Szkolenia MS Office - zaawansowany Excel / VBA / Access / SQL (Warszawa)

Kod ogłoszenia: TR-OFFICE-WAW

Trener:

Szkolenia MS Office

Lokalizacja: Warszawa


Oczekujemy znajomości zagadnień w zakresie oferty „Szkolenia MS Office” i gotowości do prowadzenia szkoleń przynajmniej z części technologii z naszej oferty "specjalistycznej". MS Excel zaawansowany, Access (podstawy i zaawansowany – mile widziana również znajomość teorii baz danych, języka SQL itd.), VBA (w Excelu, w Accessie) . Nie wymagamy znajomości wszystkich powyższych programów. Np. brak doświadczenia z SQL-em nie przekreśla zgłoszenia. Niemniej jednak podkreślamy, że szukamy specjalisty z doświadczeniem w co najmniej 2-3 z wymienionych obszarów. Dołączysz do zespołu o zróżnicowanych kompetencjach.

Szacunkowe wynagrodzenie: 600-700zł za dzień zajęć, zależnie od tematyki i poziomu
(brutto przy umowie o dzieło lub netto przy fakturze VAT) plus zwrot kosztów (jeśli występują).

Tryby prowadzenia zajęć:

Poszukujemy trenera, który będzie z nami realizować szkolenia dzienne (poniedziałek-piątek w godzinach 9.00-17.00) w trybie stacjonarnym oraz on-line. Nie wymagamy dostępności 5-ciu dni w tygodniu, nasze szkolenia najczęściej składają się z 2-3 dniowych bloków, a dla dłuższych kursów bloki planowane są średnio 1 do 2 razy w miesiącu. Dostępność "dzienna" może wynosić zatem nawet jedynie 2-3 dni co pewien czas. Niemniej jednak, możliwość przynajmniej okazjonalnego prowadzenia 2-3-dniowych zajęć dziennych jest wymagana.

Poza dostępnością dzienną, prowadzimy również zajęcia zaoczne (soboty-niedziele) - średnio co 2 tygodnie, oraz wieczorowe (po godzinie 18.00). Dokładne terminy szkoleń są zawsze dopasowywane do możliwości trenerów oraz (w wypadku szkoleń grupowych na zamówienie) naszych klientów firmowych.

Stawiamy na długofalową, partnerską współpracę.

Zakres obowiązków:

Od kandydata oczekujemy:

Dlaczego warto u nas szkolić?

Zgłoszenia, wraz z CV, zaś absolutnie bez formalnego listu motywacyjnego, prosimy przysyłać na adres wspolpraca@alx.pl, z kodem ogłoszenia w temacie maila. W CV prosimy zamieścić informację: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ALX Academy Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Jasnej 14/16A, do celów bieżącego oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych".


Administratorem Twoich danych osobowych będzie ALX Academy Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-041) przy ul. Jasnej 14/16. Wysyłając zgłoszenie, zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane powyżej, a także przyszłych procesów rekrutacyjnych. Dane zbierane są w oparciu o art. 6 ust. 1 lit. b) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. Podane dane osobowe mogą być przekazywane partnerom ALX Academy Sp. z o.o., mającym siedzibę na terenie Polski i na terenie UE w związku z procesem rekrutacji i zatrudnienia. Masz prawo do: dostępu do swoich danych osobowych, uzyskania ich kopii, sprostowania, żądania usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, przeniesienia do innego administratora oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. W każdym momencie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami pod adresem wspolpraca@alx.pl.

Masz pytanie?

Tu możesz zadać niezobowiązujące i szybkie pytanie na temat szkolenia

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez ALX Academy sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie w celu realizacji zgłoszenia.