Szkolenie: Indywidualne powtórzenie i egzamin MOSMOS POWT EGZ

Dostępne na zamówienie dla grup.

Żaden termin nie pasuje? Zaproponuj własny termin szkolenia

Tryb zdalny: online na żywo z trenerem i grupą. Zobacz więcej o kursach zdalnych i zakł. "Terminy".
Można: zrezygnować do 15 dni przed startem; w każdej chwili przejść z trybu "na sali" na zdalny.
Dostępne na zamówienie, w terminie i lokalizacji do uzgodnienia, dla grup od 1 osób.

cena netto
dla podmiotów publicznych - zwolnione z VAT

Cena szkolenia: 1790 PLN

poczęstunek w cenie

stanowisko komputerowe w cenie

first minute (30+ dni do startu) - 3%

Kategorie: Office, Excel, Access, PowerPoint, Word, Outlook

Zdanie egzaminu z rodziny MOS – Microsoft Office Specialist – pozwala uzyskać respektowany na całym świecie dyplom biegłej znajomości wybranego programu z rodziny Microsoft Office. Aby ułatwić zdanie egzaminu, pomóc w usystematyzowaniu wiedzy i zapoznaniu się z formą, którą przyjmują pytania egzaminacyjne, oferujemy zestaw indywidualne przygotowanie do egzaminu + egzamin.

Sześciogodzinne, indywidualne przygotowanie, prowadzone przez trenera, który sam posiada certyfikat MOS, jest w pełni dostosowane do potrzeb uczestnika i jego stanu wiedzy.

Egzaminy przeprowadzane są wyłącznie w naszej centrali w Warszawie.

Egzaminy odbywają się na angielskiej wersji pakietu MS Office 2010, 2013 lub 2016. Dla najpopularniejszych programów w wersji 2013 oraz 2016, dostępne są egzaminy po polsku i po angielsku. Dla wszystkich programów w wersji 2010 dostępne są wyłącznie egzaminy po angielsku. Szczegółowe informacje o wersjach, poziomach i językach znajdują się na dedykowanej stronie egzaminów MOS.

Przygotowanie do egzaminu odbywa się na tej samej wersji pakietu MS Office co późniejszy egzamin wybrany przez uczestnika.

W cenie zawarty jest egzamin w wersji bez powtórki. W razie chęci nabycia egzaminu z powtórką, prosimy o zaznaczenie tego w uwagach, cena szkolenia wzrośnie wtedy odpowiednio zgodnie z cennikiem egzaminów (dopłata wynosi ok. 50zł netto).

Czas trwania

7h

Program

Program konsultacji jest dostosowywany na bieżąco przez trenera do potrzeb i stanu wiedzy uczestnika. Po zakończeniu sześciogodzinnego przygotowania, uczestnik przystępuje do egzaminu (tego samego dnia lub w innym terminie, w zależności od preferencji).

Pobierz w wersji PDF

Training also available in English.

Przeznaczenie i wymagania

Podejście do egzaminu wymaga od zdającego biegłej znajomości wybranego programu pakietu Microsoft Office. Zakres tematów objętych egzaminem można znaleźć na stronie Microsoft:

Certyfikaty

Po zdaniu egzaminu klient otrzymuje oryginalny certyfikat Microsoft.

Obecnie brak terminów

Podaj swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o przyszłych terminach

Masz pytanie?

Tu możesz zadać niezobowiązujące i szybkie pytanie na temat szkolenia

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez ALX Academy sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie w celu realizacji zgłoszenia.