Szkolenia PostgreSQL

Zapraszamy na kursy z programowania, raportowania dla analityków, administracji (w tym m.in. replikacja, wysoka dostępność, monitoring, backupy) - jak również z optymalizacji czy innych, rzadszych zagadnień.

Nasi wykładowcy mają wieloletnie doświadczenie z Postgresem, zarówno od strony programistów jak i administratorów. Wśród członków naszego zespołu jest też jeden ze współautorow systemu PostgreSQL, regularnie występujący na PgCon (światowej konferencji poświęconej temu silnikowi baz danych).

  • Postgres
ALX Diamenty Forbes
4,8/5
Stars

Trenerzy

Jan

Jan Współautor bazy danych PostgreSQL

wyszkoliliśmy już 302 osób

Konsultacje indywidualne

W przypadku, gdy nie zgłasza się grupy zorganizowanej, a wybrane szkolenie nie ma terminu otwartego lub terminy są nieodpowiednie - w zakresie większości zagadnień i programów można zamówić również indywidualne konsultacje.

W ramach konsultacji indywidualnych nie tylko szkolimy, ale również rozwiązujemy problemy, pomagamy dobrać odpowiednie rozwiązania, doradzamy, jak efektywnie używać wybranych narzędzi.

Więcej informacji na temat konsultacji znajduje się na osobnej stronie Konsultacje. Zachęcamy również do kontaktu z naszym biurem.

Zobacz też

Inne systemy bazodanowe

W stałej ofercie posiadamy szkolenia m.in. z systemów MS SQL Server oraz Oracle. Na zamówienie, oferujemy też szkolenia z innych systemów baz danych. Przykładowo, posiadamy doświadczenie w prowadzeniu szkoleń z takich systemów jak IBM DB2. Posiadamy szerokie zaplecze dydaktyczne, również akademickie. W wypadku zainteresowania szkoleniem z rzadszego produktu bazodanowego, prosimy o kontakt.
Masz pytanie?

Tu możesz zadać niezobowiązujące i szybkie pytanie na temat szkolenia

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez ALX Academy sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie w celu realizacji zgłoszenia.