Szkolenia i dofinansowanie przez Urzędy Pracy

Szkolenia i dofinansowanie przez Urzędy Pracy

We współpracy z Urzędami Pracy z terenu całej Polski, prowadzimy kursy informatyczne dla osób bezrobotnych, pomagające w zdobyciu nowej pracy.

Chętni sami wybierają interesujące ich kursy. Po akceptacji przez właściwy Urząd i dopełnieniu formalności, uczestnictwo w kursie jest bezpłatne - finansowane przez Urząd.

Oferujemy udział w najpopularniejszych kursach zawodowych, w dwóch podstawowych wariantach:

  1. Kursant dopisuje się do grupy otwartej, w trybie i zgodnie z harmonogramem tej grupy,
  2. Dla kursanta lub kursantów zostają uruchomione dedykowane zajęcia na indywidualne zamówienie.

W trybie na zamówienie, po dokonaniu kompletu niezbędnych ustaleń i potwierdzeniu przez nas przyjęcia zgłoszenia lub podpisaniu umowy - odbycie zajęć jest gwarantowane. Zajęcia zwykle ustalane są w trybie dziennym, w dni robocze, z zachowaniem preferencji Urzędów dotyczących harmonogramu zajęć (co najmniej 25 godzin tygodniowo). Zajęcia na zamówienie odbywają się w trybie całkowicie indywidualnym lub w 2 osoby.

Przy zapisie do grupy otwartej, ze względu na charakter tego rodzaju grupy (obecność innych kursantów, których może zapisać się do grupy mniejsza lub większa liczba, część może następnie zrezygnować, itd.) zazwyczaj nie jesteśmy w stanie zagwarantować, że zajęcia się odbędą już w chwili zapisania się. Wybrana przez kursanta grupa może się zgromadzić i odbyć, lub zostać odwołana z braku uczestników.
Dopisanie się do grupy otwartej jest jednak korzystniejsze cenowo.

Informacje dla Urzędów Pracy; zwolnienie z VAT

  • Przy organizacji zajęć w trybie na zamówienie, jesteśmy w stanie bez problemu szkolić pojedyncze osoby oraz całkowicie zagwarantować, że kurs na który zostaje podpisana z nami umowa, na pewno się odbędzie;
  • W trybie na zamówienie, zgodnie z preferencjami Urzędów i wymogami ustawy, realizujemy kursy w trybach po min. 25 godzin tygodniowo, lub dowolnie na życzenie Urzędu,
  • Zgodnie z wymogami ustawy, słuchaczom zapewniamy ubezpieczenie NNW,
  • Podejmujemy się równiez organizacji szkoleń i kursów całkowicie zaprojektowanych na zamówienie; jesteśmy w stanie elastycznie dostosować tematykę, programy, czasy trwania i ceny szkoleń i kursów do każdorazowych potrzeb Zamawiających. Zapraszamy do kontaktu z nami.

Ponadto:

  • Posiadamy wpis do rejestru instytucji szkoleniowych WUP (nr 2.14/00012/2011, skan),
  • Wszystkie kursy są zwolnione z VAT (informacja aktualna również od 1 stycznia 2011 r.) - są to kursy finansowane ze środków publicznych (zgodnie z art. 43 punkt 29 lit. c Ustawy o VAT).
Masz pytanie?

Tu możesz zadać niezobowiązujące i szybkie pytanie na temat szkolenia