Trener MS Office - zaawansowany Excel / VBA / Access / SQL (Warszawa)

Szacunkowe wynagrodzenie: 600-700zł za dzień zajęć, zależnie od tematyki i poziomu
(brutto przy umowie o dzieło lub netto przy fakturze VAT) plus zwrot kosztów (jeśli występują).
Kod ogłoszenia: TR-OFFICE-WAW

Krótko o nas:

Jesteśmy placówką oferującą szkolenia informatyczne – systemy operacyjne, programowanie, bazy danych, sieci komputerowe i bezpieczeństwo oraz oprogramowanie biurowe.
Istniejemy od 2002 roku. Oferując szkolenia wysokiej jakości i konsekwentnie rozszerzając naszą ofertę, zdobyliśmy zaufanie wielu firm z różnorodnych branż. Obecnie jesteśmy jednym z liczących się graczy na polskim rynku szkoleń informatycznych. Dysponujemy salami w Warszawie (centrala), Krakowie, Katowicach, Łodzi, Poznaniu, Wrocławiu i Gdańsku oraz sprzętem mobilnym. Regularnie prowadzimy szkolenia oraz większe cykle szkoleniowe w wielu lokalizacjach w całej Polsce.
Nasi wykładowcy posiadają duże doświadczenie w prowadzeniu szkoleń, jednocześnie są to osoby młode, komunikatywne i prowadzące żywe, warsztatowo-praktyczne zajęcia.

Poszukujemy:

Trenera MS Office - zaawansowany Excel, VBA, Access, SQL

lokalizacja: Warszawa

Podstawowy zakres szkoleń:

MS Excel zaawansowany, Access (podstawy i zaawansowany – mile widziana również znajomość teorii baz danych, języka SQL itd.), VBA (w Excelu, w Accessie) .
Nie wymagamy znajomości wszystkich powyższych programów. Np. brak doświadczenia z SQL-em nie przekreśla zgłoszenia. Niemniej jednak podkreślamy, że szukamy specjalisty z doświadczeniem w co najmniej 2-3 z wymienionych obszarów.

Mile widziane:

Wymagamy doświadczenia w przekazywaniu wiedzy:

Poza kompetencjami merytorycznymi do prowadzenia zajęć oczekujemy:

Godziny i tryby prowadzenia zajęć

Poszukujemy osób gotowych do prowadzenia szkoleń dziennych w tygodniu.
Mile widziana gotowość do szkolenia również w niektóre (oczywiście nie wszystkie) weekendy.
Mile widziana gotowość do prowadzenia szkoleń wyjazdowych (poza Warszawą).

Spodziewamy się dyspozycyjności od ok. 4-6 dni w miesiącu (w wypadku gdy jesteśmy "dodatkowym miejscem pracy").
Ewentualnym chętnym jesteśmy również w stanie zapewnić obłożenie w pełnym lub prawie pełnym wymiarze godzinowym.

Tryb współpracy

W wypadku trenerów współpracujących z nami jako z drugim miejscem pracy - zlecenia w trybie kontraktowym, rozliczane w formie działalności gospodarczej lub umów cywilnoprawnych.
W wypadku większościowego zaangażowania w naszej firmie - dowolna forma, do ustalenia, w tym regularna umowa o pracę.

Zapewniamy:

CV wraz z informacją (może być w treści maila) o możliwości realnej współpracy z nami, dyspozycyjności i posiadanym doświadczeniu z uczeniem innych osób - prosimy przysyłać na adres wspolpraca-msoffice@alx.pl, z kodem ogłoszenia w temacie maila. W CV prosimy zamieścić informację: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez "ALX" Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Warszawie przy ul. Jasnej 14/16A do celów bieżącego oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych".


Administratorem Twoich danych osobowych będzie "ALX" Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Warszawie (00-041) przy ul. Jasnej 14/16. Wysyłając zgłoszenie zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane powyżej a także przyszłych procesów rekrutacyjnych. Dane zbierane są w oparciu o art. 6 ust. 1 lit. b) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. Podane dane osobowe mogą być przekazywane partnerom "ALX" Sp. z o.o. Sp.k. mającym siedzibę na terenie Polski i na terenie UE w związku z procesem rekrutacji i zatrudnienia. Masz prawo do: dostępu do swoich danych osobowych, uzyskania ich kopii, sprostowania, żądania usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, przeniesienia do innego administratora oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. W każdym momencie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami pod adresem wspolpraca@alx.pl.

Masz pytanie?

Tu możesz zadać niezobowiązujące i szybkie pytanie na temat szkolenia

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez „ALX” Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Warszawie w celu realizacji zgłoszenia.