Amazon Career Choice

Amazon Career Choice

Poznaj program Career Choice

„Career Choice to innowacyjny program firmy Amazon stworzony specjalnie z myślą o podnoszeniu kwalifikacji naszych pracowników, którzy w przyszłości będą poszukiwać pracy poza naszą firmą. Nawiązując współpracę z instytucją ALX w celu zapewnienia możliwości szkolenia w zakresie popularnych ścieżek kariery, firma Amazon z dumą oferuje kwalifikującym się pracownikom narzędzia, których potrzebują, aby zacząć realizować swoje aspiracje”.

Szkoły należące do sieci partnerskiej programu Career Choice firmy Amazon realizują nasze zobowiązanie do zapewnienia pracownikom wysokiej jakości usług wspomagających kształcenie, które dadzą im nowe możliwości kariery poza firmą Amazon. Wspólnie umożliwiamy niedrogą edukację dostosowaną do zapotrzebowań danej branży oraz do wyjątkowych potrzeb edukacyjnych dorosłych pracowników. Z dumą łączymy siły z tymi lokalnymi, krajowymi i globalnymi partnerami.

Więcej informacji na temat programu Career Choice znajdziesz na oficjalnej stronie Amazon.

Lista aktualnie dostępnych kursów:

Programowanie od podstaw:

Jak zapisać się na kurs?

Masz pytanie?

Tu możesz zadać niezobowiązujące i szybkie pytanie na temat szkolenia

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez ALX Academy sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie w celu realizacji zgłoszenia.