Zaawansowany programista PHPK-PHP-S

Obecnie brak terminów otwartych

Warszawa
 • 07.06 - dzienny 3 dni zajęć, dwa tygodnie przerwy, 3 dni zajęć)
 • 24.06 - zaoczny (sob-niedz., co 2 tygodnie)

Dostępne również na zamówienie, w terminie i lokalizacji do uzgodnienia, dla grup od 6 osób.

4,5/5 (135)
Stars
dla firm - netto
dla osób prywatnych - brutto (pokrywamy VAT)
dla podmiotów publicznych - zwolnione z VAT

Cena kursu: 3590 PLN

możliwość rozłożenia na 5 rat

Akredytacja

Intensywny kurs dla programistów PHP.

Symfony2, Doctrine, zaawansowany Javascript i HTML5

Szeroki zakres zagadnień, który podniesie Twoje kwalifikacje. Kurs w formie warsztatów - prowadzony przez praktyków, kierowników zespołów programistycznych. Uczymy tego, co aktualnie jest wymagane na rynku pracy. Podczas kursu tworzysz realny, użyteczny kod.

 • Tematyka:
  Symfony2, Doctrine, HTML5, Javascript, grafika wektorowa, grafika rastrowa, JQuery, Mustache, Angularjs
 • Czas trwania:
  48 godzin
 • Natężenie:
  tryb weekendowy lub dzienny
 • Małe grupy:
  6-14 osób
 • Prowadzący:
  kierownik zespołu programistycznego
 • Rekrutacja:
  dobra znajomość PHP i co najmniej podstawowa programowania obiektowego; dobra znajomość SQL, podstawowa znajomość administracji dowolnym wybranym systemem bazodanowym.
 • Miejsce:
  Warszawa, Kraków, Łódź, Poznań, Gdańsk
 • Cena:
  3 590 PLN*
  dla firm - netto
  dla osób prywatnych brutto (pokrywamy VAT)
  dla podmiotów publicznych - zwolnione z VAT
Możesz zapłacić w 5 ratach po 718 zł - bez żadnych kosztów (sprawdź)
4.5/5
Stars
135
kursantów uczestniczyło w kursie
Od samego początku pisaliśmy kod. Praktyka i jeszcze raz praktyka - o to chodziło!

Nasz kurs przeznaczony jest dla tych, którzy:

 • są już co najmniej średnio zaawansowanymi programistami webowymi,
 • chcą podwyższyć swoje kwalifikacje / znaleźć lepszą pracę,
 • są ciekawi aktualnych trendów i bieżących, zaawansowanych technologii.

Wymagania: dobra znajomość PHP i co najmniej podstawowa programowania obiektowego; dobra znajomość SQL, podstawowa znajomość administracji dowolnym wybranym systemem bazodanowym.

Program jest kontynuacją kursu Programista WWW (PHP), ale ukończenie tego kursu u nas nie jest obowiązkowe, zapraszamy wszystkich chętnych. W wypadku wątpliwości co do poziomu posiadanej wiedzy (czy ten kurs jest dla mnie odpowiedni? a może lepiej zapisać się na podstawowy? itd.) zachęcamy do kontaktu. Zazwyczaj zaproponujemy bezpłatną konsultację z trenerem. Zależy nam na dobrym dopasowaniu naszych grup i poziomie zajęć.

Wartościowa wiedza i umiejętności

Pobierz szczegółowy program kursu

Kurs jest częścią ścieżek:

Program w skrócie:

 • Symfony2 i Doctrine - praktyka nowoczesnego programowania obiektowego w PHP (typowe wzorce projektowe, MVC...)
 • HTML5 - multimedia i efekty, zaawansowana interakcja z użytkownikiem, drag&drop, lokalny system plików, aplikacje offline
 • zaawansowany Javascript nowoczesne biblioteki, użycie serwisów REST, złożone aplikacje po stronie klienta: MVC, MVVM, MVP; AngularJS, Backbone, Underscore, Mustache,
 • przybornik współczesnego programisty webowego wdrożenia w chmurze (np. Heroku), zarządzanie zależnościami, użycie rozproszonego systemu kontroli wersji.

Programowania nie sposób nauczyć się teoretycznie, ani tylko z książek. Na kursie najważniejsza jest praktyka.

 • Uczestnicy poznają od praktycznej strony kolejne technologie i metodologie tworzenia aplikacji.
 • Podczas kursu tworzone są kompletne, użyteczne elementy aplikacji.
 • Program kursu dostosowujemy na bieżąco do trendów i potrzeb rynku.

Wszystko odbywa się pod okiem zawodowych, doświadczonych programistów i kierowników zespołów. Kursanci mają styczność z żywym, praktycznym podejściem. Nabywają dobrych programistycznych nawyków.

Kurs posiada akredytację MEN.

W przypadku jakichkolwiek pytań odnośnie programu kursu napisz do nas lub zadzwoń.

Certyfikacja

Po zakończeniu zajęć, wydajemy certyfikat ukończenia kursu.

Część słuchaczy jest dodatkowo zainteresowana możliwością zdawania egzaminów certyfikacyjnych (SensioLabs Certified Developer lub Zend Certified Engineer - ZCE). Więcej informacji na temat procedur dotyczących egzaminów i certyfikatów zewnętrznych znajduje się w dziale certyfikacja. Natomiast w zakresie naszych programów i wymaganej na egzaminach wiedzy:

 • Niniejszy kurs, zawierając obszerny moduł związany z Symfony2, obejmuje większość materiału niezbędnego do certyfikacji SLCD.
 • Dla zainteresowanych zdaniem egzaminu ZCE - przygotowanie do certyfikatu ZCE stanowi szkolenie ZCE PREP (zakładające opanowanie zakresu kursu Programista PHP);
Akredytacja Kuratorium Oświaty

Trenerzy - zawodowi programiści

Nawet najlepiej przygotowany program kursu nie zadziała bez dobrego, otwartego na słuchaczy i doświadczonego wykładowcy. Doskonale o tym wiemy!

Dlatego nasi trenerzy są najlepsi. Mają wieloletnie doświadczenie w szkoleniach, nauczaniu oraz tworzeniu oprogramowania. Są to praktycy - osoby prowadzące żywe, obfitujące w realistyczne przykłady zajęcia.

Robert Gurgul

JavaScript, Angular, HTML i CSS/SASS

Doświadczony web developer. Od wielu lat współpracuje z wieloma firmami i agencjami - cały czas wykonując projekt front-endowe. Prowadzi niesłychanie praktyczne, warsztatowe szkolenia. Prywatnie miłośnik zdrowego żywienia.

Robert Gurgul

Robert jest front-end developerem i bardzo doświadczonym trenerem - przeprowadził ponad 2000 godzin zajęć szkoleniowych dla programistów.

Mocną stroną tego trenera jest niesłychanie praktyczne podejście do omawianego tematu poparte solidną wiedzą - to wszystko za sprawą wieloletniego doświadczenia oraz zamiłowania do programowania. Robert opracował autorską metodę szkolenia - uczy w taki sposób, aby kursanci nie musieli się stresować i zawsze byli na bieżąco z materiałem - ale też jak sam twierdzi - na jego zajęciach nie zawsze jest “z górki”;) Celem Roberta jest nie tylko nauczenie nowej technologii, ale również przygotowanie do pracy w projekcie. Robert kładzie duży nacisk na takie zagadnienia jak: architektura aplikacji, reużywalność komponentów, dobry podział na moduły, łatwość wprowadzania zmian czy testowanie.

Bogate doświadczenie zawodowe zdobywał jako web-developer - pracując dla Gemiusa (Developing Single Page App using: JavaScript, Backbone, Handlebars, Compass/Sass, HTML, testing: Karma, Jasmine, Sinon.JS) oraz dla JW Construction (HTML5, CSS3, JavaScript, jQuery, AngularJs, Backbone).Tworzył aplikacje (Adobe Flex apps and Flash games: ActionScript 3) dla agencji Kombinat Multimedialny. Stale współpracuje z rozmaitymi firmami (Asseco, 180heartbeats, webinterpret) jako architekt oraz front-end developer.

W czasie wolnym Robert chodzi na ściankę wspinaczkową. Żeby uniknąć kontuzji i być w dobrej formie cały rok dba o dietę - jest pasjonatem zdrowego odżywiania.

Piotr Grabski-Gradziński

PHP, Symfony, JS, aplikacje webowe

Praktyk programowania z zacięciem teoretycznym, kierownik dużego zespołu, MBA. Prowadził projekty IT dla wielu korporacji. Specjalizuje się m.in. w aplikacjach webowych opartych o PHP, bazach danych, wykorzystaniu Symfony i Zend Frameworka. Żeby nabrać dystansu do świata - nurkuje. Żeby świat ocalić - fotografuje.

Piotr Grabski-Gradziński

Piotr jest zawodowym programistą, wykładowcą z wieloletnim doświadczeniem i autorem wielu materiałów edukacyjnych. Wykształcenie zdobył na Uniwersytecie Jagiellońskim na kierunku Informatyki Stosowanej oraz następnie w Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie (MBA).

Prowadził projekty dla wielu korporacji m.in.: PZU, Danone, Colgate-Palmolive, Nestle, mBank, Mondelez, Novartis, Nutricia, Orange. Obecnie jest dyrektorem technologicznym w międzynarodowej agencji marketingowej VML i zarządza zespołem kilkudziesięciu programistów.

Prowadzi bardzo intensywne i nasycone praktycznymi przykładami szkolenia i kursy m.in. z zakresu aplikacji webowych (Symfony2 / Doctrine2) oraz PHP. Piotr jest wysoko ocenianym trenerem - kursantom podoba się fakt, iż na zajęciach mogą pracować na realnych przykładach i zadaniach, które przynoszą ze swojej pracy zawodowej. Piotr od wielu lat wykonuje projekty IT dla firm zewnętrznych, dlatego jego kursanci kończą szkolenia świetnie przygotowani do obecnych potrzeb rynku pracy.

W chwilach wolnych uprawia sporty wodne – jest zapalonym żeglarzem oraz nurkiem. Jego pasją jest również fotografia.

Filip Dreger

Java EE, Spring MVC, Android, bazy danych

Doskonale zna środowisko Java EE, Spring Framework, programista Androida, baz danych, PHP i Zend Framework, XML. Interesuje się iluzją sceniczną i sztuką prestidigitatorską. Miłośnik musicalu teatralnego po 1961.

Filip Dreger

ALX - Najlepsze Szkolenia IT ALX - Najlepsze Szkolenia IT

Komfortowe warunki do nauki

ALX prowadzi kursy na najwyższym poziomie - przychodząc do nas dostajesz jakość “premium”. Co to znaczy?

 • Nasi trenerzy to wybitni specjaliści z ogromnym doświadczeniem - a nie przypadkowe osoby.
 • Program naszych kursów jest dopasowany do rynku pracy - szkolimy tak, żebyś później mógł pracować w zawodzie, a nie tylko tak jak jest w książkach czy skryptach sprzed 5 lat. Technologia idzie do przodu w tempie błyskawicznym i tylko specjaliści, którzy cały czas są w zawodzie mogą nauczyć Cię tego czego aktualnie wymagają pracodawcy.
 • No i na koniec najważniejsze! Nawet najlepszy program kursu i najlepszy trener nie zmusi nikogo do intensywnej pracy w dusznej, ciemnej sali bez okien z laptopem na kolanach! Nasze kursy są prowadzone w naszej siedzibie - w ścisłym centrum Warszawy, w komfotowych klimatyzowanych salach z nowoczesnym sprzętem komputerowym (nie musisz mieć swojego komputera). Oczywiście z poczęstunkiem (a nawet zimnym piwem, rzecz jasna bezalkoholowym) gratis!

Pomagamy kursantom znaleźć pracę

Na tym kursie zdobędziesz wiedzę oraz umiejętności praktyczne, które pozwolą Ci szybko rozwinąć karierę zawodową. Program każdego kursu jest przygotowany przez naszych trenerów - czynnych zawodowo informatyków, kierowników zespołów programistycznych, którzy od wielu lat pracują w branży, wykonują projekty IT w korporacjach i instytucjach publicznych. Nasze kursy są więc idealnie dostosowane do aktualnych potrzeb rynku pracy.

Szkolimy programistów gotowych do podjęcia pracy. Bardzo zależy nam na tym, żeby nasi najlepsi kursanci znajdowali ją bardzo szybko. Jeżeli więc wyróżniasz się na tle grupy - przykładasz się do nauki, z sukcesem wykonujesz ćwiczenia zadane przez trenera - to chętnie pomożemy Ci rozwinąć skrzydła w zawodzie. Na początku pomożemy Ci przygotować niezbędne dokumenty - zredagować CV oraz profil na LinkedIn - pod kątem nowego zawodu. Nasi specjaliści omówią z Tobą możliwe ścieżki kariery w branży. Następnie skontaktujemy Cię z firmami, z którymi ALX współpracuje od lat - są to agencje reklamowe, software house’y, zespoły programistyczne w korporacjach - wszędzie tam gdzie zatrudnia się programistów.

Pamiętaj, że ALX to nie tylko firma szkoleniowa - my od 15 lat realizujemy projekty komercyjne: tworzymy oprogramowanie i świadczymy usługi utrzymaniowe. Mamy bardzo dużo kontaktów, z których korzystają nasi kursanci!

Zapisz się na ten kurs

Wybierz interesujący Cię termin oraz miasto

Warszawa:
 • 07.06 (D)TooltipTriangle
 • 24.06 (Z)TooltipTriangle

Żaden termin nie pasuje?

Podaj swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o przyszłych terminach

Masz pytanie?

Tu możesz zadać niezobowiązujące i szybkie pytanie na temat szkolenia