Szkolenia: UML i EA, BPMN, zarządzanie projektami IT

UML (Unified Modelling Language), graficzny język diagramów, jest podstawowym narzędziem pracy i komunikacji uczestników projektów informatycznych – analityków, projektantów, programistów, a także klientów. Nasze praktyczne, warsztatowe szkolenia pozwalają zapoznać się z UML i jego biznesowymi zastosowaniami oraz z programem Enterprise Architect.

Zapraszamy również na zajęcia z zakresu procesów biznesowych i BPMN - oraz z wybranych zagadnień i metodyk dotyczących zarządzania projektami IT i wdrożeń w organizacjach.
Szkolimy od kilkunastu lat, posiadamy kadrę trenerską z dużym doświadczeniem z wielu różnorodnych branż. Dobierzemy prowadzącego i program szkolenia do specyfiki każdego Klienta i jego zapotrzebowania.

  • UML logo
ALX Diamenty Forbes
4,7/5
Stars

wyszkoliliśmy już 167 osób

Szkolenia zamknięte i wyjazdowe

  • W przypadku skierowania na szkolenie grupy pracowników, istnieje możliwość uruchomienia szkolenia w trybie zamkniętym, niezależnie od planowej siatki zajęć.
    Z tytułu wybrania terminu na zamówienie nie naliczamy dodatkowych opłat.
  • Szkolenia zamknięte realizujemy również poza naszą siedzibą, w biurze Klienta, lub w dowolnym innym miejscu na terenie Polski, lub UE (w jęz. polskim lub angielskim).
Więcej informacji na temat szkoleń zamkniętych i prowadzonych u Klienta znajduje się na osobnej stronie Na zamówienie. Zachęcamy również do kontaktu z naszym biurem: chętnie udzielimy informacji, rozwiejemy wątpliwości i pomożemy wybrać najbardziej odpowiednie szkolenie, czy też zaprojektować całkowicie indywidualny program szkolenia dla Państwa.

Zobacz też

Modelowanie w języku UML

Szkolenie z podstawowych i zaawansowanych zasad modelowania w języku UML: zawiera przekrojowe omówienie wszystkich rodzajów diagramów języka UML, uzupełnione o praktyczne ćwiczenia.

Czytaj więcej

Zobacz też

Zachęcamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą szkoleniową.

Czytaj więcej

Masz pytanie?

Tu możesz zadać niezobowiązujące i szybkie pytanie na temat szkolenia

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez ALX Academy sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie w celu realizacji zgłoszenia.