Historie naszych absolwentów.

Poznaj ludzi, którzy nam zaufali, zrobili z nami pierwszy krok
i ciężko pracowali na swój sukces w IT.

Bartłomiej Jasiński

Od zawsze lubiłem coś budować, tworzyć. Kiedy prowadziłem własną działalność gospodarczą miałem problem albo ze stroną internetową albo z tym, że chciałem zrobić jakąś funkcjonalność na niej a nie wiedziałem jak. Ciężko mi było znaleźć jakiegoś specjalistę, który mógłby mi z tym pomóc. Każdy albo nie miał czasu albo za swoje usługi programistyczne stawiał dla mnie zaporową cenę - dlatego postanowiłem nauczyć się tego sam.


Na początku nauczyłem się podstaw z HTML i CSS jednak z czasem chciałem rozszerzyć wiedzę na temat programowania. Najbardziej interesowały mnie technologie backendowe oraz te związane z WordPress-em.Przeglądanie kursów online czy książek trwało za długo i trochę błądziłem sam nie wiedząc czego szukam. Postanowiłem więc pójść na kurs z trenerem, którego będę mógł pytać na bieżąco, a on będzie mi doradzał i pomagał rozwiązywać napotkane trudności. Długo szukałem i przeglądałem najróżniejsze oferty i tak w końcu wybrałem ALX. Do wyboru przekonały mnie pozytywne opinie w Internecie. Co najważniejsze - ceny kursów były przystępne, a ich program idealnie pasował do moich potrzeb. Zdecydowałem się na kurs PHP i SQL. Zaskoczyło mnie, że sale w ALX były bardzo sprzyjające nauce. Komputery gotowe do pracy oraz szkoła zapewniała stały dostęp do przekąsek i napoi… w tym też piwo free ;)
Podczas samego kursu największym wyzwaniem na pewno była technologia ponieważ wszystko co było na tym kursie było wtedy dla mnie nowe. Wykładowca narzucił dość wysokie tempo ale też bardzo dobrze tłumaczył wszystkie zagadnienia, no i szybko przeszliśmy do samodzielnego pisania kodu.
Po kursie zadzwonili do mnie z ALX z propozycją pracy ponieważ prowadzący wskazał mnie jako osobę szczególnie wyróżniającą się na kursie. Z sukcesem udało mi się przejść proces rekrutacyjny i podjąłem pracę jako junior developer (od razu zostałem wdrożony do zespołu programistycznego, dostałem też swój projekt).

Obecnie pracuję jako programista JavaScript, na kursie zdobyłem solidne podstawy, które pozwoliły mi się wdrożyć w kolejny język programowania bez większego problemu. Pracuję w międzynarodowej firmie IT i rozwijam swój startup.

Ty też chcesz zrobić pierwszy krok?

Pomożemy Ci wybrać kurs. Napisz do nas lub zostaw numer telefonu. Oddzwonimy.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez ALX Academy sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie w celu realizacji zgłoszenia.
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
Masz pytanie?

Tu możesz zadać niezobowiązujące i szybkie pytanie na temat szkolenia

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez ALX Academy sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie w celu realizacji zgłoszenia.