Vouchery szkoleniowe

Ogólne informacje o voucherach na usługi szkoleniowe

Voucher upoważnia do wydelegowania pracownika na szkolenie w nieokreślonym na chwilę zakupu terminie w przyszłości (w granicach okresu ważności vouchera - 1 rok).

Wykupienie vouchera może być przydatne m.in. gdy dysponuje się budżetem, ale (a) nie wybrano jeszcze konkretnego terminu delegacji pracownika (pracowników), lub (b) gdy z powodów księgowych preferowane jest wykupienie szkolenia w danym okresie rozliczeniowym - zachowując przy tym elastyczność wyboru przyszłego konkretnego terminu/trybu/grupy.

W celu otrzymania vouchera na usługi szkoleniowe należy:

Na postawie otrzymanego formularza zgłoszeniowego, ALX wystawia fakturę proforma. Po dokonaniu płatności otrzymają Państwo voucher przesyłany na adres korespondencyjny podany na formularzu zgłoszeniowym oraz fakturę VAT przesyłaną na adres podany na tym formularzu.

Dokumenty i formularze

UWAGA: jeżeli są już Państwo zdecydowani, którzy pracownicy będą naszymi kursantami, prosimy o wypełnienie dla każdej osoby oddzielnie formularza imiennego. W przeciwnym wypadku proszę wypełnić formularz grupowy, podając liczbę rezerwowanych miejsc (bez danych osobowych słuchaczy). Listę szkolonych osób można podać później, dokonując zapisu już na konkretny termin.

Wypełnione formularze prosimy przesłać na nr faksu (22) 26-60-695 lub emailem na adres formularze@alx.pl

Masz pytanie?

Tu możesz zadać niezobowiązujące i szybkie pytanie na temat szkolenia

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez ALX Academy sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie w celu realizacji zgłoszenia.