Wykładowca Analityk Python/R

Kod ogłoszenia: TR-ANALIZA

Poszukiwany, poszukiwana:

Trener analizy danych w Python/R/Excel

lokalizacja: Warszawa, Kraków, Gdańsk, Wrocław, Poznań

Zakres tematyczny zajęć

Zgodnie z ofertą ze strony https://www.alx.pl/tech/analiza-statystyka/. Oczekujemy znajomości zagadnień i doświadczenia przynajmniej z cześci oferowanego przez nas zakresu szkoleń. Nie wymagamy oczywiście znajomości wszystkich zagadnień z wszystkich języków i narzędzi; trener dołączy do zespołu o zróżnicowanych kompetencjach.

Tryb współpracy

Zlecenia w trybie kontraktowym, rozliczane w formie umów o dzieło lub działalności gospodarczej.

Godziny, tryby prowadzenia zajęć, spodziewane obciążenie czasowe

Poszukujemy osób gotowych do prowadzenia szkoleń dziennych w tygodniu i w weekendy zarowno dla klientów instytucjonalnych/korporacyjnych jak i osób prywatnych.
Zapraszamy do przesłania CV w przypadku możliwości prowadzenia szkoleń w tygodniu w blokach po 2-3 dni, lub w weekendy (maksymalnie co drugi tydzień)
Oczywiście dokładne terminy szkoleń są za każdym razem ustalane i dopasowywane do możliwości wszystkich stron, zazwyczaj z kilkutygodniowym wyprzedzeniem.

Spodziewane obciążenie szkoleniami, to (średnio) ok. 4-8 dni szkoleniowych miesięcznie. Mniejszy wymiar jest także możliwy, ale raczej w przypadku szkoleń bardziej specjalistycznych. Chcemy, aby kontakt z naszymi trenerami był realny, stały i utrzymywany w dłuższej perspektywie. W związku z tym, nasi trenerzy, dla których jesteśmy zajęciem dodatkowym najczęściej:

Poza kompetencjami merytorycznymi do prowadzenia zajęć oczekujemy:

Zapewniamy:

Zgłoszenia, najchętniej z CV, zaś absolutnie bez formalnego listu motywacyjnego, prosimy przysyłać na adres wspolpraca@alx.pl, z kodem ogłoszenia w temacie maila. W CV prosimy zamieścić informację: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez "ALX" Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Warszawie przy ul. Jasnej 14/16A do celów bieżącego oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych".


Administratorem Twoich danych osobowych będzie "ALX" Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Warszawie (00-041) przy ul. Jasnej 14/16. Wysyłając zgłoszenie zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane powyżej a także przyszłych procesów rekrutacyjnych. Dane zbierane są w oparciu o art. 6 ust. 1 lit. b) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. Podane dane osobowe mogą być przekazywane partnerom "ALX" Sp. z o.o. Sp.k. mającym siedzibę na terenie Polski i na terenie UE w związku z procesem rekrutacji i zatrudnienia. Masz prawo do: dostępu do swoich danych osobowych, uzyskania ich kopii, sprostowania, żądania usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, przeniesienia do innego administratora oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. W każdym momencie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami pod adresem wspolpraca@alx.pl.

Masz pytanie?

Tu możesz zadać niezobowiązujące i szybkie pytanie na temat szkolenia

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez „ALX” Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Warszawie w celu realizacji zgłoszenia.