Zaawansowany programista PHPK-PHP-2

 • Symfony4
 • Doctrine
 • HTML5
 • dobre praktyki tworzenia aplikacji

Obecnie brak terminów otwartych

Zdalnie
 • 20.04 - dzienny (4 dni zajęć, tydzień przerwy, 3 dni zajęć)
  zostało 8 miejsc
 • 19.06 - zaoczny (sob-niedz., średnio co 2 tygodnie)
 • 21.06 - dzienny (4 dni zajęć, tydzień przerwy, 3 dni zajęć)

Tryb zdalny: online na żywo z trenerem i grupą. Zobacz więcej o kursach zdalnych i zakł. "Terminy".
Można: zrezygnować do 15 dni przed startem; w każdej chwili przejść z trybu "na sali" na zdalny.
Kursy dostępne również na zamówienie, w terminie i lokalizacji do uzgodnienia, dla grup od 6 osób.

4,5/5 (162)
Stars
dla firm - netto
dla osób prywatnych - brutto (pokrywamy VAT)
dla podmiotów publicznych - zwolnione z VAT

Cena kursu: 4190 PLN

lub 838 PLN miesięcznie (5 rat)

poczęstunek w cenie

stanowisko komputerowe w cenie

first minute (30+ dni do startu) - 3%

Akredytacja

Intensywny kurs dla programistów PHP.

Symfony 4, Doctrine, zaawansowany Javascript i HTML5

Szeroki zakres zagadnień, który podniesie Twoje kwalifikacje. Kurs w formie warsztatów - prowadzony przez praktyków, kierowników zespołów programistycznych. Uczymy tego, co aktualnie jest wymagane na rynku pracy. Podczas kursu tworzysz realny, użyteczny kod.

 • Tematyka:
  Symfony 4, Doctrine, HTML5, Javascript, grafika wektorowa, grafika rastrowa, JQuery, Mustache, Angularjs
 • Czas trwania:
  56 godzin
 • Tryby zajęć:
  • weekendowo (sob-niedz., średnio co 2 tygodnie)
  • dziennie (dwa 4-dniowe bloki co ok. 2 tyg.)
 • Grupa:
  Na sali max 9 osób
  (więcej powierzchni na osobę niż według zaleceń).
  Dla kursów zdalnych - do 17 osób łącznie.
 • Prowadzący:
  kierownik zespołu programistycznego
 • Rekrutacja:
  dobra znajomość PHP i co najmniej podstawowa programowania obiektowego; dobra znajomość SQL, podstawowa znajomość administracji dowolnym wybranym systemem bazodanowym.
 • Miejsce:
  Warszawa, Kraków oraz Zdalnie (online na żywo z trenerem i grupą)
 • Elastyczność:
  a) do 15 dni przed startem można zrezygnować
  b) podczas zajęć można:
  - przejść z trybu stacjonarnego na zdalny
  - ze zdalnego na stacjonarny
  - zawiesić uczestnictwo i dokończyć później
  (w miarę dostępności miejsc.)
 • Cena:
  4 190 PLN*
  dla firm - netto
  dla osób prywatnych brutto (pokrywamy VAT)
  dla podmiotów publicznych - zwolnione z VAT
Możesz zapłacić w 5 ratach po 838 zł - bez żadnych kosztów (sprawdź)
poczęstunek w cenie
stanowisko komputerowe w cenie

Inne opcje nauki

Krótkie szkolenia:

Symfony4 i Doctrine2 - aplikacje webowe
4.5/5
Stars
162
kursantów uczestniczyło w kursie
Od samego początku pisaliśmy kod. Praktyka i jeszcze raz praktyka - o to chodziło!

Nasz kurs przeznaczony jest dla tych, którzy:

 • są już co najmniej średnio zaawansowanymi programistami webowymi,
 • chcą podwyższyć swoje kwalifikacje / znaleźć lepszą pracę,
 • są ciekawi aktualnych trendów i bieżących, zaawansowanych technologii.

Wymagania: dobra znajomość PHP i co najmniej podstawowa programowania obiektowego; dobra znajomość SQL, podstawowa znajomość administracji dowolnym wybranym systemem bazodanowym.

Program jest kontynuacją kursu Programista WWW (PHP), ale ukończenie tego kursu u nas nie jest obowiązkowe. Po ukończeniu kursu podstawowego zalecamy minimum 6 miesięcy programowania w pracy lub we własnym zakresie przed przystąpieniem do kursu zaawansowanego. Zapraszamy wszystkich chętnych. W wypadku wątpliwości co do poziomu posiadanej wiedzy (czy ten kurs jest dla mnie odpowiedni? a może lepiej zapisać się na podstawowy? itd.) zachęcamy do kontaktu. Zazwyczaj zaproponujemy bezpłatną konsultację z trenerem. Zależy nam na dobrym dopasowaniu naszych grup i poziomie zajęć.

Wartościowa wiedza i umiejętności

Program w skrócie:

 • Symfony 4 i Doctrine - praktyka nowoczesnego programowania obiektowego w PHP (typowe wzorce projektowe, MVC...)
 • HTML5 - multimedia i efekty, zaawansowana interakcja z użytkownikiem, drag&drop, lokalny system plików, aplikacje offline
 • zaawansowany Javascript nowoczesne biblioteki, użycie serwisów REST, złożone aplikacje po stronie klienta: MVC, MVVM, MVP; AngularJS, Backbone, Underscore, Mustache,
 • przybornik współczesnego programisty webowego wdrożenia w chmurze (np. Heroku), zarządzanie zależnościami, użycie rozproszonego systemu kontroli wersji.

Programowania nie sposób nauczyć się teoretycznie, ani tylko z książek. Na kursie najważniejsza jest praktyka.

 • Uczestnicy poznają od praktycznej strony kolejne technologie i metodologie tworzenia aplikacji.
 • Podczas kursu tworzone są kompletne, użyteczne elementy aplikacji.
 • Program kursu dostosowujemy na bieżąco do trendów i potrzeb rynku.

Wszystko odbywa się pod okiem zawodowych, doświadczonych programistów i kierowników zespołów. Kursanci mają styczność z żywym, praktycznym podejściem. Nabywają dobrych programistycznych nawyków.

Kurs posiada akredytację MEN.

W przypadku jakichkolwiek pytań odnośnie programu kursu napisz do nas lub zadzwoń.

Certyfikacja

Po zakończeniu zajęć, wydajemy certyfikat ukończenia kursu.

Część słuchaczy jest dodatkowo zainteresowana możliwością zdawania egzaminów certyfikacyjnych (SensioLabs Certified Developer lub Zend Certified Engineer - ZCE). Więcej informacji na temat procedur dotyczących egzaminów i certyfikatów zewnętrznych znajduje się w dziale certyfikacja. Natomiast w zakresie naszych programów i wymaganej na egzaminach wiedzy:

 • Niniejszy kurs, zawierając obszerny moduł związany z Symfony 4, obejmuje większość materiału niezbędnego do certyfikacji SLCD.
 • Dla zainteresowanych zdaniem egzaminu ZCE - przygotowanie do certyfikatu ZCE stanowi szkolenie ZCE PREP (zakładające opanowanie zakresu kursu Programista PHP);
Akredytacja Kuratorium Oświaty

Trenerzy - zawodowi programiści

Nawet najlepiej przygotowany program kursu nie zadziała bez dobrego, otwartego na słuchaczy i doświadczonego wykładowcy. Doskonale o tym wiemy!

Dlatego nasi trenerzy są najlepsi. Mają wieloletnie doświadczenie w szkoleniach, nauczaniu oraz tworzeniu oprogramowania. Są to praktycy - osoby prowadzące żywe, obfitujące w realistyczne przykłady zajęcia.

Robert

JavaScript, Angular, HTML i CSS/SASS

Doświadczony web developer. Od wielu lat współpracuje z wieloma firmami i agencjami - cały czas wykonując projekt front-endowe. Prowadzi niesłychanie praktyczne, warsztatowe szkolenia. Prywatnie miłośnik zdrowego żywienia.

Robert

Robert jest front-end developerem i bardzo doświadczonym trenerem - przeprowadził ponad 2000 godzin zajęć szkoleniowych dla programistów.

Mocną stroną tego trenera jest niesłychanie praktyczne podejście do omawianego tematu poparte solidną wiedzą - to wszystko za sprawą wieloletniego doświadczenia oraz zamiłowania do programowania. Robert opracował autorską metodę szkolenia - uczy w taki sposób, aby kursanci nie musieli się stresować i zawsze byli na bieżąco z materiałem - ale też jak sam twierdzi - na jego zajęciach nie zawsze jest “z górki”;) Celem Roberta jest nie tylko nauczenie nowej technologii, ale również przygotowanie do pracy w projekcie. Robert kładzie duży nacisk na takie zagadnienia jak: architektura aplikacji, reużywalność komponentów, dobry podział na moduły, łatwość wprowadzania zmian czy testowanie.

Bogate doświadczenie zawodowe zdobywał jako web-developer - pracując dla Gemiusa (Developing Single Page App using: JavaScript, Backbone, Handlebars, Compass/Sass, HTML, testing: Karma, Jasmine, Sinon.JS) oraz dla JW Construction (HTML5, CSS3, JavaScript, jQuery, AngularJs, Backbone).Tworzył aplikacje (Adobe Flex apps and Flash games: ActionScript 3) dla agencji Kombinat Multimedialny. Stale współpracuje z rozmaitymi firmami (Asseco, 180heartbeats, webinterpret) jako architekt oraz front-end developer.

W czasie wolnym Robert chodzi na ściankę wspinaczkową. Żeby uniknąć kontuzji i być w dobrej formie cały rok dba o dietę - jest pasjonatem zdrowego odżywiania.

Piotr

PHP, Symfony, Java, Python, C#/.NET, SQL

Praktyk programowania z zacięciem teoretycznym, kierownik dużego zespołu, MBA. Prowadził projekty IT dla wielu korporacji. Obecnie pracuje w startupie z branży legaltech tworząc rozwiązania oparte o technologie Microsoft. W zależności od potrzeb wykorzystuje różne technologie: PHP (w tym Symfony Framework), .NET, Python i Java – aż po rozwiązania chmurowe Azure. Poza pracą bywa kucharzem i fotografikiem.

Piotr

Piotr jest zawodowym programistą, wykładowcą z wieloletnim doświadczeniem i autorem wielu materiałów edukacyjnych (jest np. jednym z tłumaczy podręcznika do Symfony 5: The Fast Track). Wykształcenie zdobył na Uniwersytecie Jagiellońskim na kierunku Informatyka Stosowana a następnie w Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie (MBA).

Prowadził projekty dla wielu korporacji m.in.: Société Générale, Total, PZU, Danone, Colgate-Palmolive, Nestle, mBank, Orange. Obecnie jest dyrektorem technologicznym w Legalcluster – startupie z branży legaltech a wcześniej w międzynarodowej agencji marketingowej VMLYR. Zarządza zespołem programistycznym, wspiera prace nad architekturą tworzonych rozwiązań, uczestniczy w procesach rekrutacyjnych.

Prowadzi bardzo intensywne i nasycone praktycznymi przykładami szkolenia i kursy m.in. z zakresu aplikacji webowych opartych PHP i Symfony, bootcampy Java, Python, C#/.NET. Piotr jest wysoko ocenianym trenerem – kursantom podoba się, że na zajęciach mogą pracować na realnych przykładach i zadaniach, które przynoszą ze swojej pracy zawodowej. Piotr od wielu lat wykonuje projekty IT dla firm zewnętrznych, dlatego jego kursanci kończą szkolenia świetnie przygotowani do obecnych potrzeb rynku pracy.

W chwilach wolnych uprawia sporty wodne, gotuje i fotografuje.

Filip

Java EE, Spring MVC, Android, bazy danych

Doskonale zna środowisko Java EE, Spring Framework, programista Androida, baz danych, PHP i Zend Framework, XML. Interesuje się iluzją sceniczną i sztuką prestidigitatorską. Miłośnik musicalu teatralnego po 1961.

Filip

Bootcamp to duży wydatek?

Rozłóż go sobie na raty - bez żadnych dodatkowych kosztów.

Udział w bootcampie to dla wielu naszych kursantów istotna inwestycja. To inwestycja w Twoje umiejętności i szansa na zdobycie wymarzonej, bardzo dobrze płatnej pracy w branży IT.

Jest to także spory wydatek!

Wiemy o tym i dlatego oferujemy dogodne opłaty za nasze bootcampy w systemie ratalnym - bez żadnych dodatkowych kosztów.

Płacisz tylko tyle - ile kosztuje kurs.

Jak zapłacić za bootcamp w ratach?

Procedura jest wyjatkowo prosta - nie musisz kontaktować się z żadnym bankiem, nie musisz przechodzić skomplikowanych weryfikacji, potrzebujesz jedynie dokumentu tożsamości - wszystko załatwiasz z naszą firmą. Sprawdź to >>

Nie martw się o sprzęt do nauki! Zapewniamy go w szkole programowania ALX

Jeden bootcamp, dwie motywacje

 • Dla pracownika

  Jesteś osobą prywatną? Jeżeli będziesz dobry - po bootcampie pomożemy Ci znaleźć pracę w IT.

 • Dla pracodawcy

  Jesteś pracodawcą? Rozwiń umiejętności swojego pracownika - wyślij go na bootcamp!

Komfortowe warunki do nauki

ALX prowadzi kursy na najwyższym poziomie - przychodząc do nas dostajesz jakość “premium”. Co to znaczy?

 • Nasi trenerzy to wybitni specjaliści z ogromnym doświadczeniem - a nie przypadkowe osoby.
 • Program naszych kursów jest dopasowany do rynku pracy - szkolimy tak, żebyś później mógł pracować w zawodzie, a nie tylko tak jak jest w książkach czy skryptach sprzed 5 lat. Technologia idzie do przodu w tempie błyskawicznym i tylko specjaliści, którzy cały czas są w zawodzie mogą nauczyć Cię tego czego aktualnie wymagają pracodawcy.
 • No i na koniec najważniejsze! Nawet najlepszy program kursu i najlepszy trener nie zmusi nikogo do intensywnej pracy w dusznej, ciemnej sali bez okien z laptopem na kolanach! Nasze kursy stacjonarne są prowadzone w profesjonalnych, doskonale wyposażonych salach, w największych miastach Polski oraz w Warszawie, gdzie jest nasza siedziba, w ścisłym centrum miasta, w komfortowym, klimatyzowanym biurowcu klasy premium. Zapewniamy nowoczesny sprzęt komputerowy (nie musisz mieć swojego komputera) oraz poczęstunek (nawet zimne piwo, rzecz jasna bezalkoholowe) gratis!

Zapisz się na ten kurs

Wybierz interesujący Cię termin oraz miasto

Zdalnie:
 • 20.04 (D)TooltipTriangle
 • 19.06 (Z)TooltipTriangle
 • 21.06 (D)TooltipTriangle

Żaden termin nie pasuje?

Podaj swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o przyszłych terminach

Masz pytanie?

Tu możesz zadać niezobowiązujące i szybkie pytanie na temat szkolenia

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez „ALX” Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Warszawie w celu realizacji zgłoszenia.