SQL i bazy danych dla analityków

Analityków i osoby znające MS Excel czy podstawy Accessa, pragnących poszerzać umiejętności - zapraszamy na szkolenia: Język SQL, szersze SQL i bazy danych dla analityków oraz intensywny kurs analizy danych.

Nauka programowania w bazach Oracle - kompleksowy kurs!

Pracujesz z danymi, jesteś programistą i chcesz poznać Oracle, albo analitykiem i rozwinąć się w kierunku programowania? Sprawdź nasz solidny kurs - zostań programistą baz danych.

PL/SQL, T-SQL, projektowanie baz, wydajność, optymalizacja...

Programistów zapraszamy na szkolenia z SQL (Oracle, MS SQL, PostgreSQL...), języków proceduralnych (PL/SQL, T-SQL), projektowania baz danych, jak również na warsztaty z zagadnień takich jak wydajność i optymalizacja zapytań, wykorzystanie XML, czy administracja serwerami.

  • oracle logo
  • edb logo
  • microsoft logo
ALX Diamenty Forbes
4,7/5
Stars

Trenerzy

Agata

Agata Java, Python, SQL Server, Oracle, Excel, VBA

Tomasz

Tomasz C#/.NET, JavaScript, HTML, SQL/T-SQL

Piotr

Piotr Python/Django, Java, PHP i bazy danych, Perl

Jan

Jan Współautor bazy danych PostgreSQL

Norbert (dr inż.)

Norbert (dr inż.) Analiza danych - Excel, Access, VBA, SQL, statystyka, R

wyszkoliliśmy już 3116 osób

Oferujemy szkolenia z języka SQL i baz danych dla analityków, związane z platformami MS Access i MS SQL Server, dla zainteresowanych SQL-em pod kątem analityczno-raportowym.
Zapraszamy też na szkolenia dedykowane dla programistów i architektów baz danych. Dla tej grupy odbiorców posiadamy w ofercie (poza szkoleniami standardowymi) warsztaty związane m.in. z zagadnieniami takimi jak: języki proceduralne, optymalizacja, wykorzystanie technologii XML w bazach danych, jak również administracja systemami.

Nasi trenerzy są programistami i analitykami, doświadczonymi praktykami. Są to osoby młode, prowadzące żywe, warsztatowe zajęcia. Posiadają branżowe certyfikaty, np. Oracle Certified SQL Expert, Microsoft Certified Trainer (MCT). Mamy wpis do rejestru instytucji szkoleniowych WUP w Warszawie.

Jesteśmy też autoryzowanym centrum certyfikacyjnym Pearson VUE oraz CertiPort. Można u nas zdawać egzaminy na certyfikaty Oracle. Więcej o egzaminach na osobnej stronie.

Tabela z listą szkoleń przedstawia ceny detaliczne dla zgłoszeń pojedynczych osób.
Szkolenia zamknięte organizujemy dla grup już od 2 osób.

Przejdź do: Programowanie, Oracle, Administracja, Analiza danych w MS Access

Więcej informacji

Zobacz też

Język SQL (w MS Access, SQL Server) dla analityków

SQL jest potężnym i uniwersalnym narzędziem, niezbędnym do wygodnej pracy z bazami danych. Nasze szkolenie pozwala uczestnikom opanować najważniejszą część SQL potrzebną w pracy z istniejącymi bazami - pobieranie wybranych przez siebie i już wstępnie przetworzonych danych. Uczestnicy tego szkolenia nauczą się, jak samodzielnie konstruować zapytania do bazy zamiast polegać na gotowych raportach i zapytaniach.
Szkolenie jest przydatne dla wszystkich niezależnie od konkretnego systemu (serwera baz danych) z którym będą pracować w przyszłości.

Autoryzowane szkolenia Microsoft SQL Server

Jako autoryzowany ośrodek edukacyjny Microsoft, zapraszamy do skorzystania z naszej oferty szkoleń z MS SQL Server. Proponujemy zarówno szkolenia autorskie, jak i autoryzowane, prowadzone przez trenerów MCT (Microsoft Certified Trainer), gwarantujące oryginalny certyfikat ukończenia kursu Microsoft.

Szkolenia Oracle SQL, PL/SQL oraz Applications i JEE

Oferujemy szeroki zakres szkoleń związanych z technologiami Oracle.
Przede wszystkim z baz danych: SQL (na różnych poziomach) i PL/SQL.
Na życzenie dla grup zorganizujemy warsztaty z projektowania baz danych, zagadnień wydajności i optymalizacji zapytań, czy np. Oracle Forms.

Szkolimy również z technologii Java, JEE i pokrewnych. Osoby zainteresowane szkoleniami z produktów innych niż bazodanowe zapraszamy do działu szkolenia Java i JEE.

PosgtreSQL; inne systemy bazodanowe

Serdecznie zapraszamy na szkolenia z systemu zarządzania bazami danych PostgreSQL, w wypadku którego jesteśmy dumni z posiadania w naszym zespole współautora tego systemu.

Na zamówienie, oferujemy również szkolenia z innych systemów baz danych. Przykładowo, posiadamy doświadczenie w prowadzeniu szkoleń z takich systemów jak IBM DB2. Posiadamy szerokie zaplecze dydaktyczne, również akademickie. W wypadku zainteresowania szkoleniem z rzadszego produktu bazodanowego, prosimy o kontakt z naszym biurem.

Przekrojowy kurs analizy danych

Dla wszystkich zainteresowanych analizą danych - od danych biznesowych po naukowe - polecamy praktyczny kurs analizy danych. Kurs obejmuje szeroki zakres tematów, od wykorzystywania Excela i Accessa, po analizę statystyczną, wizualizację danych oraz język SQL. Podczas kursu skupiamy się na praktycznych zastosowaniach, dając uczestnikom bogaty warsztat narzędzi, który pozwoli mierzyć się z zagadnieniami analitycznymi z wielu dziedzin.

Czytaj więcej

Masz pytanie?

Tu możesz zadać niezobowiązujące i szybkie pytanie na temat szkolenia

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez ALX Academy sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie w celu realizacji zgłoszenia.