Wykładowca dla młodzieży - Java lub Python

Kod ogłoszenia: TR-MLODZIEZ-WAW

Poszukiwany, poszukiwana:

Trener programowania dla młodzieży

lokalizacja: Warszawa

Zakres tematyczny zajęć

Zgodnie z ofertą ze strony https://www.alx.pl/pl/kurs-nauka-programowania-dla-dzieci-mlodziezy/ (wymagana znajomość języków C/C++ oraz Java), lub - dla prowadzenia kursu z Pythonem - tenże język Python.

W przypadku tego ogłoszenia preferujemy chęć uczenia, łatwość przekazywania wiedzy i ogólne posiadanie doświadczenia dydaktycznego, od głębszej wiedzy programistycznej - kursy dla nastolatków są prowadzone od absolutnych podstaw i nakierowane na "zaszczepienie tematu", zainteresowanie słuchaczy, również m.in. dzięki lekkiej i atrakcyjnej formie prowadzenia zajęć.

Tryb współpracy

Zlecenia w trybie kontraktowym, rozliczane w formie umów o dzieło lub działalności gospodarczej.

Godziny, tryby prowadzenia zajęć, spodziewane obciążenie czasowe

Poszukujemy osób gotowych do prowadzenia szkoleń wieczorowych (najczęściej w godzinach 17:30 - 19:30) raz w tygodniu, ew. dwa razy w tygodniu, oraz opcjonalnie zajęć "półkolonijnych" (w jeden ustalony w porozumieniu z nami tydzień ferii zimowych lub wakacji, pon-pt). Gotowość do prowadzenia zajęć i wieczorami, i półkolonijnych nie jest wymagana, choć mile widziana.
Zapraszamy do przesłania CV, tylko w przypadku realnej możliwości prowadzenia zajęć (dysponowania czasem!).
Oczywiście dokładne terminy szkoleń są za każdym razem ustalane i dopasowywane do możliwości wszystkich stron, zazwyczaj z kilkutygodniowym wyprzedzeniem.

Z przyjemnością zatrudnimy również na stałe - prowadzenie kursów w ALX jako zajęcie główne. Gwarantujemy wtedy jednocześnie stały dochód i elastyczność czasową, przy zachowaniu atrakcyjnego wynagrodzenia.

Poza kompetencjami merytorycznymi do prowadzenia zajęć oczekujemy:

Zapewniamy:

Zgłoszenia, najchętniej z CV, zaś absolutnie bez formalnego listu motywacyjnego, prosimy przysyłać na adres wspolpraca@alx.pl, z kodem ogłoszenia w temacie maila. W CV prosimy zamieścić informację: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez "ALX" Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Warszawie przy ul. Jasnej 14/16A do celów bieżącego oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych".


Administratorem Twoich danych osobowych będzie "ALX" Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Warszawie (00-041) przy ul. Jasnej 14/16. Wysyłając zgłoszenie zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane powyżej a także przyszłych procesów rekrutacyjnych. Dane zbierane są w oparciu o art. 6 ust. 1 lit. b) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. Podane dane osobowe mogą być przekazywane partnerom "ALX" Sp. z o.o. Sp.k. mającym siedzibę na terenie Polski i na terenie UE w związku z procesem rekrutacji i zatrudnienia. Masz prawo do: dostępu do swoich danych osobowych, uzyskania ich kopii, sprostowania, żądania usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, przeniesienia do innego administratora oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. W każdym momencie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami pod adresem wspolpraca@alx.pl.

Masz pytanie?

Tu możesz zadać niezobowiązujące i szybkie pytanie na temat szkolenia

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez „ALX” Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Warszawie w celu realizacji zgłoszenia.