Kurs: Tworzenie stron WWW dla młodzieżyKM-WWW

Obecnie brak terminów otwartych. Dostępne na zamówienie dla grup.

Warszawa
 • Najbliższe kolejne terminy: wieczorowe, jesienią - na przełomie września i października. Terminy pojawią się wkrótce.

Tryb zdalny: online na żywo z trenerem i grupą (→ więcej o kursach zdalnych). Można: zrezygnować do 15 dni przed startem; w każdej chwili przejść na tryb zdalny; w razie potrzeby skorzystać z nagrań.

dla firm - netto
dla osób prywatnych - brutto (pokrywamy VAT)
dla podmiotów publicznych - zwolnione z VAT

Cena kursu: 1349 PLN

możliwość rozłożenia na 3 raty


percent icon first minute (30+ dni do startu) - 3%

percent icon dostęp do nagrań w razie potrzeby

shake hand icon dla chętnych bezpłatnie warsztaty HR

percent icon praktyczne ćwiczenia i miniprojekty

coffee cup icon poczęstunek w cenie

desktop icon stanowisko komputerowe w cenie

MŁODY WEBMASTER - kompleksowy kurs dla młodzieży (13+ lat)

Lokalizacja

Zajęcia realizujemy zdalnie w trybie "wirtualnej klasy" oraz stacjonarnie w naszych salach komputerowych w Warszawie (adresy).

Tryby zdalne - Wirtualna Klasa, na żywo z trenerem

Forma zajęć w trybie zdalnym (wideokonferencyjnym, "wirtualna klasa") wygląda analogicznie jak zajęcia realizowane w naszym standardowym trybie - tylko bez wychodzenia z domu. Nie ma tutaj filmów (gotowych nagrań) do oglądania, jest trener na żywo, który cały czas prowadzi zajęcia, opowiada, na bieżąco reaguje i ma kontakt z grupą. Zajęcia są prowadzone przez tych samych trenerów, którzy prowadzą kursy "stacjonarne" według tego samego programu.

Uczestnicy mogą liczyć na pomoc trenera, ale też mają kontakt z innymi kursantami - dokładnie tak samo, jak na kursach stacjonarnych. Dużą uwagę poświęcamy temu, aby w jak największym stopniu zachować warsztatowy charakter naszych zajęć.

W praktyce szkolenie wygląda tak, że kursant otrzymuje zaproszenie z linkiem, po kliknięciu którego połączy się z nami zdalnie przy użyciu specjalistycznego systemu telekonferencyjnego, tworząc "wirtualną klasę". Kursant będzie widział prowadzącego, oraz będzie miał obraz z rzutnika. Czas szkolenia będzie taki sam jak w naszej sali szkoleniowej. Podczas zajęć, oprócz wizji, fonii, będzie dostęp do czatu tekstowego (z trenerem i z grupą - innymi uczestnikami), jest możliwość przekazywania sobie plików/załączników, pokazywania fragmentów kodu, zadawania pytań, otrzymywania poprawek itp. Na prośbę uczestnika, prowadzący może również uzyskać dostęp do całości ekranu i kursora komputera kursanta ("przejęcie myszy i klawiatury") lub do okna z kodem w środowisku programistycznym - aby poprawić fragment programu, skomentować, czy zwyczajnie pokazać jak wykonać daną czynność.

Po zakończeniu kursu otrzymają Państwo ten sam certyfikat (bez względu na formę zajęć), a trener będzie dostępny po zakończeniu bloku szkoleniowego, żeby odpowiedzieć na wszelkie dodatkowe pytania.

Dostępne są zdalne terminy weekendowe (zaoczne), dzienne (w tygodniu) oraz wieczorowe (w tygodniu). W zdalnych trybach jest dokładnie tyle samo godzin zajęć - i zajęcia odbywają się w takich samych godzinach jak zajęcia stacjonarne.

Tryby zajęć stacjonarnych

Wieczorowy - kurs prowadzony w godzinach 17:30 - 19:30 (dwie godziny zegarowe), raz w tygodniu.

Kursy wieczorowe uruchamiane są:
- jesienią - na początku października, kończąc się przed feriami zimowymi,
- jesienią (dodatkowe grupy) - w listopadzie, z końcem na przełomie lutego i marca,
- wiosną - w marcu, z zakończeniem przed końcem roku szkolnego.

W ramach kursu przeprowadzamy co najmniej 12 spotkań, które odbywają się w dni nauki szkolnej (nie ma zajęć np. w ferie zimowe albo w podczas przerwy świąteczno-noworocznej). W sumie 24 godzin (zegarowych) zajęć w semestrze.

Półkolonie w wakacje, półkolonie w ferie zimowe - kursy realizowane są przez tydzień, zajęcia od poniedziałku do piątku (5 dni), w godzinach 10:00 - 16:00. Ramowy rozkład dnia: 10:00-12.45 pierwszy blok zajęć (przewidziane krótkie przerwy, dostępny słodki poczęstunek oraz ciepłe i zimne napoje); 12.45-13.30 długa przerwa obiadowa; 13.30-16:00 drugi blok zajęć (również z krótkimi przerwami).

W ramach kursu zapewniamy poczęstunek - słodycze oraz ciepłe i zimne napoje.

W trybie "półkolonie" (wakacje i ferie, zajęcia w dni robocze, w ciągu dnia) kursanci za dopłatą dostają również obiady (35 zł za obiad) - wykładowca idzie wraz z grupą do restauracji. Dla kursów w formie półkolonii wykupienie obiadów jest obowiązkowe.

Program jednego tygodnia półkolonii odpowiada jednemu semestrowi zajęć wieczorowych.
W związku z tym, tryby zajęć pomiędzy semestrami można elastycznie zmieniać. Możliwe jest np.: odbycie pierwszego semestru wieczorami, po czym drugiego semestru - jako półkolonie. Można również odwrotnie. :-)

Dokładne harmonogramy grup

Program szkolenia

Nabór na kurs trwa!

MŁODY WEBMASTER - kompleksowy kurs dla młodzieży (13+ lat)

Postaw swoją pierwszą stronę WWW! Twórz własne treści, pisz bloga, promuj się w sieci - zdobywaj swoich użytkowników, popularność.

 • Tematyka:
  Projektowanie strony (HTML, CSS), platformy blogowe (Wordpress), pozycjonowanie (SEO), strona na każdym urządzeniu (Responsive Design), grafika na potrzeby WWW, wybranie i konfiguracja własnej domeny, integracja z Facebookiem i Twitterem, strony przyjazne dla użytkownika (UX), podstawy copywritingu i reklamy w sieci, wstęp do JavaScript (Bootstrap, jQuery)
 • Miejsce:
  Warszawa, ul. Jasna 14/16A (przy stacji metra Świętokrzyska) lub Zdalnie (te same zajęcia - online na żywo z grupą)
 • Tryby zajęć:
  • wieczorowy (raz w tygodniu, 17:30, 2 godziny)
  • dzienny (półkolonie - w wakacje i ferie)
 • Czas i rozkład:
  Całość programu to dwa "semestry". Jeden "semestr" to:
  - wieczorowo: raz w tygodniu, 2h zegarowe, 17:30-19:30
  - półkolonie: zajęcia pon-pt (5 dni), w godz. 10:00-16:00
  Można kupić jeden "semestr" (tydzień półkolonii). Można dwa. Można zrezygnować po pierwszym.
 • Wymagania:
  umiejętność sprawnego posługiwania
  się komputerem (pisanie na klawiaturze),
  kurs w 100% od podstaw, bez wcześniejszej
  znajomości programowania
 • Przeznaczenie:
  dla osób od 13 roku życia, które chcą nauczyć
  się myśleć jak programista i zacząć programować
  “na poważnie”
 • Grupa:
  Zajęcia stacjonarne - na sali max 9 osób (więcej powierzchni na osobę niż według zaleceń). Dla kursów zdalnych - do 17 osób łącznie.
 • Cena:
  1 349 zł za semestr
  2 590 zł za dwa semestry (w trybie półkolonii)
(możliwa płatność za semestr w trzech ratach: 500, 424.50, 424.50zł)
 • Podczas warsztatów dowiesz się jak od zera zbudować stronę lub bloga, podłączyć ją pod swoją domenę, zintegrować z sieciami społecznościowymi, sprawić by była atrakcyjna i przyjazna dla każdego oraz wypromować w Internecie.
 • ALX od wielu lat szkoli programistów. Ten kurs to połączenie naszego doświadczenia oraz świetny program specjalnie dostosowany dla młodszych kursantów - to będą solidne, intensywne, warsztaty z mnóstwem ciekawych przykładów.

Chcesz tworzyć strony internetowe, własne lub dla kogoś - zarabiać, prowadzić e-sklep, publikować i zarządzać artykułami czy postami? Może interesuje Cię dziennikarstwo i będziesz pisać artykuły i reportaże. Jesteś zapalonym miłośnikiem samolotów i chcesz pokazać innym jak budujesz swoje modele? Chcesz założyć bloga, w którym pokażesz wszystkim jak łatwo pokonujesz kolejne etapy ulubionej gry. A może chcesz się podzielić z innymi swoją pasją, np. kosmetyki, moda, reportaże z podróży czy instrukcje jak coś wykonać (rysowanie, malowanie, rzeczy handmade)? Lubisz udzielać się społecznie i np. chcesz prowadzić stronę ulubionej organizacji czy klubu sportowego do których należysz? Ten kurs sprawi, że wszystkie te rzeczy zrobisz samodzielnie. Bez niczyjej pomocy zaistniejesz w sieci, a nawet zaczniesz w niej zarabiać!

Na tym kursie uczymy wszystkiego, co jest potrzebne żeby samodzielnie tworzyć strony internetowe. Zaczynamy od totalnych podstaw - nie wymagamy żadnej wcześniejszej znajomości kodowania. Sposób prowadzenia zajęć jest przygotowany z myślą o młodzieży od 13 roku życia - jednak program jest zaczerpnięty z kursów dla dorosłych. Co to oznacza?

 • Dużo nauki i praktycznych przykładów.
 • Dużo pisania kodu - już od pierwszych zajęć.
 • Pracę warsztatową w grupie z doświadczonym webmasterem.

Z biernego użytkownika Internetu możesz stać się twórcą!

Mając lat 13-17 doskonale radzisz sobie z wszelkimi komunikatorami, blogami, forami internetowymi. Korzystasz z serwisów społecznościowych, zakładasz galerie zdjęć. Komentujesz, publikujesz filmiki - Twoje życie w sieci tętni na całego! Teraz jest świetny czas na to żeby nauczyć się jak zrobić własną stronę internetową.

Wprowadzimy Cię w świat języka HTML, nauczysz się stylizować wygląd strony przy pomocy stylów CSS. Pokażemy Ci jak wykorzystać podstawy języka JavaScript. Efektem końcowym będzie pierwsza, własna strona WWW i opublikowanie jej w sieci.

Kilka słów o tym… kto to jest webmaster?

Webmaster to osoba, która tworzy strony internetowe - projektuje, ustawia na niej poszczególne elementy, dobiera szatę graficzną, zarządza kontem na serwerze, instaluje niezbędne elementy i konfiguruje je. Dba o to żeby strona WWW była intuicyjna, przejrzysta i po prostu ładna. Naturalnym przyszłym miejscem zatrudnienia dla webmastera jest agencja reklamowa albo stanowisko opiekuna strony firmowej np. w banku, wielu webmasterów pracuje jako freelancer (praca z domu dla różnych klientów).

Tworzenie stron internetowych - umiejętność na wagę złota!

W dzisiejszych czasach jesteśmy praktycznie uzależnieni od technologii, otaczają nas komputery - kod jest wszędzie!

Z drugiej strony nikt z nas (oprócz programistów) nie umie pisać ani czytać kodu! Podstawy programowania powoli wkraczają do różnych branż, a umiejętność czytania kodu i jego (nawet prostej) edycji będzie niebawem na wagę złota! Umiejętność tworzenia stron internetowych, łatwość edycji kodu strony internetowej, samodzielne wykonanie na niej szybkich zmian - przestało być zajęciem dla wybranych, a stało się elementem życia, bez którego młode pokolenie nie będzie mogło się

Uwolnij potencjał swojego dziecka.

Nawet nie zdajesz sobie sprawy ile jest ono w stanie osiągnąć - gdy otrzyma odpowiednie wsparcie i dobre narzędzia.

wzrost rozwój

To jest kurs, żeby Twoje dziecko bez względu jaką ścieżkę kariery wybierze - było niezależne. To jest inwestycja w jego/jej przyszłość.

Znajomość HTML i CSS oraz swoboda korzystania z nowych technologii - przydają się w każdej branży. Pracodawcy chętniej zatrudniają osoby z takimi właśnie kwalifikacjami. To świetna propozycja dla wszystkich, którzy w przyszłości będą prowadzić własne biznesy internetowe, start-upowców, marketingowców, wszelkich osób pracujących z treściami w internecie, managerów prowadzących projekty internetowe. Umiejętność samodzielnej modyfikacji zawartość strony WWW- wedle własnego uznania, bez pośredników, bez “przestojów”, bez tysięcy poprawek - jest nie do przecenienia!

Pisanie kodu to inwestycja! Nauka samodzielnego myślenia i rozwiązywania problemów

Boisz się, że Twoje dziecko nie poradzi sobie z HTMLem? A może martwisz się o to, że jeszcze bardziej wsiąknie w komputer? Nic bardziej mylnego! Nawet nie wiesz, jaki potencjał może drzemać w Twoim dziecku.

Otóż istotą pisania kodu jest rozwiązywanie problemów. Jeśli przedstawisz młodemu człowiekowi problem w odpowiedni, prosty sposób, to samodzielnie znajdzie jego rozwiązanie. Nauka pisania stron internetowych, pisanie i czytanie kodu - rozumienie kodu, znajdowanie i poprawianie błędów w kodzie strony - to jest nic innego jak nauka logicznego myślenia i radzenia sobie z problemami w realnym życiu!

Kodowanie dla dzieci i młodzieży pobudza kreatywność i uczy współpracy, czyli tego co w obecnych realiach najcenniejsze. Młodzi ludzie, którzy uczą się pisać kod mają lepszą pamięć wzrokową i łatwiej przyswajają języki obce. Poprawie ulegają także zdolności samokontroli i samodzielnego uczenia się.

[żródło: Marina Umaschi Bers, Designing digital experiences for positive youth development: From playpen to playground., Oxford University Press, 2012]

Jestem słaby z matmy. Czy sobie poradzę?

Bardzo często słyszymy to pytanie. Większość osób myśli, że do tworzenia stron internetowych potrzebne są studia i świetna znajomość przedmiotów ścisłych np. matematyki. Otóż nie! Nie musisz mieć piątek z matmy ani skończyć Politechniki żeby samodzielnie tworzyć strony internetowe - i robić to naprawdę dobrze! Wiele osób, które zajmują się tworzeniem stron www nie ma wykształcenia informatycznego. Na rynku są humaniści czy poloniści, którzy robią strony WWW lepiej niż ci po studiach informatycznych. Nie jesteś w stanie nauczyć się tworzenia stron teoretycznie - najważniejsza jest praktyka! Żeby pisać dobre strony www - trzeba je po prostu pisać! Dużo ćwiczyć - i to cały czas. Najlepiej pod okiem kogoś doświadczonego, kto takich stron wykonał setki!

"Cały czas siedzi czas przed komputerem"? To potencjał który musisz wykorzystać!

myslenie rozwój

Siedzenie godzinami przed komputerem to standard wśród dzisiejszych nastolatków. To normalne, że u rodziców wzbudza to niepokój.
- czy się nie uzależni od komputera?
- czy nie będzie to miało negatywnego wpływu na kontakty z rówieśnikami?
- czy odciąć mu/jej internet?
Naszym zdaniem - nie warto z tym walczyć.
Warto natomiast zachęcić młodego człowieka do zmiany podejścia - niech weźmie się za naukę i zrobi pożytek z tego przesiadywania przed monitorem. Niech z biernego użytkownika, “klikacza” stanie się twórcą w Internecie.

Tworzenie stron internetowych jest bardzo rozwijające - to umiejętność, która przyda się w dorosłym życiu. Mówi się, że HTML i CSS to nowa tabliczka mnożenia. Nawet jeśli praca, którą będzie wykonywać, nie będzie techniczna - umiejętność pisania i czytania kodu stron WWW, swoboda w komunikacji z zespołem technicznym - sprawi, że będzie wymarzonym kandydatem na rynku pracy. Webmasterzy zawsze będą potrzebni. Coraz więcej osób uczy się kodowania. Ten kurs sprawi, że młody człowiek już teraz zdobędzie przewagę nad konkurencją.

Jak uczymy?

Traktujemy młode osoby poważnie.
Na rynku jest mnóstwo kursów dla dzieci i młodzieży, gdzie uczy się pisania stron WWW w formie zabaw, kolorowych animacji, czy zabawnych gier. My oferujemy coś innego - nasze wieloletnie doświadczenie pokazuje, że młody człowiek, który ukończył 13 lat może spokojnie nauczyć się tworzenia stron WWW dokładnie tak jak osoba dorosła. Pisanie i publikowanie stron WWW wymaga opanowania umiejętności z wielu różnych zakresów: języków HTML i CSS, obróbki grafiki, projektowania, administracji kontem hostingowym lub serwerem WWW. Ten kurs to intensywne warsztaty z profesjonalnym trenerem, zawodowym webmasterem, który wytłumaczy Ci najważniejsze schematy i pomoże ominąć niepotrzebne błędy - to jest najlepsza droga, żeby uczyć się dużo szybciej i efektywniej. Nasi trenerzy mają przygotowanie dydaktyczne i (uwaga bo to nie jest takie oczywiste) potrafią uczyć. Nie każda osoba, która świetnie pisze strony Internetowe jest w stanie przekazać swoją wiedzę innym - my to potrafimy.

zapewniamy sprzęt

Co trzeba umieć, żeby przystąpić do kursu?

Przed kursem nie musisz mieć żadnej styczności z HTML czy CSS - to jest kurs w 100proc od podstaw. Wymagamy jedynie ogólnej umiejętności obsługi komputera (kopiowanie plików, korzystanie z edytora tekstu) i co najważniejsze - sprawnego korzystania z klawiatury!

Czego się nauczysz na kursie?

HTML

(HyperText Markup Language) poznasz podstawowy język służący do pisania stron internetowych. Musisz wiedzieć, że strona internetowa nie jest tylko zwykłym tekstem - lecz tekstem wraz z konkretnymi poleceniami dla przeglądarki internetowej. Po co te polecenia? Żeby przeglądarka wiedziała jak ma wyświetlić Twoją stronę.

CSS

Nauczysz się CSS, dzięki któremu będziesz mógł każdemu znacznikowi na swojej stronie nadać odpowiedni kolor, tło czy obramowanie. Jeżeli znacznik zawiera tekst będziesz mógł określić rodzaj czcionki, jej wielkość lub orientację tekstu.

Przygotowywanie grafiki do WWW.

Pokażemy Ci jak wykonać kompresję obrazu oraz proste techniki przetwarzanie grafiki: przycinania, skalowania, konwersji między formatami, korzystania z warstw. W praktyce będziesz mógł zakodować do działającej strony WWW każdą wybraną przez Ciebie grafikę.

jQuery

Nauczysz się w jaki sposób wprowadzić interakcję na swoją stronę WWW. Poznasz biblioteki jQuery, która wykorzystuje możliwości języka JavaScript bez większej znajomości programowania. Bez problemu będziesz tworzyć proste animacje czy dynamiczne zmiany strony WWW.

Praca z serwerem.

Nauczymy Cię jak wybrać konto na na serwerze hostingowym. Poznasz cały proces - od zakupu miejsca na serwerze aż po zarządzanie kontem. Będziesz całkowicie samodzielny!

Poznasz Wordpressa!

Całkowicie darmowe rozwiązanie, na którym zbudowano miliony stron WWW: dla wielkich i małych firm, blogów, instytucji publicznych. Wstępną wersję swojej strony WWW zrobisz w nim już w godzinę! Nauczymy Cię jak zainstalować system Wordpress, jak go zabezpieczyć i tworzyć kopie zapasowe danych, jak podzielić prezentowaną treść na artykuły i sekcje, jak zorganizować URL-e na stronie.

Pomyśl o użytkownikach urządzeń mobilnych -
dostosuj do nich swoją stronę WWW

Ile razy zrezygnowałeś z przeglądania jakiejś strony internetowej bo ładowała się za długo na telefonie albo nie wyświetlały się tam wszystkie treści? Użytkownicy Internetu przeglądają strony WWW na wielu różnych urządzeniach (smartfony, tablety, komputery). Według raportu firmy Gemius/PBI w Polsce jest ponad 20 milionów użytkowników sieci, korzystających z urządzeń przenośnych. Bardzo ważne jest, żeby projektować strony WWW tak, aby korzystanie z nich na telefonach komórkowych było jak najbardziej wygodne. Trzeba pamiętać o szybkich czasach ładowania strony; wygodnym menu nawigacyjnym; wyraźnych zdjęciach i grafikach, tak aby ich oglądanie na mniejszym ekranie nie było kłopotliwe - doskonale wiadomo, że duże slidery czy filmy intro dobrze wyglądają tylko na dużych ekranach.

myslenie rozwój

Jeżeli chcesz tworzyć strony Internetowe, to musisz użyć techniki projektowania strony www, tak aby jej wygląd i układ dostosowywał się automatycznie do rozmiaru okna urządzenia, na którym jest wyświetlana (np. przeglądarki, smartfonów czy tabletów) - Responsive Web Design – (RWD). Strona tworzona w takiej technice jest uniwersalna i wyświetla się dobrze zarówno na wielkich ekranach (np. Full HD), jak i na ekranach smartfonów czy tabletów. W dzisiejszych czasach posiadanie strony responsywnej to konieczność. Technikę RWD poznasz na tym kursie.

Twoja strona musi być przyjazna dla Google - nauczymy Cię jak to zrobić.

Skoro już chcesz zrobić swoją stronę internetową - to pewnie chcesz, żeby dotarła do jak największej liczby użytkowników. Nieważne, co będziesz tam publikować - liczy się dla Ciebie zasięg i popularność Twojej strony w sieci. Ok - musisz więc żyć w zgodzie z Google. Tak żeby polubił Twoją stronę WWW. Pokażemy Ci jak to zrobić!
- Pierwsza zasada - im wyżej w wyszukiwarce, tym więcej odwiedzających użytkowników. Trzeba zapoznać się z podstawowymi technikami SEO (eng. search engine optimization) - czyli pozycjonowania, optymalizacji strony WWW pod kątem wyników wyszukiwarki. Na kursie poznasz zestaw technik stosowanych przez doświadczonych webmasterów, aby dana strona WWW była jak najwyżej w organicznych wynikach wyszukiwania dla konkretnych słów kluczowych. Na kursie trenerzy przedstawią Ci w bardzo praktyczny sposób jak skutecznie wypozycjonować dowolną stronę dla dowolnych słów w Google - zgodnie z zasadami wyszukiwarki.
- Po drugie Google faworyzuje strony responsywne, a więc dostosowane do urządzeń mobilnych. Strony bez standardu RWD mogą zostać nawet “ukarane” przez boty Googla i nawet mimo pozycjonowania będą się wyświetlać jedynie w niskich pozycjach. Logicznym jest, że ktoś przeglądając internet na 5 calowym ekranie wolałby, aby treści które otrzyma z Google były komfortowe w odbiorze. Trenerzy pokażą Ci techniki RWD.

Trenerzy - wiedza połączona z praktyką

Trener, który będzie prowadził ten kurs to wykładowca i informatyk w jednej osobie. Nasi trenerzy wywodzą się z najlepszych polskich uczelni i od wielu lat wykonują projekty IT dla firm zewnętrznych, organizacji i instytucji publicznych. Na codzień pracują w zawodzie - co daje im możliwość prowadzenia ultra ciekawych zajęć, przepełnionych przykładami z realnych projektów.

Komfortowe warunki do nauki

ALX prowadzi kursy na najwyższym poziomie - przychodząc do nas dostajesz jakość “premium”. Co to znaczy?

 • Nasi trenerzy to wybitni specjaliści z ogromnym doświadczeniem - a nie przypadkowe osoby.
 • Program naszych kursów jest dopasowany do rynku pracy - szkolimy tak, żebyś później mógł pracować w zawodzie, a nie tylko tak jak jest w książkach czy skryptach sprzed 5 lat. Technologia idzie do przodu w tempie błyskawicznym i tylko specjaliści, którzy cały czas są w zawodzie mogą nauczyć Cię tego czego aktualnie wymagają pracodawcy.
 • No i na koniec najważniejsze! Nawet najlepszy program kursu i najlepszy trener nie zmusi nikogo do intensywnej pracy w dusznej, ciemnej sali bez okien z laptopem na kolanach! Nasze kursy stacjonarne są prowadzone w profesjonalnych, doskonale wyposażonych salach, w największych miastach Polski oraz w Warszawie, gdzie jest nasza siedziba, w ścisłym centrum miasta, w komfortowym, klimatyzowanym biurowcu klasy premium. Zapewniamy nowoczesny sprzęt komputerowy (nie musisz mieć swojego komputera) oraz poczęstunek (nawet zimne piwo, rzecz jasna bezalkoholowe) gratis!

Nie ma terminów kursu który Cię interesuje? Nie jesteś z Warszawy?

Istnieje również możliwość zapisania nastoletniego kursanta na kurs dla dorosłych (można wybrać z szerszej oferty dłuższych kursów, terminów i miast). W przypadku osób od 16 lat, najczęściej nie ma żadnego problemu z uczestnictwem w tych zajęciach na sali razem z dorosłymi. W przypadku osób nieco młodszych, prosimy o rozmowę z nami, w celu ustalenia czy taka osoba nie "pogubi się" podczas kursu oraz czy będzie czuć się swobodnie w grupie.

A może bardziej spodoba Ci się kurs Pythona?

A może zamiast tworzenia stron WWW wolisz Java, C++, Linux ?

Chcesz wejść w świat cyberbezpieczeństwa, poznać działanie Linuxa, Internetu “od kuchni”? Zobaczyć “na żywo” sztuczki hakerskie i jak można się przed nimi zabezpieczyć.

Obecnie brak terminów

Podaj swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o przyszłych terminach

Masz pytanie?

Tu możesz zadać niezobowiązujące i szybkie pytanie na temat szkolenia

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez ALX Academy sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie w celu realizacji zgłoszenia.