Wykładowca dla młodzieży - Java lub Python

Kod ogłoszenia: TR-MLODZIEZ-WAW

Poszukiwany, poszukiwana:

Trener programowania dla młodzieży

lokalizacja: Warszawa

Zakres tematyczny zajęć

Zgodnie z ofertą ze strony https://www.alx.pl/pl/kurs-nauka-programowania-dla-dzieci-mlodziezy/, ale mogą być też inne języki (np. Python).
W przypadku tego ogłoszenia preferujemy chęć uczenia i doświadczenie dydaktyczne, od konkretnej wiedzy programistycznej.

Tryb współpracy

Zlecenia w trybie kontraktowym, rozliczane w formie umów o dzieło lub działalności gospodarczej.

Godziny, tryby prowadzenia zajęć, spodziewane obciążenie czasowe

Poszukujemy osób gotowych do prowadzenia szkoleń wieczorowych (najczęściej w godzinach 17:30 - 19:30) przynajmniej raz w tygodniu, oraz zajęć dziennych w weekendy. Gotowość do prowadzenia zajęć i w tygodniu, i w weekendy nie jest wymagana, choć mile widziana.
Zapraszamy do przesłania CV w przypadku możliwości prowadzenia szkoleń.
Oczywiście dokładne terminy szkoleń są za każdym razem ustalane i dopasowywane do możliwości wszystkich stron, zazwyczaj z kilkutygodniowym wyprzedzeniem.

Z przyjemnością zatrudnimy również na stałe - szkolenia w ALX jako zajęcie główne. Gwarantujemy wtedy stały dochód i elastyczność czasową zarazem.

Poza kompetencjami merytorycznymi do prowadzenia zajęć oczekujemy:

Zapewniamy:

Zgłoszenia, najchętniej z CV, zaś absolutnie bez formalnego listu motywacyjnego, prosimy przysyłać na adres wspolpraca@alx.pl, z kodem ogłoszenia w temacie maila. W CV prosimy zamieścić informację: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez "ALX" Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Warszawie przy ul. Jasnej 14/16A do celów bieżącego oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych".


Administratorem Twoich danych osobowych będzie "ALX" Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Warszawie (00-041) przy ul. Jasnej 14/16. Wysyłając zgłoszenie zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane powyżej a także przyszłych procesów rekrutacyjnych. Dane zbierane są w oparciu o art. 6 ust. 1 lit. b) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. Podane dane osobowe mogą być przekazywane partnerom "ALX" Sp. z o.o. Sp.k. mającym siedzibę na terenie Polski i na terenie UE w związku z procesem rekrutacji i zatrudnienia. Masz prawo do: dostępu do swoich danych osobowych, uzyskania ich kopii, sprostowania, żądania usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, przeniesienia do innego administratora oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. W każdym momencie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami pod adresem wspolpraca@alx.pl.

Masz pytanie?

Tu możesz zadać niezobowiązujące i szybkie pytanie na temat szkolenia

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez „ALX” Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Warszawie w celu realizacji zgłoszenia.