O nas

Jesteśmy specjalistyczną, istniejącą od 15 lat, rodzinną firmą zajmującą się organizacją szkoleń IT, administracją infrastrukturą klientów, helpdeskiem i serwisem oraz projektami programistycznymi. Zespół liczy ok. 40 osób, z czego stała kadra biurowo-organizacyjna w centrali w Warszawie to kilkanaście osób, i rozwijamy się. Głównym obszarem, na którym koncentrujemy się obecnie, są szkolenia.

Poszukujemy osoby na stanowisko:

Techniczny kierownik / project manager IT

Krótki opis stanowiska

Szukamy kogoś, kto pomógłby rozwijać naszą firmę. Do pewnego stopnia pracowałby również "nad firmą" a nie tylko "w firmie". Wyobrażamy sobie, że jest to ktoś kto:

Wśród typowych (choć nie jedynych możliwych) profili zgłoszeń, jakich się spodziewamy, są również osoby z doświadczeniem w sprzedaży własnych usług (własna firma, freelancer).
Nasza firma nie jest duża, zatem ciężko mówić o kierownikach, dyrektorach itp. w brzmieniach typowych dla dużych firm, bo do zarządzania jest niewielki zespół. A skoro zespół jest niewielki, to zakres kompetencji kierownictwa musi być duży.

Zakres kompetencji i wymagania

Szukamy osoby, która posiada rozległą wiedzę z zakresu IT, choć nie musi być to wiedza głęboka. W firmie potrzeba:

W większej firmie dobrą nazwą stanowiska byłoby "dyrektor zarządzający"; ale przy naszym, mniejszym zespole jest to mniej dyrektor, a bardziej zarządzający (koordynujący).
Kandydat/ka nie musi umieć wszystkiego. Osoba dołączy do obecnie 3-osobowego zespołu kierowniczego, staramy się uzupełniać, zatem zapewne bardziej dopasujemy się do silnych stron człowieka, niż przydzielimy obszary mniejszych kompetencji.

Oczekiwane cechy

Mile widziane osoby kiedyś (lub obecnie) prowadzące własną działalność gospodarczą.

Dyspozycyjność awaryjna - kontakt z trenerami i serwisem w nagłych sytuacjach.

Zapewniamy


Fill out my online form.

Administratorem Twoich danych osobowych będzie ALX Academy Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-041) przy ul. Jasnej 14/16. Wysyłając zgłoszenie, zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane powyżej, a także przyszłych procesów rekrutacyjnych. Dane zbierane są w oparciu o art. 6 ust. 1 lit. b) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. Podane dane osobowe mogą być przekazywane partnerom ALX Academy Sp. z o.o., mającym siedzibę na terenie Polski i na terenie UE w związku z procesem rekrutacji i zatrudnienia. Masz prawo do: dostępu do swoich danych osobowych, uzyskania ich kopii, sprostowania, żądania usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, przeniesienia do innego administratora oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. W każdym momencie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami pod adresem wspolpraca@alx.pl.

Masz pytanie?

Tu możesz zadać niezobowiązujące i szybkie pytanie na temat szkolenia

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez ALX Academy sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie w celu realizacji zgłoszenia.