Tworzenie stron WWW dla młodzieżyKM-WWW

Obecnie brak terminów otwartych

Warszawa
  • Najbliższe kolejne terminy: wieczorowe, jesienią - na przełomie września i października. Terminy pojawią się wkrótce.

Tryb zdalny: online na żywo z trenerem i grupą. Zobacz więcej o kursach zdalnych i zakł. "Terminy".
Można: zrezygnować do 15 dni przed startem; w każdej chwili przejść z trybu "na sali" na zdalny.

dla firm - netto
dla osób prywatnych - brutto (pokrywamy VAT)
dla podmiotów publicznych - zwolnione z VAT

Cena kursu: 1349 PLN

możliwość rozłożenia na 3 raty

poczęstunek w cenie

stanowisko komputerowe w cenie

first minute (30+ dni do startu) - 3%

MŁODY WEBMASTER - kompleksowy kurs dla młodzieży (13+ lat)

Lokalizacja

Zajęcia realizujemy zdalnie w trybie "wirtualnej klasy" oraz stacjonarnie w naszych salach komputerowych w Warszawie (adresy).

Tryby zdalne - Wirtualna Klasa, na żywo z trenerem

Forma zajęć w trybie zdalnym (wideokonferencyjnym, "wirtualna klasa") wygląda analogicznie jak zajęcia realizowane w naszym standardowym trybie - tylko bez wychodzenia z domu. Nie ma tutaj filmów (gotowych nagrań) do oglądania, jest trener na żywo, który cały czas prowadzi zajęcia, opowiada, na bieżąco reaguje i ma kontakt z grupą. Zajęcia są prowadzone przez tych samych trenerów, którzy prowadzą kursy "stacjonarne" według tego samego programu.

Uczestnicy mogą liczyć na pomoc trenera, ale też mają kontakt z innymi kursantami - dokładnie tak samo, jak na kursach stacjonarnych. Dużą uwagę poświęcamy temu, aby w jak największym stopniu zachować warsztatowy charakter naszych zajęć.

W praktyce szkolenie wygląda tak, że kursant otrzymuje zaproszenie z linkiem, po kliknięciu którego połączy się z nami zdalnie przy użyciu specjalistycznego systemu telekonferencyjnego, tworząc "wirtualną klasę". Kursant będzie widział prowadzącego, oraz będzie miał obraz z rzutnika. Czas szkolenia będzie taki sam jak w naszej sali szkoleniowej. Podczas zajęć, oprócz wizji, fonii, będzie dostęp do czatu tekstowego (z trenerem i z grupą - innymi uczestnikami), jest możliwość przekazywania sobie plików/załączników, pokazywania fragmentów kodu, zadawania pytań, otrzymywania poprawek itp. Na prośbę uczestnika, prowadzący może również uzyskać dostęp do całości ekranu i kursora komputera kursanta ("przejęcie myszy i klawiatury") lub do okna z kodem w środowisku programistycznym - aby poprawić fragment programu, skomentować, czy zwyczajnie pokazać jak wykonać daną czynność.

Po zakończeniu kursu otrzymają Państwo ten sam certyfikat (bez względu na formę zajęć), a trener będzie dostępny po zakończeniu bloku szkoleniowego, żeby odpowiedzieć na wszelkie dodatkowe pytania.

Dostępne są zdalne terminy weekendowe (zaoczne), dzienne (w tygodniu) oraz wieczorowe (w tygodniu). W zdalnych trybach jest dokładnie tyle samo godzin zajęć - i zajęcia odbywają się w takich samych godzinach jak zajęcia stacjonarne.

Tryby zajęć stacjonarnych

Wieczorowy - kurs prowadzony w godzinach 17:30 - 19:30 (dwie godziny zegarowe), raz w tygodniu.

Kursy wieczorowe uruchamiane są:
- jesienią - na początku października, kończąc się przed feriami zimowymi,
- jesienią (dodatkowe grupy) - w listopadzie, z końcem na przełomie lutego i marca,
- wiosną - w marcu, z zakończeniem przed końcem roku szkolnego.

W ramach kursu przeprowadzamy co najmniej 12 spotkań, które odbywają się w dni nauki szkolnej (nie ma zajęć np. w ferie zimowe albo w podczas przerwy świąteczno-noworocznej). W sumie 24 godzin (zegarowych) zajęć w semestrze.

Półkolonie w wakacje, półkolonie w ferie zimowe - kursy realizowane są przez tydzień, zajęcia od poniedziałku do piątku (5 dni), w godzinach 10:00 - 16:00. Ramowy rozkład dnia: 10:00-12.45 pierwszy blok zajęć (przewidziane krótkie przerwy, dostępny słodki poczęstunek oraz ciepłe i zimne napoje); 12.45-13.30 długa przerwa obiadowa; 13.30-16:00 drugi blok zajęć (również z krótkimi przerwami).

W ramach kursu zapewniamy poczęstunek - słodycze oraz ciepłe i zimne napoje.

W trybie "półkolonie" (wakacje i ferie, zajęcia w dni robocze, w ciągu dnia) kursanci za dopłatą dostają również obiady (29 zł za obiad) - wykładowca idzie wraz z grupą do restauracji. Dla kursów w formie półkolonii wykupienie obiadów jest obowiązkowe.

Program jednego tygodnia półkolonii odpowiada jednemu semestrowi zajęć wieczorowych.
W związku z tym, tryby zajęć pomiędzy semestrami można elastycznie zmieniać. Możliwe jest np.: odbycie pierwszego semestru wieczorami, po czym drugiego semestru - jako półkolonie. Można również odwrotnie. :-)

Dokładne harmonogramy grup

Masz pytanie?

Tu możesz zadać niezobowiązujące i szybkie pytanie na temat szkolenia

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez ALX Academy sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie w celu realizacji zgłoszenia.