Trener - administracja systemem Linux

Kod ogłoszenia: TR-LINUX

Poszukiwany, poszukiwana:

Trener - administracja systemem Linux

lokalizacja: Warszawa, dowolne miejsce w Polsce - delegacje, prowadzenie zajęć zdalnych/on-line
 

Zakres tematyczny szkoleń:

Zgodnie z ofertą z naszej strony (alx.pl/tech/linux/). Przede wszystkim oczekujemy znajomości zagadnień w zakresie kursu zawodowego „Administrator systemu Linux” i chęci do prowadzenia zajęć tego "flagowego" kursu. Mile widziana również znajomość i gotowość do prowadzenia szkoleń przynajmniej z części technologii z naszej oferty "specjalistycznej" i wyżej zaawansowanych. Przy czym nie wymagamy oczywiście znajomości wszystkich zagadnień ze świata Linuksa i sieci; trener dołączy do zespołu o zróżnicowanych kompetencjach.

Wymagamy doświadczenia w przekazywaniu wiedzy:

Poza kompetencjami merytorycznymi do prowadzenia zajęć oczekujemy:

Godziny, tryby prowadzenia zajęć, ogólne założenia dotyczące dostępności

Obecnie szukamy przede wszystkim osób chętnych do prowadzenia zajęć dziennych (w tygodniu). W tym wypadku, tzn. dla szkoleń dziennych, zapraszamy do przesłania CV tylko będąc pewnym możliwości prowadzenia szkoleń z dostępnością, co jakiś czas, albo dwóch 2-3 dniowych bloków w miesiącu albo jednego bloku 5-dniowego (ponieważ takie właśnie bloki mają nasze zajęcia). Opcjonalnie, dodatkowo (nie jest to jednak główny cel obecnej rekrutacji) możliwe jest też prowadzenie zajęć weekendowych ("trybu zaocznego") - w tym wypadku potrzeba gotowości do prowadzenia zajęć mniej więcej co drugi weekend (przez czas trwania prowadzonego kursu).

Dokładne terminy szkoleń są za każdym razem ustalane i dopasowywane do możliwości i chęci trenerów oraz (w wypadku szkoleń grupowych na zamówienie) klientów firmowych.

Poszukujemy kandydatów mieszkających w dowolnym miejscu w Polsce. Najwięcej zajęć stacjonarnych odbywa się w Warszawie (osobom spoza Warszawy zapewniamy pełną obsługę i pokrycie kosztów delegacyjnych). Realizujemy również zajęcia online (które można również, po uprzednim przygotowaniu i przetestowaniu, prowadzić z domu).

Formalny tryb współpracy

Krótko opisując typową relację z trenerami w tym obszarze - zazwyczaj jesteśmy klasycznym tzw. "drugim zajęciem", czy też, wedle innej znanej terminologii, liczbą "20" w relacji "80/20". Szkolimy w ALX również dlatego, że po prostu lubimy to robić i stanowi to dla nas miłe uzupełnienie pozostałych zajęć.

Średnie "obciążenie" w ALX to kilka (typowo: 4-8) dni w miesiącu. W razie ewentualnej potrzeby okresowego zmniejszenia tego obciążenia, zwykle nie ma z tym problemu. Jak również w drugą stronę - w razie ewentualnego zainteresowania większym wymiarem godzinowym, jesteśmy bez problemu w stanie taki wymiar zapewnić, do obciążenia full-time włącznie.

Przy najczęstszym w tym obszarze charakterze współpracy ("20 z 80/20"), jej formalny tryb to każdorazowe zamówienia, rozliczane jako umowy o dzieło lub przez działalność gospodarczą.

Zapewniamy:

Zgłoszenia, najchętniej z CV, zaś absolutnie bez formalnego listu motywacyjnego, prosimy przysyłać na adres wspolpraca@alx.pl, z kodem ogłoszenia w temacie maila. W CV prosimy zamieścić informację: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez "ALX" Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Warszawie przy ul. Jasnej 14/16A do celów bieżącego oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych".


Administratorem Twoich danych osobowych będzie "ALX" Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Warszawie (00-041) przy ul. Jasnej 14/16. Wysyłając zgłoszenie zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane powyżej a także przyszłych procesów rekrutacyjnych. Dane zbierane są w oparciu o art. 6 ust. 1 lit. b) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. Podane dane osobowe mogą być przekazywane partnerom "ALX" Sp. z o.o. Sp.k. mającym siedzibę na terenie Polski i na terenie UE w związku z procesem rekrutacji i zatrudnienia. Masz prawo do: dostępu do swoich danych osobowych, uzyskania ich kopii, sprostowania, żądania usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, przeniesienia do innego administratora oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. W każdym momencie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami pod adresem wspolpraca@alx.pl.

Masz pytanie?

Tu możesz zadać niezobowiązujące i szybkie pytanie na temat szkolenia

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez „ALX” Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Warszawie w celu realizacji zgłoszenia.