Programista AndroidK-ANDROID-COMPLETE

 • Android|Java|Kotlin|JetPack|GUI|sensory

Obecnie brak terminów otwartych

Zdalnie
 • 19.06 - zaoczny (sob-niedz., średnio co 2 tygodnie)
 • 21.06 - dzienny (3 dni zajęć, tydzień przerwy, 3 dni zajęć)

Tryb zdalny: online na żywo z trenerem i grupą. Zobacz więcej o kursach zdalnych i zakł. "Terminy".
Można: zrezygnować do 15 dni przed startem; w każdej chwili przejść z trybu "na sali" na zdalny.
Kursy dostępne również na zamówienie, w terminie i lokalizacji do uzgodnienia, dla grup od 6 osób.

4,8/5 (211)
Stars
dla firm - netto
dla osób prywatnych - brutto (pokrywamy VAT)
dla podmiotów publicznych - zwolnione z VAT

Cena kursu: 3990 PLN

lub 798 PLN miesięcznie (5 rat)

poczęstunek w cenie

stanowisko komputerowe w cenie

first minute (30+ dni do startu) - 3%

Akredytacja

Bootcamp programista Android
Tworzenie aplikacji mobilnych.

Zostań programistą Androida.

 • Tematyka:
  Java/Kotlin, Android Studio, tworzenie GUI, przechowywanie danych, łączenie się z Internetem, korzystanie z możliwości telefonu (sensory, aparat, SMS-y), komunikacja z innymi aplikacjami (np. do skanowania kodów QR)
 • Czas trwania:
  50 godzin zegarowych zajęć/kodowania w trakcie kursu + ok. 25 godzin pracy w domu z naszymi materiałami. W sumie ok. 75 godzin.
 • Tryby zajęć:
  • weekendowo (sob-niedz., średnio co 2 tygodnie)
  • dziennie (dwa 3-dniowe bloki, co ok. 2 tyg.)
 • Grupa:
  Na sali max 9 osób
  (więcej powierzchni na osobę niż według zaleceń).
  Dla kursów zdalnych - do 17 osób łącznie.
 • Rekrutacja:
  wymagana znajomość jednego z języków programowania (np. Java, C#, Python)
 • Miejsce:
  Warszawa, Kraków, Gdańsk oraz Zdalnie (online na żywo z trenerem i grupą)
 • Sprzęt:
  nie musisz mieć własnego, zapewniamy sprzęt do nauki
 • Elastyczność:
  a) do 15 dni przed startem można zrezygnować
  b) podczas zajęć można:
  - przejść z trybu stacjonarnego na zdalny
  - ze zdalnego na stacjonarny
  - zawiesić uczestnictwo i dokończyć później
  (w miarę dostępności miejsc.)
 • Cena:
  3 990 PLN*
  dla firm - netto
  dla osób prywatnych brutto (pokrywamy VAT)
  dla podmiotów publicznych - zwolnione z VAT
Opłać kurs w miesięcznych ratach! Koszt kursu to 3990 PLN. Możesz zapłacić za kurs w 5 ratach - po 798 PLN (sprawdź)
4.8/5
Stars
211
kursantów uczestniczyło w kursie
Bardzo dużo materiału, sporo nauki - ale było warto. Umiem zrobić grę na Androida, a wcześniej nie programowałem na smartfony.
50Tys. tylu programistów brakuje obecnie w Polsce
5 000PLN tyle średnio zarabia początkujący programista
1,5MLN tyle urządzeń z Androidem codzinnie jest aktywowanych na całym świecie

Ten bootcamp ma „duże tempo” - nie ukrywamy tego!

Po 50 godzinach nauki wychodzisz z umiejętnością pisania aplikacji na Androida - więc przygotuj się, że będzie bardzo intensywnie. Bootcamp mobile ma szeroki zakres materiału - od zagadnień podstawowych do zaawansowanych. Program zajęć jest zaprojektowany tak, aby obejmował tylko to, co jest niezbędne do tworzenia aplikacji na Androida zgodnie z obowiązującymi w branży najlepszymi praktykami.

Kurs prowadzimy w formie warsztatów - od początku będziesz samodzielnie tworzyć kod. Wykłady i slajdy są ograniczone do minimum – tutaj królują zajęcia praktyczne. Cały czas będzie przy Tobie trener, który jest bardzo doświadczonym praktykiem, zawodowo zajmującym się programowaniem na Androida. W trakcie kursu stworzysz wiele aplikacji na telefon, a pod koniec kursu, będziesz w stanie zbudować własną, pełną aplikację na Androida.

Akredytacja Kuratorium Oświaty

Dla kogo jest ten kurs?

Program tego kursu został tak przygotowany, żeby w trakcie 50 godzin - osoby znające podstawy programowania, które nie miały wcześniej styczności z programowaniem na smartfony - nauczyły się tworzyć aplikacje na Androida. Kurs cieszy się ogromną popularnością wśród osób bez wykształcenia technicznego. Wystarczy, że potrafisz sprawnie posługiwać się komputerem i smarfonem oraz poznałeś podstawy jednego z obiektowych języków programowania (np. Python, C#, Java). Na kursie poznasz platformę Android, podstawy języków programowania Java i Kotlin, typowo używane biblioteki i narzędzia oraz dobre praktyki, zarówno te specyficzne dla Androida jak i wszystkich aplikacji.

Nie miałeś jeszcze styczności z programowaniem?

Jesteś kierownikiem zespołu programistycznego?

Chcesz stworzyć zespół mobilny w swojej firmie?

Stwórz swój własny mobilny zespół - szkolenia na zamówienie dla firm.

Masz do zrealizowania mobilne projekty, a nie masz ludzi do pracy? Na rynku brakuje programistów Android? Skorzystaj z naszej pomocy! Mamy olbrzymie doświadczenie w tworzeniu zespołów mobilnych „od zera”.

Organizujemy, na zamówienie, zamknięte szkolenia dla programistów innych języków obiektowych (PHP, C#, JS). Nie muszą to być bardzo doświadczeni programiści – wystarczą osoby na stanowisku Juniora, które będą odpowiednio zmotywowane to nauki. Twoi pracownicy będą uczyć się pod okiem doświadczonego programisty, który wypracuje w nich dobre praktyki. W kilkanaście dni przeszkolimy Twoich pracowników i zbudujemy Twój własny mobilny zespół – a Ty oszczędzisz pieniądze na rekrutacji i olbrzymich pensjach doświadczonych programistów Android. Brzmi dobrze? Skontaktuj się z nami.

Rozwiń

Metoda nauki - co to jest bootcamp programistyczny?

Androida uczymy metodą bootcampu. Słowo “bootcamp” zostało zaczerpnięte z armii amerykańskiej i oznacza ekstremalnie intensywny trening, który z rekrutów robi prawdziwych wojskowych - zdolnych od razu do walki. Bootcamp programistyczny jest bardzo intensywnym, nastawionym na praktykę programem kształcenia - gdzie szlifujemy umiejętności potrzebne na rynku pracy - tak abyś mógł samodzielnie tworzyć dobre i użyteczne aplikacje Android. Aby zakończyć kurs trzeba być mocno zmotywowanym i przyłożyć się do nauki (również w domu).

Dlaczego trzeba uczyć się również w domu?

Decydując się na Bootcamp mobile masz gwarancję najwyższego poziomu kształcenia. Otrzymasz pakiet autorskich materiałów do nauki w domu. To wysokiej jakości materiał szkoleniowy opracowany przez naszych ekspertów, a nie zbiór tutoriali i ebooków, które krążą w Internecie.

Musisz wiedzieć, że tutoriale i książki - to sama teoria - a robiąc prawdziwy projekt mobilny spotkasz się z przeszkodami, których nie uda Cię się samodzielnie pokonać - bo w książkach rozwiązań nie ma. Zawodu programisty możesz nauczyć się tylko poprzez praktykę - od kogoś kto wykonał podobnych projektów tysiące - od doświadczonego, zawodowego programisty.

Pomiędzy blokami zajęć jest przerwa, którą powinieneś wykorzystać na utrwalenie wiedzy i ćwiczenia przygotowane przez trenera. Tylko duża ilość ćwiczeń sprawi, że bardzo szybko opanujesz Androida. Jeśli masz problem z zadaniem - zawsze możesz skontaktować się ze swoim trenerem.

Aplikacje, które powstają na Bootcamp mobile

W jaki sposób nauczyć się tworzyć aplikacje na Androida?
Odpowiedź jest bardzo prosta - trzeba samodzielne napisać parę aplikacji. Praktyka, praktyka i jeszcze raz praktyka!

Dlatego ten kurs jest całkowicie skupiony na ćwiczeniach! Każdy dzień kursu wypełnia budowanie ciekawych projektów. Od samego początku tworzysz własne aplikacje na Androida „od zera”. Każda z aplikacji jaką stworzysz kładzie nacisk na naukę innego obszaru: API, biblioteki lub techniki. Pod czujnym okiem trenera rozbudowujesz swoją aplikację – krok po kroku – masz wpływ na kolejno podejmowane decyzje i dzięki temu szybciej się uczysz!

Przykładowe typy aplikacji, które mogą pojawić się na zajęciach:

Nasze aplikacje

Program kursu – dyktowany przez wymagania rynku pracy

Ekosystem Androida rozwija się bardzo szybko - książki i tutoriale za nim nie nadążają. Tylko zawodowy developer Androida może Cię nauczyć tego - co aktualnie jest wymagane na rynku pracy. Ten kurs to intensywne warsztaty z profesjonalnym trenerem - programistą Androida, który wytłumaczy Ci najważniejsze schematy i pomoże ominąć niepotrzebne błędy - to jest najlepsza droga, żeby uczyć się dużo szybciej i efektywniej. Jesteśmy pasjonatami technologii Android, na co dzień zajmujemy się wytwarzaniem aplikacji na Androida - mamy wieloletnie doświadczenie i ogromną praktyczną wiedzę. Dlatego program tego kursu jest tak dobrze dopasowany do obecnych potrzeb rynku pracy.

Certyfikat

Ukończenie kursu w szkole programowania ALX

Po ukończeniu kursu, otrzymasz certyfikat sygnowany przez ALX, ze szczegółową listą zdobytych umiejętności. Każdy certyfikat posiada unikalny identyfikator i wersję elektroniczną (niezależnie od tego, czy zamówiona zostanie również wersja papierowa). Jeśli chcesz, możesz udostępnić swój certyfikat przeklejając jego adres URL - na przykład do swojego profilu na portalu społecznościowym lub zawodowym, albo do swojego CV.

Historie naszych absolwentów

"Teraz umiem napisać aplikację na Androida" - Darek, Warszawa, lat 26

Ten kurs był strzałem w dziesiątkę. Przyszedłem kompletnie zielony, a teraz umiem napisać aplikację na Androida - samodzielnie. Bardzo fajnie, że między zajęciami jest przerwa na naukę w domu i opanowanie materiału. Trener prowadził warsztaty bardzo ciekawie i od samego początku pisaliśmy kod aplikacji.

"Od razu przeszliśmy do konkretów" - Tomasz, Kraków, lat 30

Olbrzymim plusem tego kursu jest praca na konkretnych aplikacjach. Nie było wykładu - tylko od razu przeszliśmy do konkretów i uczyliśmy się na praktycznych przykładach. Trener ma ogromną wiedzę na temat platformy Android - zawodowo kieruje zespołem mobilnym - dzięki czemu potrafi świetnie przekazywać wiedzę, ale także pokazał nam wiele typowych błędów popełnianych przez młodszych programistów.

Dlaczego warto zostać programistą Android?

Rewolucja. Tak należy nazwać to, co odbywa się na naszych oczach jeżeli chodzi o Internet, dostęp do informacji oraz konsumpcję. Dziecinnie prosty dostęp do sieci oraz “wysyp” tanich mobilnych urządzeń sprawiły, że korzystamy z Internetu praktycznie bez przerwy i to dosłownie w każdym miejscu - używając małych lub bardzo dużych ekranów. Żyjemy w czasach, w którym królują tablety i smartfony. Każdy z nas używa innego urządzenia - jednak większość z ich to Android.

 • Jak wykorzystać potencjał urządzeń mobilnych w biznesie?
 • Jakie innowacyjne usługi i produkty wymyślić dla internautów?
 • Co trzeba zrobić żeby być bliżej konsumenta, ale nie zakłócać przy tym jego prywatności?

Tysiące managerów i właścicieli firm szuka odpowiedzi na te pytania - ale jak już znajdą, będą potrzebować programistów, którzy te aplikacje im napiszą! Nie zwlekaj więc - bądź jednym z nich!

Trochę liczb

Android to obecnie najpopularniejszy na świecie* system operacyjny na urządzenia przenośne. *zgodnie z raportem Mobility Index firmy Good Technology

Android jest podstawowym systemem operacyjnym ponad 90 tabletów, 6 e-czytników i 300 smartfonów.
Istnieje ponad 1,3 mln aplikacji w sklepie Google Play - ta liczba rośnie w tempie zdumiewającym!
Każdego dnia około 1,5 miliona urządzeń z systemem Android jest aktywowane na całym świecie.
Około 60% z aplikacji dostępnych w sklepie Google Play są absolutnie za darmo!
*źródło: Wikipedia

Trenerzy - wiedza połączona z praktyką

Trener, który będzie prowadził ten kurs to wykładowca i informatyk w jednej osobie. Nasi trenerzy wywodzą się z najlepszych polskich uczelni i od wielu lat wykonują projekty IT dla firm zewnętrznych, organizacji i instytucji publicznych. Na codzień pracują w zawodzie - co daje im możliwość prowadzenia ultra ciekawych zajęć, przepełnionych przykładami z realnych projektów.

Trenerzy ALX

Komfortowe warunki do nauki

ALX prowadzi kursy na najwyższym poziomie - przychodząc do nas dostajesz jakość “premium”. Co to znaczy?

 • Nasi trenerzy to wybitni specjaliści z ogromnym doświadczeniem - a nie przypadkowe osoby.
 • Program naszych kursów jest dopasowany do rynku pracy - szkolimy tak, żebyś później mógł pracować w zawodzie, a nie tylko tak jak jest w książkach czy skryptach sprzed 5 lat. Technologia idzie do przodu w tempie błyskawicznym i tylko specjaliści, którzy cały czas są w zawodzie mogą nauczyć Cię tego czego aktualnie wymagają pracodawcy.
 • No i na koniec najważniejsze! Nawet najlepszy program kursu i najlepszy trener nie zmusi nikogo do intensywnej pracy w dusznej, ciemnej sali bez okien z laptopem na kolanach! Nasze kursy stacjonarne są prowadzone w profesjonalnych, doskonale wyposażonych salach, w największych miastach Polski oraz w Warszawie, gdzie jest nasza siedziba, w ścisłym centrum miasta, w komfortowym, klimatyzowanym biurowcu klasy premium. Zapewniamy nowoczesny sprzęt komputerowy (nie musisz mieć swojego komputera) oraz poczęstunek (nawet zimne piwo, rzecz jasna bezalkoholowe) gratis!

Referencje

Przeczytaj, jak naszą pracę oceniają klienci.

Ministerstwo Prawy i Polityki Społecznej

Szkolenie przeprowadzone zostało na wysokim poziomie merytorycznym i organizacyjnym, a zaangażowanie ze strony organizatorów zasługuje na wysokie uznanie.

AEGON

Uczestnicy szkoleń wysoko ocenili program szkoleń, materiały dydaktyczne oraz kompetencje i zaangażowanie prowadzących. (…) Polecamy ALX jako partnera gwarantującego należyte wykonanie usługi.

Strabag

Jesteśmy bardzo zadowoleni z realizacji szkoleń. Wszystkie szkolenia i trenerzy otrzymali w ankietach wysokie noty od naszych pracowników.

Samsung

Realizacja programu szkoleniowego spotkała się z dużym uznaniem uczestników kursu. ALX możemy polecić jako solidnego partnera biznesowego w obszarze szkoleń informatycznych, dysponującego kadrą wykładowców z dużym doświadczeniem.

Zapisz się na ten kurs

Wybierz interesujący Cię termin oraz miasto

Zdalnie:
 • 19.06 (Z)TooltipTriangle
 • 21.06 (D)TooltipTriangle

Żaden termin nie pasuje?

Podaj swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o przyszłych terminach

Masz pytanie?

Tu możesz zadać niezobowiązujące i szybkie pytanie na temat szkolenia

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez „ALX” Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Warszawie w celu realizacji zgłoszenia.