Wstęp

Zaawansowane szkolenia sieciowe dla administratorów - protokół BGP, routing i routing dynamiczny, zaawansowane techniki.
Nazwa szkolenia / Kod Terminy Czas

Cena TooltipTriangle

Objaśnienia i informacje do tabel:

  • Symbole przy terminach kursów: (Z) - tryb Zaoczny (weekendowy), (D) - Dzienny (dni powszednie).
  • Ceny detaliczne, dla zgłoszeń pojedynczych osób na zajęcia otwarte; netto (VAT 23%).
  • W wypadku finansowania ze środków publicznych możliwe jest zwolnienie z VAT (>> szczegóły).
  • Podane ceny obowiązują przy płatności z góry, w terminie do 7 dni przed rozpoczęciem zajęć, w oparciu o nasz standardowy formularz zgłoszeniowy lub standardową umowę szkolenia (>> pobierz wzór umowy). Umowa wg Państwa wzoru lub płatność po zajęciach - cena ulega zwyżce o 5%.
  • Wyceny dla grup na zamówienie (zamkniętych) są kalkulowane indywidualnie. W szczególności, cena w przeliczeniu na osobę może być: taka jak w tabeli, niższa (np. upusty dla większych grup, tryb online, bez części kosztów) lub wyższa (np. delegacja trenera, indywidualne modyfikacje programu).

Zobacz też

BGP dla administratorów sieci końcowych

Szkolenie dla administratorów sieci końcowych korzystających z BGP i podłączonych do kilku operatorów. Od podstaw routingu, poprzez routing dynamiczny aż po samo BGP, ze szczególnym naciskiem na tematy potrzebne przy zarządzaniu siecią końcową.

Czytaj więcej

Zobacz też

Jeżeli zainteresowały cię szkolenia z kategorii BGP, polecamy również naszą pełną ofertę szkoleniową z zakresu sieci komputerowych.

Czytaj więcej

Masz pytanie?

Tu możesz zadać niezobowiązujące i szybkie pytanie na temat szkolenia

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez ALX Academy sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie w celu realizacji zgłoszenia.