.”

Od wielu lat, z sukcesem prowadzi bardzo praktyczne szkolenia z systemów baz danych, analizy danych, programowania oraz systemów operacyjnych. Prowadzone przez niego kursy są intensywne i nasycone dużą dawką ciekawych przykładów. Przekroczył liczbę 2 tysięcy godzin szkoleniowych, podczas których skutecznie podnosił kwalifikacje zawodowe pracowników korporacji, instytucji rządowych, urzędów oraz małych i średnich firm.

W wolnym czasie oddaje się bezgranicznie swojej pasji, czyli graniu w siatkówkę.

Posiada certyfikaty:

 • MCP – Microsoft Certified Professional
 • .Net Framework 4, Windows Applications
 • SQL Server 2008, Database Development
 • .NET Framework 4, Data Access
 • SQL Server 2008, Implementation and Maintenance

Jeden bootcamp, dwie motywacje

 • Dla pracownika

  Jesteś osobą prywatną? Jeżeli będziesz dobry - po bootcampie pomożemy Ci znaleźć pracę w IT.

 • Dla pracodawcy

  Jesteś pracodawcą? Rozwiń umiejętności swojego pracownika - wyślij go na bootcamp!

Komfortowe warunki do nauki

ALX prowadzi kursy na najwyższym poziomie - przychodząc do nas dostajesz jakość “premium”. Co to znaczy?

 • Nasi trenerzy to wybitni specjaliści z ogromnym doświadczeniem - a nie przypadkowe osoby.
 • Program naszych kursów jest dopasowany do rynku pracy - szkolimy tak, żebyś później mógł pracować w zawodzie, a nie tylko tak jak jest w książkach czy skryptach sprzed 5 lat. Technologia idzie do przodu w tempie błyskawicznym i tylko specjaliści, którzy cały czas są w zawodzie mogą nauczyć Cię tego czego aktualnie wymagają pracodawcy.
 • No i na koniec najważniejsze! Nawet najlepszy program kursu i najlepszy trener nie zmusi nikogo do intensywnej pracy w dusznej, ciemnej sali bez okien z laptopem na kolanach! Nasze kursy stacjonarne są prowadzone w profesjonalnych, doskonale wyposażonych salach, w największych miastach Polski oraz w Warszawie, gdzie jest nasza siedziba, w ścisłym centrum miasta, w komfortowym, klimatyzowanym biurowcu klasy premium. Zapewniamy nowoczesny sprzęt komputerowy (nie musisz mieć swojego komputera) oraz poczęstunek (nawet zimne piwo, rzecz jasna bezalkoholowe) gratis!

Referencje

Przeczytaj, jak naszą pracę oceniają klienci.

Ministerstwo Prawy i Polityki Społecznej

Szkolenie przeprowadzone zostało na wysokim poziomie merytorycznym i organizacyjnym, a zaangażowanie ze strony organizatorów zasługuje na wysokie uznanie.

AEGON

Uczestnicy szkoleń wysoko ocenili program szkoleń, materiały dydaktyczne oraz kompetencje i zaangażowanie prowadzących. (…) Polecamy ALX jako partnera gwarantującego należyte wykonanie usługi.

Strabag

Jesteśmy bardzo zadowoleni z realizacji szkoleń. Wszystkie szkolenia i trenerzy otrzymali w ankietach wysokie noty od naszych pracowników.

Samsung

Realizacja programu szkoleniowego spotkała się z dużym uznaniem uczestników kursu. ALX możemy polecić jako solidnego partnera biznesowego w obszarze szkoleń informatycznych, dysponującego kadrą wykładowców z dużym doświadczeniem.

Zapisz się na ten kurs

Wybierz interesujący Cię termin oraz miasto

Zdalnie:
 • 16.06 (D)TooltipTriangle
 • 19.06 (Z)TooltipTriangle
Warszawa:
 • 16.06 (D)TooltipTriangle
 • 19.06 (Z)TooltipTriangle

Żaden termin nie pasuje?

Podaj swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o przyszłych terminach

Masz pytanie?

Tu możesz zadać niezobowiązujące i szybkie pytanie na temat szkolenia

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez „ALX” Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Warszawie w celu realizacji zgłoszenia.