Trener MS Office (Wrocław)

Szacunkowe wynagrodzenie: ok. 500zł za dzień zajęć
(brutto przy umowie o dzieło lub netto przy fakturze VAT); plus zwrot kosztów (jeśli występują).
Kod ogłoszenia: TR-OFFICE-WRO

Krótko o nas:

Jesteśmy placówką oferującą szkolenia informatyczne – systemy operacyjne, programowanie, bazy danych, sieci komputerowe i bezpieczeństwo oraz oprogramowanie biurowe.
Istniejemy od 2002 roku. Oferując szkolenia wysokiej jakości i konsekwentnie rozszerzając naszą ofertę, zdobyliśmy zaufanie wielu firm z różnorodnych branż. Obecnie jesteśmy jednym z liczących się graczy na polskim rynku szkoleń informatycznych. Dysponujemy salami w Warszawie (centrala), Krakowie, Katowicach, Łodzi, Poznaniu i Wrocławiu oraz sprzętem mobilnym. Regularnie prowadzimy szkolenia oraz większe cykle szkoleniowe w wielu lokalizacjach w całej Polsce.
Nasi wykładowcy posiadają duże doświadczenie w prowadzeniu szkoleń, jednocześnie są to osoby młode, komunikatywne i prowadzące żywe, warsztatowo-praktyczne zajęcia.

Poszukujemy:

Trenera MS Office

lokalizacja: Wrocław

Podstawowy zakres szkoleń:

Excel (75% zleceń); PowerPoint; Word; na różnych poziomach zaawansowania.

Mile widziane:

Wymagamy doświadczenia w przekazywaniu wiedzy:

Poza kompetencjami merytorycznymi do prowadzenia zajęć oczekujemy:

Godziny i tryby prowadzenia zajęć

Poszukujemy osób gotowych do prowadzenia szkoleń dziennych w tygodniu.

Tryb współpracy

Zlecenia w trybie kontraktowym, rozliczane w formie umów o dzieło lub działalności gospodarczej.

Zapewniamy:

CV - bez listu motywacyjnego - prosimy przysyłać na adres wspolpraca-msoffice@alx.pl, z kodem ogłoszenia w temacie maila. W CV prosimy zamieścić informację: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez "ALX" Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Warszawie przy ul. Jasnej 14/16A do celów bieżącego oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych".


Administratorem Twoich danych osobowych będzie "ALX" Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Warszawie (00-041) przy ul. Jasnej 14/16. Wysyłając zgłoszenie zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane powyżej a także przyszłych procesów rekrutacyjnych. Dane zbierane są w oparciu o art. 6 ust. 1 lit. b) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. Podane dane osobowe mogą być przekazywane partnerom "ALX" Sp. z o.o. Sp.k. mającym siedzibę na terenie Polski i na terenie UE w związku z procesem rekrutacji i zatrudnienia. Masz prawo do: dostępu do swoich danych osobowych, uzyskania ich kopii, sprostowania, żądania usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, przeniesienia do innego administratora oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. W każdym momencie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami pod adresem wspolpraca@alx.pl.

Masz pytanie?

Tu możesz zadać niezobowiązujące i szybkie pytanie na temat szkolenia

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez ALX Academy sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie w celu realizacji zgłoszenia.