Szkolenia PostgreSQL

Zapraszamy na kursy z programowania, raportowania dla analityków, administracji (w tym m.in. replikacja, wysoka dostępność, monitoring, backupy) - jak również z optymalizacji czy innych, rzadszych zagadnień.

Nasi wykładowcy mają wieloletnie doświadczenie z Postgresem, zarówno od strony programistów jak i administratorów. Wśród członków naszego zespołu jest też jeden ze współautorow systemu PostgreSQL, regularnie występujący na PgCon (światowej konferencji poświęconej temu silnikowi baz danych).

  • Postgres
ALX Diamenty Forbes
4,8/5
Stars

Trenerzy

Jan

Jan Współautor bazy danych PostgreSQL

wyszkoliliśmy już 302 osób

Szkolenia zamknięte i wyjazdowe

  • W przypadku skierowania na szkolenie grupy pracowników, istnieje możliwość uruchomienia szkolenia w trybie zamkniętym, niezależnie od planowej siatki zajęć.
    Z tytułu wybrania terminu na zamówienie nie naliczamy dodatkowych opłat.
  • Szkolenia zamknięte realizujemy również poza naszą siedzibą, w biurze Klienta, lub w dowolnym innym miejscu na terenie Polski, lub UE (w jęz. polskim lub angielskim).
Więcej informacji na temat szkoleń zamkniętych i prowadzonych u Klienta znajduje się na osobnej stronie Na zamówienie. Zachęcamy również do kontaktu z naszym biurem: chętnie udzielimy informacji, rozwiejemy wątpliwości i pomożemy wybrać najbardziej odpowiednie szkolenie, czy też zaprojektować całkowicie indywidualny program szkolenia dla Państwa.

Zobacz też

Inne systemy bazodanowe

W stałej ofercie posiadamy szkolenia m.in. z systemów MS SQL Server oraz Oracle. Na zamówienie, oferujemy też szkolenia z innych systemów baz danych. Przykładowo, posiadamy doświadczenie w prowadzeniu szkoleń z takich systemów jak IBM DB2. Posiadamy szerokie zaplecze dydaktyczne, również akademickie. W wypadku zainteresowania szkoleniem z rzadszego produktu bazodanowego, prosimy o kontakt.
Masz pytanie?

Tu możesz zadać niezobowiązujące i szybkie pytanie na temat szkolenia

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez ALX Academy sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie w celu realizacji zgłoszenia.