Przyjdź na bootcamp i naucz się JavaScriptu.

Kompleksowy kurs od podstaw w wersji XL - 240h zajęć, w tym 160h na żywo z trenerem i grupą. Od fundamentów programowania, frontendu i JS - do technologii używanych w prawdziwych współczesnych projektach. Jeden z naszych wiodących bootcampów; z myślą o początkujących, ale zdeterminowanych.

Jeśli wystarczy Ci tylko "pierwszy krok" - możesz też wybrać wersję standard tego kursu.

Znasz już JavaScript, ale nie masz praktyki z „technologiami”? React, Node.js, Next.js... zobacz kurs Zaawansowany Programista JS. To oferta "następnego etapu". Jednocześnie jest to druga połowa kursu XL.

Szybkie szkolenia dla programistów

Zapraszamy też na krótsze szkolenia z konkretnych technologii/frameworków. React, Angular, VUE, czy wiele innych. Często zamawiane dla grup.

ALX Diamenty Forbes
4,7/5
Stars

Trenerzy

Kacper

Kacper Python, JS, Node.JS, PHP

Robert

Robert Python, Java, PHP, JS

Robert

Robert JavaScript, Angular, HTML i CSS/SASS

wyszkoliliśmy już 589 osób

Szkolenia: Javascript, programowanie front-end, frameworki JS

Programy naszych szkoleń z Javascriptu, HTML5 i nowoczesnych frameworków zostały zaprojektowane pod kątem dwóch grup odbiorców:

  • webmasterów i webdesignerów, nie będących biegłymi programistami: nauka javascriptu prowadzona jest od podstaw i bez nacisku na niuanse samego języka; prezentujemy wiele gotowych rozwiązań pozwalających wzbogacić serwisy WWW o elementy dynamiczne;
  • programistów innych języków - uczymy Javascriptu i AJAXa jako kolejnego języka i metodyki programowania, prezentujemy i omawiamy poszczególne technologie stojące za interfejsem, omawiamy popularne biblioteki i wzorce projektowe.

Organizujemy zarówno szkolenia otwarte jak i zamknięte, pojedyncze oraz większe cykle szkoleniowe. Regularnie prowadzimy szkolenia w wielu lokalizacjach w Polsce, we własnych salach - Warszawa, Kraków, Łódź, Poznań, Katowice, Wrocław - oraz wyjazdowe, w siedzibach Klientów. Na życzenie organizujemy szkolenia o indywidualnie dopasowanej tematyce (konkretne zagadnienia, biblioteki itd.). Posiadamy wieloletnie doświadczenie we współpracy m.in. z dużymi firmami i instytucjami, w tym z administracją publiczną.

Zapraszamy również na szkolenia z zakresów:

  • programowanie webowe, języki, technologie i frameworki (PHP, Zend; Java, JEE...);
  • szkolenia z zakresu tworzenia stron www, layoutu i designu;
  • przekrojowe kursy związane z webmasteringiem i programowaniem WWW (PHP, Java).

Tabela z listą szkoleń przedstawia ceny detaliczne dla zgłoszeń pojedynczych osób.
Szkolenia zamknięte organizujemy dla grup już od 2 osób.

Więcej informacji

Zobacz też

JS i HTML5 dla programistów. Tworzenie aplikacji, JSON, XML

Szkolenie dla programistów WWW - niezależnie od technologii serwerowej, w której się specjalizują - pozwalające na gruntowne zapoznanie się z nowoczesnym Javascriptem i HTML5 oraz zdobycie umiejętności wykorzystywania go we własnych projektach.

Czytaj więcej

Front End Programmer

Front End Programmer to osoba, której zadaniem jest opieka nad najbardziej widoczną częścią aplikacji: interfejsem użytkownika. Oprócz orientacji we wszystkich aspektach działania aplikacji webowej, powinien wiedzieć szczególnie dużo o technologiach klienckich: HTML/CSS (łącznie z nowościami dostępnymi w HTML5), Javascript, AJAX, XHR, JSON... React, Angular, Vue, Ember...
Niniejszą ścieżkę szkoleniową proponujemy zainteresowanym zdobyciem szerokiej gamy umiejętności związanych z opieką programistyczną nad interfejsem użytkownika.
Masz pytanie?

Tu możesz zadać niezobowiązujące i szybkie pytanie na temat szkolenia

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez ALX Academy sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie w celu realizacji zgłoszenia.