Programowanie w Ruby, Ruby on Rails, Sinatra

Oferujemy kompleksowe szkolenia z języka Ruby ukierunkowane przede wszystkim na rozwój aplikacji internetowych w oparciu o środowisko (framework) Ruby on Rails lub Sinatra. Posiadamy w ofercie szkolenia zarówno dla programistów o różnym stopniu zaawansowania jak i administratorów, którzy zajmują się utrzymaniem i konfigurowaniem aplikacji.

wyszkoliliśmy już 51 osób

Konsultacje indywidualne

W przypadku, gdy nie zgłasza się grupy zorganizowanej, a wybrane szkolenie nie ma terminu otwartego lub terminy są nieodpowiednie - w zakresie większości zagadnień i programów można zamówić również indywidualne konsultacje.

W ramach konsultacji indywidualnych nie tylko szkolimy, ale również rozwiązujemy problemy, pomagamy dobrać odpowiednie rozwiązania, doradzamy, jak efektywnie używać wybranych narzędzi.

Więcej informacji na temat konsultacji znajduje się na osobnej stronie Konsultacje. Zachęcamy również do kontaktu z naszym biurem.

Masz pytanie?

Tu możesz zadać niezobowiązujące i szybkie pytanie na temat szkolenia

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez ALX Academy sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie w celu realizacji zgłoszenia.