Kompleksowy kurs PHP i baz danych

Profesjonalny kurs programowania aplikacji PHP od podstaw. Nauczany przez doświadczonych programistów, z naciskiem na praktykę, dostosowany do potrzeb rynku pracy. Plus zagadnienia bezpieczeństwa, dobrych praktyk i optymalizacji. Czytaj więcej

Kurs tworzenia stron WWW od totalnych podstaw. Kurs PHP zaawansowany.

Przystępny i popularny kurs Tworzenie stron WWW. Jedna z najprostszych ścieżek do wejścia do IT! Dla wszystkich zainteresowanych tworzeniem treści w internecie, jak również dla ukierunkowanych na wygląd i design.

Programistów z doświadczeniem zapraszamy na kurs Zaawansowany programista PHP.

wyszkoliliśmy już 2965 osób

ALX Diamenty Forbes
4,7/5
Stars

Trenerzy

Piotr

Piotr PHP, Symfony, Java, Python, C#/.NET, SQL

Łukasz

Łukasz JQuery, Joomla, Wordpress, HTML, CSS, MS Office

Kacper

Kacper Python, JS, Node.JS, PHP

Robert

Robert JavaScript, Angular, HTML i CSS/SASS

Piotr

Piotr Python/Django, Java, PHP i bazy danych, Perl

Szkolenia: PHP, WWW, HTML/CSS, CMS, front-end

Oferujemy szeroki zakres szkoleń związanych z technologiami webowymi. Od absolutnie podstawowych - tworzenie stron WWW, HTML, CSS, praktyczne szkolenia dotyczące konkretnych systemów CMS (Joomla), kurs programowania w PHP i SQL, szkolenia prezentujące technologie takie jak Javascript/AJAX czy Flash - do zaawansowanych szkoleń dla programistów: metodologie i dobre praktyki programowania obiektowego, czy popularne frameworki programistyczne, takie jak Zend Framework. Posiadamy w ofercie również szkolenia z technologii Java/JEE (katalog na osobnej podstronie).

Odnośnie technologii PHP i Zend, oferujemy również szkolenia przygotowujące do certyfikacji: PHP - Zend Certified Engineer (ZCE) oraz Zend Framework Certified Engineer (ZFCE). Jesteśmy autoryzowanym centrum egzaminacyjnym, egzaminy można zdawać w naszym ośrodku.

Organizujemy zarówno szkolenia otwarte jak i zamknięte, pojedyncze oraz większe cykle szkoleniowe. Regularnie prowadzimy szkolenia w wielu lokalizacjach w Polsce, we własnych salach - Warszawa, Kraków, Łódź, Poznań, Katowice, Wrocław - oraz wyjazdowe, w siedzibach Klientów. Na życzenie organizujemy szkolenia o indywidualnie dopasowanej tematyce (konkretne frameworki, moduły, zagadnienia itd.). Posiadamy wieloletnie doświadczenie we współpracy m.in. z dużymi firmami i instytucjami, w tym z administracją publiczną.

Więcej informacji

Zobacz też

Wstęp

Oferujemy szeroki zakres szkoleń związanych z technologiami webowymi. Od absolutnie podstawowych - tworzenie stron WWW, HTML, CSS, praktyczne szkolenia dotyczące konkretnych systemów CMS (Joomla), kurs programowania w PHP i SQL, szkolenia prezentujące technologie takie jak Javascript/AJAX czy Flash - do zaawansowanych szkoleń dla programistów: metodologie i dobre praktyki programowania obiektowego, czy popularne frameworki programistyczne, takie jak Zend Framework.

Kurs tworzenia stron WWW

Kompleksowy kurs tworzenia stron WWW: od absolutnych podstaw (HTML i CSS) do elementów JavaScriptu, oraz system CMS Joomla, przygotowywanie grafiki na potrzeby WWW i zarządzanie kontem na serwerze hostingowym. Nie wymaga wcześniejszej znajomości informatyki!

Czytaj więcej

Kurs zaawansowany - OOP PHP, ZF, JS, HTML5

Dla deweloperów WWW chcących podwyższać swoje kwalifikacje: programowanie obiektowe w PHP, Zend Framework, Javascript/AJAX i HTML5. Intensywny kurs, skupiony na praktycznych zastosowaniach omawianych, nowoczesnych technologii.
Czytaj więcej

Tym, którzy są zainteresowani jedynie częścią zagadnień kursu zaawansowanego, polecamy m.in. szkolenie Zend Framework - trzydniowy warsztat pozwalający poznać najpopularniejszy framework PHP na świecie, oraz szkolenia z zakresu JS/HTML5.

Ścieżki szkoleniowe

Front End Programmer to osoba, której zadaniem jest opieka nad najbardziej widoczną częścią aplikacji: interfejsem użytkownika. Potrzebne do tego umiejętności można zdobyć na ścieżce Front End Programmer.

Senior PHP Developer podejmuje się trudnych wyzwań związanych z tworzeniem aplikacji oraz pomaga mniej doświadczonym kolegom. Dla zainteresowanych zdobyciem szerokiej gamy zaawansowanych umiejętności dewelopera PHP, proponujemy ścieżkę szkoleniową Senior PHP Developer.

Zobacz też

Polecamy również naszą ofertę szkoleń z technologii Java/JEE, przydatnych podczas pracy programisty WWW.

Czytaj więcej

Masz pytanie?

Tu możesz zadać niezobowiązujące i szybkie pytanie na temat szkolenia

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez ALX Academy sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie w celu realizacji zgłoszenia.