Konsultacje i usługi

Nasi wykładowcy są ekspertami w swoich dziedzinach, z ich umiejętności można skorzystać na różne sposoby. Oprócz regularnych kursów i szkoleń, świadczymy konsultacje i usługi, w zakresie zarówno projektowania, programowania, jak i administracji systemami i sieciami, w trybach dostosowanych do konkretnych potrzeb Klientów. Oferujemy również czasowy, krótko- i średnioterminowy wynajem naszych specjalistów.

Konsultacje indywidualne

Krótkie, o charakterze korepetycji, czyli osobistych spotkań słuchacza z naszym specjalistą od wybranego zagadnienia. Takie indywidualne konsultacje są adresowane np. do: zawodowych administratorów zmuszonych przez okoliczności do przejęcia opieki nad nieznanym im wcześniej systemem czy oprogramowaniem; lub do programistów potrzebujących szybko odnaleźć się w nowej technologii.

Usługi i pomoc w rozwiązywaniu problemów w firmie

Oferujemy wsparcie naszych specjalistów przy trudniejszych problemach, zapotrzebowaniu na wykonanie konkretnych usług, projektów, analiz, czy aplikacji.

Z doświadczenia wiemy, że z prośbami o taką pomoc często zwracają się m.in. słuchacze naszych kursów, również bezpośrednio do swoich wykładowców. Zachęcamy do takiego kontaktu, staramy się służyć pomocą w miarę naszych możliwości.

Zaawansowane usługi konsultingowe i wynajem specjalistów

Oferta przeznaczona dla średnich i dużych przedsiębiorstw. Proponujemy zarówno jednorazowe usługi konsultacyjne (np. doradztwo w zakresie wyboru właściwej do wykonania projektu technologii), jak i dłuższy, kontraktowy outsourcing usług - udostępniając naszych specjalistów.

Nasi specjaliści są wynajmowani najczęściej do prac (projektów) o charakterze czasowym, od kilku tygodni do kilku miesięcy. Delegowani pracownicy mogą stanowić wsparcie projektowe, lub wykonywać cały projekt. Delegowana może być zarówno pojedyncza osoba, jak i cały zespół.

Więcej informacji na temat oferty wynajmu specjalistów IT znajduje się w osobnym dziale.
Masz pytanie?

Tu możesz zadać niezobowiązujące i szybkie pytanie na temat szkolenia

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez ALX Academy sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie w celu realizacji zgłoszenia.