Wykładowca PHP

Kod ogłoszenia: TR-PHP-TECH-WAW

Poszukiwany, poszukiwana:

Trener PHP

lokalizacja: Warszawa

Zakres tematyczny zajęć

Zgodnie z ofertą ze strony www.alx.pl/tech/php. Oczekujemy znajomości zagadnień i doświadczenia w zakresie: Nie wymagamy oczywiście znajomości wszystkich zagadnień ze świata PHP; trener dołączy do zespołu o zróżnicowanych kompetencjach. Duża zaletą będzie znajomość frameworków: Symfony (ew. Laravel) oraz Javascriptu (mile widziany Angular lub React).

Tryb współpracy

Zlecenia w trybie kontraktowym, rozliczane w formie umów o dzieło lub działalności gospodarczej.

Godziny, tryby prowadzenia zajęć, spodziewane obciążenie czasowe

Poszukujemy osób gotowych do prowadzenia szkoleń dziennych w tygodniu (zazwyczaj dla klientów instytucjonalnych/korporacyjnych) i/lub co pewien czas do szkoleń weekendowych (typowo są to zjazdy zawodowych kursów zaocznych). Gotowość do prowadzenia zajęć i w tygodniu, i w weekendy nie jest wymagana, choć mile widziana.
Zapraszamy do przesłania CV w przypadku możliwości prowadzenia szkoleń w tygodniu w blokach po min. 2 dni, a optymalnie - do bloków 4-dniowych włącznie.
Oczywiście dokładne terminy szkoleń są za każdym razem ustalane i dopasowywane do możliwości wszystkich stron, zazwyczaj z kilkutygodniowym wyprzedzeniem.

Spodziewane obciążenie szkoleniami, to (średnio) ok. 4-8 dni szkoleniowych miesięcznie. Mniejszych wymiarów raczej nie bierzemy pod uwagę, ponieważ chcielibyśmy, aby kontakt z naszymi trenerami był realny, stały i utrzymywany w dłuższej perspektywie. W związku z tym, nasi trenerzy, dla których jesteśmy zajęciem dodatkowym najczęściej:

Z przyjemnością zatrudnimy również na stałe - szkolenia w ALX jako zajęcie główne. Gwarantujemy wtedy stały dochód i elastyczność czasową zarazem.

Poza kompetencjami merytorycznymi do prowadzenia zajęć oczekujemy:

Zapewniamy:

Zgłoszenia, najchętniej z CV, zaś absolutnie bez formalnego listu motywacyjnego, prosimy przysyłać na adres wspolpraca@alx.pl, z kodem ogłoszenia w temacie maila. W CV prosimy zamieścić informację: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez "ALX" Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Warszawie przy ul. Jasnej 14/16A do celów bieżącego oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych".


Administratorem Twoich danych osobowych będzie ALX Academy Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-041) przy ul. Jasnej 14/16. Wysyłając zgłoszenie, zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane powyżej, a także przyszłych procesów rekrutacyjnych. Dane zbierane są w oparciu o art. 6 ust. 1 lit. b) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. Podane dane osobowe mogą być przekazywane partnerom ALX Academy Sp. z o.o., mającym siedzibę na terenie Polski i na terenie UE w związku z procesem rekrutacji i zatrudnienia. Masz prawo do: dostępu do swoich danych osobowych, uzyskania ich kopii, sprostowania, żądania usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, przeniesienia do innego administratora oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. W każdym momencie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami pod adresem wspolpraca@alx.pl.

Masz pytanie?

Tu możesz zadać niezobowiązujące i szybkie pytanie na temat szkolenia

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez ALX Academy sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie w celu realizacji zgłoszenia.