Szkolenia PostgreSQL i EnterpriseDB

Szeroki zakres szkoleń z PostgreSQL: od najpopularniejszych, z SQL oraz PL/pgSQL - dla analityków i dla programistów, przez zagadnienia optymalizacji zapytań i wydajności, administrację i backupy oraz ich odzyskiwanie, monitoring - do zaawansowanych czy rzadszych tematów takich jak replikacja, wysoka dostępność (HA) i wybranych specjalistycznych modułów.

Jesteśmy rozpoznawani m.in. jako specjaliści od serwerów (Linux) i portali z podwyższoną dostępnością z PostgreSQLem w back-endzie. Mamy ponad 20 lat doświadczenia we wdrożeniach i w szkoleniach. Pracowaliśmy m.in. dla mediów, telekomunikacji, sektora finansowego oraz instytucji publicznych.

Nasi wykładowcy posiadają wieloletnie doświadczenie jako programiści i administratorzy; poza szkoleniami, występowali na konferencjach branżowych (m.in. PgCon). Mamy też w zespole np. programistę z zaakceptowanymi commitami do głównej gałęzi.

  • Postgres
  • Postgres
ALX Diamenty Forbes
ALX Diamenty Forbes
4,8/5
Stars

Trenerzy

Jan

Jan Ekspert i entuzjasta PostgreSQL

Agata

Agata C#, SQL Server, Oracle, Python, Java, Excel, VBA

wyszkoliliśmy już 312 osób

Konsultacje indywidualne

W przypadku, gdy nie zgłasza się grupy zorganizowanej, a wybrane szkolenie nie ma terminu otwartego lub terminy są nieodpowiednie - w zakresie większości zagadnień i programów można zamówić również indywidualne konsultacje.

W ramach konsultacji indywidualnych nie tylko szkolimy, ale również rozwiązujemy problemy, pomagamy dobrać odpowiednie rozwiązania, doradzamy, jak efektywnie używać wybranych narzędzi.

Więcej informacji na temat konsultacji znajduje się na osobnej stronie Konsultacje. Zachęcamy również do kontaktu z naszym biurem.

Zobacz też

Inne systemy bazodanowe

W stałej ofercie posiadamy szkolenia m.in. z systemów MS SQL Server oraz Oracle. Na zamówienie, oferujemy też szkolenia z innych systemów baz danych. Przykładowo, posiadamy doświadczenie w prowadzeniu szkoleń z takich systemów jak IBM DB2. Posiadamy szerokie zaplecze dydaktyczne, również akademickie. W wypadku zainteresowania szkoleniem z rzadszego produktu bazodanowego, prosimy o kontakt.
Masz pytanie?

Tu możesz zadać niezobowiązujące i szybkie pytanie na temat szkolenia

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez ALX Academy sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie w celu realizacji zgłoszenia.