Amazon Career Choice

Amazon Career Choice

Amazon Career Choice

Spis treści:

Poznaj program Career Choice

„Career Choice to innowacyjny program firmy Amazon stworzony specjalnie z myślą o podnoszeniu kwalifikacji naszych pracowników, którzy w przyszłości będą poszukiwać pracy poza naszą firmą. Nawiązując współpracę z instytucją ALX w celu zapewnienia możliwości szkolenia w zakresie popularnych ścieżek kariery, firma Amazon z dumą oferuje kwalifikującym się pracownikom narzędzia, których potrzebują, aby zacząć realizować swoje aspiracje”.

  • Program Career Choice firmy Amazon został uruchomiony w 2012 r.
  • Program Career Choice firmy Amazon działa w 14 krajach (USA, Kanada, Wielka Brytania, Niemcy, Hiszpania, Francja, Irlandia, Włochy, Polska, Czechy, Republika Południowej Afryki, Kostaryka, Słowacja i Australia) i planowane jest jego wprowadzenie na kolejne rynki międzynarodowe.
  • Od czasu uruchomienia program Career Choice firmy Amazon pomógł ponad 40 000 pracowników na całym świecie (30 000 w USA).
  • Program Career Choice firmy Amazon oferuje pięć obszernych dziedzin kształcenia: transport, opieka zdrowotna, technologie informacyjne, mechanika i zawody wymagające wysokich kwalifikacji oraz administracja.
  • Na potrzeby programu Career Choice firma Amazon dysponuje ponad 60 salami lekcyjnymi w centrach logistycznych w USA i ponad 20 w Europie. W przypadku wielu naszych nowych centrów logistycznych sale lekcyjne były uwzględnione już w planach budowy. Bezpieczeństwo naszych pracowników jest dla nas priorytetem. Ze względu na pandemię COVID-19 wstrzymaliśmy naukę stacjonarną i poszerzamy ofertę nauki online.

Szkoły należące do sieci partnerskiej programu Career Choice firmy Amazon realizują nasze zobowiązanie do zapewnienia pracownikom wysokiej jakości usług wspomagających kształcenie, które dadzą im nowe możliwości kariery poza firmą Amazon. Wspólnie umożliwiamy niedrogą edukację dostosowaną do zapotrzebowań danej branży oraz do wyjątkowych potrzeb edukacyjnych dorosłych pracowników. Z dumą łączymy siły z tymi lokalnymi, krajowymi i globalnymi partnerami.

Więcej informacji na temat programu Career Choice znajdziesz na oficjalnej stronie Amazon.

Masz pytanie?

Tu możesz zadać niezobowiązujące i szybkie pytanie na temat szkolenia

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez ALX Academy sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie w celu realizacji zgłoszenia.