Historie naszych absolwentów.

Poznaj ludzi, którzy nam zaufali, zrobili z nami pierwszy krok
i ciężko pracowali na swój sukces w IT.

Aleksander Sapielak

Swoją przygodę w IT zacząłem jako programista PHP w międzynarodowej firmie handlowej. Jako członek zespołu programistycznego pisałem aplikacje webowe, tworzyłem dokumentację - generalnie pisałem kod.Kiedy w mojej firmie pojawił się nowy serwer, zgłosiłem się na ochotnika, aby ten serwer skonfigurować. Wtedy zacząłem sporo czytać, korzystać z książek, filmików, dostępnej dokumentacji i jakoś po pewnym czasie udało mi się ten serwer postawić. Mój szef zaproponował mi wtedy, żebym poszedł na profesjonalny kurs administracji systemem Linux i “na poważnie” zajął się tym u nas w firmie.Poszperałem trochę w ofertach i znalazłem kurs w ALX. Zależało mi na zajęciach warsztatowych i odpowiednim zakresie materiału. Poruszam się na wózku inwalidzkim i dlatego dodatkowo kluczowe dla mnie były dwie rzeczy: jak tam dojadę oraz jak wygląda sala szkoleniowa. Siedziba ALX mieści się w centrum Warszawy tuż przy metrze Świętokrzyska w nowoczesnym biurowcu z windami i szerokimi przejściami - dla mnie idealnie. Na stronie były pokazane też zdjęcia sal szkoleniowych - i to one przekonały mnie ostatecznie do wyboru kursu w ALX. Sale są przestronne, a stanowiska komputerowe wygodne i w pełni dostępne dla mnie.

Sam kurs oceniam bardzo wysoko. Pan Karol to znakomity trener - wszystko cierpliwie i spokojnie tłumaczył. Był życzliwy dla wszystkich kursantów niezależnie od tempa w jakim pracowali. Podawał dużo praktycznych wskazówek, które do dziś wykorzystuję w pracy. Widać było, że jest to praktyk, osoba która pracuje w tym na co dzień, a nie tylko uczy.

Dziś należę do grona osób odpowiedzialnych za administrację i opiekę nad serwerami Linux-owymi. Rozszerzyłem kompetencje, czuję się doceniany przez szefa i kolegów. Oczywiście wciąż mam zlecenia programistyczne - ale nie jestem już tylko programistą.

Teraz dopiero widzę, jaką wartością jest połączenie tych dwóch światów - serwer, bezpieczeństwo, konfiguracja sieci oraz programowanie. Rozumienie tych dwóch dziedzin i sprawne poruszanie się w obu - daje mi szansę dalej się rozwijać. Dlatego niebawem wezmę udział w szkoleniu dla zaawansowanego administratora Linux’a. Pomoże mi to szybciej i efektywniej zapoznać się z bardzo zaawansowanymi zagadnieniami.

Ty też chcesz zrobić pierwszy krok?

Pomożemy Ci wybrać kurs. Napisz do nas lub zostaw numer telefonu. Oddzwonimy.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez ALX Academy sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie w celu realizacji zgłoszenia.
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
Masz pytanie?

Tu możesz zadać niezobowiązujące i szybkie pytanie na temat szkolenia

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez ALX Academy sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie w celu realizacji zgłoszenia.