Szkolenia: UML i EA, BPMN, zarządzanie projektami IT

UML (Unified Modelling Language), graficzny język diagramów, jest podstawowym narzędziem pracy i komunikacji uczestników projektów informatycznych – analityków, projektantów, programistów, a także klientów. Nasze praktyczne, warsztatowe szkolenia pozwalają zapoznać się z UML i jego biznesowymi zastosowaniami oraz z programem Enterprise Architect.

Zapraszamy również na zajęcia z zakresu procesów biznesowych i BPMN - oraz z wybranych zagadnień i metodyk dotyczących zarządzania projektami IT i wdrożeń w organizacjach.
Szkolimy od kilkunastu lat, posiadamy kadrę trenerską z dużym doświadczeniem z wielu różnorodnych branż. Dobierzemy prowadzącego i program szkolenia do specyfiki każdego Klienta i jego zapotrzebowania.

  • UML logo
ALX Diamenty Forbes
4,7/5
Stars

wyszkoliliśmy już 167 osób

Konsultacje indywidualne

W przypadku, gdy nie zgłasza się grupy zorganizowanej, a wybrane szkolenie nie ma terminu otwartego lub terminy są nieodpowiednie - w zakresie większości zagadnień i programów można zamówić również indywidualne konsultacje.

W ramach konsultacji indywidualnych nie tylko szkolimy, ale również rozwiązujemy problemy, pomagamy dobrać odpowiednie rozwiązania, doradzamy, jak efektywnie używać wybranych narzędzi.

Więcej informacji na temat konsultacji znajduje się na osobnej stronie Konsultacje. Zachęcamy również do kontaktu z naszym biurem.

Zobacz też

Modelowanie w języku UML

Szkolenie z podstawowych i zaawansowanych zasad modelowania w języku UML: zawiera przekrojowe omówienie wszystkich rodzajów diagramów języka UML, uzupełnione o praktyczne ćwiczenia.

Czytaj więcej

Zobacz też

Zachęcamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą szkoleniową.

Czytaj więcej

Masz pytanie?

Tu możesz zadać niezobowiązujące i szybkie pytanie na temat szkolenia

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez ALX Academy sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie w celu realizacji zgłoszenia.